Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość jestempo3blistrze
dzieki za odpowiedz:) a wiesz moze jak tabletki typu ibuprom badz polopiryna działaja na yasminelle? oslabiaja działanie? a inhalator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domlodejpołożnejpytanie
kochałam się ostatni raz w zeszły piątek, wczoraj miałam rozwolnienie, jednorazowo prawie 3 godz. po wzięciu tabletki. Dosyć mocne, wodniste. czy jest mozliwość ciąży? jeśli ostatni stosunek wystąpił w zeszły piątek? czy patrzymy na to tak, że że plemniki żyją 72h a w zasadzie już tydzień po nie ma co się martwić? i drugie pytanie..... jeśli zapomniałabym tabletki w pierwszym tygodniu, a kochałabym się w przerwie 7dniowej na samym początku, że w zasadzie byłoby załóżmy 7dni po stosunku... jest możliwA ciąża? Pytam bo po zapomnianej tabletce w pierwszym tygodniu należy wybrać się do lekarza jeśli stosunek był w 7dniowej przerwie. To każdorazowo tak trzeba robić, czy jak jest tydzień po stosunku to zapomniana tabletka ma na to wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domlodejpołożnejpytanie
ogólnie bardzo często się wypróżniam ostatnio.. nawet do 3 razy dziennie. Czy ma to wpływ na tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annmarie2
kobiety,powiedzcie mi na ktora strone blistra mam patrzec,ta z tabletkami?czy ta ze zlotkiem?logicznie to chyba bez roznicy,tylko ze ten schemat troche sie zmienia...Wzielam dzis pierwsza tabletke ,czyli wyciagnelam czwartkowa z tej rozowej strony,chyba dobrze,co?a czy w ogole pierwszym dniem cyklu mozna nazwac to kiedy zaczyna sie to plamienie przed tym prawidlowym krwawieniem? wiecie o co chodzi,odpowiedzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim88
Witam. Kończę 1 opakowanie Yasminell i dzisiaj udałam się do lekarza po następną receptę. Napomniałam lekarce, że biorę Bellisą i magnez. Lekarka powiedziała, że magnez zmniejsza poziom zabezpieczenia i muszę używać dodatkowo prezerwatyw. Kilka dnie temu kochałam się bez dodatkowego zabezpieczenia... Jestem przerażona. Co o tym myślicie? Proszę poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 85.11111
witam dziewczyny mam do sprzedania yasminelle osprzedaję ponieważ z innych powodow musze przerwać branie a tak to to mi te tabletki odpowiadały 2 lata ich używąłam i nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 85.11111
witam dziewczyny mam do sprzedania yasminelle osprzedaję ponieważ z innych powodow musze przerwać branie a tak to to mi te tabletki odpowiadały 2 lata ich używąłam i nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 85.11111
witam dziewczyny mam do sprzedania yasminelle osprzedaję ponieważ z innych powodow musze przerwać branie a tak to to mi te tabletki odpowiadały 2 lata ich używąłam i nie przytyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim88
Czy magnez zmniejsza skuteczność Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpiwosci
nim88-->prowokujesz czy pytasz powaznie? Jesli powaznie to nie zmniejsza...wrecz jest wskazany bo pigulki wyplukuja Mg...Nie wierze...po prostu nie wierze ze powiedziala ci tak lekarka...chyba poszals do specjalisty bez uprawnien skoro takie pierdoly gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim88
Nie prowokuję, naprawdę powiedziała mi to lekarz-ginekolog. Też wydawało mi się to absurdalne, dlatego zapytałam co o tym sądzicie. Poszłam do niej, bo leczy się u niej moja mama i mam blisko, ale teraz chyba poszukam innego specjalisty. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaa
kobitki-mam taka sprawe...wyjadlam opakowanko -moje pierwsze-przez caly ten czas mialam okres-teraz mam 7dni przerwy od brania-ale...24dzionka dostalam taki okres ze ja pier****e szok poprostu!!! to ktorego dnia rozpoczac kolejne opaakowanie? pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
