Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
ja tez mialam 19 to dobry wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
okres miałam w normalnym terminie ale jak robie teraz przerwe w tabletkach i ostatni stosunek był przed okresem to nie ma powodu do zmartwienia ze mmoge byc w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
ja mialam 17.5 kiedy zaczelam brac tabletki... teraz mam 19 i czuje sie swietnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
judka22---- nie ma obaw ciąża ci nie grozi:) przeczytaj ulotke tam jest napisane ze podczas 7 dniowej przerwy jestes bezpieczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
dzięki aleksandraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
musiałam się upewnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
judka22---nie ma za co:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 22
witam ponownie! dziweczyny ktore zaczynaja brac te tabletki nie martwcie sie tymi plamieniami przy pierwszym bistrze!ja juz sie przekonalam,po 7 dniowej przerwie zaczelam 2 bister i jak reka odjal zakonczyly sie tez plamienia!sama w to nie wierzylam do tej pory,ale przekonalam sie!takze zycze cierpliwosci!to sa moje 2 tabletki anty,wczesniej bralam diane35 ale po niech nie mialam zadnych dolegliwosci a po tych tylko przy 1 bistrze te plamienia!jestem zadowolona,choc mam dopiero 19lat i wspolzyje z chopakiem to nie mam zadnych obaw:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula123321
hej dziewczyny! dzisiaj lekarz przepisał mi yasminelle.zdecydowałam sie zmienić na nie bo brałam novynette ale po nich tyłam.. Mam nadzieje ze po nich nie będe tyła? a piersi powiększą się tak jak przy tamtych? czy któraś miała podobne zjawiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
ja juz po 4 opakowaniu z miseczki b mialam miseczke d ;/ osobiscie nie jestem z tego zadowolona ale coz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
ale mimo wiekszego biustu moja waga nie zmienila sie... wiec tak ogolnie musialam troszke schudnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madiiii
Wiecie co dziewczyny dzisiaj przeczytałam o tabletkach anty dla matek karmiących,podobno są bezpieczne dla dziecka i mogą jej uzywać np.kobiety palące, ja nie palę ale widziałam niektóre posty z pytaniami co z tym fantem zrobić.Może to by było jakieś rozwiązanie? jeśli chcecie poczytać o nich to zapodaję link do stronki http://www.azalia-gr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
zawodzi -- widzialam, ze pisalas, ze bolaly Cie miesnie. Mam to samo, przez jaki okres czasu to przezywalas? aspargin Ci pomogl? ja biore 3 blister, caly czas lykam magnez, ale jak tylko go odstawie, bol wraca.. zastanawiam sie ile to moze trwac.. minelo Ci to wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona123456
dziewczyny a ja mam pytanie moze troche glupie ale jednak zapytam czy jak bierze sie tabletki to mozna pic melise nie zmniejszy to dzialania tabletek?Prosze odpiszcie jesli wiecie. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
Chciałam powiedzieć mlodej poloznej ze okres już mi wystąpił i w ogóle jescze raz dzieki ze mi pomoglas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodzi
kaminka- to mój drugi blister i aspargin naprawdę pomógl , bolały mnie tak bardzo ze czułam jakby były takie cięzkie jak z kamienia .. wiesz co jeszcze robiłam ,mama poradziła mi ze gdy spie klasc nogi na dwoch poduszkach przynajmniej wtedy nogi odpoczywają bo jest lepsze krążenie :) to naprawdę pomaga i oczywiście ASPARGIN . Antykoncepcja jak sama wiesz zmienia wszystko w naszym organiźmie więc trzeba troche czasu by to wszystko się unormowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,to znow ja.Blagam napiszcie czy ktoras z was bolaly piersi po wzieciu yasminelle?bo ja biore 6 dnien i bola jak cholera.czy to normalne czy lepiej isc do lekarza?prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminarna
Hej ! Mam pytanie odnośnie tabl. NOLICIN :) czy osłabiają one działanie Yasminelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
zawodzi -- tak wiem, ze zmienia :) tylko sie tak zastanawiam ile mnie to jeszcze moze mordowac, no ale skoncze 3 blister, zaczne 4 bez magnezu zobacze co i jak, jak sie nie poprawi, pytam lekarza co sie dzieje, ze nie przestajke bolec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona123456
dziewczyny a ja mam pytanie moze troche glupie ale jednak zapytam czy jak bierze sie tabletki to mozna pic melise nie zmniejszy to dzialania tabletek?Prosze odpiszcie jesli wiecie. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profwitch
niedlugo skacze 3 opakowanie. zle sie po tabach czulam ( bole watroby, mdlosci, oslabienie i jak by znieczulica piersi). poszlam do gin i sie okazalo ze mam robic badania na watrobe. jak wyniki beda kiepskie to moge zapomniec o tabach wogole. jestem zalamana bo jakos nie ufam innym metoda anty. te tabletki pogorszyly moje zdrowie w ciagu ledwo 3 miesiecy. po cilesie nic takiego nie mialam ;/ bralam prawie 2 lata i bylo okej poza tym z eokres mi sie wydluzyl z 7 dni na 10. jestes wsciekla na gin za yasminelle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profwitch
