Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mycha512
ja biore yasminelle od 2 lat i przez pierwszy rok było ok. potem zaczęły się kłopoty z nogami - zaczęły mi pękać naczynka na nogach, porobiły się pajączki i żadne tabletki, kremy ani maście nie pomagają mi na to. a teraz doszedł jeszcze jedne problem - wogóle nie mam ochoty na seks. cała radość prysła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusssssssssssss
yasminelle kosztuja 33-35zl w zaleznosci od aptek, to gdzie tu 40 ;;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd
do mloda polozna mam pytanko, czy podczas zazywania tabletek antykoncepcyjnych jest jakis okres czasu w ktorym jest "najwieksze" ryzyko zajscia w ciaze??? chodzi mi o to, ze przy normalnym cyklu kobiety ma ona kilka dni kiedy jest mozliwosc zajscia w ciaze(dni plodne), a czy przy braniu pigulek jest taki czas bo przeciez tabletki nie daja 100% pewnosci .Jezeli jest wpadka przy zazywaniu tabletek to w jakim to moze byc okresie czasu cyklu? bez pigulek wiesz kiedy sa dni plodne a jak zazywasz piguly to jak wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejanczyk -- ten spis niby interakcj znalazlas pewnie w necie.Bo nie jest to informacja z ulotki.Ten spis towrzyly jakies anonimowe osoby,ktore jak widac niekoniecznie znaja sie na farmakologii. sd ---- nie da sie okreslic.Mozesz jedynie bazowac na tym co jest w ulotce napisane, jak to Ci w czyms pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia20
witam, mam problem. w zeszły wtorek dostałam miesiączkę i zaczęłam brać tabletki yasminelle. zawsze miałam obfity okres a teraz tylko brązowe plamy, p rzez cały okres. czy może to być spowodowane tabletkami? i w poniedziałek najpóźniej powinna mi się skończyć miesiączka, jest środa wieczór a ja nadal mam brązowe plamienia. co moge na to poradzic? jak długo jeszcze będę miała takie plamienia? czy nie będzie to przeszkadzało w współżyciu z chłopakiem? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia20
witam, mam problem. w zeszły wtorek dostałam miesiączkę i zaczęłam brać tabletki yasminelle. zawsze miałam obfity okres a teraz tylko brązowe plamy, p rzez cały okres. czy może to być spowodowane tabletkami? i w poniedziałek najpóźniej powinna mi się skończyć miesiączka, jest środa wieczór a ja nadal mam brązowe plamienia. co moge na to poradzic? jak długo jeszcze będę miała takie plamienia? czy nie będzie to przeszkadzało w współżyciu z chłopakiem? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytka...
Witam Mam pytanie czy moge byc w ciazy jesli po raz pierwszy Yasminelle wzielam 1 dnia miesiaczki i zazywalam 1 opakowanie ... kochalam sie z chlopakiem a dwa dni pozniej zapomnialam zazyc tabletki i wzielam ja po uplywie 12h .. i byl to 3 blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolincia20 --- przezciez w ulotce jest jasno napisane,ze plamienia moga wystepowac przez pare miesiecy.A czy beda Ci przeszkadzaly we wspolzyciu to musisz sobie sama odpowiedziec.Niektorym kobieta nawet okres nie przeszkadza.. Judytka... --- na pewno ochrona mogla byc zmniejszona.A znaczenie tez ma tydzien, w ktorym doszlo do pominiecia tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena89
ja mam takie pytanie odnośnie zatrzymywania wody w organizmie, czy jeżeli już, następuje to od początku brania tabletek czy dopiero po upływie jakiegoś czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kic
pilnie potrzebuje yasminelle na terenie poznania prosze o odpowiedz w tym temacie jesli ktos ma do odsprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie. Czy moge czas przerwy skrócić do 6 dni ? żeby szybciej skończyć okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justicae
