Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lajtowa19
Chciałabym zapytać po jakim czasie zażywania tab zaczeły pojawiać sie wam skutki uboczne? bo ja biore je 3 dzień i jak narazie nic złego sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatricze --- bralas rovamycine?? W mojej farmakologii jest napisane,ze istnieje malo dowodów na to,ze ten antybiotyk oslabia dzialanie tabletek anty.Ale zanotowano 1 przypadek ciazy przy jednoczesnym stosowniu anty i tego antybiotyku.Dlatego,kobiecie ktora nie chce zajsc w ciaze zaleca sie stosowanie dodatkowego zabezpieczenia, tak na wszelki wypadek. Antybiotyk utrzymuje sie w organizmie jeszcze przez pare dni, ale istnieje jeszcze ryzko,ze owulacja wczesniej sie odblokowala.Tylko,przy tym antybiotyku sa na to naprawde male szanse.Za malo jest dowodow swiadczacych o tym,ze rovamycine oslabia dzialanie antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betatricze
O wlasnie ten, ale dlaczego na ulotce nie napisali tego co tu? Wiec genie wiesz ile dni w organizmie utrzymuje sie antybiotyk? Bo moze juz go nie mialam we krwi i tabletki juz dzialaly normalnie? Zadzwonie tylko ze dopiero jutro bo teraz juz moj gin skonczyl prace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betatricze
Dziekuje mloda polozno za fachowa odpowiedz, i troche mnie poczieszylas :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaa
witam, ma pytanie, bowiem 7-dniowa przerwa zaczyna mi sie zawsze w czwartek, a ja bym chciała zeby przerwa mi sie zaczynala w poniedzialek, i co mam zrobic? jak zacznie mi sie przerwa to mam zaczasc nowy bister w poniedzialek bez wzgledu na to jak bede miec okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 19-nastka
Czesc!zaczelam brac yasminelle.To moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i mam problem....okres powinien skonczyc mi sie w niedziele a do dzis mam jeszcze takie brązowawe plaminie...i zaczelam sie niepokoic....czy wszystko ze mna ok??prosze o odp.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha90
Dziękuuje;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi761
Zaczęłam pierwsze opakowanie tabletek i właściwie od momentu kiedy je biorę mam krwawienia i to intensywne. Trwa to już 13 dni i mam dość. Nie wiem o co chodzi, czy tabletki są za slabe czy za mocne. Jeśli któras z Was miała podobne doświadczenia, proszę o info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molenkaa
do Zagubiona 19 stka. Ja jestem przy pierwszym opakowaniu, okres zawsze trwal mi 5-6 dni, teraz juz 13 dzien minal a ja nadal mam plamienia! Nie jest to krew jak z okresu, tylko taka ciemna, mysle ze to chyba normalne, bo to chyba przez tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verdeanjel
Hej dziewczyny. Przez trzynaście miesięcy brałam yasminelle i czułam się świetnie- po raz pierwszy od lat nic nie bolało. Niestety, dostałam zakrzepicę i to koniec mojej przygody z pigułkami. Czeka mnie długie leczenie. Objawy mam nie do końca typowe - tylko ból bez obrzęku - początkowo nikt z lekarzy nie stwierdził zakrzepicy.Na szczęście intuicja mnie nie zawiodła i prywatnie zrobiłam usg. Życzę Wam, żebyście nie miały takich kłopotów jak ja i mogły spokojnie brać pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verdeanjel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verdeanjel
Hej dziewczyny. Przez trzynaście miesięcy brałam yasminelle i czułam się świetnie- po raz pierwszy od lat nic nie bolało. Niestety, dostałam zakrzepicę i to koniec mojej przygody z pigułkami. Czeka mnie długie leczenie. Objawy mam nie do końca typowe - tylko ból bez obrzęku - początkowo nikt z lekarzy nie stwierdził zakrzepicy.Na szczęście intuicja mnie nie zawiodła i prywatnie zrobiłam usg. Życzę Wam, żebyście nie miały takich kłopotów jak ja i mogły spokojnie brać pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
zagubiona 19-nastka A do ulotki nie chce sie zajrzec? Tam cos wspominaja o plamieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaaa
zagubiona 19-nastka, to jest normalne i to jest od tabletek, ja osobiscie mialam plamienia przez caly miesiac dopiero jak zaczelam brac drugi bister to dopiero wtedy mi sie skonczyl i teraz jest juz wszystko wporzadku, wiec sie nie martw i musisz to przetrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emuewa
a jak moza rozpoznac zakrzepice mi wlasnie caly czs skrzepy wylatuja) i boje sie ze i mnie to spotka. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvi
a ja sie zastanawiam czy nrmalne jest to, ze czasem przy tabletkach bolą czasem jajniki....boje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvi
a czy przy Yasminelle moga czasem wystapic bole jajnikow? czy tio norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvi
ja biore yasminelki od 9 miesiacy i ajkos niedawno zaczal mnie bobolewac klewy jajnik, takie klucie przez okolo 2 dni. czy to normalne ze czasem przy taletkach bola jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvi
ja biore yasminelki od 9 miesiacy i ajkos niedawno zaczal mnie bobolewac klewy jajnik, takie klucie przez okolo 2 dni. czy to normalne ze czasem przy taletkach bola jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE...