dodam ze informowalam o tych objawach wczesniej, ale ginekolog stwierdzila ze po przejsciu na inne tabletki moge miec rozne niedolegliwosci zanim sie organizm przestawi na inna dawke hormonow. dodala tez ze do cilestu na pewno nie wroce bo mi okres wydluzyl. bez sensu ;/ czy ktoras z was moze wie cos o plastrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JogaKról1402
Witam! Mam pewne obawy, ponieważ lekarz zaproponował mi Yasminelle na bardzo bolesne miesiączki nie wiem czy się zdecydować. Boję się, że utyję i tak jak piszecie o trądzik i ból piersi, ale i tak najbardziej boję się przytyć :((( proszę o jaką kolwiek odpowiedź z góry dziekuje i pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem niestety nic o plastrach ale ja wlasnie koncze pierwsze opakowanie yasminelle no i tez na poczatku bylam oslabiona i w ogóle nie najlepiej sie czułam ale teraz to minęło blaoły mnie wczośniej tylko nogi i ręce wczoraj nogi mnie nie bolaly rece troche wczoraj dzis ale malo poprostu jak wyszlam na cieplo na slonce to wyszly mi strasznie zyly na wierzch i czulam je tak jakby pulsowanie w nch wczoraj bylam u gin i dala mi cilest ale juz sama nie wiem co mam zrobic czy wziasc jeszcze jedno opakowanie yasminelle( znaczy sie zaryzykowac) czy wziasc te ccilest z tego co sie orientuje to zmienianie tabletek po miesiacu nie jest dobre nie wiem juz sama czy czasem nie powinnam wlasnie odczekac ten miesiac i kolejny i zobaczyc jak sie bede czuc z tym ze boje sie strasznie zakrzepicy wyniki mam dobre ale te pulsowanie mnie martwi, zreszta nie jest powiedziane ze po cilest bede czuc sie lepiej bo one maja woecej hormonow od yasminelle. No i jestem w kropce. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
JogaKról1402 -- tabletki nie sa kaloryczne.Moga zwiekszac apetyt ale nie musza.Wystarczy sie pilnowac... kitty1234 ---- mniej nie zawsze oznacza lepiej....Jezeli oragnizm ma za malo jakiegos hormonnu to tez to manifestuje.Pozatym cilest nie zawiera drospironu,ktory najbradziej odpowiada za problemy z krazeniem.Cilest ma inne stezenie hormonow.Maja wiecej estrogenu niz yasminelle ale mniej progestagenu niz Y.Moze wlasnie ten uklad bedzie dla Ciebie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna-- dziękuje za odpowiedź, poza tym przeczytałam w internecie na temat cilest, jak pisały niektóre dziewczyny, że cilest jest przestarzały i że właśnie wywołuje dużo skutków ubocznych i że w ogóle jest gorszy od nowszych tabletek, ale skoro lekarze go przepisują to chyba tak nie jest. Ja ufam mojej ginekolog wiec spróbuje tych cilest, gin powiedziała mi że skoro odczuwam ból i pulsowanie tak jakby w żyłach to że właśnie tabletki starszej generacji może dla mnie będą lepsze. Ale jak spróbuje to się dopiero wszystko okaże, mam nadzieję tylko, że nie będzie gorzej. Poza tym właśnie podobno że jeżeli tabletki mają więcej hormonów to się po nich tyje ja jestem chuda, a był czas niedawno, że byłam aż sporo za chuda (wpadłam w trans diet, na szczęście mam to za sobą) a że teraz nie chce przytyć to trzeba będzie się pilnować po yasminelle waga nie drgnęła ani w górę ani w dół, (co prawda miesiąc brania to mało) ale ogólnie muszę być dobrej myśli, bo to już połowa sukcesu. Skoro cilest nie mają tego składnika który ma największy wpływ na moje bóle to może w końcu przestaną mi dokuczać :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
kitty1234---nie czytaj tyle o skutkach ubocznych bo zaczniesz je wszystkie widziec u siebie..zacznij cilest i obserwuj swoj organizm i jesli zauwazysz cos niepokojącego to wtedy sprawdzaj czy cos takiego jest w skutkach ubocznych bo inaczej sie wykonczysz...nie mówie,ze masz coś zbagatelizować ale nie można dać się zwariować... w końcu pigulek nie bierzemy po to żeby nam komplikowaly i zatruwały życie tylko poto,zeby pewne rzeczy ułatwiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lynn
Czesc, zaczelam brac Yasminelle po dlugiej przerwie, okolo 6 miesiecy, przedtem bralam cilest. W pierwszym tygodniu strasznie zle sie czulam, tak jak przy grypie, bole miesni, nudnosci, zmeczenie, brak energii. Zaczelam pierwsza tabletke w pierwszym dniu miesiaczki, dzis mija 16 dzien brania a ja dalej mam miesiaczke, a krwawienie jest coraz bardziej obfite. Czy ktoras z Was przez to przechodzila? Czekam na jakas rade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
hej dziewczyny! czy któras orientuje się ile trzeba odczekać po stosowaniu tabletek anty, aby zrobic badanie hormonów?? biore Yasminelle a raczej teraz robie przerwe i chciałabym dobrac sobie tabletki do wyników hormonów,bo wydaje mi sie ze w sumie mają one najmniejszą dawke hormonów ale chyba nie są dla mnie,wczesniej brałam Yasmin i wydawało mi sie ze jest lepiej ale te mają wyższą dawke hormonów i teraz chciałabym dobrać sobie jakies tabletki do wyników.czy wie ktos ile trzeba czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
Fiona 123456 mozna pić melise, nie zmniejsza działania tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×