Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

kofeina1991 ---- wiecej razy sie nie dalo wyslac?Opamietaj sie,to,ze serwer nie raguje od razu to nie znaczy,ze musisz wysylac po milion razy!!!!!!! Po 3h tabletki nie bylo juz w zoladku,a ta liste mozesz sobie wydrukowac i do kosza wyrzucic. Iska89 --- nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaa
MLODA POLOZNO, sugerujesz,ze lista napisana przez kofeine, jest bledna??? skoro tak, to moze zamiast ja krytykowac to bys ja poprawila??? mysle,ze wiele dziewczyn sugeruja sie taka lista, oprocz informacji zawartych w ulotce Y ktore sa batdzo skape...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zamiast wiecznie kłócić się ile razy ktoś wysyła wiadomość ZAŁÓŻCIE NOWY TOPIC pt Yasminelle 2 - pytania i odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonypazurek
czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciaze,jesli zapomnialam zazyc ost.tabletki z blistra(niedziela)??nowy blister zaczelam w sobote. dziekuje za odp.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkaaaaaaaaaaa --- i takie dziewczyny powinny miec swoj rozum i nie sugerowac sie listami niewiadomego pochodzenia tylko pytac sie lekarzy i farmaceutow.A informacje w ulotce nt. grup lekow oslabiajacych ich dzialanie jest jak najbrdaziej prawidlowa.Bo tylko te substancje na 100% oslabiaja dzialanie tabletek.Dla Ciebie sa to moze skape inf,ale ta grupa lekow jest bardzo szeroka.Nie oczekuj,ze producent wymieni wszystkie substancje czynne lekow z zaznaczeniem,czy wchodze one w interacke z yasminelle.Chcesz miec taka liste? To musisz znalesc sobie osobe,ktora ma bardzo duzoo czasu i z farm indexem w reku bedzie wypisywac substancje czynne i sledzic ich interakcje z innymi lekami.Ja nie mam zamiaru poparwiac tej listy bo po 1.nie znam wszytkich lekow z tej listy,a nie mam czasu bawic sie w szukaniu ich sub.czynnej,po 2 nie ma to sensu bo wszystko jest w ulotce.Rzucilo mi sie tylko pare 'kwiatkow' z tej listy w oczy jak np.paracetamol,bromergon, czy klindamycyna. Apap, gripex to paracetamol.A wg autroa apap i gripex nie maja wplywu a paracetamol juz tak,mimo ze jest to jedno i to samo.A paracetamol w najmniejszym stopniu nie oslabia dzialania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola27 Caly serwer kafeterii jest zapchany wiec to nic nie da i problem bedzie nadal.Po wyslaniu wiadomosci jest informacja,ze serewer nie zaaregowal w czasie,ale nic nie jest napisane,zeby post wyslac jeszcze raz,prawda? Wiec wystarczy pomyslec i nie wysylac 10 razy tego samego.Posty sie pojawiaja w poznijeszym czasie.A jak ktos wysyla po 10 razy to potem sa takie efekty.Balagn i niepotrzebne nabijanie stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
A co do tej listy, to kiedys ja wydrukowalam i pokazalam lekarzowi.Powiedzial,ze pod ta lista zaden farmaceuta by sie nie podpisal,pozatym antybiotyki wymienione w tej liscie w wiekoszci opieraja sie na substanacjach wymienionych w ulotce.Wiec wystarczy czytac ulotke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczka24
Hej dziewczyny mam problem od niedawna zaczełam brac jasminelle.Wczoraj wzięłam o 20 ostatnią tabletkę wiec od dzis zaczął się mój tydzien przerwy....ale pojawił sie problem mianowicie wczoraj w dzien strasznie mnie bolał brzuch tak jak na okres i myslalm ze pewnie go dostne ale zdziwilo mnie ze tak wczesnie bo z tego co wiem, słyszałm okrespojawia się w 2-3 dniu 7 dniowej przerwy, ale wracam do problemu i od wczoraj nie mam normalnego okresu tylko jakąs brązową wydzielinę o dziwnym zapachu nie wiem co to i dlaczego i co mam robić dodam ze byłam w piatek u ginek i niby wszystko jest w porzadku. To moje pierwsze tabletki i jestem po pierwszym opakowaniu czy to moze miec wpływ na to co się teraz dzieje..... Oczywiście różne mysli mi chodzą po głowie oczywiście nawet to ze moze to ciąża i jakies plamienia nie wiem co robic.... PS. Potraktujcie mnie proszę poważnie czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczka24
