Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość oluss89
aha.. no to fajnie;/;/ a tak odbiegajac od temtu to jesli by ktoras miala kogos kto bierze Yasmin to mam na sprzedaz jedną recepte z trzema opakowaniami na niej... jakby co to piszcie na podany e-mail... ew. gg 5202612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka211.......
Witam;) Tabletki biore juz od roku. zawsze biore je regularnie o tej samej godzinie. Moj facet zawsze konczy we mnie. Po przeczytaniu jednej wypowiedzi zaniepokoilam sie troszke... poniewaz od jakiegos czasu (juz przy 2 poprzednich opakowaniach)zauwazylam ze wydziela sie ze mnie sluz. Jest on biały czasem ma zabarwienie lekko zółte. Zaniepokoiłam sie po wypowiedzi Młodej Położnej , gdy odpowiadala na pytanie oluss89. Czy grozi mi ciaza... ? moim zdaniem wszytsko jest ok. a sluz jest spowodowany czym innym... co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaczek
gwiazdeczka12-->meridia nie wplywa na dzialanie yasminelle. Przynajmniej tak pisze w ulotce meridii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekkkk
hej. pytanie do dziewczyn ktore chodzily na solarium w trakcie branie Y. Czy dostalyscie tych plam opisywanych w ulotce? Ide na wesele i chcialabym kilka razy sie wybrac zeby nie swiecic blada skora ale sie obawiam. co myslicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
mam problem, wczoraj bawilismy sie z chlopakiem , na jego krwi pojawilo sie dosc duzo krwi, nic mnie nie bolalo, nie wiem skad ona sie wziela i dlaczego, pozniej jeszcze troche leciala...dzis od samego rana mam plamienia brazowe...nie wiem skad to sie krawienie i plamienie wzielo ? czy mozliwe ze przez to ze z piatku na sobote wzielam o 13 h za pozno yasminellke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
kwiatekkkk--> ja chodzę na solarium i żadnych zmian nie zauważyłam. wszystko jest normalnie. Najważniejsze to chyba żeby opalać sie z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
młoda połozna-->dzieki Bogu!:D juz sie wystraszyłam ze cos mi grozi :P a moze to byc spowodowane przyjmowaniem luków mam na mysli antybiotyki np?? jestem chora i łykam garsztke leków mam nadzieje ze to od tego kwiatek--> mozesz spokojnnie smigac na solarke ja chodziłam ostatnio przed weselem i żadnych plam ani tym podobnych rzeczy nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
U mnie przebarwienia pojawily sie po odstawieniu tabletek...Predzej czy ponziej one sie pojawiaja.U jednej wyskocza w trakcie u jednej po.Dlatego radze zaprzyjaznic sie z kremami zawierajacymi spf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do odsprzedania opakowanie yasminelle. oczywiscie zafoliowanie, wazne do 2012 roku. sprzedanie z powodu nasilenia objawów niepozadanych i powrotu do plastrow. cena 25zl. jezeli ktos z Warszawy jest chetny , prosze pisac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
wszystkie moje kumpele chodza na solarium ja tez i zadna z nas nie ma plam a niektore z nich przestaly chiodzie i nic ja np jakies pol roku nie bylam i tez nic mi sie nie pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
młoda położna badania serca robiłam przed wypisaniem yasminelle ale teraz pójdę do kardiologa i zapytam się co on mi doradzi,bo rzeczywiście z tym nie ma żartów.Będę leczyła się z torbieli a padnę na serce. młoda położna bardzo ci dziękuję za odpowiedż i doradzenie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle 3 dzien to moje pierwsze tabletki i wiecie co jak narazie nic mi nie dolega, ani obrzęków piersi, plamienia to nie wiem, bo mam okres:P tylko głowa troche boli ale mija:)no ale tez nie chce zapeszac, oby tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle 3 dzien to moje pierwsze tabletki i wiecie co jak narazie nic mi nie dolega, ani obrzęków piersi, plamienia to nie wiem, bo mam okres:P tylko głowa troche boli ale mija:)no ale tez nie chce zapeszac, oby tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle 3 dzien to moje pierwsze tabletki i wiecie co jak narazie nic mi nie dolega, ani obrzęków piersi, plamienia to nie wiem, bo mam okres:P tylko głowa troche boli ale mija:)no ale tez nie chce zapeszac, oby tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
mloda polozno, odpowiesz mi na moje pytanie z poprzedniej strony ? bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
'na jego krwi pojawilo sie dosc duzo krwi'---- wybacz ale nie bardzo wiem o co chodzi.... Pozatym napisz pare szczegolow dotyczacych tabletek.Ktory blister,kiedy spoznilas sie z tabletka (ktora i w ktorym tygodniu).Wspołzyjesz od nie dawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
