Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość marazzz
ja biore te tabletki juz ponad 2 lata i jest ok. Jedyny minus to pajaczki na nogach i male niegrozne narazie zylaki. Konsultowalam to juz z lekarzem i powiedzial ze jesli nie ma innych objawow to nie ma potrzeby zaprzestania ich brania. poza tym powiekszyl mi sie biust o 1.5 rozmiaru i nie przytylam jak to zazwyczaj bywa przy braniu hormonow;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
jaki macie sluz podczas zazywania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuNuNu
a ja mam taki problem ; nie wiem co zrobic w lipcu minąl rok od tego jak biore tabletki ... i tak jakbym sie uzaleznila od nich bo boje sie przestac je brac .. boje sie jakie bede miala okresy KIEDY bede miala jak bede je przezywać... rozstalam sie z facetem 2 miechy temu wiec stwierdzilam ze tylko na wakacje bede je brala na wszelki wypadek ... no ale teraz mam ostatnie opakowanie i nie wiem czy je rzucic we wrzesniu czy nie. Moje pytanie ile mozna brac takie tabletki? wiem ze kobiety biora je latami i jakie moga byc skutki uboczne zbyt dlugiego brania ich ? Zaczełam je brac ze wzgl. na bóle brzucha zbyt dlugie okresy itp a teraz nie umiem skonczyc :P niczym w nałogu hehe a na dodatek boje sie ze jak zaczne za jakis tam czas znowu brac to bedzie mi sie ciezko dostosowac bo bardzo dobrze znosze yasminelle Nie wiem co wieksza WADA jest wszelkie szkodliwosci tabletek :zakrzepica itp ( narazie nie mam zadnych problemow) czy to ze mam sie męczyc z okresami a co gorsza jeszcze zajsc w ciąże w zbyt młodym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NuNuNu --- chcesz do bierz dalej.Ale Ja osobiscie tego nie rozumiem ;-) Gdybym mogla to bym hormonami sie nie trula.Ale mam stalego partnera i ciaza tez mi nie na reke.Ale gdybym miala uprawiac seks od czasu do czasu to nawet bym sie nie zastanawiala. Meczyc zoladek,watrobe, zyly..A warto tez dodac,ze estrogeny predyspnuja do raka piersi.Ja tez mam bolesne miesiaczki.Ale mi hormony nie pomagaja.Ale mam super lekarza,ktory tak mnie 'ustawil' na lekach p.bolowych (ktore juz zaczynam brac przed krwaeiniem),ze lagodniej to przechodze.I mimo,ze stosuje nuva ring czyli nie obciaza mi zoladka i watroby to i tak bym chyba z checia zrezygnowala.Ale to jest Twoja decyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazz
ja tez nie przestalam ich brac choc rozstalam sie z chlopakiem. Biore bo chce miec okres pod kontrola i poczucie ze moge sobie nim sterowac;] wydaje mi sie ze dopoki nie czujesz sie zle i nie masz zadnych objawow ubocznych to mozesz brac je dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuNuNu
szkoda ze moj lekarz tylko przepisal mi najsilniejsze przeciwbolowe bo setki ketonalu ... zero wiekszej inicjatywy na to ze ja cierpie cholernie podczas miesiaczek i nie fukcjonuje normalnie. no cóz to chyba rzuce to jeszcze tylko 2 tyg i koniec opakowania ale sobie nie wyobrazam seksu z samymi gumkami :O paranoja bedzie dla mnie hehe jeszcze wiekszy strach xP chyba post sobie zrobie hehehhe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuNuNu
marazz ---- no wlasnie to jest extra ze ja wiem keidy bedzie krwawienie co do dnia a nawet godziny w sumie ... a teraz ... to bedzie loteria ... i nie wiem jak to ma w ogole wygladac ... :O az sie boje ... czy to mnie tak nagle zaskoczy czy mam jakos odliczac wg jakiegos cyklu no przeraża mnie to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuNuNu
marazz ---- no wlasnie to jest extra ze ja wiem keidy bedzie krwawienie co do dnia a nawet godziny w sumie ... a teraz ... to bedzie loteria ... i nie wiem jak to ma w ogole wygladac ... :O az sie boje ... czy to mnie tak nagle zaskoczy czy mam jakos odliczac wg jakiegos cyklu no przeraża mnie to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka10019
Hej dziewczyny;) mam pytanie odnośnie tego czy któras z Was miała zaparcia po yasminkach bo ja mam straszne, toalety moge nie odwiedzac cały tydzien? Jest to bardzo nie komfortowa sytujacja dla mnie...próbowałam aktivie... fakt załatwiałam sie ale brzuch i tak miałam nadety jak balon;(( Pozdrawiam i dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. ja powiem tak.. ja biorę pierwsze opakowanie Yasminelle i moja ginekolog mówiła, że gdy sie bierze pierwsze opakowanie to organizm sie przyzwyczaja do hormonów i mogą być różne skutki uboczne. zalezy to od organizmu. ale ja też mam uczucie pełnego brzucha i czasami mnie podbrzusze pobolewa. mówiła, że mam sie nie przejmować tym. po 2 lub 3 opakowaniu powinno być wszystko oki i jak bedzie oki tto zanacy że to sa te śroki, że moge je brać bez problemów. jakby sie przedłużało takie uczucie, albo jakieś inne, to wtedy trzeba by dobrać bardziej odpowiednie tabletki dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