Witajcie Mam do sprzedania 3 opakowania Yasminelle, oryginalnie zapakowane. Wykupiłam na zapas ale już ich nie potrzebuje. Cena za 3 opakowania to 80 złotych.(w tym wliczona przesyłka) Jeśli ktoś bedzie zainteresowany proszę o kontakt pod numerem gg 6908437 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaaaaaaaaaaaa
Biorę tabletki YASMINELLE ponad rok, postanowiłam je odstawić, bo wykryto u mnie gruczoło-włókniaka, którego będę miała usuwanego 19-go maja, dlatego nie chcę się już truć. Ostatnio opakowanie zaczęłam 12-go kwietnia i brałam przez 21dni;) (do 10go dnia brania tabletek kochałam się z chłopakiem jak dotychczas tj. bez dodatkowego zabezpieczenia, ale później podjęłam decyzję o odstawieniu i już tylko z prezerwatywą) i moje pytanko brzmi, czy mogę być spokojna po odstawieniu tabletek, że nie zajdę w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellka
młoda położono, biorę yasminelle już parę miesięcy i zastanawiam się co z pierwszą i ostatnią tabletką blistra...ostatnio kochałam się po wzięciu pierwszej (jakieś 4h po zażyciu tabletki) i boję się, ponieważ pobolewa mnie podbrzusze... możliwe, że jestem przewrażliwiona, dlatego też piszę... czy możliwe, że jestem w ciąży , dodam, że ani razu w ciągu tych kilku miesięcy nie zapomniałam o wzięciu tabletki. z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaa
Mam pytanie. Mam grypę jelitową, nie muszę chyba tłumaczyć co się ze mną dzieje... dziewczyny pomóżcie, co mam robić z tabletkami? Przeciez brac nie ma sensu chyba bol zaraz ze zwróce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakafon
też biorę Yasminelle i są spoko, ale potwornie drogie ... nie znacie jakichś aptek gdzie są tańsze? albo zniżki za zakupioną ilość... albo kupowanie na- spolke? [nie .pl :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakafon
Ja używam yasminelle i jestem bardzo zadowolona, choć odrobinkę drogie - nie znacie może jakichś warszawskich aptek gdzie można je taniej nabyć? albo zniżki za ilość opakowań? albo kupowanie naspolke? [nie .pl :P] dawajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowwaaa
Od kilku dni odczuwam lekkie swędzenie w okolicach wejścia do pochwy. Czym to może być spowodowane i czy to coś groźnego? Dodam, że nie współzyję. Zażywam tabletki antykoncepcyjne, Yasminelle. Dbam o higiene intymną. Nie jest to swędzenie długotrwałe i ciągłe, ale chwilowe, okresowe. Martwię się, co to może być?? Dodam także, że nie towarzyszą temu żadne upławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyn86
Cześć dziewczyny Mam do Was pytanie. Od dwóch tygodni zażywam tabletki Yasminelle. Pierwszą tabletkę wzięłam kilka godzin po pojawieniu się miesiączki i mam mały problem. Piszecie, że wystąpiły u Was plamienia itd. Ja też miałam plamienia przez jakieś dwa dni, ale teraz, przez cały czas brania tabletek mam bardzo silny okres. To już ponad dwa tygodnie! Czy któraś z Was miała podobne objawy? Mój lekarz mówi, że okres powinien wkrótce się skończyć, ale ja jestem poważnie zaniepokojona. O takiej reakcji na tabsy nic nie jest napisane w ulotne. Może powinnam zmienić lekarza albo odstawić te tabletki? I do tego jeszcze ten ból w podbrzuszu ;/ Czy któraś z Was może mi jakoś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyn86