Hej dziewczyny mam problem od niedawna zaczełam brac jasminelle.Wczoraj wzięłam o 20 ostatnią tabletkę wiec od dzis zaczął się mój tydzien przerwy....ale pojawił sie problem mianowicie wczoraj w dzien strasznie mnie bolał brzuch tak jak na okres i myslalm ze pewnie go dostne ale zdziwilo mnie ze tak wczesnie bo z tego co wiem, słyszałm okrespojawia się w 2-3 dniu 7 dniowej przerwy, ale wracam do problemu i od wczoraj nie mam normalnego okresu tylko jakąs brązową wydzielinę o dziwnym zapachu nie wiem co to i dlaczego i co mam robić dodam ze byłam w piatek u ginek i niby wszystko jest w porzadku. To moje pierwsze tabletki i jestem po pierwszym opakowaniu czy to moze miec wpływ na to co się teraz dzieje..... Oczywiście różne mysli mi chodzą po głowie oczywiście nawet to ze moze to ciąża i jakies plamienia nie wiem co robic.... PS. Potraktujcie mnie proszę poważnie czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczka24
Hej dziewczyny mam problem od niedawna zaczełam brac jasminelle.Wczoraj wzięłam o 20 ostatnią tabletkę wiec od dzis zaczął się mój tydzien przerwy....ale pojawił sie problem mianowicie wczoraj w dzien strasznie mnie bolał brzuch tak jak na okres i myslalm ze pewnie go dostne ale zdziwilo mnie ze tak wczesnie bo z tego co wiem, słyszałm okrespojawia się w 2-3 dniu 7 dniowej przerwy, ale wracam do problemu i od wczoraj nie mam normalnego okresu tylko jakąs brązową wydzielinę o dziwnym zapachu nie wiem co to i dlaczego i co mam robić dodam ze byłam w piatek u ginek i niby wszystko jest w porzadku. To moje pierwsze tabletki i jestem po pierwszym opakowaniu czy to moze miec wpływ na to co się teraz dzieje..... Oczywiście różne mysli mi chodzą po głowie oczywiście nawet to ze moze to ciąża i jakies plamienia nie wiem co robic.... PS. Potraktujcie mnie proszę poważnie czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajniczka24
przepraszam ze tyle razy wybaczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666666666666666
000000000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położno - a ja zauważyłam że tylko ten problem z postami pojawia się na topicach z dużą liczbą stron, te co mają do 100 stron się nie zapychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaa
MLODA POLOZNO, a skoro w ulotce antybiotyku nie jest napisane,ze oslabia dzialanie anty, rowniez w ulotce anty niby nie jest napisane ze ten antybiotyk oslabia. a juz w internecie na stronie o tym antybiotyku jest napisane,ze oslabia dzialanie anty, to co wtedy?? skoro ulotka zapenia mnie ze nie oslabia, a np nie mam dostepu do internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkaaaaaaaaaaa --- to wtedy pytasz sie lekarza badz farmaceuty.A jezeli producent yasminelle nie umiescil tej grupy lekow to oznacza,ze nie ma jednoznacznych dowodow,ze ta substancja oslabia dzialanie yasminelle.Moze innego srodka anty,ale nie yasminelle.Grupy lekow wyminione w ulotce maja szeroki zakres dzialania, i jezeli bierzesz jakis antybiotyk do reki i jest w nim napisane,ze ma szerokie spectrum dzialania wtedy powinna Ci sie lampka ostrzegwacza w glowce zapalic.I nie powinnas opierac sie na liscie stworzonej przez nie wiadomo kogo, tylko zapytac sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore harmonet od 1,5 roku i chcialam zmienic na yasminelle ale lekarz powiedzial mi ze musze zrobic conajmniej 2-3 miesiace przerwy, a potem moze mi przepisac yasminelle. oczywiscie nie zgodzilam sie, nie chce ryzykowac przez te 3 miesiace. a i jeszcze wtedy by mi przepisywala po jednym opakowaniu az by nie stwierdzila ze jest ok ( teraz dostaje za kazdym razem recepte na 3 op.) czy naprawde konieczna jest az taka dluga przerwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonypazurek
