Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

czesc dziewczyny! czy ktoras moze wie, czy podczas lotu samolotem w podrecznym bagazu mozna miec tabletki anty? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
klaud ---- 28-33 ( w porywach do 35) dniowy cykl to fizjologia.O spoznieniu mozemy mowic po 35 dniu.Pozatym dobrze wiesz,ze po odstawniu tabletek moze chwilowo sie wydluzyc. Na cykl pozatym maja tez wplyw rozne inne czynniki zewnetrzne. seniseviorum --- mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 88
Cześc Dziewczyny! Dzisiaj wzięłam 4 tabletkę. Narazie jako skutki uboczne odczuwam okropne wachania nastroju-płaczę, śmieję się, jestem zła. Wcześniej pod czas okresu tego nie miałam, ale to nie jest duży problem. Bardzo boje się, że urosną mi piersi i tak mi już zostanie. Mam duży biust i nie chcę większego. Moja gin przepisała mi Yasminelle m.in. by zwalczyć trądzik. Zobaczymy... Dotychczas używałam "Acne-derm"-pomaga, ale doraźnie, nie na stałe. Może być też "skinoren", ale jest 2 razy droższy a efekt ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Mila 88 -- skinorem ( zel) to jest cudo.Moj problem z roszerzonymi porami skonczyl sie raz na zawsze.Acne -derm nic a nic zmoja twarza nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murhaaja
wiem że pytałam już o te plamienia, ale mam jeszcze pytanie uzupełniające: ile one będą trwać? czytała że po 3 blistrach powinny się skończyć, ale czy one będą tak cały czas, aż do następnego okresu? czy może zdarzają się jakieś przerwy? wiem, że to zależy indywidualnie od organizmu, ale tak orientacyjnie? jak to z wami było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murhaaja
wiem że pytałam już o te plamienia, ale mam jeszcze pytanie uzupełniające: ile one będą trwać? czytała że po 3 blistrach powinny się skończyć, ale czy one będą tak cały czas, aż do następnego okresu? czy może zdarzają się jakieś przerwy? wiem, że to zależy indywidualnie od organizmu, ale tak orientacyjnie? jak to z wami było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murhaaja
ja mam jeszcze pytanie uzupełniające a propo tych plamień: czytalam że gdzieś po 3 blistrze powinny się skończyć, ale czy jakieś przerwy mogą być? czy to tak będzie plamić aż do nastepnej miesiączki? wiem że to pewnie indywidualnie zależy od organizmu, ale tak orientacyjnie? jak to z wami jest/było w tym przypadku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterious121
dziewczyny, mam pytanie. Dzis o 3 godz pozniej wzielam tabletke...czy jutro moge kochac sie ze swoim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murhaaja
teoretycznie jesteś zabezpieczona od pierwszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka666
Dziewczyny!! Nie wiecie może czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wzięcia szczepionki przeciwko tężcowi TD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
martinka666 --- niby jakie?? Gdyby byly to by o tym poinformawali w ULOTCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka666
dzięki, mam jeszcze jedną sprawę muszę się poddać badaniom krwi (tj, ob i morfologia) w ulotce napisane jest że powinnam poinformować lekarza że zażywam tabletki, ale jaki wpływ mogą mieć tabletki na wynik badania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
martinka666 ---- wieksza ilosc PLT w morfologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
mysterious121---ja od ginekologa slyszałam ze maksymalne przesunięcia to do 2h bo potem mogą być mniej skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaud
Tylko, ze ja miałam juz owulacje... jakies ponad dwa tygodnie temu. poltora tygodnia temu kochłam sie z facetem no ale oczywiscie z zabezpieczeniem wiec mysle ze powinien byc luz ... ale wkurzam se ze okresu nie ma i nie ma. a ja na niego taaaaaak czekam a go i tak nie ma i nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esrs
Dziewczyny ! Biorę yasminelle drugi tydzień i zaczęły mnie strasznie boleć piersi. Czy, któraś też tak miała ? Czy ty minie ? Tak czuje się ok ale te bolące piersi to masakra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
puchna stana sie wiekszeto normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterious121
dzieki dziewczyny ;) wiec chyba bede uwazac na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mysterious121 --- jednorazowe spoznienie nie wplywa na skutecznosc antykoncepcji,chyba ze spoznienie wynosi 12h. Notoryczne spoznianie np 4h ,moze dopiero wplynac na dzialanie tabletek. Przy tabletkach jednoskladnikowych nawet godzinne spoznienie moze oslabic dzialanie,ale nie tabletek dwuskladnikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaa
hej laski mam kolejny problem, zaczelam zazywac drugi blister, ale czawrtego dnia zapomnialam o tabsie i przyjelam ja po 16 godzinach, w tym tez czasie uprawialam seks, bez gumki. zastanawiam sie.... wiem ze tabletke mozna przyjac max do 12 godzin, czy to wplynie na dzialanie tabletek, miala tak juz ktoras z was??? odpszcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19861
Witam. Zaczełam 1-opakowanie yasminelle. No i mam mały problem. Rozpoczełam brać tabletki 30.06 - 16 dzień cyklu. Okres mam co 28-dni. Po fakcie dowiedziałam się że powinnam rozpocząć brać bo miesiączce. Kochałam się z moim chłopakiem po 2 i 3 tabletce. Czy mogłam zajść w ciążę. Proszę o szybką odp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
monika19861 --- ulotka dolaczona jest do blistra nie dla ozdoby,tylko po to zeby zapoznac sie z jej trescia zanim zaczniesz brac tabletki. Pierwsza tabletke bierze sie w 1 dniu cyklu....Czy moglas zajsc w ciaze? Gdy obliczysz swoje dni plodne,to dowiesz sie,ze moglas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
monika19861 ---- moze zacznijmy do tego 30.06 jeszcze nie bylo...Domyslam sie ,ze chodzi o 30.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara8999
ja dostalam okres wczoraj upragniony:) i goraczka mi chyba zniknęla:) poki co :) i mam pytanko czy w 8 dzien po przerwie moge sobie wybrac inna godzine zazywania tabletek?:D np o 3 godz pozniej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
panikara8999--- to nie rezygnujesz z tabletek? Wykonczysz sie dziweczyno,jak bedziesz tak wszystko przezywala... ;-)Moze sie jeszcze zastanow...Mozesz zmienic godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika19861
co mam zrobić w tej sytuacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
monika19861 --- za tydzien zbadac poziom bhcg we krwi.Albo tydzien po datcie spodziewanej miesiaczki test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjj
monika...nie zabezpieczylas sie dodatkowo??to moze byc niespodzianka trzeba czytac ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże jak można być tak nie odpowiedzialnym. Kto Ci dziewczyno nagadał że wzięłaś wtedy pierwszą tabletkę?... Możesz mieć niespodzianke. Ludzie czytajcie ulotki i chodźcie do ginekologów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×