Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Hussejn
Indys -- czyli jeśli kochałam się 7-ego dnia przerwy to nawet w tym ostatnim dniu przerwy nie zmniejszyła się skuteczność choć trochę? Martwię się, bo dziś powinnam dostać krwawienie, a jeszcze go nie mam i żadnych objawów... Pigułki brałam jak należy, chłopak kończył we mnie ze 3 razy... Wiem, że może kończyć przy pigułkach, ale się nieco boję przez to, że tego ost. dnia przerwy współżyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Hussejn --skutecznosc nie zmniejsza sie ani troche tylko wtedy jesli wezmiesz 8dnia tabletka z nowego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hussejn
Indys -- czyli jeśli kochałam się 7-ego dnia przerwy to nawet w tym ostatnim dniu przerwy nie zmniejszyła się skuteczność choć trochę? Martwię się, bo dziś powinnam dostać krwawienie, a jeszcze go nie mam i żadnych objawów... Pigułki brałam jak należy, chłopak kończył we mnie ze 3 razy... Wiem, że może kończyć przy pigułkach, ale się nieco boję przez to, że tego ost. dnia przerwy współżyłam... Proszę kogokolwiek o jakąś odpowiedź, brałam pigułki regularnie, bez żadnych biegunek, itp., tylko czasem popiłam zieloną herbatą, co przecież nie wpływa. Nie mam żadnych humorów ani bólów, jak zazwyczaj, tylko tydzień wcześniej brzuch mnie bolał jak na okres, a teraz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Mozesz sie kochac w czasie przerwy to nie ma znaczenia, antykoncepcja jest zachowoana ale pod warunkiem,ze 8 dnia rozpoczniesz nowy blister.Ktory masz dzis dzien przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Ne rozumiem dlaczego wszyscy bronia mitu, ze tabletki mozna popijac czym sie chce...Dzialanie tabletek bardzo zalezy od tego czym sie je popija...Takie mleko, sok jablkowy czy gejpfrutowy to juz calkiem nierozsadne sa... A dla potrzebujacych dowodow...Nawet w ulotce jest napisane, ze jezeli juz to mozna ewentualnie popin NIEWIELKA ILOSCIA WODY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeejdi
Zgadzam się, aczkolwiek w święta przyjęłam tabletke, po czym po jakiś 10 min wypiłam 2 kieliszki adwokatu i byłam w strachu, że tabletka się nie przyjmie - a jednak wszystko jest wporządku. Najlepiej popijać wodą - najbezpieczniej.. Teraz w tych sokach są różne sztuczne środki, nie wiadomo jak to działa na tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeejdi
Zgadzam się, aczkolwiek w święta przyjęłam tabletke, po czym po jakiś 10 min wypiłam 2 kieliszki adwokatu i byłam w strachu, że tabletka się nie przyjmie - a jednak wszystko jest wporządku. Najlepiej popijać wodą - najbezpieczniej.. Teraz w tych sokach są różne sztuczne środki, nie wiadomo jak to działa na tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeejdi
Zgadzam się, aczkolwiek w święta przyjęłam tabletke, po czym po jakiś 10 min wypiłam 2 kieliszki adwokatu i byłam w strachu, że tabletka się nie przyjmie - a jednak wszystko jest wporządku. Najlepiej popijać wodą - najbezpieczniej.. Teraz w tych sokach są różne sztuczne środki, nie wiadomo jak to działa na tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeejdi
Najlepiej popijać wodą - najbezpieczniej.. Teraz w tych sokach są różne sztuczne środki, nie wiadomo jak to działa na tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeejdi
Zgadzam się. Najlepiej popijać wodą - najbezpieczniej.. Teraz w tych sokach są różne sztuczne środki, nie wiadomo jak to działa na tabletki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hussejn
