Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zastanawiajaca_sie
Dobra, dziewczyny nie smęcę już. Straszna ze mnie panikara i potrzebuję 100% pewności, że tak ma być,a nie inaczej. (głupota, ale cóż...) Dziękuję, Wam obu za odpowiedź. Zaufam Wam i dam sobie spokój. Skoro, nie muszę brać dodatkowej tabletki, ani martwić się dodatkowym zabezpieczeniem przez najbliższy tydzień, życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
duzo macie sluzu po yasminelle? bo ja od kilku dni (jestem dopiero przy drugim opakowaniu) mam duzo takiego metnego bialego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
no tak :-) niestety(?) już wzięłam dodatkową. Trudno ;/ Tak to jest jak się traci rozum, więcej się panikuje niż myśli. A niby człowiek dorosły i mądry na co dzień... Mam nadzieję, że nie zapłacę za to słono. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
no tak :-) niestety(?) już wzięłam dodatkową. Trudno ;/ Tak to jest jak się traci rozum, więcej się panikuje niż myśli. A niby człowiek dorosły i mądry na co dzień... Mam nadzieję, że nie zapłacę za to słono. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easy
ogolnie, to dzieki za odpowiedzi :) napisalam kolejny post, na ktory nie dostalam odpowiedzi. a chcialam tylko uspokojnia. jeszcze raz bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiajaca_sie wzięcie tej dodatkowej nie wyrządzi Ci żadnej szkody; przesunęłaś cykl o jeden dzień i tyle. jak się masz dzięki temu czuć spokojniejsza to ok :) easy sama sobie w tamtym pytaniu odpowiedziałaś ;) tylko Ty wiesz, jak te tabletki brałaś więc pewnie wiesz też czy jesteś zagrożona. wrażenia nie są żadną podstawą do udzielenia odpowiedzi. jak się martwisz to zrób test, tylko jak miałaś krwawienie, to po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _daria.
Wczoraj lekarz tez przepisał mi te tabletki i chciałam się was zapytać czy przytyłyście po nich?? strasznie przejmuje się wagą i boję się, że przytyje;// pilnie prosze o odpowiedz, bo nadal zastanwaim sie nad wykupieniem tabletek:p z góry dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawiajac seks zawsze jest mozliwosc zajscia w ciaze.Nie ma 100% antykoncepcji.Trzeba sie z tym liczyc.Tak samo jak krwawienie z odstawienia -- nie daje pewnosci,ze ciazy nie ma.Wiadomo, jak jest obfite to nie ma o czym mowic.Ale w momencie zajscia w ciaze pojawia sie w skapej postaci.Co tez nie oznacza,ze jest sie w ciazy bo krwawienie i bez ciazy moze byc skape.Ktos ma watpliowsci ?Bhcg mozna sobie zbadac ...Biorac tabletki oszukujesz swoj oragnizm,ze jestes w ciazy.Wiec i dolegliwosci 'ciazowe' sie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_daria. --- temat maglowany milion razy.Juz nawet nie chce sie pisac, Tabletki moga zwiekszyc apetyt , nie zapanujesz nad nim - bedziesz tyla.Moga zatrzymywac wode w oragnizmie --- nie pozbedziesz sie jej,to waga tez pojdzie w gore. A moga tez zadzialac zupelnie odwrotnie.A moga tez nic nie zmienic. I tak jest z kazdymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
do młodej położnej czy beta hcg ponizej 1, zrobiona 45 dni od stosunku wyklucza ciaze? caly czas mam skape krwawienia i dlatego sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelka88
witam kobietki :) Ja mam taka sprawę :) Chcę teraz zatrzymać sobie okres więc wezmę kolejne opakowanie nie robiąc 7 dniowej przerwy, ale po tym opakowaniu jak dostane okres to nie jest mi na rękę, tzn dzień w którym go dostanę. Chciałabym go dolstać 2 dni wcześniej niż zawsze i tu moje pytanie. Jeśli wezmę 2 tabletki mniej czyli nie wezme 21 tabletek z opakowania tylko 19 to jakbym współżyła to jest zagrożenie że zajdę w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapirynia
Drogie Dziewczyny!!! Jestem początkujaca, skonczyłam brać pierwsze opakowanie Yasminelle w środe, dziś jest sobota i w ulotce jest napisane że miesiaczka powinna pojawić się w drugim lub trzecim dniu po odstawieniu, czuje że w moim podbrzuszu się coś dzieje ale w dlaszym ciągu miesiaczka się nie pojawiła, czy to normalne, czy tak może się zdarzyć, czy powinnam mieć powody do zmartwienia, czy miesiączka moze pojawić się w dniach poźniejszych, czy tez może nie pojawic się miesiaczka? Proszę napiszcie jesli miałyście podobnie lub wiecie coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelka88
wiesz co ja jak brałam pierwsze opakowanie to skończyłam je brać w sobotę a okres dostałam w następny czwartek wiec nie martw się na pewno dostaniesz go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapirynia
