Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Niedługo minie 4 lata, siedze na wychowawczym i chyba mam dosyc, muszę isć do pracy żeby się dowartosciować, ja mam ochote tylko przez tydzień po okresie i koniec, heh, mój mąż nie jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze od urodzeia swojego pierwszego czyli juz 4,5 roku tez mam juz dosyc.Ale mam jeszcze swoja firme która prowadze w domu z trójka dzieci... to jest wyzwanie no wiesz dobry i tydzien jak nic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dobre i to, teraz staram się o prace, dziecko idzie do przedszkola, koniec laby, teraz musze pomyśleć jak stracić zbędne kilogramy po tych trzech latach siedzenia na dupsku, hehe, wracając do naszych tabletek to ponoć przyczyniaja sie do spadku wagi to dobrze,a tak w ogóle to która z was łykała najwięcej rodzajów tabletek i ma porównanie może nam powiedziec które sa najlepsze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Kazda z nas jest inna... Wiec nie da sie okreslic jednej marki najlepszych tabletek, ale nasze Yasminelki sa najlepsze jezeli chodzi o sklad. Ja osobiscie dobrze sie czulam jak lykalam minisiston (ostatnie) na poczatku mialam cilest - sporo przytylam. Tabletek Logest moj organizm nie chcial zaakceptowac. Wniosek jeden j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyn tego nie da się powiedziec kazda tabletka działa inaczej na kazda kobiete. Ja bralam mercilon i moje libodo spadło do zera! a moniak bierze i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia1983 - to super, że zmniejsza się łojotok, bo mam straszny. Po którym opakowaniu u Ciebie? bejbee8 - dobrze, ze tak dzialaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Moimi pierwszymi tabletkami byl Minisiston (6lat temu), potem Cilest, nastepnie plastry Evra, znow Cilest i teraz Yasminelle. W sumie wszystkie te srodki dzialaly na mnie tak samo, czasem mialam lekkie mdlosci i koniec. Cera mi sie zawsze poprawiala, apetyt, waga, piersi bez zmian, "dziwnych" plamien nigdy nie mialam. Libido tez mi nie spadalo. Ktoras z was pisala ze nie ma ochoty, ze ja maz nie pociaga.. Ja jestem ze swoim facetem 6 lat! (jeszcze bez slubu tak na marginesie) ;) Mialam taki okres ze tez mi sie nie chcialo, nie pociagal mnie, ale po pewnym czasie wszystko sie zmienilo. Moj facet pociaga mnie bardziej niz kiedykolwiek (moze dlatego ze zmeznial, wyprzystojnial itp) i sex sprawia mi wieksza przyjemnosc (choc nie mam orgazmu tego "wlasciwego"- juz pisalam wyzej) Probujemy nowych rzeczy, czasem troche spontanicznosci, czasem nowa sexy bielizna - zeby tylko nie wkradla sie nuda. Teraz mieszkamy razem i kochamy sie prawie codziennie, dobrze ze libido mi nie spada od Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________ OPEN-UPPP__________ to moje pierwsze tabletki w życiu!!! A opakowanie też pierwsze :) No i ten brak apetytu też jest ok... :))) Tylko najgorsze ze libido slabe... no, chyba że ja jestem leniwa...? Muszę mojego Ukochanego przekonać do dłuuuzszej gry wstępnej i może będzie ok :) Za tydzień jedziemy w góry :) ale się cieszę :) Tylko szkoda że krwawienie ma wtedy wystąpić... ale nie chcę przekładać, bo jak to pierwsze opakowanie to nie ma co kombinować tak od razu ;) Niech sobie będzie jak ma być ;) A poza tym używam tamponów więc nie jest to takie bleee jak przy podpaskach :) Pozzzdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Opisze wam swój przypadek, a wiec używałam plastrów ale strasznie po nich przytyłam(az 7kg) wiec lekarka kazala mi wziac yasminelle, pierwsza tabletke wziełam dokładnie 7 dni po odklejeniu trzeciego (ostatniego) plastra bo lekarka powiedziala,ze maja one przedluzone dzialanie i pigulki beda dzialac jak zwyczajne przedluzenie plastrów. Dzisiaj wzielam 6 tabletke ale do tej pory kochalam sie juz 3 razy. przeraza mnie jak piszecie ,ze dzialaja one dopiero od 7 tabletki!! doradzcie, mam sie obawiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obawjaj się ,przecież tabletki działaja wspólnie z plastrami, więc przejscie nie daje żadnego zagrożenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
