Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Mam pytanie do młodej położnej (chyba , że któraś z Was również zna odpowiedź :) ) Biorę Yasminelle od 3 miesięcy , za 11 dni czeka mnie impreza, jednak już w ten piatek mam zakończyć kolejny blister-co oznacza, że na imprezie będę miała okres :( Czy jeśli zrezygnuję z załóżmy 3,4 tabletek od końca to dostanę szybciej okres i co za tym idzie - nie będę go miała na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do młodej położnej (chyba , że któraś z Was również zna odpowiedź :) ) Biorę Yasminelle od 3 miesięcy , za 11 dni czeka mnie impreza, jednak już w ten piatek mam zakończyć kolejny blister-co oznacza, że na imprezie będę miała okres :( Czy jeśli zrezygnuję z załóżmy 3,4 tabletek od końca to dostanę szybciej okres i co za tym idzie - nie będę go miała na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do młodej położnej (chyba , że któraś z Was również zna odpowiedź :) ) Biorę Yasminelle od 3 miesięcy , za 11 dni czeka mnie impreza, jednak już w ten piatek mam zakończyć kolejny blister-co oznacza, że na imprezie będę miała okres :( Czy jeśli zrezygnuję z załóżmy 3,4 tabletek od końca to dostanę szybciej okres i co za tym idzie - nie będę go miała na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze_o_odpowiedz
młoda położno niedawno pisalam o moim problemach z pecherzem. powiedz co sądzisz o leczeniu homeopatycznym? warto? czy raczej nie zawracać sobie tym głowy? i jeszcze jedno pytanie: cytrynian potasu, czy jest pomocny w leczeniu zapalenia pęcherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaarna
Witam Przepisano mi antybiotyk o nazwie klindomycyna. Lekarz twierdzi, że nie ma on wpływu na yasminelle, w ulotce nic nie piszę o braniu leku z hormonami. Pytanie więc lepiej sie jeszcze zabezpieczać czy mozna zaufać lekarzowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaaarna23
Witam Przepisano mi antybiotyk o nazwie klindomycyna. Lekarz twierdzi, że nie ma on wpływu na yasminelle, w ulotce nic nie piszę o braniu leku z hormonami. Pytanie więc lepiej sie jeszcze zabezpieczać czy mozna zaufać lekarzowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaaarna23
Witam Przepisano mi antybiotyk o nazwie klindomycyna. Lekarz twierdzi, że nie ma on wpływu na yasminelle, w ulotce nic nie piszę o braniu leku z hormonami. Pytanie więc lepiej sie jeszcze zabezpieczać czy mozna zaufać lekarzowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaarna13
Witam Przepisano mi antybiotyk o nazwie klindomycyna. Lekarz twierdzi, że nie ma on wpływu na yasminelle, w ulotce nic nie piszę o braniu leku z hormonami. Pytanie więc lepiej sie jeszcze zabezpieczać czy mozna zaufać lekarzowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioloookk
chodzi o to genie ze nie po to tu pisze by ktos mnie pouczal tylko dal mi odp a jak do tej pory zadnej sensownej odp nie dostalam. MLODA POLOZONO czy jezeli robie sobie 7-dniowa przerwe, i po skoneczeniu tej przerwy biore pierwsza tabletke z blistra to kiedy moge zaczac uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VioletBliss --- a jak nie bralas tabletek to nie chodzilas na impreze jak mialas okres? Zastanow sie co chcesz zrobic.Z powodu imprezy chcesz sobie mieszac w hormonach?A potem dziewczyny pisza, ze maja proboblemy z cyklem, z cera,z nieplodnoscia po odstawieniu,albo zachodza w ciaze w trakcie brania tabletek! To nie sa cukierki.Myslisz,ze z czego to sie bierze?Raz sobie wezme tabletke a raz nie i bede bezkarna?.To juz lepiej wez 2 blistry pod rzad.Tylko przemysl czy za miesiac nie bedziesz miala urodzin chlopaka, cioci czy kogos tam jeszcze.Przepraszam, poprostu szlag mnie trafia na takie lekkomyslne postepowanie. prosze_o_odpowiedz --- homeopatia na jednych dziala na innych wcale.Warto sprobowac,na pewno nie zaszkodzi,a moe pomoze? Cytrynian potasu jest pomoncy,ale przy rozpuszczaniu kamieni nerkowych. czaaaaarna23 -- zaufac lekarzowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
ma wpływ. to antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovrusia
czy to prawda ze kiedy robie 7dniowa przerwe jestem dalej zabezpieczona i moge bez obaw uprawiac sex? z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gioloookk ---- a bierzesz w koncu ten antybiotyk czy nie? Bo jezeli tak to zabezpieczasz sie przez caly czas brania antybiotyku +7 dni,a jak nie to caly czas jestes zabezpieczona.Genie ma racje, piszesz codziennie pod innym nickiem i raz piszesz ,ze bierzesz antybiotyk a innym razem o tym nie wspominasz.A to jest istotne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze_o_odpowiedz
