Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Proponuje sie przeniesc na to forum.Tam wystarczy wyslac wiadomosc jeden raz.Tu taj zreszta tez,ale nie kazdy umie sie poslugiwac zapachanym serwerem :-) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3945010&start=210 NowaYas --- blister rozpoczynasz jak pojawi sie krwawienie,a nie uplawy zabarwione krwia. Oluss -- trzeba bylo sie nie zgodzic. Nanami ---- czy myslisz,ze luteina - prgosteron bylaby sprzedawana bez recepty? Luteina w witaminkach to nie TA luteina. jowitka565656 --- moze zle wplywac na rozwoj plodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ora
Dziewczyny błagam chociaż wy mi pomóżcie.. Czy moge być w ciąży mimo normalnego krwawienia z odstawienia jakies 2 tygodnie temu? Mam prawie wszystkie objawy prócz plamień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Proponuję najprostsze rozwiązanie-idź do apteki ,kup test ciążowy i sobie zrób ,a my skąd to mamy wiedzieć? Zawsze istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę,nikt i nic tego lepiej nie wyjaśni jak test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
witam, jestem tutaj nowa, i chcialam sie zapytac, po jakim czasie przejda plamienia(mam je przez cały miesiac), czy obnizone libido do granic mozliwosci wzrosnie(jestem po pierwszym blistrze) i czy nie biorac tabletek przez wyznaczony tydzien jest taka sama ochrona przed ciaża, pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
witam, jestem tutaj nowa, i chcialam sie zapytac, po jakim czasie przejda plamienia(mam je przez cały miesiac), czy obnizone libido do granic mozliwosci wzrosnie(jestem po pierwszym blstrze) i czy nie biorac tabletek przez tyzien jest ochrona przed ciaża, pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
Wziełam tabletkę Yasminelle 4 dni po okresie czy to znaczy że nie jestem chroniona przed ciążą? Odpiszcie jak najszybciej prosze to ważne, buziaki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
Wziełam pierwszy raz tabletkę Yasminelle 4 dni po okresie czy to znaczy że nie jestem chroniona przed ciążą? Odpiszcie jak najszybciej prosze to ważne, buziaki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
Wziełam pierwszy raz tabletkę Yasminelle 4 dni po okresie czy to znaczy że nie jestem chroniona przed ciążą? Odpiszcie jak najszybciej prosze to ważne, buziaki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
Wziełam pierwszy raz tabletkę Yasminelle 4 dni po okresie czy to znaczy że nie jestem chroniona przed ciążą? Odpiszcie jak najszybciej prosze to ważne, buziaki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120Paulinka --- kupilas sobie cukerki? Yasminelle to sa hormony i nie mozna ich brac kiedy sie chce.W ulotce jest wyraznie napisane,ze mozna je zaczac brac do 5 dnia cyklu.Pod zadnym pozorem nie mozna rozpoczynac pierwszegop blistra pozniej !!!!!To nie sa tabletki,ktore tylko zabezpieczaja przed ciaza, ale maja wplyw na funkcjonowanie calego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizz
Drogie Forumowiczki! Proszę o odpowiedz.Wczoraj wzielam tabletke o zwyklej porze(20)następnie po godzinie 23 dostalam biegunki i jak jest napisane w ulotce wzielam tabletke z rezerwowego blistra,w razie gdyby ta sie nie wchlonęła.Ale,pozniej znowu to samo nadal trwa(grypa zołądkowa);/wiec jesli dalej bedzie dzis wieczor to samo i znowu wezme tabletke i ona sie nie wchlonie,to tak jakbym nie wziela 2 tabletek w ciagu dwoch dni???czy jesli nie bede wspolzyla z chopakim nawet do tygodnia i brala tabletki normalnie,to czy wszystko bedzie ok?? Bylabym wdzieczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruizz -- a w ulotce jest mowa o biegunce czy ciezkiej biegunce? Ile oddajesz w ciazgu doby luznych stolcow i ktory to jest tydzien brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
W takim razie co mam zrobić teraz? przerwać branie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
W takim razie co mam zrobić teraz? przerwać branie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
W takim razie co mam zrobić teraz? przerwać branie? wziełam już 4 tabletki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
W takim razie co mam zrobić teraz? przerwać branie? wziełam już 4 tabletki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
To co mam teraz zrobić? odstawić je aż do okresu? (wziełam je już 4:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
Droga MŁODA POŁOŻNO! Chciałabym prosić Panią o rade i pomoc. Mianowicie, spóźnia mi się miesiączka ( nie biore już tabletek kilka miesięcy). Mam bardzo nieregularne cykle: od 30 do nawet 40dniowych. Ostatnio podróżowałam dużo pociągiem, byłam w górach tydzień, zmieniłam klimat, więc może to mieć jakiś wpływ znaczący???tam w górach strasznie bolały mnie jajniki, nie wiem czy może też się przeziębiłam:( dodam,że nie współżyłam. Ostatnio 20"któregoś" listopada 2008r-;)- z zabezpieczeniem( prezerwatywa) i mój chłopak nie "skończył we mnie". i to był ten jeden raz od dłuższego czasu. Potem miałam normalną miesiączkę w grudniu(11.12dokładnie), więc ciążę raczej wykluczam. Ogólnie zawsze miałam zagmatwaną gospodarkę hormonalną, mam wysoki poziom PRL...badałam ostatnio rok temu, potem brałam tabletki, ale po odstawieniu znów zaczeły sie "jazdy" z okresami...więc jej poziom zapewne wzrósł;/raz mam cykl 30 dniowy a raz 37...męczące to jest..:| jestem teraz w 38dn cyklu i nie wiem czy czekać na okres czy wybrać się do lekarza?z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź i pomoc. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120Paulinka
