Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda połozna
lady888 --- w czym przeszkazda Ci krwawienie? Jak jak mam okres to nawet na basen chodze,po cos w koncu tampony wymyslili..W czasie brania tabletek nie masz okresu!!!! Na poczatku moga wystepowac plamienia w trakcie blistra,ale to jest tylko plamienie.W czasie 7 dniowej przerwy dostajesz krwawienia z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
MONIKA19861 --- ile ty masz lat? Wszystko jest w ulotce.Robisz 7 dni przerwy i 8 dnia rozpczynasz nowy blister.Okres w czasie brania tabletek nie wystpuje.Krawawienie z odstawienia moze pojawic sie zarowno 1 dnia przwrwy jak i ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady888
aha.no to ok..czylli nie musze uzywac tamponow podczas tego plamienia?? bo nie uzywam tego ak czy siak. no oki..to dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
monika19861 kobieto ile Ty tych taletek wzięłaś 21? czy 29? z drugiego blistra jakieś brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19861
Wziełam 28 tabletek. A teraz czekam na okres i nic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
monika19861 --- a dlaczego wzielas 28 a nie 21 tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1986
Chciałam sobie przesunąc okres bo byłam na wakacjach. Wziełam 28 tabletek. Teraz czekam już 3-dzień na okres i nic . Zastanawiam się co mam robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19861
Chciałąm przesunąc sobie okres bo byłam na wakacja. Łącznie przyjełam 28-tabletek. Teraz to 3-dzień bez pigułek a okresu nie ma. Zastanawiam się co mam robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
monika1986 --- co masz zrobic? Natepnym razem pomyslec i przeczytac ulotce,tam jest napisane jak zmienia sie termin krwawienia poprzez skrocenie przerwy,albo nie robienie przerwy.Albo bierzesz caly blister albo wcale,a nie pare tabletek wiecej.To nie sa cukierki tylko hormony,ktore maja wplyw na funkcjnowanie calego organizmu.Robisz teraz 7 dni przerwy ( w tym czasie powinno pojawic sie krwawienie z odstawinia,a nie okres!) i 8 dnia rozpocznyasz nowy blister.3 raz juz Ci to pisze, to naprawde nie jest skomplikowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19861
Dziękuje. Czy w tym okresie mogę kochać się z chłopakiem bez zabezpieczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze Czy Ty jestes jakas nie rozwinięta..... wes czytaj ulotke.... przeciez w ulotce wszystko pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkaa
czy skutecznosc yasminelle jest zaburzona jesli nie robi sie przerwy pomiedzy braniem tabletek a piciem alkoholu? i jakie sa objawy ciazy podczas brania tabletek? bardzo prosze o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulkaaa
czesc dziewczyny :) mam pytanie. Czy jesli caly czas biore tabletki o 21, a teraz zacznie mi sie 7 dniowa przerwa to moge po niej zmienic sobie godzine brania i zaczac kolejny blister zarzywac np o godzinie 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterious121
hej dziewczyny ;) biore yasminelle od 2 m-cy. Ogolnie jest wszystko ok. Nie mialam zadnych plamien, ale od jakiegos czasu niepokoi mnie pewna sprawa. Mam dosc duzo bialawo-przezroczystej wydzielny. Czy to moze byc od tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
gulkaaa możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
mysterious121 tabletki zagęszczają śluz i sprawiają że staje się ona bardziej lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
JESTEM PRZY 6 OPAKOWANIU I OD KILKU DNI MAM MDŁOSCI I RAZ WYMIOTOWAŁAM... MYŚLICIE ŻE POWINNAM SIE MARTWIC? BO SAMA NIE WIEM, BO TO MOGĄ TEŻ BYĆ SKUTKI UBOCZNE... NAPISZCIE CO O TYM SĄDZICIE.... DZIEKUJĘ Z GÓRY DODAM JESZCZE ZE NIE OMINĘŁAM NIGDY ZADNEJ TABLETKI, NIE BRAŁAM ANTYBIOTYKÓW ANI INNYCH LEKÓW KTORE MOGLYBY SKUTECZNOSC ZMIEJSZYC I NIE MIALAM WYMIOTOW ANI BIEGUNKI PO WZIECIU TABLETKI JEDYNIE KILKA RAZY ALE PO 10 GODIZNACH OD WZIECIA TABLETKI WYMIOTY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
