Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Doris0602
mam problem...juz drugi miesiac biore yasminelle.mam18lat.zauwazylam ostatnio ze powiekszyla mi sie prawa piers,zas druga jest bez znian.roznicy nie ma za wielkiej ale jest dostateczna-widac ze prawa jest wieksza.dzis bylam u ginekologa-kazala mi zrobic usg i przyjsc z wynikami cytologii.mowila ze to moze byc torbiel...i ze w lewej jest po prostu mniej tkanki tluszczowej.jestem leworeczna to moze dlatego.jednak sie martwie.teraz mam drugi dzien z7-dniowego dnia przerwy...czy ktoras z Was miala badz ma tak?moja pani ginek niczego mi praktycznie nie wyjasnila tylko wziela forse i dala mi skierowanie na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestem
Wiec tak...biore tabletki, ale w zeszlym miesiacu poniewaz bylam chora i zazywalam duzo gripexu to wolalam zabezpieczac sie dodatkowo przez cay czas... chora bylam w pierwszym tygodniu...w koncu 3 tygodnia zsunela nam sie gumka i zostala we mnie...5 dni pozniej w 7-dniowej przerwie dostalam okres. Wiec ok, ale teraz przy kolejnym opakowaniu w trzecim juz tygodniu (w jego polowie) zaczal mnie nagle w srodku dnia bolec brzuch i miewam tez nudnosci.. Zrobilam test i wyszedl negatywnie, Ale zrobilam go tak że: zrobilam siku, potem pobieglam do apteki kupic test i tyle ile moczu mialam tyle zakropelkowalam na test (wymog 3 krople i tyle tez dalam...ale moczu byly cale jakies okolo3 pipety albo i 4) Teraz: 1. czy moge byc mimo to w ciazy? 2. Czy test moze mnie uspokoic tak wykonany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Chciałam Was o coś zapytać. Czy znacie może jakąś kobietę która biorąc nasze tabletki mimo wszystko zaszła w ciążę??? Bardzo się boje, bo ostatnio mam rano mdłości i jestem jakaś taka osłabiona:( Nie mam na nic ochoty i bez przyczyny oblewaja mnie goraca na twarzy. Nie wiem co to może oznaczać a na dziecko niestety nie mogę sobie teraz pozwolić. W sobote mam dostać krwawienia ale boje sie że wpadłam:( Mam 19 lat i prosze o odpowiedz. POZDRAWIAM SERDECZNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mam pytanie. Brałam przez 2 lata yasminelle. Odstawiłam tabletki 12 pażdziernika. Krwawienie mialam 17. Dopiero teraz przypomnialam sobie ze powinnam okres dostac. tak jak obliczylam to 9 listopada. Czy mozliwe jest ze miesiacczka spoznia mi sie dlatego ze organizm musi odreagowac na odstawienie tabletek czy raczej powinnam zrobic test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położno mam pytanie czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położno mam pytanie czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
WAŻNE! Zażywam antybiotyk Aziteva przez 5 dni. Za 9 dni zaczynam przerwę na krwawienie z odstawienia. Czy mogę zrobić przerwę na krwawienie czy muszę brać od razu drugie opakowanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminkaaaaaaaaaaaaaaa
A propo nudnosci, boli i zawrotow glowy. DZIEWCZYNY CZY WY CZYTACIE ULOTKI???? Jest tam wyraźnie napisane jakie skutki uboczne mają tabletki. W tym tez właśnie nudności, wymioty, zawroty głowy!!!!! Ja bra2łam tabletki az 4lata!!!!!! Nie zaszłam na nich w ciąże, w ciąże zaszłam 6 miesięcy po odstawieniu tabletek. Teraz na nowo je biorę, a Wy znim zaczniećie zachodzić "urojoną" w ciąże zastanówcie się i poczytajcie ulotki. Prezerwatywa też możek pęknąc i ciąża gotowa. Tak więc w ramach całkowietj pewności, że nie jesteście w ciąży NIE UPRAWIAJCIE SEXU!!!!! Macie wtedy 100% pewności, że mamusią nie będziecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A propo nudnosci, boli