Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

indyjka -- najlepiej w ogole nie rob przerwy. lideczka04 --- wysoka PRL powoduje min cykle bezowulacyjne i niereguralne.Bardzo czesto wlasnie ona jest odpowiedzialna za nieplodnosc.Nie wiem czy Twoj wynik jest dobry bo nie podalas mi wartosci ani norm.A kazde labolatorium ma inne. wazne pyt do mlodej poloznej ---- jezeli drugo blister bierzesz zgodnie z ulotka to jest ok. co to moze być -- krwawienie z odstawienia to nie okres.Moze byc mniej obfite a nawet moze zaniknac. elemka --- zadne hormony nie wplywaja na szybkosc oplania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietnasta
BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ po pierwsze biore YAZ i zapomnialam 15 tabletki z opakowania a to juz poczatek trzeciego tygodnia. zawsze zazywalam tabletki ok godz. 22 nie raz 21 nie raz 23 i dzis rano zorientowalam sie ze wczoraj tabletki nie wzielam i zazylam ja od razu o rownej 10 rano. i tak naprawde to wychodzi ze minelo ok 12 godzin. no iiii... dodatkowo dzisiaj po poludniu zorientowalam sie ze dostalam takiego jasno brazowego plamienia! i to mnie martwi najbardziej...nie wiem skad sie wzielo i wogole nie wiem co robic...znaczy wiem - jak pisze w ulotce, nie zrobie sobie przerwy przed nastepnym opakowaniem...ale moze mi ktos odpowiedziec cos madrego? skad moglo sie pojawic plamienie?? i wogole? nie wiem czy moge wspolzyc normalnie bo o tym juz w ulotce nie pisze, czy jesli teraz od razu wzielam tabltke to juz nie ma ryzyka ciazy?ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakks
Ja trochę nie rozumiem tych przebarwień. To są trwałe przebarwienia czy po prostu człowiek się nie równo opala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pyt do mlodej poloznej
Dziękuję Ci za odpowiedź. Jednak co to znaczy zgodnie z ulotką? Po prostu skończyłam pierwszy w sobotę i w niedzielę zaczęłam brać drugi o tej samej porze. Czy jest to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pyt do mlodej poloznej
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Jednak co znaczy zgodnie z ulotką? Skończyłam brać pierwszy blister w sobotę i w niedzielę zaczęłam brać drugi o tej samej porze, nie robiąc przerwy. Czy to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
pietnasta plamienia są chyba normalne w ciągu pierwszych 3 serii. chyba nie musisz się za bardzo martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia90 do młoda położna.
Czy branie aspiryny wpływa na skuteczność Yasminelle? I czy w ogóle jakikolwiek lek z takich typowych na przeziębienie wpływa na ich skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lideczka04
DO MLODA POLOZNA zaczy lekarz powiedzial ze badania mam dobre,A moj wynik to 22,1 a normy sa nastepujace(3,3 do 26,7) moim zdaniem wyglada na dobry.A co pani sadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietnasta
samasobie- tylko ja juz biore tabletki od lipca 2008 tylko yasminelle a yaz to w sumie moje trzecie opakowanie.... czy to cos zmienia? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
oj to nie wiem :/ właściwie dawka hormonów jest inna, może organizm musi się przestawić? próbowałaś zadzwonić do lekarza w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny potrzebuje
szybkiej odpowiedzi , dlatego z gory przepraszam jesli takie pytanie juz padlo:) chodzi o to ze wczoraj wzielam ostatnia tabletke z opakowania, a wczesniej nie robilam przerwy czyli wzielam dwa opakowania pod rzad. Chcialabym zeby okres wypadl mi pozniej niz jest to planowane w obecnej sytacji wiec moje pytanie brzmi wziasc 3 opakowani bez przerwy czy moze wzisc 7 tabletek z nowego opakowania i pozniej przerwa i juz normalnie (ta opcje wyczytalam gdzies w necie)?? Dodam ze ostanio opakowania laczylam rok temu a pozatym bralam z przerwami i regularnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietnasta
nie dzwonilam :( tamten post jest skopiowany pisalam gotydzien temu i dzisiaj jest pierwszy dzien kiedy robie przerwe, tak zdecydowalam bo w sumie to nie minelo 12 godzin jak zazylam tamta tabletke wiec jestem dobrej mysli w czwartek mam dostac krwawienie wiec wszystko sie okaze. . . . w sumie nie bylo tez jakiejs super groznej sytuacji zebysmy mogli wpasc ale nigdy nie wiadomo... tamto plamienie nie bylo jakies obfite ...i nawet takie jasne.. no i jednorazowe moze akurat taki zbiego okolicznosci ze w tym dniu kiedy zapomnialam tabsa. ..ehh zobaczymy w kazdym badz razie dzieki za odpowiedz... jak jeszcze jakies slowo wsparcia to sie nie obraze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabcia90 do młoda położna. -- wszystkie substancje ktore wchodza w interakcje z yasminelle sa wymienione w ulotce. lideczka04 --- miesci sie w normie,ale jezeli bedziesz miala nadal problemy z zajsciem w ciaze to powtorz badanie.Najlpiej z obciazeniem.Kobiety ktore straja sie o dzecko powinny to badanie zrobic w okreslonym dniu cyklu,ale nie pamietam dokladnie kiedy.Gnerelanie prolaktyny powinno byc mniej niz wiecej.Twoj wynik to takie pograniczne, bez wskazan do jakiejkolwiek interwencji. dziewczyny potrzebuje --- dla wlasnego zdrowia nie powinno sie \'dopierac\' po pare tabletek.To sa mimo wszystko hormony,ktore maja wplyw na funkcjonowanie calego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