PILNE:kupię opakowanie yasminelle, jeżeli ktoś ma do sprzedania proszę o kontakt: karinktonka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2opak
biorę yasminelle od 1 miesiąca, jutro zaczynam 2gi blister. jak dotąd nie przytyłam, mam troche więcej syfków na twarzy, libido w pierwszych dniach poszło w górę (następnie wróciło do normy), czasami boli mnie głowa (co wcześniej mi nigdy nie dokuczało) i od 2giej tabletki pojawił sie u mnie katar (do dnia dzisiejszego mnie męczy). jednak chce przestac brania tabsów po 2gim opakowaniu. moja gin powiedziała, że podczas skończenia 1szego opak. można przerwać yasminelle w dowolnym czasie, jednak gdybym chciała zaprzestać tego po 2gim blistrze mam się już do niej udać osobiście. za 3 miesiące chcę znów powrócić do tabsów ( przerwa jest z racji wyjazdu). zastanawiam się czy aby napewno muszę pójść do gin gdy będę kończyć 2gie opakowanie. jak na chłopski rozum przestałabym brać tabsy po skończeniu całego 2giego opakwania. czy ktokolwiek rzucał tabletki po 2gim blistrze i mógłby coś na ten temat napisać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanami
Witam! Mam mały problem i chciałabym was o coś spytać. Otóż zdarzyła mi się nieprzyjemna sytuacja ponieważ zwymiotowałam 16 tabletkę z blistra po 30minut od przyjęcia i ta seria 'zwracania' trwała jakieś 20h. Postąpiłam tak jak w ulotce czyli przerwałam blister i zaczęłam 7 dniową przerwę (byłam na wakacjach i nie miałam innego opakowania). Dostałam krwawienie i skróciłam przerwę do 6 dni. Od tamtego czasu przyjmuję tabletki reguralnie, nie mam już żadnych problemów żołądkowych. Minęło już niecałe 3tyg od czasu kiedy zwymiotowałam. I tearz moje pytanie? Mogę teraz współżyć bez obaw i bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaaa
Mloda położno chciałam sie upewnic, czy duspatalin wplywa na dzialanie tabletek? Wypada mi tak ze wieczorem biore je w bilskim odstepie czasowym. pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochna0511
WITAJCIE Jestem zainteresowana kupnem Yasminelle proszę o kontakt gochna0511@tlen.pl Pozdrawiam z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochna0511
Biorę tabletki od pół roku czuje się świetnie nie przytyłam wręcz przeciwnie schudłam 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaaaaa
sluchajcie drogie panie pierwszy raaz biore tabletki antykoncepcyjne i przepisano mi yasminelle.. chcialabym wiedziec jedna rzecz. zaczelam przzyjmowac tabletki o godzinie 20 . jezeli mam 7dniowa przerwe na okres to 8 dnia nowe opakowanie biore o stalej porze? i czy jezeli jestem np chora i biore inne tabletki to jest obnizona skutecznosc tych tabletek. prosze odpowiedzcie mi na te 2 pytania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochna0511
witaj igaaaa staraj się brać tabletki o tej samej porze mój sposób żeby nie przegapić godziny nastawiłam przypomnienie w telefonie na 21 dni i z głowy codziennie dzwoni na drugie pytanie nie znam odpowiedzi ale jeżeli masz sie denerwować to stosuj jeszcze dodatkowe zabezpieczenie przez czas brania tabletek jak jesteś chora pozdrawiam Gochna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kintusiaaa
Witam, biore Yasminelle juz ponad rok i bardzo spadłam w tym czasie z wagi chociaż i tak zaliczam sie do chuderlaczków i jest to dla mnie problem ... czy któraś z was miała podobny przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomodelka
Hej.mam na sprzedanie 4 opakowania Yasminelle. nowe, zapakowane. Ja robię sobie przerwę dłuższą od tabletek. Cena za opakowanie 36 zł. Jeśli któraś z Was będzie chętna to piszcie: marmia2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania do tabletek anty