Ja juz przyjmuje te tabletki, chcialam zapytac czy moge je przestac stosowac zostalo mi jeszcze 6sztuk, z powodu fatalnego samopoczucia i pojawienia sie pod brzuchem guzka jakiegos chce je po prostu odstawic. Czytalam na ulotce ze moge przestac stosowac kiedy chce ale czy chodzilo o zakonczenie opakowania? W sumie sadze ze po prostu mozna zacznie mi sie okres i wszystko wroci do normy. JAK SADZICIE??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvi
a czy bole ajjnikow przy stosowaniu tabletek to norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE...
Ja juz przyjmuje te tabletki, chcialam zapytac czy moge je przestac stosowac zostalo mi jeszcze 6sztuk, z powodu fatalnego samopoczucia i pojawienia sie pod brzuchem guzka jakiegos chce je po prostu odstawic. Czytalam na ulotce ze moge przestac stosowac kiedy chce ale czy chodzilo o zakonczenie opakowania? W sumie sadze ze po prostu mozna zacznie mi sie okres i wszystko wroci do normy. JAK SADZICIE??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE...
Ja juz przyjmuje te tabletki, chcialam zapytac czy moge je przestac stosowac zostalo mi jeszcze 6sztuk, z powodu fatalnego samopoczucia i pojawienia sie pod brzuchem guzka jakiegos chce je po prostu odstawic. Czytalam na ulotce ze moge przestac stosowac kiedy chce ale czy chodzilo o zakonczenie opakowania? W sumie sadze ze po prostu mozna zacznie mi sie okres i wszystko wroci do normy. JAK SADZICIE??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE...
Ja juz przyjmuje te tabletki, chcialam zapytac czy moge je przestac stosowac zostalo mi jeszcze 6sztuk, z powodu fatalnego samopoczucia i pojawienia sie pod brzuchem guzka jakiegos chce je po prostu odstawic. Czytalam na ulotce ze moge przestac stosowac kiedy chce ale czy chodzilo o zakonczenie opakowania? W sumie sadze ze po prostu mozna zacznie mi sie okres i wszystko wroci do normy. JAK SADZICIE??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE...
Ja juz przyjmuje te tabletki, chcialam zapytac czy moge je przestac stosowac zostalo mi jeszcze 6sztuk, z powodu fatalnego samopoczucia i pojawienia sie pod brzuchem guzka jakiegos chce je po prostu odstawic. Czytalam na ulotce ze moge przestac stosowac kiedy chce ale czy chodzilo o zakonczenie opakowania? W sumie sadze ze po prostu mozna zacznie mi sie okres i wszystko wroci do normy. JAK SADZICIE??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
PYTANIE... Wystarczylo raz wyslac .... Jezeli przerywasz w trakcie opakowania to zaburzasz cykl hormonalny.Wiec przygotuj sie na to,ze moga wystapic skutki uboczne.Nieregularny naturalny cykl,zle samopoczucie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie...
Dzieki za odpowiedz wiec wezne do konca... ja raz wyslalam ale byl jakis blad w wysylaniu i bylo napisane ze nie wysle i zeby sprobowac pozniej wiec chcilam terz jeszcze raz napisac... a widze ze jednak wyslalo... to nie moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie...
Dzieki za odpowiedz wiec wezne do konca... ja raz wyslalam ale byl jakis blad w wysylaniu i bylo napisane ze nie wysle i zeby sprobowac pozniej wiec chcilam terz jeszcze raz napisac... a widze ze jednak wyslalo... to nie moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkaaa
Dziewczyny opowiedzcie jak to z wami bylo. Chce na dniach przezyc swoj pierwszy raz. Chcialam sie zapytac czy to prawda ze po pierwszym razie trzeba odczekac ok 2 tygodnie zeby to wszystko sie "zagoilo" czy to tylko bzdura? jak bylo w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze
Pytanie do MLODEJ POLOZNEJ witam, biore tabletki od 2 miesiecy, jak do tej pory jest dobrze mozna powiedziec ze super. ale mam maly problem bo w przyszlym miesiacu mam wyjazd i akurat wtedy wypada tydzien przerwy. czy moze sie cos stac (zaburzenia , zle samopoczucie) jesli po zakonczeniu tego opakowania zaczne brac odrazu nastepne??? czy to normalne , czy raczej nie powinno sie tak robic skoro biore tabletki tak krotko?? bardzo prosze o odpowiedz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×