Cześć dziewczyny:) mam problem i nie wiem co powinnam zrobic? juz mowie o co chodzi... jestem w trakcie drugiego blistra i zauwazyłam ze strasznie puchną mi nogi i do tego sa dośc obolale, jest to dla mnie uciazliwe, objawy nasilaja sie w trakcie chodzenia albo np. jak dlugo stoje, nie wiem czy to minie po jakims czasie czy powinnam zmienic na inne tabletki? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Tila ---- przede wszystkim powinnas udac sie do internisty zeby sprawdzic czy w zylach nic sie nie dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
młoda połozna moje pytanie zabrzmi banalnie ale co wg. Ciebie moze dziac sie z moimi żylami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Tila --- bolace i puchnace nogi,moga sugerowac zator.Charakterystyczne dla tego stanu jest nasilenie objawow przy chodzeniu,zwykly bol zwykle wtedy mija.Ale....zator bardzo rzadko robi sie w 2 nogach na raz wiec mysle,ze to lekarz wykluczy ale trzeba to sprawdzic i wykluczyc najpowaznijesze przyczyny. Byc moze Twoj tryb zycia jest ciazki dla nog i w polaczeniu z tabletkami takie objawy wystepuja,ale trzeba to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
mloda połozna---- czy myslisz ze to mozliwe ze w tak czybkim czasie (bo jestem w polowie drugiego opakowania) mogł zrobic sie zator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
jestem przy 3 blistrze, o tabletce zapomnialam z piatku na sobote, spoznilam sie 13 h... byla to 15 tabl z 3 opakowania... krew pojawila sie na jego rece...dzien pozniej bylo plamienie brazowe, dzis jest juz tylko leciutkie...zauwazam ze nie wspolzylismy, tylko sie bawilismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Tila ----- prawie 2 miesace uwazasz za szybki czas?..... Bola Cie 2 nogi wiec szanse na zator masz taka jak na wygranie w totka.Ale musisz isc do lekarza i znalesc przyczyne. jagucha ---- ja bym sobie tym glowy narazie nie zawracala,jezeli to sie powtorzy przy nastepnym blistrze to zglos to lekarzowi,bo moze tabletki nie trzymaja Ci cyklu.15 tabletka to poczatek 3 tyg?Przy spoznianiu w 3tyg takie rzeczy tez moga sie zdarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz..
Witam...ja mialam pierwszy dzien miesiaczki,ale nie wzielam wtedy tabletki!a w drugim wzielam..ale jedna!a mam wziac dwie naraz?!?!?!jak to jest?!bo ja juz je wczesniej bralam..ale teraz nie wiem co zrobic..:(pomozcie..doradzcie..a wiem ze jak sie je bierze to gdy sie nie wezmie w pierwszy dzien okresu..to trzeba sie jeszcze zabezpieczac..ale nie wiem jak to jest z tym poczatkiem teraz..:(pomocy!!wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
myslalam ze moze mi cos przypadkiem uszkodzil, zadrapnal ale dziwne to bylo ze dosc duzo tej krwi zlecialo, pozniej jak juz zleciala to nie bylo wiecej...to taki jednorazowy wyciek...tylko ze nastepnego dnia zrobilo sie plamienie...pomyslalam ze to albo udrapniecie jakies albo rprzez to ze nie wzielam tej 1 tabletki w odpowiednim czasie i organizm zwariowal..nie wiem, nie znam sie to sa tylko moje glupie przypuszczenia...a skoro bierzesz taka ewentualnosc ze nie 3maja mi cyklu to znaczy ze moge wpasc ????? prosze powiedz mi to ;) jutro i tak wybieram sie do gina wiec z nim pogada ale chce uslyszec Twoja opinie ;) poza tym prosze powiedz mi co radzisz, to jest moj 3 blister, w tym tyg koncze wiec powinnam nie robic chyba przerwy skoro wzielam tabletke ostatnio 13 g za pozno co ? tak jest napisane na opakowaniu... mam jeszcze 1 pytanko bardzo wazne, przy 3 blistrze, nadal mnie mecza analizy,podejrzliwosc,nerwowosc,niepokoj,placzliwosc...mysle nad zmiana ale nie wiem czy warto czy jeszcze czekac czy zmienic ? co Ty radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jagucha ---- nie popelniaj mojego bledu... ja nie zmienilam yasminelle po 2 miesiacach majac ku temu wszelkie podstawy i zaluje.Jak psychika szwankuje to potem wali sie cala reszta.Porozmawiaj z lekarzem o zmianie.Wtedy tez bedziesz wiedziala, czy robic przerwe czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
mloda polozna wielkie dzieki za Twoje rady ;) sa dla mnie duza wskazowka ;) mozesz mi powiedziec jednak jakie byly u Ciebie objawy i co sie stalo po braniu ich nadal jesli oczywiscie moge wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
dzięki za rade młoda polozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz..
Pomozcie mi prosze napiszcie cos na mojego posta..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
a dlaczego Ty chcesz 2 tabletki wziac na raz ? trzeba bylo wziac 1 a w dzien okresu... kiedy mialas okres a kiedy wzielas tabletke /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×