Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość miammiamola
młoda położna-------a powiedz mi coś o tabsach harmonet i czym sie one różnia od yasminelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
Ja również czekam jeszcze na odpowiedź, bo stres z tym związany niemile wpływa na życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- czym sie roznia? skladem i sa bazpieczniejsze dla ukladu krazenia.Zaliczaja sie do tabletek z mala dawka hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
No właśnie bo chyba w moim przypadku coś jest z układem krążenia.A czy od nich się nie tyje? Może zle - czy nie zwiększaja apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musza
kończę wlaśnie 1 opakowanie yasminelle i chyba ostatnie, bo porobiła mi sie bardzo nieciekawa wysypka trądzikowa na całej buźce:( miałam zazwyczaj w miarę normalnie cerę po okresie, tylko przed mnie wysypywało i to czasem znacznie, a teraz jakaś masara i wcale nie schodzi:( ogólnie czuję się bardzo dobrze, miała któraś z was tak? zeszło przy kolejnych opakowaniach? szkoda zmieniać, całkiem dobre to jest w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola ---- kazde tabletki moga powodowac zwiekszenie apetytu i zatrzymywanie wody.To jest reakcja indywidualna. Tabletki same w sobie nie sa kaloryczne,wiec jak bedziesz sie pilnowac to nie utyjesz. Masz cos z ukladem krazenia i nie wiesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
majsterek-------nie trzeba było majsterkować to teraz nie panikowałbyś.A jak namajsterkowałeś to i dziecko pokochasz jesli oczywiście KOCHASZ swoja kobietę.To tyle od bardziej doświadczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
mloda polozna ------dziękuję ci bardzo za pomoc i wsparcie.Robiłam teraz badania,przeróżne i wyszły dobre.A układ krążenia -----mam często opuchnięte nogi i ręce,a w zimie lub jak jest chlodno mam nogi i ręce LODOWE i sine.Lekarz powiedział,że to krążenie ale nic nie mówił o innych bardziej dokładnych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
No tak, poważna odpowiedź, dzięki. Myślałem, że po to to wasze forum istnieje, żeby się dowiedzieć co niecoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- ja tez mam cale zycie zimne koncówki ;-)Ale skoro nogi Ci puchna to ja bym yasminelle Ci odradzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
DZIECZYNY ZAPOMNIALAM WZIAC TABLEWKI W SOBOTE EJZU MYSLALAM ZE SKONCZYLAM JUZ OPAKOWANIE !! DZISIAJ ZAGLĄDAM PATRZE I JEST TABLETKA Z SOBOTY NIE ZWIETA :-( a w niedziele kochalam sie z chlopakiem ale dzieki bogu z prezerwatywą:-( nic nie peklą:-( wszytsko zostalo:-( jezu co ja mam teraz robic okres normlanie wystapi w odstawieniu ?? boe pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
Można prosić mloda polozna o wypowiedzenie się w mojej kwesti? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
boze w ulotce pisze ze powinnam bra juz kolejny blister juz 3 dzien ja przestalam bra tabletki ratujcie jezu prosze was !! powiedzcie co mam robic mloda polozna blagam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zawodzi --- spokojnie,robisz normlanie 7 dni przerwy i zaczynasz 8 dnia nowy blister.W ulotce jest wszystko napisane. majsterek --- juz Ci dziewczyny odpowiedzialy.Nic nowego nie wymysle w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pisalam ze mam probl;em z bólem rak i nóg, na sczescie mi nie puchną, tylko bolą. Bylam dzis u gionekologa i kazala mi wziasc do konca yasminelle abo w srode koncze pierwsze opakowanie a pozniej mam zaczac brac po 7dniowej przerwie cilest. Podobno te tabletki sa starszej generacji no i mniej wplywaja na uklad krazenia właśnie. Mam nadzieje ze po nich bede sie czula dobrze znaczy, ze te bóle miną bo jak nie to chyba bede musioala w ogóle zrezygnowac z doustnej antykoncepcji a tego bym nie chciala. Dziewczyny a slyszalyscie cos o cilest? Kurcze jestem ciekawa jak podzialaja na mnie i az sie boje, zeby nie bylo jeszcze gorzej a swoja droga te yasminelle sa niby takie nowoczesne i maja malo hormonow ale jak poczyatalam na tym forum to troche dziewczyn wlasnie z krazeniem mialo przez nie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