Przepraszam za tyle zostawionych postów ale cos mi sie zacinało i nie dochodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
Droga Młoda Położna! Mam do Ciebie pytanie... i bardzo proszę,żebyś mi pomogła, jeśli możesz. Spóźnia mi się miesiączka(nie biorę tabletek już od pół roku). Ciążę raczej wykluczam, ponieważ ostatnio współżyłam "któregoś" listopada, z zabezpieczeniem( prezerwatywa) i mój chłopak nie "skończył we mnie".To był jedyny raz od dłuższego czasu, jakoś tak wyszło..::| potem miałam normalną miesiączkę w grudniu( 11.12.2008).Sylwestra spędzałam w górach, sporo podróżowałam pociągiem, zmiana klimatu, może to mieć jakiś wpływ zasadniczy???? poza tym zawsze mam nieregularne cykle- odkąd miesiączkuje, są one od 30-40dniowych. Czasem jest tak ze cykl jest 30dniowy a następny 37 dniowy...przed braniem tabletek robione miałam badanie na PRL i wyszła mi duża...40coś, 50coś...(nie znam tych jednostek). Do tego jestem osobą bardzo nerwową.... teraz mam 38dz.cyklu. Nie wiem czy czekać na okres? jeśli tak to ile??? czy wybrać się do lekarza po coś na wywołanie?z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
Droga Młoda Położna! Mam do Ciebie pytanie... i bardzo proszę,żebyś mi pomogła, jeśli możesz. Spóźnia mi się miesiączka(nie biorę tabletek już od pół roku). Ciążę raczej wykluczam, ponieważ ostatnio współżyłam "któregoś" listopada, z zabezpieczeniem( prezerwatywa) i mój chłopak nie "skończył we mnie".To był jedyny raz od dłuższego czasu, jakoś tak wyszło..::| potem miałam normalną miesiączkę w grudniu( 11.12.2008).Sylwestra spędzałam w górach, sporo podróżowałam pociągiem, zmiana klimatu, może to mieć jakiś wpływ zasadniczy???? poza tym zawsze mam nieregularne cykle- odkąd miesiączkuje, są one od 30-40dniowych. Czasem jest tak ze cykl jest 30dniowy a następny 37 dniowy...przed braniem tabletek robione miałam badanie na PRL i wyszła mi duża...40coś, 50coś...(nie znam tych jednostek). Do tego jestem osobą bardzo nerwową.... teraz mam 38dz.cyklu. Nie wiem czy czekać na okres? jeśli tak to ile??? czy wybrać się do lekarza po coś na wywołanie?z góry dziękuję za odpowiedź.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120Paulinka --- telefon do przyjeciela,czyli ginekologa. Agnieszkaaaa 1986 --- juz dawno powinnas trafic do lekarza skoro masz takie nieregularne cykle.Zmiana klimatu i PRL moga wiec wplyw na cykl,a zwlaszcza wysoka PRL.Dlatego kobietom z wysoka PRL nie przpisuje sie tabletek anty,ktore moga jeszcze bardziej podniesc jej poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizzz
Odpowiedz do mloda polozna //ile??duzo..same luzne.(teraz jest troche lepiej:/)3tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizzz
mowa o ciezkiej biegunce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizzz
a wlasnie,jesli np.tabletka,gdzie bylo ryzyko,ze sie nie wchlonie,wchlonęla sie,a my wzielysmy druga(z rezerwowego blistra)to tak jakbysmy w sumie wziely 22?czy w tym wypadku,tez bedzie wszystko ok? Przepraszam,jesli"zamotalam"i niewiadomo,o co chodzi;) "Cierpliwym i wyrozumialym,dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizzz
a wlasnie,jesli np.tabletka,gdzie bylo ryzyko,ze sie nie wchlonie,wchlonęla sie,a my wzielysmy druga(z rezerwowego blistra)to tak jakbysmy w sumie wziely 22?czy w tym wypadku,tez bedzie wszystko ok? Przepraszam,jesli"zamotalam"i niewiadomo,o co chodzi;) "Cierpliwym i wyrozumialym,dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruizzz --- co to znaczy same luzne? Jak zrobisz 6 w ciagu dnia luznych stolcow, to tez beda \'same luzne\' ale ciezka biegunka tego nie mozna nazwac.Przy ciezkiej biegunce nie wychodzisz z wc przez pare dni,moze dojsc do odwodnienia i przebiega z goraczka.Jezeli bardzo sie boisz ciazy to mozesz sie dodatkowo zabezpieczac.Jak bez potrzeby wezmiesz dwie tabletki to mozesz sobie troche namieszac w gospodarce hormonalnej i zle sie czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
Młoda Położno----- byłam u lekarza i powiedział mi coś takiego: " że taka juz pani uroda,że ma pani nieregularne cykle nic na to nie poradzimy, jedynie co, mozemy przepisac tabletki anty..." .Brałam je 8miesiecy ale nie czulam sie najlepiej i odstawilam...mialam cykle: 27, 30..a potem juz w cały świat:( co w takim wypadku zrobić??? iść ponownie do lekarza?? leczyc ta wysoka PRL?:( czesto boli mnie tez glowa- wyczyta;lam ze przy wysokiej prl tak moze byc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizz
luzne,to znaczy jak ja to nazywam,tak luzne jak"woda z kranu"goraczka tez jest.ale rzeczywiscie ciezka pewnie nie jest. w kazdym razie wzielam te dodatkowa,tak to jest jak sie jest panikara;|;)czyli poprostu brac dalej normalnie(i bedzie tak jakbym wziela 21) dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizz
ps:normalnie,to znaczy,jakbym nie wziela tej dodatkowej?czyli przerwa i nowy blister tego samego dnia,tak jak zawsze? "panikara"jeszcze raz dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×