Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość klapa
hmm chce dodac ze mam chore jelito...wiec powinnam brac cos co wspomaga prace jelit...ale za nim zaczne bym chciala sie dowiedziec czy ma on jakis wplyw...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
klapa ziółka przeczyszczające i inne specyfiki wspomagające wypróżnianie najlepiej stosować w 7 dniowej przerwie, wtedy gdy nie bierze się tablete. ma się gwarancje ze antykoncepcja jest zachowana i nie trzeba sie dodatkowo martwic sam w sobie len nie wpływa na skutecznośc tabletek, ale rozwolnienia czy biegunki tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
no tak ale jesli tabletki anty biore wieczorem....a len czy inny srodek wspomagajacy zazyje rano...i przypuscmy w poludnie sie wyproznie yo czy antykoncepcja nie jest zachowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
klapa kilkanaście minut tamu zrobiłam wywód na ten temat, spójrz do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
mam jeszcze inne pytanko...ciekawi mnie to czy osoba chora na bulimie ktora bierze tabletki anty i np po 7 godz. od przyjecia tabletki zmusza sie do wymiotow...to czy ona jest zabezpieczona? mi wydaje sie ze tak..gdyz tabletki wchlanaiaja sie do 4 godz. (pytam z ciekawosci!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
no ja pytam o tn len gdyz dla mnie to bardzo wazne...a nigdzie nie znalazlam ino na ten temat...ja bede zazywac len nie po to by sie przeczyscic tylko poto aby wspomagac prace jelit...i isc chociaz raz dziennie do toalety...bo jak narazie chodze raz w tygodniu lub rzadziej....a musze cos zrobic bo bol jest straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
klapa co to bulimiczki, to teoretycznie jest chroniona, ale w praktyce może to wyglądać inaczej, nie wiem. substance które oddziaływują z tabletką masz wymienione w ulotce. a co do zaparć, to może warto byłoby skonsultować się z lekarzem, w jaki sposób się ich pozbywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuś
do bocobybylogdyby : napisalas ze trzeba odczekac godzine po wypiciu alkoholu (dlaczego?), cholera.. 2 razy mi sie zdazylo niemal od razu po wypiciu drinka czy bialego wina brac tabletke.. czy to oslabia dzialanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko1234
mam pytanie. pierwszy raz tak będę robić, więc chciałabym się dowiedzieć czy jezeli wezmę 2 opakowania jedno za 2.. bez przerwy 7-dniowej to czy wystąpią wówczas jakieś plamienia... jakieś inne skutki?? wyjezdzam za tydzien i akurat wowczas wypada mi okres ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, postanowiłam odstawić yasminell, bo moje nogi wyglądają coraz gorzej. Oprócz żył pojawiają się pajączki :( Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i chciałabym sie dowiedzieć, czy jeśli kochałam sie wczoraj z chłopakiem to jest jakieś ryzyko, że zajdę w ciążę, jeżeli za tydzień w poniedziałek nie rozpocznę kolejnego blistra? Czytałam, że plemniki w drogach rodnych mogą żyć nawet do 7 dni (!). Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1985
To jak jest z tym alkoholem, bo już sie pogubiłam. Do tej pory byłam przekonana że jedynie skutki picia alkoholu jak wymioty i biegunka w czasie 4 godzin od zazycia tabletki moga obnizyć jej skutecznośc. a teraz piszecie że jakas godzina przerwy miedzy tabletka a wypiciem alkoholu lub co gorsza ze obniza on skuteczność tabletek anty. Jak jest naprawdę? Proszę to dla mnie ważne, ostatnio mieliśmy 3 mega imprezy pod rząd i tabletkę za każdym razem przyjmowałam już po kilku drinkach. Wymiotów nie było. Zaraz zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19861
Witam mam problem tabletki biorę 1-raz. 1 rozpoczełam 1-dnia cyklu. W piatek przestałam brac bo to mój 29 dzień a co 29 dni dostaję miesiączkę ?? CZY DOBRZE POSTAPIŁAM ?? Dzisiaj jest 3-dzień a okresu nie mam ?? CO ROBIC ?? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona...111