lauraaa--> No jak ktorego? 8. A ja podbijam pytanie ktore napisalam wczesniej odnosnie moich wynikow...Wszytsko jest ok tylko fibrynogen mam 559 podczas kiedy norma jest 200-400. Moj ginekolog powiedzial zebym dalej brala tabletki bo na poczatku ten fibrynogen tak skacze...I mam powtorzyc badanie za miesiac... Jak mozna sobie pomoc zeby obnizyc go? Ja bardzo malo pije...zdarza mi sie nawet mniej niz litr dziennie...Moze powinnam sie nawadniac? Prowadze tez raczej siedzacy tryb zycia... Nie wiem...Pobolewa mnie tez czasami prawa lydka i przeawaznie w jednym miescu 5x5cm...Ale skoro inne wyniki mam ok to czy moze to byc zakrzep? Ide we wtorek do internisty...moze usg mi zrobi to poaze czy cos tam jest w zyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez biore yasminelle juz 3 paczki.. wszystko ok, bardzo dobrze sie czuje. tylko wydaje mi sie ze troche bardziej wypadają mi włosy czy to moze byc od tych tabletek?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez biore yasminelle juz 3 paczki.. wszystko ok, bardzo dobrze sie czuje. tylko wydaje mi sie ze troche bardziej wypadają mi włosy czy to moze byc od tych tabletek?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...ja wam zazdroszcze ze chudniecie po yasminelle... ja od pierwszej tabletki mialam taki wilczy apetyt...ktos jadl w autobusie kolo mnie chipsy i zarazz od razu ja tez chcialam je zjesc... (a wczesniej nawet nie lubilam chipsow!!!!!)... na kolacje zamiast standardowo salatki i jogurtu to jeszcze 3 kanapki mialam ochote wpierniczyc :| na szczescie mam bardzo silna wole, wiec nie pozwalam sobie na takie obzarstwo...ale mecze sie nieslychanie! biore tabletki juz 4ty tydzien.. na szczescie nie przytylam ani 1kg...ale jaka to meczarnia! ktos tak jeszcze ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam pytanie. Zaczęłam brać Yasminelle 3 dni temu. Troche popalam i zastanawiam sie czy to obniża skuteczność antykoncepcji? Wiem ze moze powodowac zakrzepice, ale staram sie rzucic, choc nie potrafie tak od razu. Byłabym wdzieczna za szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana migosia
inuin-mimo ze palisz czy popalasz to wciaz jestes zabezpieczona! ale pamietaj o tej zakrzepcy bo to akurat nie przelewki, ja rzucilam rok temu:) wytrwalosci zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
prosze doswiadczone Yasminellki o pomoc :*:) z góry dziękuję :) otóż Y sa moimi pierwszymi pigulkami. w 2 tygodniu zapomnialam pigulki i kochałam sie do konca, pigulke wzielam po 15h, w 3 tygodniu zapomniałam 2 pigulek z rzedu i kochalam sie do konca w niedziele (2 pigulka zapomniana) rano wzielam. Moje pytanie czy duża jest szansa na ciąze ? bo chce powiedziec ze mialam plamienie na poczatku potem nic a 2-3 dni temu mialam 2 dni rozwe plamienie, dzisiaj dostalam okres, ale jak wzielam pigulke to sie uspokoil, jutro mam ostatnia pigulke wziac ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam o tym myslec
Od dwoch miesiecy stosuje tabletki Yasminelle. Wczoraj po raz pierwszy w zyciu zdecydowalam sie na wspolzycie. Dzisiaj od rana natomiast odczuwalam klocie i bol prawego jajnika, Boje sie czy to przypadkiem nie odblokowala sie u mnie owulacja (mimo iz tabletki przyjmuje zgodnie z zaleceniami). Kupilam test owulacyjny i wykonalam go-wyszedl negatywnie. ALE. Na ulotce jest napisane, ze wynik pokazuje ze owulacja wystapi w ciagu 24-36 h. Czy to oznacza, ze jesli bylam juz w trakcie a nie przed owulacja to wynik byl zly, bo za malo juz jest LH w moczu? Czy tez test ten mozna wykonywac przez caly czas trwania owulacji z gwarancja 98% ze wynik jest prawidlowy? Dodam, ze stosujac pigulki lykam Aspargin aby uzupelnic magnez, a do 10.10 przyjmowalam Gripex i rutinoscorbin lub wit C (1000mg), no ale to bylo "dawno" a w ulotce jest napisane ze nawet jak sie antybiotyki stosuje to trzeba tylko przez 7 dni po nich sie zabezpieczac dodatkowo...Mial ktos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla00
co mam o tym myśleć--- mnie też czasem bolały jajniki, ale to nie była owulacja. Jeśli brałaś tabletki regularnie, to jest nikła szansa na ciążę. Może po prostu bardzo boisz się ciąży i troszkę panikujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam o tym myslec...