i zawrotow glowy. DZIEWCZYNY CZY WY CZYTACIE ULOTKI???? Jest tam wyraźnie napisane jakie skutki uboczne mają tabletki. W tym tez właśnie nudności, wymioty, zawroty głowy!!!!! Ja bra2łam tabletki az 4lata!!!!!! Nie zaszłam na nich w ciąże, w ciąże zaszłam 6 miesięcy po odstawieniu tabletek. Teraz na nowo je biorę, a Wy znim zaczniećie zachodzić "urojoną" w ciąże zastanówcie się i poczytajcie ulotki. Prezerwatywa też możek pęknąc i ciąża gotowa. Tak więc w ramach całkowietj pewności, że nie jesteście w ciąży NIE UPRAWIAJCIE SEXU!!!!! Macie wtedy 100% pewności, że mamusią nie będziecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to jest normalne że pytam się czy jest taka możliwość że po odstawieniu tabletek okres może mi się spóźnić!!?? Brałam tabletki przez dwa lata i naprawdę nie mam zielonego pojęcia czy po odstawieniu może tak się zdarzyć, właśnie dlatego tu napisałam i spytałam. Dziękuje z góry za odpowiedz, jeśli któraś mi jej udzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7811
MLODA POLOZNO ---- DZIEWCZYNY ODPOWIEDZCEI hej dziewczyny mam pytanko!! w poniedzialek normalnie skonczylam yasmine ale sa dla mnie nie dobre i lekarz przepisal mi wczoraj yaz i powiedzial ze mam normalnie zaczac brac po 7-dmio dniowej przerwie ale czytam i czyutam na necie to kazda pisze ze powinno sie brac w dniu pierwszej miesiaczki niewiem co teraz robic!! ?????? pomozcie mi ?????ale zapomnialam zapytac czy mam ciaglosc antykoncepcji czy mam uwazac przez tydzien???????????????????????????????wiec jak wezme normalnie teraz pierwsza yaz po siedmiodniowej przerwie czy bede zabezpieczona i bedzie wszytsko ok ??????????pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
WAŻNE! Zażywam antybiotyk Aziteva przez 5 dni. Za 9 dni zaczynam przerwę na krwawienie z odstawienia. Czy mogę zrobić przerwę na krwawienie czy muszę brać od razu drugie opakowanie tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamananaaaaa
bralam yasminelle przez miecha i bardzo zle je znioslam;/ odstawilam i po miesiacu przyszedl pseudo okres ; w nocy rowa smuga, rano kremowy krem i koniec...czy to moge nazwac okresem? dodam ze staramy sie o dziecko ale test wyszedl negatywny za to boli mnie na dole pelcow...pomozecie w diagnozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla00
Kaska 7811--- nie zrozumiałam na jakie tabletki lekarz zmienił Ci yasminelle, ale jeśli chodzi o przyjmowanie pierwszej tabletki, to bierze się ją w pierwszym dniu okresu, ale gdy zaczyna się je przyjmować po raz pierwszy. Jak zrozumiałam, Ty wzięłaś już jedno opakowanie, teraz kończysz tydzień przerwy i zaczynasz nowe opakowanie (nowe tabletki), czyli tak jak zalecił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7811
milla007---zmienil mi na YAZ !! od ponad pol roku bralam Yasmin ale byly zle dla mnie i zmnil mi na yaz!! wiec mam wziasc tak jak mi powiedzial po 7-dmiu dniach przerwy????????????????? i jestem zabezpieczona czy mam tydzien uwazac??????? bo co czytam na jakims forum to jak ktos odtawial yasmin to mial wziasc yaz w pierwszym dniu miesiaczki po odtawieniu i zgupialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7811
milla007---zmienil mi na YAZ !! od ponad pol roku bralam Yasmin ale byly zle dla mnie i zmnil mi na yaz!! wiec mam wziasc tak jak mi powiedzial po 7-dmiu dniach przerwy????????????????? i jestem zabezpieczona czy mam tydzien uwazac??????? bo co czytam na jakims forum to jak ktos odtawial yasmin to mial wziasc yaz w pierwszym dniu miesiaczki po odtawieniu i zgupialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7811