Czesc dziewczyny! wiem ze ten temat wystapil juz tu z milion razy ale pisze, bo jestem w polowie 2 opakowania yasminelle, raczej wszytsko jest ok, poza bolem głowy przez kilka pierwszych dni... Ale...zauwazylam ze wlasnie teraz przy tym drugim opakowaniu bardziej mnie wysypuje na policzkach;/ czy to w ten sposob reaguje organizm, czy to minie??;/ prosze o odp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
kunuś / lena1985 pisałam o tym na poprzedniej stronie. alkohol nie obniża skuteczności tabletek. popijając % jakiekolwiek tabletki psujecie zobie zołądek i wątrobę. i oczywiście trzeba pamietać o wymiotach albo biegunce po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
słoneczko1234 odpowiedź masz w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
propoklusek ja słyszałam że mogą zapładniać do 72h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
monika19861 przyjmowanie tabletek rozpoczynasz w 1 dniu miesiączki, nierzez je 21 dni, robisz 7 dniową przerwę i podczas tej SIEDMIODNIOWEJ przerwy powinno pojawić ię krwawienie. czytałaś ulotkę i pewnie wiesz, że po 1 opakowaniu krwawienie może się w ogóle nie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zmartwiona...111 widocznie organizm tak reaguje na tabletki. czytałaś pewnie o skutkach ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona...111
bocobybyłogdyby;> tak tak czytalam i wiem ze moze pojawic sie tradzik...jednak p.ginekolog mówiła że jesli sie tak zdarzy to po kilku miesiacach brania tabletek raczej mija i cera sie poprawia, przetłuszczenie znika badz w duzym stopniu maleje...JA jestem w drugiej polowie 2 opakowania wiec zdaje sibie sprawe z tego ze cudów jeszcze oczekiwac nie moge..ale zastanawiam sie czy za 3 opakowaniem nie zmnienic tabl??? co radzisz....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19861
Witam mam problem tabletki biorę 1-raz. 1 rozpoczełam 1-dnia cyklu. W piatek przestałam brac bo to mój 29 dzień a co 29 dni dostaję miesiączkę ?? CZY DOBRZE POSTAPIŁAM ?? Dzisiaj jest 3-dzień a okresu nie mam ?? CO ROBIC ?? Jeszcze jedno pytanko mam teraz odczekać 7-dni i zacząć na nowo przyjmować tabletki ?? I czy jestem teraz zabezbieczona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady888
hey. ten alkohol jest tez głownym moim problemem i znakiem zapytania. wiec jesli...tabletke mam zamiar wziac ok 17 to czy wczesniej moge pic jakis alkohol np.ze 2piwa?? pozniej o tej 17 zazyc tabletke i ok 18-19 znowu pic?? prosze o odp.na ten przyklad moj.dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady888
czy wszystkie jeszcze spią??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabetka sie wchłania 3-4 godz wiec moze lepiej odstaw piwo. albo wybierz inna pore na branie tabetek np. rano. wtedy nie bedziesz miała problemu pozdawiam.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady888
a jesli okres dostane np.wieczorem to czy tabletke moge przyjac nastepnego dnia ok 11 rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli przyjmiesz nastepnego dnia to przez kolejne 7 dni musisz sie dodatkowo zabezpieczyc np. prezerwatywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady888
eee..to nie.wiec bym musiala odrazu wieczorem przyjac?? a jesli w nocy dosane..to wtedy rano moge przyjac..tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Zadnych lekow nie laczy sie z alkoholem bo powoduje to wydluzenie wchlaniania sie lekow i uszkadza watrobe.Wiec miedzy jednym a drugim nalezy zrobic co najmniej godzine przerwy.To nie jest skomplikowane..... monika19861 -- tabletki bierzesz przez 21 dni,potem robisz 7 dni przerwy i 8 dnia rozpoczynasz nowy blister.Okres w czasie brania tabletek nie wystepuje, pojawia sie krwawienie z odstawienia.Przeczytalas ulotke? Chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
lady888 --- masz 12 h na wziecie tabletki od momentu pojawienia sie okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady888
a wlasnie..to jesli wystepuje to plamienie to czy mozna sie kapac w wodzie?? bo jesli ono caly miech wystepuje to mam sie nie kapac i traktowac to jak okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA19861
POMOCY !! MŁODA POŁOŻNA MAM TERAZ CZEKAĆ NA OKRES ?? CZY JAK ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×