Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość tan
hej czy na was yasminelle tez dzialaja moczopędnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotto095
tak, bardzo moczopędnie, latam do toalety co pół godziny, co godzinę, a w ciąży na pewno nie jestem ;). dodam, że to moja 8 dopiero tabletka :)) Chciałam Was zapytać, jeśli to moje pierwsze opakowanie, a pierwsza tabletkę wzięłam w 1 dniu cyklu, to jestem od razu chroniona przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
Tan_ na mnie też jasminelle działają moczopędnie ale to zdecydowanie lepiej jakby woda miała zatrzymywać sie w organizmie;) frotto095 tak jesteś chroniona od pierwszej tab. mi niby moja p. doktor kazała przez pierwsze siedem dni dodatkowo sie zabezpieczać ale ja nie zastosowałam sie do tego. Kochałam sie z moim partnerem w drugim dniu od rozpoczęcia opakowania. w ciąży nie jestem także tab działały od samego początku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
Tan_ na mnie też jasminelle działają moczopędnie ale to zdecydowanie lepiej jakby woda miała zatrzymywać sie w organizmie;) frotto095 tak jesteś chroniona od pierwszej tab. mi niby moja p. doktor kazała przez pierwsze siedem dni dodatkowo sie zabezpieczać ale ja nie zastosowałam sie do tego. Kochałam sie z moim partnerem w drugim dniu od rozpoczęcia opakowania. w ciąży nie jestem także tab działały od samego początku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotto095
No właśnie i ja tak robiłam, bo mój chłopak nie mógł się doczekać ;) dziękuję bardzo, pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktorejs z was znacznie wzrosła waga po yasminelle ? nie chodzi mi tu o kilo czy dwa nazbieranej wody (choc podobno zapobiegaja temu zjawisku), raczej o spore przytycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie pilnie lodz
kupie od 1-3 opakowan tabl. antykon. lu recepty najlepiej yasminelle;) super gdyby znalazl sie ktos z lodzi a jak nie to pokrywam rozwniez koszt przesylki oczywscie;) zalezy mi na czasie prosze o kontakt... 506750237- sms 11389929- gg pozdrawiam goraco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
czy moge odczuwac bol piersi jeszcze podczas drugiego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenrwowana yasminelka
Cześć dziewczyny mam nadzieję że któraś z was bedzie w stanie mi pomóc, od dawna czytam to forum ale poraz pierwszy zakładam temat.Mam 24 lata problem tkwi w tym że od 10 miesięcy biorę tabletki anty Yasminelle i było wsztsko ok nigdy nie pominełam żadnej,zawsze krwawienie w tygodniu przerwy...teraz jestem w trakcie brania zostały mi 3 tabletki wiec kończę je w niedziele w związku z tym okres powinien być w przyszlym tygodniu. I tu pojawia się problem bo od rana pobolewa mnie brzuch jak przed okresem i jak byłam teraz w toalecie to zauważyłam że plamię....nie wiem co się dzieje na okres za wczesnie wiec skąd to??????czy któraś z was tak miala???????? nadal czuje sie jak przed okresem ale to za wczesnie proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenrwowana yasminelka -- okres w sztucznym cyklu nie wystepuje. Bole brzucha czy PMS nie jest niczym niezwyklym w czasie brania tabletek.Jezeli przy kolejnych opakowaniach bedziesz plamila lub dostaniesz krwawienia przed przerwa to zglos to lekarzowi.I tyle.Nie masz powodu do paniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana yasminelka
dziękuję młoda połozno za odpowiedź poraz pierwszy coś takiego mi się przytrafiło i panikuję nie wiem czy mam iść do lekarza czy poprostu wziac do konca tabletki czekac na krwawienie z odstawienia i zaczac kolejne opakowanie czy to nie jest przyczyna jakiejś choroby lub tego że tabletki jakoś żle zaczynają wpływac bądź nie działają własciwie.....nie wiem czy iśc do lekarza na konsultcję, chyba nie bedzie mnie badał jak plamię??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana yasminelka
PS. wiem wiem KRWAWIENIE Z ODSTAWIENIA z pospiechu napisałam okres ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwowana yasminelka -- ani plamienie, ani krwawienie, ani okres nawet bardzo obfity nie jest przeciwskazaniem do badania ginekologicznego.Jezeli to Cie uspokoi to idz do lekarza,ale ja bym spokojnie poczekala.Na podstawie jednorazowego plamienia nie mozna np stwierdzic czy dawka przestala byc wystarczajaca zeby utrzymac cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana yasminelka
bardzo dziękuję młoda połozno za pomoc uspokoiłaś mnie narazie się wstrzymam z wizytą zobacze co bedzie dalej pozdrawiam i zycze miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easy
wiem, jestem panikara. mimo, ze mam krwawienie z odstawienia, to mam wrazenie, ze jestem w ciazy. ale nie ma takiej mozliwosci, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
Witajcie Może i powtórzę czyjeś pytanie - jeśli tak to przepraszam. Co znaczy ostra biegunka? Spóźniłam się z tabletką ok 1,5 godziny. Po 1,5-2 godzinach od wzięcia tabletki, dostałam biegunki. Czy ostrej? Było więcej niż 3 wypróżnienia na dobę. Czy to mam rozumieć jako "ostrą?". W przerwie, między opakowaniami tabletek, uprawiałam seks. A jestem przy 3 tabletce teraz. Ja widzicie nieciekawa sytuacja... mam brać dodatkową tabletkę? Jeszcze nie minęło niby 12 godzin. Jak mam postąpić? Proszę o radę. I z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
