Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość wesola87
Monika===nurtuje mnie pytanie skad wzial sie u Ciebie ten 16 dzien cyklu??? dlaczego akurat 16 a nie 18?? ktos nagadal Ci glupot czy jak? w ogole ska wzielas te tabletki bo mysle ze gdybys miala je od lekarza to pokierowalby Toba kiedy rozpoczac ich branie. Aby dowiedziec sie czy nie zaszlas w ciaze najlepiej zrobic test a nie pytac osoby postronne, powiem ci tylko ze istnieje duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w polowie cyklu menstruacyjnego, kazda kobieta to wie... juz za pozno na tabletke ''po''....zrob test za 3 dni. instrukcja obslugi jest w opakowaniu. Pozdrawiam, nie zalamuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
hej dziewczyny, mam pytanie a zarazem prosbe. mam problemy z przemiana materii, moje jelita odmawiaja posluszenstwa, lekarze u ktorych bylam na badaniach mowia ze mam brac leki, ktore wspomagaja, pobudzaja prace jelit...tylko teraz pojawia sie pyatanie jakie moge brac aby nie zmniejszyc wchlaniania sie i skutecznosci tbletki anty...? narazie bralam LACTULOSE - MIP i SENEFOL. jesli ktos wie lub moze polecic dobre, sprawdzone tabletki lub sposoby na moje problemy (oczywiscie takie ktore nie zmniejsza skutecznosci tabletek anty) to bym byla bardzo wdzieczna. pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jestem tu nowa...troche poczytalam ale nie znalazlam odpowiedzi na moj problem....moze nie potrafie znalezc ale jest tu juz tyle stron ze nie ma co sie dziwic! otorz wlasnie skonczylam brac pierwsze opakowanie yasminelle i niby wszystko ok ale bola mnie nogi i teraz juz nie wiem czy to przez te tabletki czy tez nie. moze ktoras tez tak miala....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1988
hmm ja na początku po pierwszym opakowaniu odczuwałam ogólne zmęczenie ale teraz kończę już trzecie i jest ok, ani plamień ani żadnych dokuczających skutków ubocznych. raczej nie przytyłam, ale jeśli troszke to raczej dlatego ze odpuścilam sobie dietke ;) za to dość bardzo zwiększył mi sie biust i chcialam zapytać czy ten efekt utrzymuje się "na zawsze"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniaaa
hej laski mam kolejny problem, zaczelam zazywac drugi blister, ale czawrtego dnia zapomnialam o tabsie i przyjelam ja po 16 godzinach, w tym tez czasie uprawialam seks, bez gumki. zastanawiam sie.... wiem ze tabletke mozna przyjac max do 12 godzin, czy to wplynie na dzialanie tabletek, miala tak juz ktoras z was??? odpszcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1986a
hej dziewczyny, mam pytanie a zarazem prosbe. mam problemy z przemiana materii, moje jelita odmawiaja posluszenstwa, lekarze u ktorych bylam na badaniach mowia ze mam brac leki, ktore wspomagaja, pobudzaja prace jelit...tylko teraz pojawia sie pyatanie jakie moge brac aby nie zmniejszyc wchlaniania sie i skutecznosci tbletki anty...? narazie bralam LACTULOSE - MIP i SENEFOL. jesli ktos wie lub moze polecic dobre, sprawdzone tabletki lub sposoby na moje problemy (oczywiscie takie ktore nie zmniejsza skutecznosci tabletek anty) to bym byla bardzo wdzieczna. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A co z libido po Yasminelle? tak z ciekawości pytam, jak w praktyce to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1988
do wiśni --> jeżeli kochałaś sie mimo ze nie wziełas tabletki ( przyjełas ja po 16 godz, max mozna do 12, do tego był to pierwszy tydzien drugiego blistra ) istnieje prawdopodobieństwo ze możesz byc w ciązy, aczkolwiek wcale nie musisz bo w ciąze nie zachodzi sie tak łatwo, wiec dla bezpieczeństwa zabezpieczaj się przez najbliższe siedem dni prezerwatywa dodatkowo i wykonaj test ciążowy:)) i staraj sie być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniaaa
dzieki magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Cześć dziewczyny to znowu ja!! Może co niektóre mnie pamiętają.Znowu wracam do was z pewnym niepokojem i pytanie do MLODEJ POLOZNEJ i do wszystkich dziewczyn.Pamiętacie mialam przykre dolegliwości po yasminelle.Teraz lekarz wypisał mi harmonet albo powiedział moge znowu spróbowac yasminelle.Nie wiem co mam robić.Czy któras z was ma doświadczenie z tymi i z tymi tabsami?? Młoda połozna----jak myślisz czy harmonet byłby dla mnie bezpieczniejszy? Na pewno pamietasz moja sytuację.Pozdrawiam i czekam na wpisy. Yamayeczka-----gorąco cie pozdrawiam,razem z toba zaczynałam łykac yasminelle,pamietasz? Czuje,że jestes jeszcze bardzo młoda, niczym się nie martw bedziesz jeszcze bardzo szczęśliwa.Głowa do góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miammiamola, oczywiście, że Cię pamiętam. Zaczęłyśmy w tym samym czasie i chyba jakoś pechowo, bo ani jednej ani drugiej się Y. za bardzo nie przydały... Tobie bardzo współczuję, że masz takie problemy po hormonach, a ja. No cóż. Nie wiem kiedy znowu komuś zaufam, ale czuję, że nieprędko. No i w zasadzie masz rację, jestem młoda. Może nie tak bardzo (we wrześniu skończę 22 lata),ale raczej młoda. Tylko, że po prostu coraz trudniej mi uwierzyć... :( W każdym razie dzięki za ciepłe słowo i również Cię serdecznie pozdrawiam. Powodzenia, oby harmonet okazał się lepszym wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