No ale jeśli się popije małą ilością zielonej herbaty to bez przesady, to nie wpływa, jak zresztą było pisane kilka postów wcześniej, prawda? Indys -- dziś jest 4-ty dzień przerwy, zawsze tak dostawałam, nawet jak mi się spóźnił to najpóźniej ok. 17 dostawałam... Kurczę, wszystko brałam jak należy, bo naprawdę mam świra na tym punkcie. I zawsze wszystko było ok. Nie wiem, ostatnio miałam bardziej skąpe krwawienie, może tak się zdarzy, że nie dostanę, nie wiem... Jeśli do jutra nie dostanę to robię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andelica
Kochane słuchajcie zaczęłam brać tabletki Yasminelle... jestem przy pierwszym opakowaniu w niedzielę mam skończyć tabletki. Dzisiaj popołudniem dostałam plamę potem normalne jak w przypadku okresu. Czy to jest normalne? Dodam, że biorę pierwszy raz, ale zażywałam punktualnie, popijając wodą. No i jeśli mam pytanie to przedwczesne plamienie czy krwawienie? Od poniedziałku mam mieć niby tę 7 dniową przerwę. Co mam teraz zrobić, doradźcie mi spokojnie i powiedzcie kiedy zacząć drugie opakowanie (zrobić od poniedziałku 7 dniową przerwę i od 8 dnia zacząć czy jak?). Jeśli chodzi o skutki uboczne jestem humorzasta, mam trochę krostek na dekolcie bo na twarzy to ja dawno nie pamiętam bym nie miała trądziku no i piersi mam strasznie nabrzmiałe i jakby zrobiły się pełniejsze :) Z góry dziękuje za pełniejszą odpowiedź i pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Leeejdi--> Ja kiedys czytalam (jakies pol roku temu), ze mleko np. prawie calkowicie obniza dzialanie np. antybiotykow jesli sie nim popije , a gejpfrutowy i jablkowy znacznie osabiaja...Wiec jesli sie nimi popija to nie dziwi mnie fakt pozniejszych wpadek "mimo wzorcowego zarzywania". W ulotce jest napisane ze popijac tylko woda, to popijac woda i juz,a nie hernatami czy inna kawa a potem marudza tylko, ze nie wiedza czy wszystko dziala jak nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, co do przerwy - bez względu na to 'przedwczesne' krwawienie, po skończeniu opakowania robisz tą 7 dniową przerwę, i na 8 dzień zaczynasz nowe opakowanie :) A co do takiego krwawienia to może być wiele czynników - dość dziwne, aczkolwiek organizm się przyzwyczaja ;) Ja zaczynając przez cały miesiąc miałam okres, a z rozpoczęciem kolejnego opakowania wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, co do przerwy - bez względu na to 'przedwczesne' krwawienie, po skończeniu opakowania robisz tą 7 dniową przerwę, i na 8 dzień zaczynasz nowe opakowanie :) A co do takiego krwawienia to może być wiele czynników - dość dziwne, aczkolwiek organizm się przyzwyczaja ;) Ja zaczynając przez cały miesiąc miałam okres, a z rozpoczęciem kolejnego opakowania wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, co do przerwy - bez względu na to 'przedwczesne' krwawienie, po skończeniu opakowania robisz tą 7 dniową przerwę, i na 8 dzień zaczynasz nowe opakowanie :) A co do takiego krwawienia to może być wiele czynników - dość dziwne, aczkolwiek organizm się przyzwyczaja ;) Ja zaczynając przez cały miesiąc miałam okres, a z rozpoczęciem kolejnego opakowania wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hussejn