nie uzysklalam odp.wiec ponawiam pytanko. czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciaze,jesli zapomnialam zazyc ost.tabletki z blistra(niedziela)??nowy blister zaczelam w sobote. dziekuje za odp.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwonypazurek --- nie.Tak samo jak brak krwawienia nie oznacza od razu ciazy.Ale jezeli bylo to normlane,obfite krwawienie to w ciazy raczej nie jestes,chyba,ze bylo to poronienie ;-)Im dluzej bierzesz tableteki tym bardziej moze sie skracac krwawienie,byc mniej obfite ,co tez nie jest oznaka ciazy.Co nie zmienia faktu,ze kobieta w ciazy przez jakis czas tez moze takie miec ;-) Dlatego tez, jak podejrzewamy u siebie ciaze to robimy test,bhcg z krwi lub idziemy do lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola188
a czy może mój chłopak kończyć w środku . Jeśli biorę te tabletki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonypazurek
tz.okres byl tylko 2 dni,ale robilam po nim 2 testy,byly neg. pytam bo mam dziwne parcie na pecherz,biegunke,uczucie ciezkosci w brzuchu,zrobie siku i zaraz czuje ze chce znowu.ale czasem mnie piecze po tym,wiec to chyba infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
karola188 po to je bierzesz, żeby mógł :D ja jestem już po chyba 8 blistrze i jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia85
Mam pytanie- jak robie sobie miesiac przerwy, to kiedy moge zaczac brac potem yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia85
Mam pytanie- jak robie sobie miesiac przerwy, to kiedy moge zaczac brac potem yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaY
Mam pytanie- jesli zrobilam sobie miesieczna przerwe w braniu tabletek, to kiedy teraz moge zaczac je brac spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronek22
Jestem przy pierwszym blistrze tych tabletek i mam następujące objawy: - powiększone piersi i ich ból - dzisiaj lekkie plamienie - wahania nastrojów - uczucie pełności (tz. wydaje mi się, że mam większe podbrzusze) - czasami zawroty głowy - ogólna senność - poprawiła mi się cera, ale od trzech dni zauważyłam szorstkie różowe (czerwone?) plamki na policzkach Czy to wszystko jest normalne przy braniu pigułek? Z natury jestem niesamowitą panikarą i oczywiście podejrzewam ciążę... naprawdę czyjaś pomoc mnie uspokoji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronek22
Jestem przy pierwszym blistrze tych tabletek i mam następujące objawy: - powiększone piersi i ich ból - dzisiaj lekkie plamienie - wahania nastrojów - uczucie pełności (tz. wydaje mi się, że mam większe podbrzusze) - czasami zawroty głowy - ogólna senność - poprawiła mi się cera, ale od trzech dni zauważyłam szorstkie różowe (czerwone?) plamki na policzkach Czy to wszystko jest normalne przy braniu pigułek? Z natury jestem niesamowitą panikarą i oczywiście podejrzewam ciążę... naprawdę czyjaś pomoc mnie uspokoji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uwierzyć w skuteczność
??????? kobietki, poradźcie coś: biorę yasminelle od 15 dni - to moje pierwsze opakowanie w niedzielę facet pierwszy raz skończył we mnie nie potrafię przestać myśleć o tym że jestem w ciąży zwłaszcza, że wczoraj spóźniłam się 8 godzin!!!!!!!! z tabletką niby na ulotce piszą że do 12 godzin spóźnienia nie ma ryzyka jednak mi już słabo się robi na samą myśl, że zaszłam... :S nie wiem jak ja wytrzymam jeszcze te ok 10 dni wyczekując na okres.... jak Wam udało się uwierzyć, że nie zajdziecie choć fizycznie/wizualnie nic Was nie chroni, tak jak to jest w przypadku gumki???? wiem, że prezerwatywa jest bardziej zawodna niż pigułka ale nie potrafię przestać się bać - jestem już dorosła ale na dzidziusia jeszcze nie czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronek22
Jestem przy pierwszym blistrze tych tabletek i mam następujące objawy: - powiększone piersi i ich ból - dzisiaj lekkie plamienie - wahania nastrojów - uczucie pełności (tz. wydaje mi się, że mam większe podbrzusze) - czasami zawroty głowy - ogólna senność - poprawiła mi się cera, ale od trzech dni zauważyłam szorstkie różowe (czerwone?) plamki na policzkach Czy to wszystko jest normalne przy braniu pigułek? Z natury jestem niesamowitą panikarą i oczywiście podejrzewam ciążę... naprawdę czyjaś pomoc mnie uspokoji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×