Witam. Moja dziewczyna bierze yasminelle i teraz miała przerw 7 dniową po pierwszym opakowaniu. W 7 dniu kochaliśy się i doszedłem w niej. Mam się czego obawiać? Dodam, że było to bez żadnego zabezpieczenia dodatkowego. Z tego co wiem, to gdy się bierze z pierwszym dniem okresu, to się jest od razu zabezpiczonym, włącznie z tą przerwą. Prawda to? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
majsterek prawda to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
Czyli nie ma się co martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
majsterek---jezeli twoja dziewczyna brała tabletki regularnie o żadnej nie zapomniała i po 7 dniach przerwy zacznie nowy blister to nie ma sie czego bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madiiii
Nie martw się majsterek:) niczego nie "zmajstrowałeś" pod warunkiem oczywiście że twoja dziewczyna wzieła następnego dnia tabletkę z nowego blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła....87
Majsterek====> po to sie bierze tabletki żeby nie było się o co martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
wiecie co dziewczyny pociesza mnie fakt,ze faceci się jeszcze bardziej stresują;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 88
hej! Magda 1988 pisała, że po yasminelle powiększył jej się biust i pytała czy ten efekt pozostanie na stałe. Też się nad tym zastanawiam. Co prawda ja nie czuję takich zmian (5 dzień z yasminelle), ale bardzo się tego boję. A jak było z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Biust nie rośnie po tabletkach... jedynie puchnie czy staje się bardziej pełny... gdy skończymy brać tabletki powraca on do normalnego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieee
Witam. stosuje Yasminelle i nie znoszę ich za dobrze ;/ moja gin. poleciła mi NuvaRing Tylko dalej mam wątpliwości co do nich , mam żylaki i boje sie ze będą jeszcze większe. I właśnie Czy ktoś może mi powiedzieć jak sie przechodzi z Tabletek na Ring ?? Kiedy trzeba go założyć ?? po okresie czy w pierwszy dzień ?? I Czy po tabletkach robi sie jakaś przerwę przed Ringiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonaaa
Czy jesli zmieniam yasminelle na yasmin to powinnam zrobic standardowa przerwe 7 dni ? (pytam bo zapomnialam o to zapytac mojego ginekologa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- sorry,ale nie pamietam :-) Aldonaaa ----- spokojnie mozesz zrobic przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
młoda położna------po jednej tabletce yasminki czułam się bardzo zle i lekarz teraz powiedział żeby spróbować jeszcze raz tych samych lub harmonet.Czym sie one różnią/ Czy to nie jest tak ,że yasminelle jest bezpieczniejsze? (chociaz nie wiem czy dla mnie....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- to Ty niby mialas ten zator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
właśnie to tak wyglądało ale póżniej lekarz mi powiedział,że z wyników nie wyglada to tak niebezpiecznie i,że można spróbowac z harmonetem albo jeszcze z yasminelle.Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola ----- nie wygalda to tak niebezpiecznie? To znaczy jak wyglada?Malo niebezpiecznie?Czy nic nie wyszlo?Jakie konkretnie mialas robione badania?Jezeli chcesz brac tabletki to ja bym na Twoim miejscu yasminelle juz nie brala.Dziwie sie,ze lekarz w ogole Ci to zapropnowal,chyba,ze doszedl do wniosku,ze to byla tylko Twoja histeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterek
'majsterek---jezeli twoja dziewczyna brała tabletki regularnie o żadnej nie zapomniała i po 7 dniach przerwy zacznie nowy blister to nie ma sie czego bac...' A to nie jest tak, że 7 dni przerwy i nowy blister ósmego? Czy coś takiego? I widzę, że jest nas więcej, którzy stresują się bardziej niż kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonaa
Mam jeszcze jedno pytanie skoro po yasminelle nie mialam skutków ubocznych to czy jest szansa ze i po yasmin tez nie bede miała (bo sklad mają ten sam tylko wiecej jednego hormonu )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! od 6 dni biore yasminelle i wlasnie konczy mi sie okres.Zawsze przed miesiaczka bardzo bola mnie piersi ale po miesiaczce przestaja.Tym razem zauwazylam ze jest inaczej bo znow zaczynaja bolec(tak jak przed okresem).Nie wiem czy to jest spodowowane tabletkami i nie wiem czy isc do lekarza czy to jest normale i mam przestac panikowac.Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×