Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Agnieszkaaaa 1986 ---- jezeli to z powodu PRL masz nieregularne cykle to trzeba sie zastanowic nad leczeniem.Wypadaloby powtorzyc badanie PRL,razem z obciazeniem.Wykluczyc niedoczynnosc tarczycy,ktora moze powodowac wysoka PRL,a przy bardzo wysokim poziomie PRL wykluczyc mikrogruczolaka przysadki.Jezeli masz stresujacy tryb zycia to tez tzreba sie tym zajac.Muisz sie wybrac do ginekologa - endokrynologa.Ja po yasminelle mialam wysoki poziom PRL,ale nie mialam zadnych dolegliowsci z tego powodu, cykle mialam regularne wiec razem z profesorem zdecydowalismy,ze nie bedziemy jej zbijac.Po pol roku sama spadla.Ale jezeli malabym nieregularne cykle to raczej bym tego tak nie zostawila.Nie musisz od razu brac bromergonu czy innego \'swinstwa\'.Castagnus jest np.ziolowym lekiem i tez dobrze dziala.Ale musisz byc pod kontrola gina.A cykl mozna nie tylko regulowac tabletakmi anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
Młoda Położno---- mnjie własnie lekarz proponował zażywanie bromergonu, ale jak sie obczytałam o nim i wysłuchałam opin innych to tj Pani napisała, uznałam,że to świnstwo. Powtórzę zatem badanie PRL i tarczycy zrobie... znalazłam juz u mnie w miescie ginekologa endokrynologa. Dziekuje za pomoc.p/s niestety nasi lekarze potrafia przepisac tylko tabsy anty:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizz
z 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulkaa
witam, jestem tutaj nowa, i chcialam sie zapytac, po jakim czasie przejda plamienia(mam je przez cały miesiac), czy obnizone libido do granic mozliwosci wzrosnie(jestem po pierwszym blstrze) i czy nie biorac tabletek przez wyznaczony tydzien jest ochrona przed ciaża, pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceanicccc
hej mam do was pytanko zaczelam drugie opakowanie yasminelle i strasznie drecza mnie wymioty...czy ktoras z was tez tak miala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceanicccc
mam pytanie czy ktoras z was tez meczyly straszne wymioty??rozpoczelam drugie opakowanie ...codziennie wymiotuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
nie, ja tak nie miałam... Miałam mdłości i uderzenia gorąca ale wymiotów nie. Za to ja doznałam wczoraj małego szoku bo dostałam krwawienie z odstawienia (a w zasadzie obfite plamienia) dwa dni wczesniej (tzn. ostatnią yasminellke biore w piatek i zawsze dostawalam w poniedziałaek a teraz dostałąm w sobote rano :o ). Do tego masakrycznie boli mnie lewy bok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko...ile plamiłyście po yasminelle?? ja już biore 7 tabletke i dalej krwiawie ( jeszcze chwila i nie urobie na tampony) normalnie po tabletkach miałam 5 dni okresu i potem przez cały cykl zero plamien. prosze o odpowiedz bo jak tam dalej pójdzie to przejde na yasmin. mój gg 5681548. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruizz
powiedzmy,ze dwie tabletki sie wchlonęły(ta "normalna"i ta rezerwowa)w tym samym dniu,wiec nastepnego dnia brac dalej normalnie tabletki,tak jakbym nie wziela tej rezerwowej? i druga wersja:nie wchlonely sie,czyli tak jakbym jednej nie wziela.To rowniez dalej brac tak samo..nastepna z dnia nastepnego? bo jak czytam te ulotke,to mam wiekszy metlik;| a zabezpieczac sie dodatkowo tylko tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) jak długo plamiłyście przy yasminelle?? ja normalnie miałam 5 dni a po tych yasminelle już 6 dzień krwawie. potem podobno jeszcze jakieś plamienia: moga wystapić-/ piszcie na gg 5681548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche nie w temacie
Ja tak troche nie w temacie, ale widze ze macie wiedze, wiec moze i mi cos poradzicie...Chodzi o to, ze jakis tydzien temu pojawily mi sie na otoczkach sutkowych czerowne krotki, ktore wywoluja sedzenie przy ich podraznieniu...Moze to przez kosmetyk jais...nie wiem...czy wiecie moze co to takiego? Czy mozna na to uzyc masci Clotrimazolum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
troche nie w temacie----- takie krostki nie sa raczej niepokojace, chyba ze np podchodza Ci ropa? cos sie z nich wydziela? raczej nie polecam masci clotrimazolum- ona jest glownie na zakazenia grzybicze i ja uzywam jej, jesli mnie swedzi po okresie w okolicach sromu:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami19