Dostałam, jestem już spokojna:) Ale bez przesady, rozumiem, że mlekiem i sokiem grejfrutowym popijać nie wolno, ale jeśli popije ktoś małą ilością herbaty czy soku malinowego, to ma wpływać na skuteczność piguł? To już przesada. Gdyby tak było, wymieniliby to też w substancjach obniżających skuteczność, nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po paru ostatnich postach widze,ze nic sie tutaj nie zmienilo.Jak kobiety w ciazy 'schizuja',boja sie nawet mydla uzyc bo moze to dziecku zaszkodzic to mowi sie,ze ma 'pieluszkowe zapalenie mozgu'.A u kobiet bioracych tabletki anty ,mozna chyba rozpoznac nowa jednostka chorobowa 'hormonalne zapalenie mogzu' ;-) Bez obrazy... Bez przesady z tym popijaniem.Woda najlepiej popijac bo wtedy tabletka szybko przelatuje,kwasy szybka ja strawiaja i idzie sobie dalej.A jak sie popije np herbata to juz dluzej zoladek trawi.Ale bron boze to nie wplywa na jej dzialanie.Dla schizujacych dziewczyn polecam nuvaring.Nie trzeba niczym popijac ;-)I pic mozna wszystko.Jesc tak samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Hussejn--> Nie wymieniaja, bo to by zajelo 100 stron...Wystarczy ze napisali ze mozna popijac woda...Proste logiczne wnioskowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalska1
Do Młodej Położnej!!!!!!!!!!!!! witaj! czy moglabys przeczytac moj post na stronie 794-jest skierowany do Ciebie i zalezy mi na Twojej opinii. Dodam ze w listopadzie wykryto mi miesniaki-drobne,wielkosci groszku ale sporo. Bedziesz wiedziala o czym pisze,po przeczytaniu mnie na poprzedniej stronie-z gory dziekuje za odpowiedz i czekam z niecierpliwoscią-pozdrawaim!-;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Mloda Polozno WROCILAS!!!!!:):):)Mi zostaly jeszcze 2 opakowania Yasminelle i mam juz recepty na Nuvaring:):)zobaczymy co to za nowosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaaaaa
Witam Kobietki :) Biorę Yasminelle już od kilku miesięcy, jestem zadowolona. Nigdy mnie nie zawiodły. Moje pytanie jest dośĆ nietypowe z tego względu, iż chciałabym zapytaĆ Was czy ktoś pije kawkę ' Slim Coffee ' ? Od jakiegoś czasu sobie ją spożywam. Powoli się uzależniam, bardzo mi smakuje i czuję się dużo lepiej. Zastanawia mnie jednak czy składniki, które zawiera ta kawa nie obniża skuteczności : Oto one : - cykoria - zielona herbata - zielona kawa - guarana - owoce rośliny Garcinia - nikotynian chromu ByĆ może, któraś z Was wie coś więcej na ten temat ? Z góry dzięki za informację Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haiku
dorkaforka=> indyks ma racę co do piersi - po tabletkach nie rosną tylko PUCHNĄ (co może wiąza się też z bolesnością i nadmieną wrażliwością w piersiach jak w moim przypadku), to że tabletki nie wpływają ja masę ciała to znaczy że masz je dobrze dobrane .Ja biorę tableki 2,5 oku w tym 4 miesiące Yasminelle.Wcześniej przyjmowałam Yasmin po którym musiałam wymienić wszystkie biustonosze o ok 1,5 numeru większe ,ALE niestety wiązał osię to między innymi z zatrzymaniem wody w organiżmie a pamiętaj że ona nie zatrzymuje się tylko w piersiach tylko w całym ciele(!)w zwązku z czym przybrałam na wadze parę ładnych kilo, a poza tym na pośladkach udach a nawet brzuchu dała o sobie znać skórka pomarańczowa :/ .Na szczęście po zmianie na yasminelle nieprzyjemne skutki przyjmowania yasminu odchodzą w niepamięć i po woli z ulgą zaczynam wracać do ubrań w starych minejszych rozmaiarach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haiku