No tak, ale jedni piszą tak, a drudzy inaczej. A Ty z tego co widzę, orientujesz się w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
zapomnialam wziac tabletki w 3 tygodniu ! akurat w sobote ! jezu przeoczyłam ! a w ulotce pisze ze jesli 3 tygodni to od razu powinnam bracblister i nie robic 7 dniowej przerwy ! ja juz 3 dzien nie biore :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zawodzi --- czytaj uwaznie.W ulotce masz wymione dwa wyjscia.Albo robisz przerwe i zaczynasz nowy blister dzien wczesniej niz dotychczas,albo nie robisz przerwy.Po co tak panikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
majsterek---po 7 dniach przerwy to znaczy że 8 dnia zaczyna się kolejne opakowanie....także sie chłopie nie stresuj więcej zaufania do tabletek..uwierz one naprawde działają i wystarczy je po prostu brać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
Młoda polozna- czyli mam zacząc nowy blister 7 dnia a nie 8 tak ?a co z okresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
Młoda polozna- czyli mam zacząc nowy blister 7 dnia a nie 8 tak ?a co z okresem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
majsterek -- moze co innego czytamy,ale ja widze,ze wszystkie dziewczyny jednakowo odpowiedzialy.Jak dziewczyna brala tabletki zgodnie z ulotka i nowy blister zaczela 8 dnia to jest zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
zawodzi----po co panikujesz dziewczyno...Ty sie kochałas uzywając prezerwatywy więc skad ten stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
Dzięki bardzo, podejrzewam, że jeszcze nie raz was tu odwiedzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zawodzi --- nie, masz zaczac nowy blister 8 dnia.Poprostu przerwe zaczelas dzien wczesniej,dalej wszystko jest tak samo.W czasie brania tabletek okres nie wystepuje.Pojawia sie krwawienie z odstawnienia.Tutaj tez nic sie nie zmienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
w ulotce pisze mloda polozna "zaczac tydzien przerwy nie dluzszy niz 7 dni wliczajac pomineieta tabletke rozpoczac przyjmowanie tabletek z nastepnego blistra" czyli kiedy mam w koncu zaczac ten drugi blister ? czyli okres powinien mi sie pokazac lada dzien ? bo teraz trwa moje odstawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pisalam ze mam probl;em z bólem rak i nóg, na sczescie mi nie puchną, tylko bolą. Bylam dzis u gionekologa i kazala mi wziasc do konca yasminelle abo w srode koncze pierwsze opakowanie a pozniej mam zaczac brac po 7dniowej przerwie cilest. Podobno te tabletki sa starszej generacji no i mniej wplywaja na uklad krazenia właśnie. Mam nadzieje ze po nich bede sie czula dobrze znaczy, ze te bóle miną bo jak nie to chyba bede musioala w ogóle zrezygnowac z doustnej antykoncepcji a tego bym nie chciala. Dziewczyny a slyszalyscie cos o cilest? Kurcze jestem ciekawa jak podzialaja na mnie i az sie boje, zeby nie bylo jeszcze gorzej a swoja droga te yasminelle sa niby takie nowoczesne i maja malo hormonow ale jak poczyatalam na tym forum to troche dziewczyn wlasnie z krazeniem mialo przez nie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
w ulotce pisze mloda polozna "zaczac tydzien przerwy nie dluzszy niz 7 dni wliczajac pomineieta tabletke rozpoczac przyjmowanie tabletek z nastepnego blistra" czyli kiedy mam w koncu zaczac ten drugi blister ? czyli okres powinien mi sie pokazac lada dzien ? bo teraz trwa moje odstawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym gdzieś wyczytałam w internecie, że cilest nie są dobrymi tabletkami dla młodych dziewczyn i młodych kobiet bo mają dużo hormonów. Czy to prawda czy poprostu głupia plotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
kitty1234- jak masz takie problemy z bólem rąk i nóg to powinnas brac aspargin powinien pomoc... mnie boli prawa noga ale nie puchnie mi i podejzewam ze nic sie nie dzieje zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×