pytam sie o cytrynian potasu, bo mieszkam aktualnie w anglii i tutaj na zapalenie pecherza bez recepty mozna dostac np cystopurin, ktorego cytynian potasu jest glownym skladnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migocina
hey!ostatnio juz sie pytalam....ale nie dostalam odp.czy przyjmujac yasminelle moge brac jakies tabletki na wzmocninie wlosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzagubioaa
lekarz przepisal mi rovamycine, jest to antybiotyk, niestety w ulotce od antybiotyku nie ma nic napisane ze moze zmiejszac skutecznosc srodkow hormonalnych, natomiast na stronie ktora wyslala Genie jakies innej osobie, jest napisane ze zmiejsza skutecznosc. teraz nie wiem co robic? czy ktos w internecie tak sobie mogl to napisac? dlaczego przy ulotce dolaczonej do antybiotyku tego nie napisali? jesli faktycznie obniza skutecznosc to po skonczeciu antybiotyku jak dlugo jeszcze bedzie ta skutecznosc zmiejszona? Z gory Serdecznie dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioloookk
1.mloda polozno, a co to znaczy ze "abezpieczasz sie przez caly czas brania antybiotyku +7 dni," 2. juz nie do antybiotyku. czyli moge normalnie bez obaw uprawiac seks nawet gdy mam 7 dniowa przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia34343
Wlasniw biore pierwsza opakowanie yasminelle, chcialam spytac czy to pierwsze opakowanie chroni mnie juz tak samo mocno, jak zalozmy 3-4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsef
własnie czy mogłby ktos sporzadzic liste antybiotykow, algo grup i podgrup ktore wpływaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olonorAA
Wyjezdzam z chlopakiem na tydzien, tabletki biore dopiero od dwoch miesiecy, na ten wyjazd wypada mi "okres", czy bardzo sobie namieszam w organizmie jezeli nie zrobie sobie 7dniowej przerwy? czy moze to nie ma wiekszego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fairy_witch
daje mojemu organizmowi szansę, naprawdę staram się... ale kiedy rano mam oduch wymiotny, a w nocy nie mogę spać z bólu (ból pojawia się zwykle 4h po zażyciu tabletki), moja motywacja spada bardzo nisko. dzisiaj wzięłam 8 tabl Yasminelle, jutro idę do lekarza, mam nadzieje ze tą noc prześpię. Czy któraś z Was ma podobne objawy po zażyciu Yasminelle? Jak bardzo sobie rozreguluję cykl jeśli teraz przerwę branie tabletek i czy trzeba dokończyć opakowanie jednych tabletek żeby przejść na inne tabletki??? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
madzia34343 ja juz na drugi dzien po wzięciu 2 tabletki 1 opakowania sie nie przejmowalam i nie bylo dodatkowych zaezpieczen, teraz jestem przy 6 opakowaniu i dzidziusia nie mam, wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia34343
tak tylko mi chodzi o to czy to jest udowodnione naukowo heh czy cos, ze pierwsze opakowanie dziala tak samo dobrze jak kolejne? czy organizm przez te pierwsze opakowania nie musi sie przystowsowac? moze mloda polozna bedzie wiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camarillo
mam takie pyatanie...czy ktoras z was wie jakie jest prawdopodobienstwo przytycia po tabletkach antykoncepcyjnych? a wiem ze jest bo nawet tak pisze na ulotce informacyjnej, dokladnie chodzi o Yasminellle z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu kiedy lekarz przepisuje wam jakiś lek, m.in. antybiotyk nie pytacie się go czy wpływa jakoś na yasminelle? toć to dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camarillo - głupie pytanie. Myślisz że któraś to obliczała? jedna tyje inna nie , ja nie przytyłam nic, a ktoś Ci powie że przytył 10 kg. Nikt nie wie jak Twój organizm na to zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovrusia
chocby dlatego ze lekarz to nie ginekolog, a wszystkie informacje sa zawarte w ulotce, a kiedy okazuje sie ze w ulotce nic nie ma o tym a na stronie internetowej leku jest o srodkach hormonalnych to szukamy trzeciego wyjscia i pytamy tutaj, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartak
Hej dziewczyny, jestem ciekawa czy tez mialyscie moze taki problem. Koncze wlasnie 4 blister yasminelle (zostaly mi 4 tabletki do przerwy) i od wczoraj boli mnie podbrzusze w charakterystyczny przed-okresowy sposob, boli mnie tez glowa i czuje sie jakbym zaraz miala dostac okres. Czy to normalne? Wczesniej pierwsze bole przed okresem pojawialy sie dopiero po zakonczeniu brania tabletek, a okres okolo 3-4 dnia przerwy. Dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaMamba09
Witam wszystkich.. mam problem bo od 4 miesięcy biorę yasminelle, a w tym miesiącu zjadłam 8 tabletek i pominęłam 2 wczoraj i przedwczoraj. A dzisiaj dostałam okres [ a w tym miesiącu juz miałam] Tabletki jem o godz 18 nie wiem co mam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×