pietnasta jednorazowe to chyba nie dramat :) i skoro okazji do wpadki nie było to chyba będzie ok. w końcu to 12 godzin zostało zachowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lideczka04
do mlodej poloznej dziekuje za informacje,a ja to badanie robilam 04 kwietnia czyli nie caly miesiac temu.czy mam rozumiec ze zemna jest wszystko w porzadku? o jakie obciazenie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam takie pytanie... biore 3 opakowanie yasminelle i zaczęły mi się mdłości.. czy jest to możliwe, że to od tabletek? z niepokoju zrobiłam dzisiaj test ciążowy i wyszedł on negatywnie, ale zastanawiam się czy może są to objawy wczesnej ciąży, której test jeszcze niewykrywł? bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiinia
Witam serdecznie. Yasminelle biore już od października, nie miała żadnych problemów odkąd ją stosuje. Jednak wczoraj usnełam i wziełam tabletke z 2 godzinnym opuźnieniem, od tamtej pory mam wrażenie, jak by stnęła mi w gardle, czy taka sytuacja jest wogóle możliwa, czu substancje zawarte w tabletce napewną będą działały. Jestem już w połowie blistra i nie wiem czy mam używac jakiś innych zabezpieczeń. Czy kolejne tabletki będą działały??? Proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
2 godziny to żadne opóźnienie :) mieści się z ogromnym zapasem w granicach normy. chyba raczej nerwy tak na Ciebie działają :) popiłaś tabletkę? mała jest ale raczej niemożliwe żeby tak utknęła w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiinia
Popiła... wypiłam chyba z pół litra wody... mozliwe że z nerwów alebo poprostu podrażniłam sobie gardlo zachłannie łykajac Yasminke... Dzięki wielkie za słowa otuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
to się już nie nakręcaj :) ja sobie nóg nie łamię biegając po tabletkę. dziś mam wolne i wzięłam 2 godziny później, bo mi się wstać nie chciało. nie ma stracha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia20
witam, mam problem. od kiedy zaczęłam współżyć, czyli od 17 roku życia, rozregulowały mi się miesiączki. raz nie miałam nawet 3 i pół miesiąca. dzis dostałam po prawie 2 miesiącach. strasznie boli mnie głowa , jest mi słabo i bolą mnie plecy w okolicach nerek. od dziś zamierzam zacząąc brać yasminelle ale troche się boję. jestem wysoką dziewczyną i mam troszkę nadwagi. boję się ze tabletki mogą wywołać u mnie reakcję tycia. biust też mam naprawde wielki. możecie mi powiedzieć jakie są szanse na to że tak sie może stać? i czy te bóle pleców w okolicach nerek od dłuższego czasu mogą być skutkiem spóźniającej się miesiączki i czy przejdzie, czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lideczka04
Moim zdanie o tabletek yasminelle nie przytyjesz,poniewaz ja tez jestem troche przy tusy a lekarz zalecil mi branie tych tabletek poniewaz stwierdzil ze beda odpowiednie dla mnie i ze po nich sie nie tyje.Bynajmniej mi tak doradzil.tylko z tym ze mial moje wszystkie wyniki krwi i ze tak powiem zna moj organiz ;) ale jezeli masz watpliwosci to zapytaj swojego ginekologa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lideczka04
moim zdaniem nie przytyjesz,ja tez biore te tabletki,moj gin widzial moje badania krwi i wie ze mam tendencje do tycia i powiedzial ze te tabsy beda dla mnie odpowiednie,a tez nie jestem szczupla osoba ;) a najlepiej to zapytaj swojego ginekologa.A co do bolòw to tez mam takie bole od zawsze ginekolog powiedzial ze jak bede brala tabsy to moga minac. ale nie po pierwszym opakowaniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_ela
hey! Mam głupie pytanie,ale nie mam teraz czasu i mozliwosci,zeby wybrac sie do lekarza,czy moge sama zaczac brac tabletki yasminelle? wszystko zemna okey, cisnienie i td. tez. jak myslcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lideczka04
moim zdanie jezeli nie masz czasu isc to chociaz powinnas sie z nim skontaktowac telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lideczka04 ---- pobiera sie krew na wyjsciowa prolaktyne, lyka sie metoclopramid, a nastepnie pobiera sie kerw godzinie i 2 godziny po tej tabletce. ela_ela 000--- w zadnym wypadku nie mozna brac hormonow bez konsultacji z lekarzem.To nie sa cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lideczka04
dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×