Kochane powiedzcie mi bo nie wiem gdzie tego na forum szukac, jakie badania trzeba wykonac przed przepisaniem tabletek anty. Bo ze mna jest tak,ze dostalam Yasminelle, ale bez zadnych badan i tylko lekarz mi powiedzial, ze jak mnie bedzie glowa bolec to mam przyjsc i bedziemy co innego kombinowac... I druga sprawa. Gdzie moge takowe badania wykonac? Mam isc do szpitala, przychodni, gdzie przyjmuje lekarz rodzinny, czy tej kliniki gdzie ginekolog jest to sie Ars-medica nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujca ania
Dziewczyny nie naleze do osob panikujacyc ale chyba teraz wlasnie w taka panike wpadlam :o W niedziele koncze brac pierwsze opakowanie Yasminelle. Na poczatku tak jak wczesniej juz pisalam mialam delikane mdlosci, spiaczke, n i nabrzmialy mi piersi. W trakcie drugiego tygodnia zaczely sie plamienia. Ale wicie wydaja mi sie one zbyt obfite, niby nie jak okres ale jednak... Do tego jest to maz prawie czarna. Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze, jak przed okresem. I najbardziej niepokojaca mnie sprawa to moj nastroj. Ja prawie mam deprche :o Caly czas bm spala albo plakala, latwo wpadam w zosc, kiepsko spie. (zaznacze, ze mam troche stresow - pisze prace mgr). Czy to może być przez tabsy?? Powinnam pojc do lekarza? Czy poczekac przynajmniej do polowy kolejnego opakowania? Najgorsze jest to, ze przez to wszystko strasznie sie kloce z chlopkiem, wyzywam sie na nim 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujca ania
Dziewczyny nie naleze do osob panikujacyc ale chyba teraz wlasnie w taka panike wpadlam :o W niedziele koncze brac pierwsze opakowanie Yasminelle. Na poczatku tak jak wczesniej juz pisalam mialam delikane mdlosci, spiaczke, n i nabrzmialy mi piersi. W trakcie drugiego tygodnia zaczely sie plamienia. Ale wicie wydaja mi sie one zbyt obfite, niby nie jak okres ale jednak... Do tego jest to maz prawie czarna. Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze, jak przed okresem. I najbardziej niepokojaca mnie sprawa to moj nastroj. Ja prawie mam deprche :o Caly czas bm spala albo plakala, latwo wpadam w zosc, kiepsko spie. (zaznacze, ze mam troche stresow - pisze prace mgr). Czy to może być przez tabsy?? Powinnam pojc do lekarza? Czy poczekac przynajmniej do polowy kolejnego opakowania? Najgorsze jest to, ze przez to wszystko strasznie sie kloce z chlopkiem, wyzywam sie na nim 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi
biore 1/2 roku yasminelle i czuje sie wspaniale,schudłam 10kg co było trudne po ciąży,piersi urosły o 1 rozmiar super ale..raz nie wziełam i zalewała mnie krew.to był koszmar,wachania nastrojów ,agresja ,krwotok straszny.czuje się uzależniona.co będzie ja mojego ginka nie bedzie i znów zostane na miesiąc bez tabl.czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po receptę możesz iść do lekarza rodzinnego. bierzesz tabletki już od kilku miesięcy więc jest możliwość że przepisze. mój tak zrobił, no ale obowiązku raczej nie ma. co do odstawienia tabletek, to jeszcze tego nie próbowałam, więc nie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
popi-> pierwsze słyszę o takim przypadku po ie wzięciu tabletki,jaki opisujesz.. Nie ma czegoś takiego jak uzależnienie, raczej nasz organizm przyzwyczaja się po długim czasie do hormonów, ale żeby zaraz krwotok i agresja?hmmm.. Porozmawiaj o tym z lekarzem, może przypisze ci inne tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hensha
początkująca-> jak czytałaś dobrze ulotkę, jest napisane w niej,że przez pierwsze miesiące mogą (ale nie muszą) wystąpić plamienia. Więc jest to rzecz normalna. Co to twoich wahań nastroju i bólów-o tym też jest wspomniane w ulotce. Więc przestań panikować i po prostu uważnie przeczytaj ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktulka
czesc dziewczyny mam pytanie od trzech miesiecy uzywam tabletek yasminelle zawsze biore je regularnie ale trzy dni temu zapomnialam i wzielam na drugi dzien dwie, nastepnego dnia dostalam okres a do konca brania zostalo mi jeszcze 4 tabletki czy to normalane by w ciagu zazywania dostac okres????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popi
do hensha- ja nie wziełam całej jednej miesięcznej seri. a agresja to mam na myśli skłonność do kłótni,wybuchy gniewu itp-szczególnie na faceta,boje sie ze ta miesiączka to nie tylko pojedyńczy przypadek.teraz wziełam ale jak znów bym próbowała odstawić to co? to samo? może to wina mięśniaczka ale mam fefra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×