Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Mam pytanie.. chciała bym zmienić yasminelle na jakieś tańsze tabletki o jakie powinnam poprosić lekarza? które mają zbliżony skład? i czy powinnam je wziąć tak normalnie po 7 dniowej przerwie czy w pierwszym dniu olamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.. chciała bym zmienić yasminelle na jakieś tańsze tabletki o jakie powinnam poprosić lekarza? które mają zbliżony skład? i czy powinnam je wziąć tak normalnie po 7 dniowej przerwie czy w pierwszym dniu olamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
po ilu godzinach od wziecia pierwszej tabletki mozna sie kochac :) ile czasu potrzebuje zeby wchlonela sie organizmie prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
PO ILU GODZINACH OD ZAZYCIA PIERWSZEJ TABLETKI MOZNA SIE KOCHAC ILE GODZIN POTRZEBUJE ONA NA DOBRE WCHLONIECIE SIE DO ORGANIZMU PROSZE PILNIE O ODPOWIEDZI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaminelllka
Myśle że już następnego dnia, ale ja bym sie jeszcze dodatkowo zabezpieczyła gumką. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
eveliniątko ---- to nie Ty powinnas prosc o tabletki lekarza,tylko lekarz powinien dobrac odpowiednie tabletki dla Ciebie.Taki sklad maja tylko yasmin,nie wiem ile teraz kosztuja,kiedys placilam za nie 30 zl z groszami.Cos tanszego mozna wybrac z 3 generacji. Na nowe tabletki mozna przejsc w pierwszym dniu krwawienia badz bez robienia przerwy.Zalezy na jakie tabletki sie zmienia. nananananana ---- mozesz sie kochac od razu,jezeli przyjelas tabletke w 1 dniu krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1985
do RexonaM tez kiedys miałam taką sytuacje i moja ginekolog powiedziała zeby wziąć 20 i zrobić 7 dniową przerwe, czyli ze zaczniesz tą przerwe dzien wczesniej niz zaczynałas do tej pory i nowe oppakowanie zaczniesz tez dzien wcześniej a pozniej juz normalnie... to bbyło kilkka miesiecy temu i nie widze zadnnych skutkóww ubocznych tego działania, okres tez mi sie przesunął o jeden dzien do przodu... pytałam sie teez wtedy na forum i młoda położna doraadziła mi to samo co moja ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. w piatek ide do lekarza po nowa recepte przed wyjazdem ( pozniej bedzie miec urlop wiec trudno bedzie o cokolwiek) i zastanaiwam sie nad zmiana tabletek.. gadalam wczoraj z siostra i powiedziala mi ze gdybym dobrze tolerowala tabletki to bym nawet nie czula ze je biore.. a szczerze mowiac nie stac mnie na ciagłe wykupywanie recept i zmienianie ich co chwila..wiem ze to dopiero pierwszy miesiac i moze szybko sie zniechecam ale mecza mnie juz te plamienia, krwawienia, okropne bole piersi, i ciagle uczucie mdlosci.. wiec mam pytanie.. jak z ta zmiana jest? czy moge zaczac je brac bez robienia przerwy? i czy wtedy wystapi krwawienie.. i czy jesli zrobie przerwe po yasminelle to w dniu krwawienia z odstawienia mam zaczac brac nowe tabletki? to strasznie wazne bo wyjezdzam pod koniec sierpnia i chce wszystko \'ułożyć\' tak zebym nie miala wtedy juz tych strasznych plamien i krwawien.. juz sama nie wiem co robic.. to strasznie niekomfortowe.. a moj facet sie tylko niecierpliwi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
coupelle ---- oragnzim musi sie przyzwyczaic do tabletek.Jezeli takie objawy jakie opisujesz utrzymuja sie powyzej 3 miesiacy to wtedy mozemy mowic o zlym dobraniu tabletek.Musisz odczekac przynajmniej 2 miesiace.Zmieniajac teraz tabletki na inne,zabwa zaczyna sie od nowa.Oragznim byl w trakcie przyzwyczjania sie do yasminelle a Ty raptem chcesz zmienic na inne.Myslisz,ze przez to uniekniesz plamien i innych dolegliwosci? Nie, a wrecz efekt moze byc odwrotny i znacznie sie przedluzyc.Pogadaj jeszcze z lekarzem,ale nie nastawiaj sie,ze po zmianie wszystko od razu minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce
hey dziewczyny, mam pytanie dostałam dzisiaj okres i zacznam od dzisiaj brać yasminelle, czy okres bede miala normalnie kilka dni czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menezis
słonce... powinnas miec normalniej bynajmniej ja tak mialam jak brałam inne tableki. od tygodnia biore yasminelle a moj okres trwal zaledwie jeden dzien zdziwilo mnie to troche pozniej przez moze dwa dni jakies plamienie a teraz juz niec,, czysto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menezis
słonce... powinnas miec normalniej bynajmniej ja tak mialam jak brałam inne tableki. od tygodnia biore yasminelle a moj okres trwal zaledwie jeden dzien zdziwilo mnie to troche pozniej przez moze dwa dni jakies plamienie a teraz juz niec,, czysto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
slońce szczesliwych numerow totolotka nie podajemy... a nie pomyslałas że bedzie to indywidualna reakcja? nikt Ci nie powie jak zmieni Ci sie okres po rozpoczeciu brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
bocobybylogdyby ---- ej no, nie badz taka , podaj te numery ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce
menezis dzieki;) cobybyłogdyby....hehehe dobre,rozbawiła mnie Twoja wypowiedź z tymi numerami w totka;))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna -- dzięki za odpowiedź.. moze masz racje.. za szybko sie zniechecam. ale jestem juz troszka zmeczona.. do tego znowu przeziebilam pecherz (albo nie doleczylam poprzedniego przeziębienia) wiec mam tylko pytanie.. czy takie leki jak Urosept beda wplywaly na tabletki? i czy to nie jest tak ze Yasminelle moze tylko pogarszac przeziebienie albo wplywac na ciagle powroty? Kurde dziewczyny jestescie tak pomocne ze tego sie nie da opisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menezis
a czy wam po tych tabletkach wychodza włosy i chce wam sie spac? czy tylko ja mam jakies dziwne objawy co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja biorę sobie te tabletki drugi miesiąć i powiem wam że jak miałam plamienia które trwały podczas brania całego pierwszego blistra tak teraz wszystko jest ok i własciwie jakbym nie brała tabletek:):) jak na razie zadnych dodatkowych i niepożądanych efektów :) z czego sie ciesze... ps. tak chciałam sobie tylko o tym wspomnieć;):) bo na poczatlku tez mnie to wszytsko bardzo irytowało... pozdrawiamc iepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolson007 --- a jak tygodniowa przerwa miedzy pierwszym a drugim opakowaniem? długo mialas krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitulka..