milla007---zmienil mi na YAZ !! od ponad pol roku bralam Yasmin ale byly zle dla mnie i zmnil mi na yaz!! wiec mam wziasc tak jak mi powiedzial po 7-dmiu dniach przerwy????????????????? i jestem zabezpieczona czy mam tydzien uwazac??????? bo co czytam na jakims forum to jak ktos odtawial yasmin to mial wziasc yaz w pierwszym dniu miesiaczki po odtawieniu i zgupialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakiya
Hej, pragne sie podzielic pierwszymi wrazeniami po yasminelle:) Biore je wprawdzie dopiero od 2 tygodni, ale działanie przeszło moje najsmielsze oczekiwania, tak jak po microgynonie przytyłam łacznie ok 8kg, teraz ta "woda" niknie mi w oczach, w 2tyg schudlam prawie 3kg! jestem oczywiscie bardzo zadowolona:) druga sprawa- powiekszenie piesi- z wczesniejsza miseczką mikro A nie czulam sie kobieco, teraz piersi sa wyraznie krąglejsze i pełniejsze- super:) Czuje sie dobrze, zadnych plamien nie mialam, po prostu dla mnie sa rewelacyjne. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakiya
Hej, pragne sie podzielic pierwszymi wrazeniami po yasminelle:) Biore je wprawdzie dopiero od 2 tygodni, ale działanie przeszło moje najsmielsze oczekiwania, tak jak po microgynonie przytyłam łacznie ok 8kg, teraz ta "woda" niknie mi w oczach, w 2tyg schudlam prawie 3kg! jestem oczywiscie bardzo zadowolona:) druga sprawa- powiekszenie piesi- z wczesniejsza miseczką mikro A nie czulam sie kobieco, teraz piersi sa wyraznie krąglejsze i pełniejsze- super:) Czuje sie dobrze, zadnych plamien nie mialam, po prostu dla mnie sa rewelacyjne. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monlin
hej. z powodu odwołania ślubu, zostałam z 2 nowiutkimi, zafoliowanymi opakowaniami yasminelle. data ważności to grudzień 2013. chętnie je sprzedam bo nie sądzę żeby mi się prędko przydały. nie ma mowy o żadnym oszustwie. nie ma problemu z odbiorem osobistym - Gdynia, ewentualnie Sopot. cena 30 zł za opakowanie, przesyłka 5 zł. piszcie na maila bądź gg: 3813915, pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuś89
ja niedawno bylam u ginekola strasznie mnie bolal jajnik rozbilam usg brzucha i dopochwowe okazalo sie ze mam malego torbiela lekarz przepisał mi jasminalle powiedzial ze dzieki nim powinnien sie wchlonac myslicie ze one mi pomoga czy ktos byl w podobnej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuś89
ja niedawno bylam u ginekola strasznie mnie bolal jajnik rozbilam usg brzucha i dopochwowe okazalo sie ze mam malego torbiela lekarz przepisał mi jasminalle powiedzial ze dzieki nim powinnien sie wchlonac myslicie ze one mi pomoga czy ktos byl w podobnej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati89
hej. mam mały problem. zarzyłam juz 2 opakowania Yasminelle teraz 3-cie i wziełam 1-szą tabletkę, ale niestety 2 i 3 nie, bo zapomniałam zabrać je na weekend..:/ i wziełam kolejnie 4 i 5 tabletke a tamte 2 pominełam. pomózcie mi prosze i powiedzcie czy dobrze zrobiłam?? a nie mam jak sie skontaktowac niestety z miom ginem. to sa moje pierwsze tabsy. z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Nati89=====pominelas dwie tabletki i to w pierwszym tygodniu, tak wiec chroniona to raczej mozesz nie byc, radze ci sie zabezpieczac dodatkowo do konca blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcąc zakończyć branie tabletek na jakiś czas mogę zamiast 21 jak jest w blistrze zażyć tylko 20? bo żeby wziąć tą jedną dodatkową muszę kupować nowy blister... MOŻE KTOŚ WRESZCIE SIĘ WYPOWIE NA TEN TEMAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×