mila 00->> Jasne ze panikuje:P Panika to moje drugie imie:P A powiedz mi ciebie bolay dwa na raz czy jeden? Bo mnie bolal tylko jeden...tak do okolo 16...o 16 poczulam mocne uklucie i przestalo...No ale niby test owulacyjny wykazal, ze nic nie ma...Powinnam chyba wrzucic na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla00
co mam o tym myśleć---- nie pamiętam już dokładnie. Bolało mnie zwłaszcza, gdy szybko chodziłam. Od lekarza usłyszałam, że tak może się zdarzyć. Jeśli chodzi o panikę, to świetnie Cię rozumiem, ale lepiej spokojnie spojrzeć na sprawę. Wtedy wszystko wygląda lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla00
co mam o tym myśleć--- nie pamiętam już dokładnie czy 2 czy 1. Pytałam potem o to lekarza i usłyszałam, że czasem tak się zdarza i jajniki mogą boleć. Lepiej wyluzować i spojrzeć na wszystko trzeźwym okiem. Może nie trzeba się będzie martwić. Wiem coś o tym, bo sama często panikuję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Mam dwa ważne pytania! 1. Mam problemy z żołądkiem, koli, bóle. Czy jeśli mam jakąś chorobę żołądka, np. zapalenie, to czy sama choroba (nie mówię o lekach) obniża skuteczność pigułek anty? 2. Czy jeśli pigułki są źle dobrane, czy to wpływa na ich skuteczność, czy ma wpływ tylko na samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Mam dwa ważne pytania! 1. Mam problemy z żołądkiem, koli, bóle. Czy jeśli mam jakąś chorobę żołądka, np. zapalenie, to czy sama choroba (nie mówię o lekach) obniża skuteczność pigułek anty? 2. Czy jeśli pigułki są źle dobrane, czy to wpływa na ich skuteczność, czy ma wpływ tylko na samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussantt
Mam dwa ważne pytania! 1. Mam problemy z żołądkiem, koli, bóle. Czy jeśli mam jakąś chorobę żołądka, np. zapalenie, to czy sama choroba (nie mówię o lekach) obniża skuteczność pigułek anty? 2. Czy jeśli pigułki są źle dobrane, czy to wpływa na ich skuteczność, czy ma wpływ tylko na samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana migosia
Amussantt ----> zadajesz bardzo wazne pytania na ktore najlepsza odpowiedz udzieli lekarz-specjalista;) ale wg mnie i mojej wiedzy medyczno biologicznej: w odpowiedzi na pytanie2-to ma to nie tylko wplyw na samopoczucie-ale takze na zdrowie kobiety tzn. trzustke a przede wszystkim watrabe! na samo zabezpieczenie wplywu nie ma! zawsze jestes zabezpieczona! a pytanie nr1 no coz...zapraszam do specjalisty;) trzymkaj sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Yyyyyyyyyyyyyyyyyyy ----------jesli dop[iero zaczynasz przygode z tabletkami i juz w ciagu jednego blistra zapomnialas 3 pigulek to radze ci przemyslec czy ten rodzaj antykoncepcji jest dla Ciebie odpowiedni, bo na pewno nie jestes chroniona przed ciaza..Ja biora tabletki dwa lata i nie zapomnialam ani jednej tabletki przez ten caly czas.Nastaw sobie przypomnienie w telefonie na caly miesiac z gory i bedzie po problemie- ja tak robie:)Albo zmien antykoncepcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypovita
Dziewczyny czy przy Yasminelle można łykać też skrzypovitę? Sprawdzałam skład ale i tak pewnosci nie mam :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×