ja bralam yasminelle ale po nich zaczely mi wypadac wlosy i czulam sie ospala i dlatego musialam je zmienic na inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitulka..
ja bralam yasminelle ale po nich zaczely mi wypadac wlosy i czulam sie ospala i dlatego musialam je zmienic na inne... wszystko mnie denerwowalo... potrafilam plakac z byle powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitulka..
ja bralam yasminelle ale po nich zaczely mi wypadac wlosy i czulam sie ospala i dlatego musialam je zmienic na inne... wszystko mnie denerwowalo... potrafilam plakac z byle powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaniutkiepisałyście
kiedyś na tematy tycia w nie których przypadkach spowodowane tabsami, Wiadomo że tak tabletusia nie ma kalorii (głupie stwierdzenie) ale są też takie organizmy,które po tabsach zatrzymują wode w organiźmie, i czy mamy łaknienie czy też nie to nie które panie tyją bezwarunkowo, więc kochaniutkie nie wystarczy jak któraś pisala ------zapanować nad apetytem..... Kto to wymyślił??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menezis
kitulka_____ a czy to po jakims czasie minie czy dopiero jak bede juz calkiem lysa???? moze ktos inny wie cos na ten temat, bo mnie to troche przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Pytanie do Mlodej Poloznej i do wszystkich ,ktore mialy podobny problem.W sobote zaczelam krwawienie z odstawienia od niedzieli przez 3 dni mialam potworne bole glowy, takie,ze bralam ibuprom glowa przestawala bolec na godzine i za godzine znowu i tabletka i znowu..i tak przez 3 dni..czwartego dnia za to obudzialam sie z wysypka na dekolcie.Wszystko sie unormowalo dzisiaj-czyli w dzien kiedy bioro kolejne opakowaine yasminelle.czy to moga byc objawy tego,ze nie dostrczalam organizmowi hormownow (bo to bylo podczas przerwy)?boje sie co bedzie jak kiedys bede musiala odstawic tabletki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleson007
coupelle>>>> kochana :) to było tak ze zaczęłam brać tabl. miałam normalnie okres a później cały czas plamienie aż do następnego okresu... ale jak zaczęłam brać drugi blister czyli niedawno :) to plamienia ustały zupełnie :) poza tym nie miałam zadnych niepożądanych efektów...ps. ale oczywiście każdy organizm przyjmuje inaczej działanie tabl. także tak to wygląda tylko u mie ps. mam nadzieje ze u ciebie też wszystko bedzie w porządku:):) niestety trzeba w tej sytuacji być zdecydowanie cierpliwym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli chodzi o tą przerwę... to plamienie miałam takie do 3 dnia przerwy a później 4 dni czyli do 6 dnia mięsiączkę już normalnie... pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli chodzi o tą przerwę... to plamienie miałam takie do 3 dnia przerwy a później 4 dni czyli do 6 dnia mięsiączkę już normalnie... pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli chodzi o tą przerwę... to plamienie miałam takie do 3 dnia przerwy a później 4 dni czyli do 6 dnia mięsiączkę już normalnie... pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
jestem dzięwczyny:) wyszłam ze szpitala:) nareszcie:) nie szlak trafi te tabletki:( ech na szczęści uniknęłam zabiegu którego tak się bałam:) ale lekarze nie mogli opanować tego krwawienia, podobno mój organizm oszalał po yasminellkach i ciężko było:( dostałam estrogen na zahamowanie krwawienia i dziś już nie mam nawet plamienia:)))) po prawie miesięcznym krwawieniu to super uczucie:) nrrreszcie:) pozdrwaiwm Was dziewczyny:) buziaki dla młodej położnej która nie pozwoliła mi się poddać::) dobrze że jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×