hah. Niby dlaczego od 7?? Ja zawsze po paru godzinach wziecia pierwszej mam pewnosc ze jestem zabezpieczona bo robie tak 2 lata i dzidziusia jakos niemam zreszta w ulotce pisze ,ze po wzieciu pierwszej tabletki w pierwszym dniu krwawienia i po 7 dniowej przerwie nawet jesli sie zmienia na cos innego to antykoncepcja jest zawsze zachowana( tak mi powiedzialo 3 roznych ginow) zreszta sama robilam tak pare razy niemasz co sie przejmowac dzieciaczka napewno niebedzie, nierozumiem jak mozna sie bac ja wierze tabletka w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no dobrze to mnie uspokoiłyscie:) teraz juz tylko bede czekac na to,zeby schudnac i wrocic do starej wagi:) a tak jeszcze dla informacji podziele sie z wami,ze po plastrach oprocz tycia mialam zawroty glowy i potrafilam wymiotowac caly dzien a yasminelle jak dotad nie przynosza zadnych niepozadanych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie że nie masz po nich żadnych złych objawów, ja brałam diane , cilest, i jescze jakies ale nie pamietam nazwy, i po tych wszystkich miałam migrenowe bóle głowy, więc przerwałam, nie brałam żadnych tabletek przez 4 lata, miedzy czasie urodziłam dziecko i teraz chce wziąć yaśminellki bo mam nadzieje że nic mi nie będzie i schudne, hehe, ;-) jak dotąd to duzo pisałyscie o tym że mozna schudnąć 3 kg, extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, Sporo ostatnio dzieje się na tym forum. Ja chyba za dużo nie schudłam ( może jakiś 1 kg ), To dopiero 6 tabletka z drugiego blistra. Najważniejsze że nie przytyłam. Plamienia też się skończyły, mam nadzieję że na dobre. Dziś okazało się że nie jadę na mój długo wyczekiwany urlop z moim słonkiem :-( - tzn. nie tam gdzie planowałam - może wymyślę coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc kosztuja około 40 zł, zależy w jakiej aptece, to w 95% po tych tabletkach sie chudnie, :-) mozna spokojnie je wypróbować, tylko czy któraś z was wpadła przy braniu tabletek antykon..., czy to jest 100% zabezpieczenie, bo ja nie mogę sobie pozwolic na wpadke, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA ty pytasz o zestaw trzech opakowań, to nie mam pojęcia, pewnie dziewczyny niedługo się włącza to będą wiedziały,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to prawda że przy tabletkach antykon.. nie można pić herbatek przeczyszczających bo mają wpływ na ich działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jest tak,ze nie mozesz miec rozwolnienia w przeciagu trzech godzin od wziecia tabeltki, wiemy,ze takie wlasnie działanie maja herbatki. Jednak wiemy też,że herbatke pije sie wieczorem a przeczyszcza dopiero rano wiec jak bedziesz brała tabletke wieczorem to do rana spokojnie sie wchłonie. Nie zapominajmy jednak ,ze oddzialywaie na organizm w taki sposob jest dla nas bardzo neibezpieczne, obciaza watrobe a jezeli chodzi o schudniecie to głównie odwadnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia1983 - ale tą poprawę cery to chyba zauważyłaś dopiero pod koniec 1-szego opakowania? Zamieniłabym się z Tobą na temperament... PANIpodrozniczka - 3 blistry - niecałe 140 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkarw20
czy branie tabletek wpływa na późniejsze planowanie rodziny? nie mam jeszcze dzieci i słyszałam ze mogą być problemy w późniejszym zajściu w ciążę. chore dzieci lub poronienia, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore dzieci i poronienia to największe bzdury!!!!!!!!!! trudności z zajściem-wręcz przecienie-mogą być bliźniaki :-) trudności z zajściem mogą się objawiać jedynie tym że owulacja może wypaść jak jej się zechce,czasem kilka razy w ciągu jednego cylu, więc lekarze proponują odczekać kilka miesięcy aby wszystko wróciło do normy i żeby wiadomo było kiedy jedt owulacja. niektóre dziewczyny już po odstawieniu mają wszystko regularnie. słyszałam też informację że jeśli ktoś bierze bardzo długo-np.10lat to po odstawieniu czasem nawet do pół roku jajniki mogą być uśpione. powturzę po raz kolejny że tabsy to ratunek dla dziewczyn z PCO aby mogły mieć dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_21
Witam serdecznie wszystkie Panie!! Od paru dni biorę Yasminelle (wcześniej brałam Novynette i miałam rok przerwy), dzisiaj wzięłam 4 tabletkę... Jestem strasznie zakręcona dzisiaj bo chwyciłam nie z tego dnia tygodnia co trzeba :( Powiedzcie mi czy to ma jakieś znaczenie? Czy tabletki zawierają różne ilości hormonów...? Bo Novynette miał dwa rodzaje tabletek w blistrze... a tu nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminellki zawieraja kazda te sama dawke hormonow, maja oznaczenia,zeby nie pogubic sie w ich zazywaniu. Na ulotce / ksiazeczce jest to samo napisane, wiec napewno nic zlego ci sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynette tez jest jednofazowy na 100% nie ma różnych rodzajow tabsów w blistrze tylko wszystkie takie same jak yasminelle wiec nie trzeba brac po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamtatatatat
kobitki a napiszcie co z waszym libido po Jasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×