new girl mdłości i wymioty powoduje szereg różych rzeczy, może się czymś zatrułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Mam takie pytanie Pierwszy i drugi blister brałam o 21.00 a cały trzeci i teraz czwarty zaczęłam brac o 22.30. Wiem że teraz już za późno na takie pytania ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć czy to zmniejszyło działanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka, przeczytaj chociaż raz ulotke ;), jesli wzielas ja w cigu 12 godzin od tego czasu w ktorym mialas ja wziac czyli u Ciebie od 21 to jest spoko, wiec sie nie przejmuj, te 1,5 godzinki to nic groznego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEW GiRL tak ogilnie to moga tak dzialac poczatkowo dla Ciebie te tabletki- kazdy inaczej je odbiera- ale radzilabym ci sie wstrzymac z seksem bo wymioty, biegunka moga spowodowac slabsze dzialanie tabletek, szczegolnie kiedy wymiotujesz albo co innego po polknieciu A TAK OGOLNIE TO CZESCD WSZYSTKIM BEDE TU CZESCIEJ WPADALA, a poza tym ja biore Yasminelle juz ... kurcze w tamtym roku, ale dokldnie nie pamietam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoolka
Hej dziewczyny! Dopiero zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne (pierwszy raz w zyciu). Lekarz doradzil Yasminelle. Przeczytalam dokladnie ulotke i to nie raz mimo to mam kilka watpliwosci i chcialam sie poradzic. 3 dni temu rozpoczelam pierwszy blister ( tak jak pisali 1 dnia miesiaczki). Planuje wziac caly blister przed wyjazdem na wakacje, zrobic ta przerwe i zaczac drugi. Zastanawiam sie jednak czy w tych pierwszych dniach po 7dniowej przerwie kiedy znowu bede brala tabletki jestem dostatecznie dobrze chroniona? W ulotce pisza ze w czasie calej przerwy 7 dniowej ochrona przed ciaza nadal jest, czy wiec np. w 3 dniu od rozpoczecia nowego blistra jestem chroniona na tyle dobrze by nie stosowac innych srodkow anty? Wole zapytac Was bo z tymi ulotkami bywa roznie;/ Z góry przepraszam jesli podobne pytanie juz padlo. Mimo to prosze o odpowiedz. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec... ja juz je biore od tamtego roku i balam sie tylko pierwszego tygodnia przyjmowania tabletek, dlatego dodtakowo sie zabezpieczalismy, mimo ze nie musielismy, a tak to jak bierzesz je tak jak powinnas to jestes non stop chroniona i w tym 3 dniu tez...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
magnoolka jesteś chroniona przez cały okres brania tabletek, od pierwszej tabletki i przez całą siedmiodniową przerwę. 24 godziny na dobe, jeżeli bierzesz tabletki zgodnie z ulotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
--new girl-- mdlosci moga miec wiele roznych przyczyn stres, upal, jedzenie i niekoniecznie musza wskazywac na zatrucie moze Ci poprostu cos nie podpasowalo zjadlas cos ciezkiego albo za duzo na raz..poza tym niedawno panowalo jakies chorobsko ktore sie objawialo mdlosciami, wymiotami i co niektore przypadki mialy jeszcze biegunke(moja mama ponad 2 tygodnie chorowala mimo brania lekow ale za to jak schudla ;pp)...nie sadze zeby po pol roku brania yasminelle wystapily skutki uboczne w postaci mdlosci...poza tym jak na moje oko mozesz jej dalej brac i spokojnie uprawiac sex tabletki wchlaniaja sie do okolo 4h po zazyciu czyli skoro zadnej nie ominelas a wymioty wystapily po 10h to jestes zabezpieczona i mozesz byc spokojna poza tym mysle ze te mdlosci niedlugo przejda...wiec po prostu sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoolka
dziekuje dziewczynki ze rozwialyscie moje watpliwosci:) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
witam! ja mam takie pytanie Biore juz 4 bister jestem przy 18 tabletce i mam plamienia! boje sie bo nie mialam tego Nie wiem co jest Pomozcie bo juz rozne mysli mi przychodza Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka-oligofreno
---new girl--- ja tez tak mialam!!! nie musisz sie raczej obawiac jesli bralas tabletki tak jak trzeba... ja mialam podobnie,, ale po 2 opakowaniu zrezygnowalam z nich bo te mdlosci mnie dobijaly ;( i ustapilo ;) teraz czuje sie ok ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
diana22 --- musisz zglosic to lekarzowi bo byc moze dawka hormonow jest za mala zeby utrzymac cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×