witam mam pytanie jakie jest praswdopodobienstwo zajscia w ciaze po yasminelli??czy ktos moze zaliczył dzidziusia po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruizz ---- bierzesz dalej normalnie.Skoro to jest trzeci tydzien to dla swietego spokoju zabezpieczaj sie do konca przerwy,albo wez 2 blistry pod rzad. troche nie w temacie ---- moze to byc reakcja na jakis komsetyk wiec odstaw go na probe.Mozesz tez posmarowac clotrimazolem. kami19 ----- jedna kobieta na 1000 zajdzie w ciaze prawidlowo stosujac tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa 1986
kami19------- jeżeli bierzesz tabletki regularnie, nie zapominasz, przestrzegasz zasad opisanych w ulotce( np jesli chodzi o zarzywanie antybiotyków, biegunki etc), to prawdopodobienstwo zajscia w ciąże jest znikome.możemy nazwać to cudem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalla
jak stosuje masc z antybiotykiem to ma to jakis wpływ na tabletki i ich działane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalla
czy stosowanie masci z antybiotykiem ma jakis wplyw na działąnie tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalla
czy stosowanie masci z antybiotykiem ma jakis wplyw na działąnie tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalla
czy stosowanie masci z antybiotykiem ma jakis wplyw na działąnie tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothy76
Czesc dziewczyny Czytajac Wasze wypowiedzi zastanawiam sie czy brac yasminelle.wczesniej bralam yasmine ale musialam wstrzymac , bo przygotowywalam sie do operacji.Teraz zamiast Yasmine mam przepisane Yasminelle.Ale boje sie tych wszystkich skutkow ubocznych.A najwazniejsze,zebym nie przytyla. Wiem,ze w sumie to zalezy od organizmu, bo kazdy z nas inaczej moze reagowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuum
przeciez wszystkie tabletki maja skutnki uboczne.. a po yasminelle ponoc przytycie jest najmniej możliwe.. bo nie zatrzymuja tak wody w organiazmie.. wiec nie rozumiem twoich obaw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuum
przeciez wszystkie tabletki maja skutnki uboczne.. a po yasminelle ponoc przytycie jest najmniej możliwe.. bo nie zatrzymuja tak wody w organiazmie.. wiec nie rozumiem twoich obaw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małka
Hej, biore Yasminelle od 10 dni, odbylam stosunek na siodmy dzien przyjmowania tabletek czyli wszystko powinno byc ok poniewaz zaczelam je przyjmowac z pierwszym dniem menstruacji. Jest tylko jeden problem, nie przesuwalam sie zgodnie z kierunkiem strzalek na blistrze. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie i wystepuje ryzyko ciazy? Jesli ktoraz z was moglaby mi pomoc prosilabym o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małka
Hej, biore Yasminelle od 10 dni, odbylam stosunek na siodmy dzien przyjmowania tabletek czyli wszystko powinno byc ok poniewaz zaczelam je przyjmowac z pierwszym dniem menstruacji. Jest tylko jeden problem, nie przesuwalam sie zgodnie z kierunkiem strzalek na blistrze. Czy ma to jakiekolwiek znaczenie i wystepuje ryzyko ciazy? Jesli ktoraz z was moglaby mi pomoc prosilabym o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuuum
nie, wszystko jedno którą weźmiesz tabletke.. ważne żebyś brala codziennie o tej samej porze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
Witam mam takie pytanie, bo w sumie nie chce mi sie isc do ginekologa wiec tutaj zapytam. biore juz yasminelle prawie 2 lata, no i tak sie zastanawiam czy to moze nie jest za dlugo? powinno sie robic jakas przerwe w tabletkach? czy moge je np brak przez 10 lat i nie jest to szkodliwe jakos dla mnie? no i jezeli powinnam sobie zrobic przerwe to po jakim czasie i na jak dlugo?;] pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiasia
Witam mam takie pytanie, bo w sumie nie chce mi sie isc do ginekologa wiec tutaj zapytam. biore juz yasminelle prawie 2 lata, no i tak sie zastanawiam czy to moze nie jest za dlugo? powinno sie robic jakas przerwe w tabletkach? czy moge je np brak przez 10 lat i nie jest to szkodliwe jakos dla mnie? no i jezeli powinnam sobie zrobic przerwe to po jakim czasie i na jak dlugo?;] pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki........
a ile kosztuje yasminella? czy jest droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×