Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny i ja zamieniłam te tabletki na Belara. I mysle ze to wszystko jest sprawą indywidualną i też lekarz sam dobrze bedzie wiedział co ma nam przepisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przyjmuje tez Belara i zreszta moj lekarz mi je polecał jako te najlepsze i bez skutków ubocznych. Uwazam ze dla mnie akurat ta metoda jest najlepszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyYasmin
Po jednym cyklu z Yasminelle dostałam bardzo szybko koszmarnej zakrzepicy i zatorowości płucnej. Wszystkie dotąd tabletki, które brałam nie odbiły się na moim zdrowiu większym echem. Problemów z krzepliwością nigdy nie miałam. A tutaj kilka miesięcy w szpitalu. Trzymam za Was kciuki, że u Was nie będzie tak nieprzyjemnych epizodów z tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edel
Z półtora roku temu przestałam brać tabletki. Myślałam, że może do nich wrócę, ale jednak nie. Dlatego mam do odsprzedania trzy opakowania Yasminelle. Data ważności dwóch 02.2019 i jednego 12.2018. Wszystkie trzy opakowania zafoliowane. Nie wiem jak teraz Yasminelle kosztuje, ale ja kupowałam za około 40 zł, fajnie jakby mi się zwróciło, więc 120 zł za komplet (koszt wysyłki gratis). Ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie. edelweiss.jan.86@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę, ile można????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tabletki są jednak najlepszym rozwiazaniem i jak piszą dziewczyny akurat po tabletkach Belara czują sie dobrze. Polecam Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, czy tabletki trzeba zmieniac co jakiś czas, robiąc ponowne badania hormonów, czy jednak to jest bez znaczenia i trzeba przyjmowac te które sa dla nas odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze też przyznać ze mam takie samo zdanie na temat tabletek Belara. Na pewno daja własnie pewnośc ze nie bedziemy miały takich skutków ubocznych. Naprawde polecam Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×