Witajcie Może i powtórzę czyjeś pytanie - jeśli tak to przepraszam. Co znaczy ostra biegunka? Spóźniłam się z tabletką ok 1,5 godziny. Po 1,5-2 godzinach od wzięcia tabletki, dostałam biegunki. Czy ostrej? Było więcej niż 3 wypróżnienia na dobę. Czy to mam rozumieć jako "ostrą?". W przerwie, między opakowaniami tabletek, uprawiałam seks. A jestem przy 3 tabletce teraz. Ja widzicie nieciekawa sytuacja... mam brać dodatkową tabletkę? Jeszcze nie minęło niby 12 godzin. Jak mam postąpić? Proszę o radę. I z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
Może i głupie pytanie, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Nie chcę teraz zachodzić w ciążę, ale liczę się z nią. Nie chcę też jednak bez potrzeby szafować się hormonami. Może któraś ma jakieś wykształcenie medyczne/farmaceutyczne lub po prostu była w takiej sytuacji, poradziła się lekarza i wie co robić. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniki mogą przetrwać ok. 72 godziny, więc przelicz, czy mieścisz się w tym czasie. myślę, że tamten seks z przerwy był bezpieczny, natomiast co do tego tygodnia to już trochę gorzej to wygląda. może pojawi się jeszcze ktoś bardziej zaznajomiony z tabletkami, ale jeśli nie to zabezpieczaj się przez tydzień dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
Może i głupie pytanie, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Nie chcę teraz zachodzić w ciążę, ale liczę się z nią. Nie chcę też jednak bez potrzeby szafować się hormonami. Może któraś ma jakieś wykształcenie medyczne/farmaceutyczne lub po prostu była w takiej sytuacji, poradziła się lekarza i wie co robić. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
-->do: samasobie Ale to rozumiem, że zabezpieczać się przez następny tydzień, o ile nie wezmę teraz nadprogramowej tabletki, ale jeśli jednak wezmę w przed upływem tych magicznych 12 godzin (czyli teraz, po upływie, powiedzmy 6 godzin), to nie muszę? Dzięki, że się odezwałaś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
-->do: samasobie Ale to rozumiem, że zabezpieczać się przez następny tydzień, o ile nie wezmę teraz nadprogramowej tabletki, ale jeśli jednak wezmę w przed upływem tych magicznych 12 godzin (czyli teraz, po upływie, powiedzmy 6 godzin), to nie muszę? Dzięki, że się odezwałaś. :-) ps. mi mówili, że żyją nawet do 5dni, ale mogę mieć stare dane. Jeśli tak - to niech żyje polska edukacja seksualna w szkołach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
-->do: samasobie Ale to rozumiem, że zabezpieczać się przez następny tydzień, o ile nie wezmę teraz nadprogramowej tabletki, ale jeśli jednak wezmę w przed upływem tych magicznych 12 godzin (czyli teraz, po upływie, powiedzmy 6 godzin), to nie muszę? Dzięki, że się odezwałaś. :-) ps. mi mówili, że żyją nawet do 5dni, ale mogę mieć stare dane. Jeśli tak - to niech żyje polska edukacja seksualna w szkołach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak to wymyśliłam. bo jeśli weźmiesz to będziesz już na bank zabezpieczona, pytanie tylko czy rzeczywiście to jest konieczne. nie wiem, trudno mi zdefiniować ostrą biegunkę. może faktycznie te 3 wizyty to już się liczą. dla mnie to już by była duża rzecz bo ja to raczej 3 razy w tygodniu, bez względu co piję czy łykam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiajaca_sie -- ostra biegunka to taka przy ktorej nie wychodzisz z wc.Trwa ponad 24 h , moze prowadzic do odwodnienia. Wtedy wlasnie ze wzgledu na bardzo duza perystaltyke jelit moze isntniec ryzyko,ze tabletka nie wchlonie sie tak jak powinna. Wiecej niz 3-4 luznie wyrpoznienia mozna nazwac zwykla biegunka.A ostra buegunka to tak jak napisalam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
do: samasobie Przykro mi ;/ Dzięki wielkie za radę. Chyba jednak wezmę dodatkową tabletkę. Będę przynajmniej spać spokojnie, bo ze mnie straszny nerwus jest;/ Trudno, i tak mam zamiar odstawić tabletki na jakiś czas - już je długo biorę. Eeech.... że też tak niefortunnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
Do "młoda położna" Jesteś pewna? Czyli mogę sobie darować dodatkową tabletkę? Pogoniło mnie nieźle, a czas jaki upłynął od wzięcia tabletki (jeszcze się cholera spóźniłam) zaledwie 1,5h! Rozumiesz, mam nadzieję,moje wątpliwości? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
Do "młoda położna" Jesteś pewna? Czyli mogę sobie darować dodatkową tabletkę? Pogoniło mnie nieźle, a czas jaki upłynął od wzięcia tabletki (jeszcze się cholera spóźniłam) zaledwie 1,5h! Rozumiesz, mam nadzieję,moje wątpliwości? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca_sie
Dobra, dziewczyny nie smęcę już. Straszna ze mnie panikara i potrzebuję 100% pewności, że tak ma być,a nie inaczej. (głupota, ale cóż...) Dziękuję, Wam obu za odpowiedź. Zaufam Wam i dam sobie spokój. Skoro, nie muszę brać dodatkowej tabletki, ani martwić się dodatkowym zabezpieczeniem przez najbliższy tydzień, życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×