Cześć dziewczyny Mam do Was pytanie. Od dwóch tygodni zażywam tabletki Yasminelle. Pierwszą tabletkę wzięłam kilka godzin po pojawieniu się miesiączki i mam mały problem. Piszecie, że wystąpiły u Was plamienia itd. Ja też miałam plamienia przez jakieś dwa dni, ale teraz, przez cały czas brania tabletek mam bardzo silny okres. To już ponad dwa tygodnie! Czy któraś z Was miała podobne objawy? Mój lekarz mówi, że okres powinien wkrótce się skończyć, ale ja jestem poważnie zaniepokojona. O takiej reakcji na tabsy nic nie jest napisane w ulotne. Może powinnam zmienić lekarza albo odstawić te tabletki? I do tego jeszcze ten ból w podbrzuszu ;/ Czy któraś z Was może mi jakoś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kolorowwaaa: radziłabym Ci kupić sobie krem w aptece Clotrimazolum. Drogi nie jest a powinien Ci pomóc ;) A ja mam jedno pytanko; Dostałam tabletki Yasminelle od ginekologa i będę przyjmować je pierwszy raz. Czekam tylko na pojawienie się miesiączki :) I jeżeli dostanę okresu np w środę to mam przyjąć tabletkę przypisaną temu dniu? I jak będę je kończyła to mogę powrócić do tych początkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efelinka0601
hej:) biore YASMINELLE od kilku miesięcy i jestem z nich bardzoooooo zadowolona. wcześniej brałam mikrogynum ( czy coś takiego), po których niestety bardzo przytyłam:( serdecznie polecam Yasminelle, a na początku tż miałam dłuższy okres ale to organizm musi się przyzwyczaić!!! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena89
biore Y od 11 dni oczywiscie zaczełam brac gdy dostałam okres a do tego czasu w dalszym ciągu mam krwiawienia, co prawda bardzo niewielkie ale mam, normalnie okres powinien mi się skończyć conajmniej 5 dni temu, a dalej jest ymmm, nie wi czy mam skonsultować sie z lekarzem czy to po prostu jest normalne. ( po raz pierwszy biore tabletki anty) co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszyn86
Mam pytanie do Efelinki0601. Jak długo miałaś okres? Bo ja mam już serdecznie dosyć. To już drugi tydzień i nic nie wskazuje na to, że ma mi się skończyć w najbliższym czasie. Wyczytałam na jakimś forum, że taka sytuacja może potrwać nawet 4 miesiące. Okres przez cztery miesiące bez przerwy!!!!!!!!! Ja wysiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruchtfliege
Mam do sprzedania 2 oryginalne opakowania Yasminelle, ktorych juz nie potrzebuję. Data waznosci: 08.2013, cena 36 zl za opakowanie. Do odbioru w Krakowie. Zainteresowanych prosze o kontakt na adres: fruchtfliege(małpa)gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
lena89 plamienia mogą trwać przez pierwsze 3 miesiące, sprawdź to w ulotce. mi minęły po 2 tyg. pierwszego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss19
czym sie rozni yasmine od yasminelle ? ostatnio przerwalam yasminelle ( zle sie czulam) ps. dzia dziewczyny za ostatnia rade :) ciekawe na jaki teraz lek zmieni mi moj gin i mam nadzieje ze bedzie dobrze po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz pierwszy
--> do młoda położna mam do ciebie pytanie: w poniedziałek zaczęła mi się 7-dniowa przerwa, dzisiaj rano na ręczniku, po prysznicu zauważyłam trochę krwi (ucieszyłam się bo już się bałam że coś może być nie tak) ale teraz okresu ani nawet plamienia już nie ma! a podpaska jest sucha! są to moje pierwsze tabletki, zaczęłam je brać w pierwszy dzień miesiączki, oczywiście kochałam się z chłopakiem , biorę je codziennie ok 10,30 - 11,00 bo tak mi wygodnie proszę Cie poradź czy to jest normalne? krwawienia mogę uznać że nie było ... a jeśli było takie \'coś\' to chyba w ciąży nie jestem? Proszę o szybką odpowiedź ... liczę też na spostrzeżenia innych :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss19
mysle ze wszystko ok :) tez tak mialam po pierwszym blistrze ze w 7-dniowej przerwie krwawienia prawie nic .. chyba tak jest ok :) tak dla uspokojenia Ciebie ale na wszelki wypadek niech Ci odpowie nasza bardziej doswiadczona kolezanka :) pozdrawionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×