dorkaforka=> indyks ma racę co do piersi - po tabletkach nie rosną tylko PUCHNĄ (co może wiąza się też z bolesnością i nadmieną wrażliwością w piersiach jak w moim przypadku), to że tabletki nie wpływają ja masę ciała to znaczy że masz je dobrze dobrane .Ja biorę tableki 2,5 oku w tym 4 miesiące Yasminelle.Wcześniej przyjmowałam Yasmin po którym musiałam wymienić wszystkie biustonosze o ok 1,5 numeru większe ,ALE niestety wiązał osię to między innymi z zatrzymaniem wody w organiżmie a pamiętaj że ona nie zatrzymuje się tylko w piersiach tylko w całym ciele(!)w zwązku z czym przybrałam na wadze parę ładnych kilo, a poza tym na pośladkach udach a nawet brzuchu dała o sobie znać skórka pomarańczowa :/ .Na szczęście po zmianie na yasminelle nieprzyjemne skutki przyjmowania yasminu odchodzą w niepamięć i po woli z ulgą zaczynam wracać do ubrań w starych minejszych rozmaiarach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haiku
dorkaforka=> indyks ma racę co do piersi - po tabletkach nie rosną tylko PUCHNĄ (co może wiąza się też z bolesnością i nadmieną wrażliwością w piersiach jak w moim przypadku), to że tabletki nie wpływają ja masę ciała to znaczy że masz je dobrze dobrane .Ja biorę tableki 2,5 oku w tym 4 miesiące Yasminelle.Wcześniej przyjmowałam Yasmin po którym musiałam wymienić wszystkie biustonosze o ok 1,5 numeru większe ,ALE niestety wiązał osię to między innymi z zatrzymaniem wody w organiżmie a pamiętaj że ona nie zatrzymuje się tylko w piersiach tylko w całym ciele(!)w zwązku z czym przybrałam na wadze parę ładnych kilo, a poza tym na pośladkach udach a nawet brzuchu dała o sobie znać skórka pomarańczowa :/ .Na szczęście po zmianie na yasminelle nieprzyjemne skutki przyjmowania yasminu odchodzą w niepamięć i po woli z ulgą zaczynam wracać do ubrań w starych minejszych rozmaiarach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam taką wątpliwość, mam teraz 7 dniową przerwę (konkretnie jestem w 3dniu), ale nie dostałam okresu, ogólnie sądzę, ze może mi się opóźniać przez stres (sesja;/) aczkolwiek inne możliwości też biorę pod uwagę, w każdym razie, czy po tych 7dniach przerwy, jeśli nie dostanę okresu mam zacząć nowe opakowanie tabletek (yasminelle) czy nie? proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam taką wątpliwość, mam teraz 7 dniową przerwę (konkretnie jestem w 3dniu), ale nie dostałam okresu, ogólnie sądzę, ze może mi się opóźniać przez stres (sesja;/) aczkolwiek inne możliwości też biorę pod uwagę, w każdym razie, czy po tych 7dniach przerwy, jeśli nie dostanę okresu mam zacząć nowe opakowanie tabletek (yasminelle) czy nie? proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam taką wątpliwość, mam teraz 7 dniową przerwę (konkretnie jestem w 3dniu), ale nie dostałam okresu, ogólnie sądzę, ze może mi się opóźniać przez stres (sesja;/) aczkolwiek inne możliwości też biorę pod uwagę, w każdym razie, czy po tych 7dniach przerwy, jeśli nie dostanę okresu mam zacząć nowe opakowanie tabletek (yasminelle) czy nie? proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam taką wątpliwość, mam teraz 7 dniową przerwę (konkretnie jestem w 3dniu), ale nie dostałam okresu, ogólnie sądzę, ze może mi się opóźniać przez stres (sesja;/) aczkolwiek inne możliwości też biorę pod uwagę, w każdym razie, czy po tych 7dniach przerwy, jeśli nie dostanę okresu mam zacząć nowe opakowanie tabletek (yasminelle) czy nie? proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam taką wątpliwość, mam teraz 7 dniową przerwę (konkretnie jestem w 3dniu), ale nie dostałam okresu, ogólnie sądzę, ze może mi się opóźniać przez stres (sesja;/) aczkolwiek inne możliwości też biorę pod uwagę, w każdym razie, czy po tych 7dniach przerwy, jeśli nie dostanę okresu mam zacząć nowe opakowanie tabletek (yasminelle) czy nie? proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×