Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Indys
bo dla mnie to bzdura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciii
To jakiś idiotyzm, bo niby jak biorąc pigułki, przy których nie ma dni płodnych mam owe dni płodne obliczyć? Alkohol nie obniża działania pigułek, w ulotce nie ma o tym wzmianki, jest za to o wymiotach, biegunce i antybiotykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciii
To jakiś idiotyzm, bo niby jak biorąc pigułki, przy których nie ma dni płodnych mam owe dni płodne obliczyć? Alkohol nie obniża działania pigułek, w ulotce nie ma o tym wzmianki, jest za to o wymiotach, biegunce i antybiotykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że bzdura-jaki okres płodny przy braniu tabletek.Alkohol sam w sobie nie obniża działania tabletek, chyba,że się ją zwymiotuje po jego nadmiarze:) Ale prawda jest taka,że nie powinno się popijać tabsów alkoholem, bo 1 i 2 daje w kość wątrobie.Powinna być zachowana conajmniej godzinna przerwa między tabletką a alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka89
Czy jeśli spożywałam mleko i za godzinę wzięłam pigułkę, to jest jakieś ryzyko zmniejszenia skuteczności antykoncepcji? Może głupie pytanie, ale ponoć mlekiem nie można popijać żadnych leków, a co, jeśli spożywałam je z godziną odstępu? Proszę o szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1234567890
ja bralam yasminelle nieregularnie i wciaze nie zaszlam :) tzn ta nieregularnosc nie byla straszna bo powiedzmy kilka godzin opoznienia, ale nie ponad 12 h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecc
Rzeszów - Apteka Centralna w Center Parku - 38 złotych ;) Spotkałyście taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecc
Rzeszów - Apteka Centralna w Center Parku - 38 złotych ;) Spotkałyście taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena_w_rzeszy
rzeszów Kupiłam za 38 zl w aptece centralnej w Center Parku gdzieś widziałyście taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka89
Czy jeśli godzinę po wypiciu mleka wezmę pigułkę, skoteczność może być obniżona, czy mleko wpływa na skuteczność tylko, jak się nim popije tabletkę??? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka89
Czy jeśli godzinę po wypiciu mleka wezmę pigułkę, skoteczność może być obniżona, czy mleko wpływa na skuteczność tylko, jak się nim popije tabletkę??? Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterisc
Do Saszka89 Upadłaś na głowę.... Pomysl trochę - albo jak nie wiesz to czytaj ulotke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co mam robić:) Dziś mam ostatni dzień brania tabletki i od jutra powinnam zacząć przerwę. Wczoraj maiałam problemy z żołądkiem bo coś zjadłam i ok. godziny 20 wziełam 10 kropel żołądkowych rozcieńczonych w wodzie. Zrobiło mi się lepiej-nie wymiotowałam ani nie miałam biegunki. O 22 tak jak zawsze wziełam tabletkę. Teraz mnie nurtuje pytanie czy krople mogły obniżyć skuteczność? Co mam zrobić? Podobno krople zawierają nalewkę z dziurawca 24-25%. Dziękuję z góry za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym kupić Yasminelle, proszę o kontakt na maila vilvila@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym kupić Yasminelle, proszę o kontakt na maila vilvila@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tabletki Yasminelle biorę dopiero od kilku dni. Właśnie dziś zaczęłam brać tabletki od przeziębienia ;/ takie jak np gripeks.. chciałam się dowiedzieć czy wpływa to na jakość brania antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od niedawna biorę te tabletki antykoncepcyjne. Chciałabym się dowiedzieć czy leki od przeziębienie typu gripeks wpływają na jakość zażywanej Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od niedawna biorę te tabletki antykoncepcyjne. Chciałabym się dowiedzieć czy leki od przeziębienie typu gripeks wpływają na jakość zażywanej Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmamelle
Evelinka, nie wpływają. Jedynie antybiotyki z takiej grupy, jaką masz wypisaną w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze:) dzięki za odpowiedź- wiem to było dosyć głupie pytanie ale zawsze warto się upewnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze:) dzięki za odpowiedź- wiem to było dosyć głupie pytanie ale zawsze warto się upewnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już wspomniałyście o lekach to ja mam pytanie:) Jak to jest z braniem antybiotyku przy braniu yasminelle, dodajmy że to antybiotyk taki w przypadku przeziębienia. Czy w takim wypadku muszę jakoś dodatkowo się zabezpieczać itd. Z góry dzięki :) buziaczki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×