Dzieki wielkie za odpowiedź :)w takim razie pozostało mi cierpliwie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. mam pytanie.. jestem przed 2 opakowaniem yasminelle. w tym tygodniu miałam tydzień wolny od tabletek i dostałam krwawienie z odstawienia czwartego dnia od momentu wzięcia ostatniej tabletki z opakowania. to krwawienia był w miarę obfite, ale trwało tylko 2 dni. czy to możliwe, że tak krótko to moze trwać??.. i skoro było krwawienie, to ryzyko ciazy nie istnieje?? przede mną pytała już jedna osoba o to i wiem, że się powtarzam.. ale sie naczytałam, że podczas ciązy tez mozna miec plamienia, także w tej kwesti przestałam być czegokolwiek pewna.. i zgłupiałam.. hehe..dzieki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam pytanie czy alkohol zmienjsza działanie tabletek ? biore pierwsze opakowanie yasmienelle i przez caly tydzien pilam gdyz bylam na wakacjach i imprezowalam :p i kochalam sie z moim chlopakiem bez zabazpieczen jakie sa szanse ze moge byc w ciazy ? zaznaczam ze tabletke bralam dziennie ok 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam pytanie czy alkohol zmienjsza działanie tabletek ? biore pierwsze opakowanie yasmienelle i przez caly tydzien pilam gdyz bylam na wakacjach i imprezowalam :p i kochalam sie z moim chlopakiem bez zabazpieczen jakie sa szanse ze moge byc w ciazy ? zaznaczam ze tabletke bralam dziennie ok 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinciaaa909
Witam przez 1,5 roku brałam regularnie yasminelle jednak teraz miałam 2 miesiące przerwy gdyż wyjechałam za granice czy teraz mogę po 2 miesiącach normalnie znowu zacząć brać tabletki??? dziekuję za odp:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinciaaa909
Witam przez 1,5 roku brałam regularnie yasminelle jednak teraz miałam 2 miesiące przerwy gdyż wyjechałam za granice czy teraz mogę po 2 miesiącach normalnie znowu zacząć brać tabletki??? dziekuję za odp:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda1986
pytanie do młodej położnej, odstawiłam tabletki 5 miesięcy temu, pierwsze dwa okresy w miarę regularne kolejne - tradegia no ale podobno to normalne, w tym miesiacu rozpoczelam branie Y na nowo, ale jest pewien problem, otoz mialam plamienie, myslalam ze to rozkrecajacy sie okres i wzielam pierwsza tabletke, po czym nast dnia kilka kropel i nic. zastanawiam sie czy aby napewno dobrze rozpoczelam nowy blister? ( ciaze wykluczam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomózcie mi
Jestem początkujaca z tymi tabletkami. Lekarz kazal mi je brac wieczorem tuz przed pojsciem spac, czyli o nie regularnej porze. Nie spytalam sie go czy czasem ich nie powinno sie brac zawsze o tej samej porze. A jak pojde na impreze i pojde spac rano to kiedy je mam wziasc. Pomozcie co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca___
witam ponownie:) dziś wieczorem mam zacząć brać drugie opakowanie, ale rano kochałam się z moim chłopakiem i zauważyliśmy brązowy śluz i w związku z tym mam pytanie co to oznacza? bo moim skromnym zdaniem ten sluz jest normalny ale chcialabym się upewnić że nic mi nie grozi? dodam ze 'krwawienie z odstawienia' skończyło mi się wczoraj. jestem w 100% bezpieczna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o szybka odpowiedz na moj wczesniejszy temat :) : Witam mam pytanie czy alkohol zmienjsza działanie tabletek ? biore pierwsze opakowanie yasmienelle i przez caly tydzien pilam gdyz bylam na wakacjach i imprezowalam i kochalam sie z moim chlopakiem bez zabazpieczen jakie sa szanse ze moge byc w ciazy ? zaznaczam ze tabletke bralam dziennie ok 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o szybka odpowiedz na moj wczesniejszy temat :) : Witam mam pytanie czy alkohol zmienjsza działanie tabletek ? biore pierwsze opakowanie yasmienelle i przez caly tydzien pilam gdyz bylam na wakacjach i imprezowalam i kochalam sie z moim chlopakiem bez zabazpieczen jakie sa szanse ze moge byc w ciazy ? zaznaczam ze tabletke bralam dziennie ok 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "pytająca___"-> ja mam identyczną sytuacie. dzisiaj wieczorem zaczynam 2 opakowanie a krwawienie z odstawienia zaczęło mi sie 4 dnia i skończyło wczoraj. czyli trwało tylko 2 dni. z tym że dzisiaj rano pojawiły się jeszcze na wkładce pojedyncze plamki. ale mysle, że nic złego sie nie dzieje. mnie zastanawia tylko to, czy 2 dniowe krwawienie, to nie za krótko?? i czy krwawienie na pewno wyklucza ciąże? pytałam już o to powyzej w innej wypowiedzi, ale nie uzyskałam odp. ..a jestem ciekawa waszej opini.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusia132 alkohol nie wpływa na działanie tabletek anty, także szanse na ciąże są żadne monaaa1987, pytająca___ jeżeli brałyście wszystkie 21 tabletek prawidłowo to przed ciążą jesteście zabezpieczone cały czas, również podczas 7 dniowej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelka88
dziewczynki a możecie m i odpowiedzieć?:) Skopiuje moje pytanie żebyście nie musiały szukać :) witam kobietki Ja mam taka sprawę Chcę teraz zatrzymać sobie okres więc wezmę kolejne opakowanie nie robiąc 7 dniowej przerwy, ale po tym opakowaniu jak dostane okres to nie jest mi na rękę, tzn dzień w którym go dostanę. Chciałabym go dolstać 2 dni wcześniej niż zawsze i tu moje pytanie. Jeśli wezmę 2 tabletki mniej czyli nie wezme 21 tabletek z opakowania tylko 19 to jakbym współżyła to jest zagrożenie że zajdę w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×