Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mała111
VIKA Nie wydaje mnie sie aby połączenie alkoholu czy zioła itp. i tabletek antyk. było mądrym rozwiazniam. Sama raczej staram sie ograniczac picie i moje znjome z tego co wiem też. Czyli jedna szklanka i tyle. A zioła nie pale wiec nie mam pojecia. Alew wyjade mnie sie ze to może osłabiać działanie tabletek.Ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała111
VIKA Nie wydaje mnie sie aby połączenie alkoholu czy zioła itp. i tabletek antyk. było mądrym rozwiazniam. Sama raczej staram sie ograniczac picie i moje znjome z tego co wiem też. Czyli jedna szklanka i tyle. A zioła nie pale wiec nie mam pojecia. Alew wyjade mnie sie ze to może osłabiać działanie tabletek.Ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
VIKA- ---- spokojnie, ja regularnie pale ziolko od kilku lat, biore tabletki i nic sie nie dzieje, moje znajowe tez pala ziolko i biora tabletki, tak wiec spokojnie, to nie ma wplywu-zreszta coraz wiecej jest dowodow na to,ze konopia jest zdrowa dla organizmu (tak juz widze jak zaraz zaczniecie to komentowac).A co do alkoholu to musi byc godzina przerwy miedzy tabletka a piciem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
VIKA----- spokojnie:)Ja pale ziolko regularnie juz kupe lat i biore tabletki, tak wiec spokojnie mozesz sobie palic, moje znajome tez pala i biora tabsy:)Zreszta jest coraz wiecej badan na temat,ze ziolko jest dla nas zdrowe (juz widze jak na mnie naskoczycie za ta wypowiedz), na pewno jest zdrowsze od alkoholu i papierosow:)dziala antydepresyjnie, i dziala uodparniajaco na organizm-ja np duzo chorowalam jak bylam mlodsza, co 2mies anginy a teraz od momentu jak pale regulanie to choruje raz na dwa lata:) Tak wiec spokojnie:)A co do alkoholu to musi byc godzina przerwy miedzy tabsami a alkoholem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka_1989
Indys: jeśli chodzi o akohol, to zadna godzina przerwy potrzebna nie jest, alkohol nie wpływa na działanie tabletek o ile jej nie zwymiotujesz w ciągu 3 godzin od zażycia. dlatego w kwestii alkoholu ważne jest, zeby się pilnować i nie przegiąćm, przynajmniej na poczatku imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Moja ginekolog powiedziala,ze wlasnie musi byc zachowana godzina przerwy, bo jak tabletka rozpuszcza sie w alkoholu to moze sie tak nie wchlonac jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada z alkoholem jest taka sama jak przy wszystkich lekach. Nie popijamy tabletek alkoholem,nie bierzemy jej miedzy jednym drinkiem a drugim.Jednym slowem nie topimy lekow w alkoholu.Jak idziemy na impreze,to przed wyjsciem bierzemy tabletke i z glowy. Tabletki z alkoholem trudniej sie wchlaniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Zakrzepica , proszę o szybką odpowiedź! W sierpniu dwa razy w nocy złapał mnie silny ból prawej nogi, promieniował od biodra do palców u stóp i utrzymywał się do rana, nie mogłam spać. Jakieś 2 tyg temu złapał mnie ten sam ból, ale nieco mniejszy. I w sierpniu, i ostatnio miałam więcej niż zwykle wysiłku fizycznego, treningi taneczne, których od jakiegoś czasu nie miałam. A dziś odczuwam z przodu łydki take co chwilowe skurcze, małe promieniowanie. Czy to mogą być objawy zakrzepicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Proszę o szybką odpowiedź! W sierpniu dwa razy w nocy złapał mnie silny ból prawej nogi, promieniował od biodra do palców u stóp i utrzymywał się do rana, nie mogłam spać. Jakieś 2 tyg temu złapał mnie ten sam ból, ale nieco mniejszy. I w sierpniu, i ostatnio miałam więcej niż zwykle wysiłku fizycznego, treningi taneczne, których od jakiegoś czasu nie miałam. A dziś odczuwam z przodu łydki take co chwilowe skurcze, małe promieniowanie. Czy to mogą być objawy zakrzepicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaak
Młoda Położno Mam problemy z jelitami i lekarz polecil mi lykac enzymy 2 razy dziennie i prolactive 2 kapsulki dziennie czy ma to wplyw na dzialanie tabletek? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaak
to jest sklad tych enzymow: wapń 144 mg Fosfor 110 mg chlorowodorek betainy 100 mg pankreatyny 100 mg amylaza 50 mg proteazy (enzym z papai) 50 mg 600 bromelaina GDU w 1 g 25 mg papaina (enzym z papai) 25 mg pepsyny 25 mg żółć wołu 15 mg lipazy 10 mg celulaza 5 mg Skład Fosforan wapnia, celuloza, sód, warzyw, kwas stearynowy, maltodekstryna, krzemionka, celuloza powłoki, stearynian magnezu warzyw dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitttaaa
czesc dziewczynki, mam do sprzedania 3 opakowanaia yasminelle po 32 zl za opakowanie. Moj gin stwierdzil ze sa dla mnie za slabe i musze przejsc na tabsy z wieksza iloscia hormonow. piszcie anita1171@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyy
biore pigulki juz tydzien, kochalam sie piatego dni , do dzisiaj mam lekkie brazowe kropelki na wkaldce, ale czemu boli mnie brzuch tak nizej ? normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Zakrzepica , proszę o szybką odpowiedź! W sierpniu dwa razy w nocy złapał mnie silny ból prawej nogi, promieniował od biodra do palców u stóp i utrzymywał się do rana, nie mogłam spać. Jakieś 2 tyg temu złapał mnie ten sam ból, ale nieco mniejszy. I w sierpniu, i ostatnio miałam więcej niż zwykle wysiłku fizycznego, treningi taneczne, których od jakiegoś czasu nie miałam. A dziś odczuwam z przodu łydki take co chwilowe skurcze, małe promieniowanie. Czy to mogą być objawy zakrzepicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Zakrzepica , proszę o szybką odpowiedź! W sierpniu dwa razy w nocy złapał mnie silny ból prawej nogi, promieniował od biodra do palców u stóp i utrzymywał się do rana, nie mogłam spać. Jakieś 2 tyg temu złapał mnie ten sam ból, ale nieco mniejszy. I w sierpniu, i ostatnio miałam więcej niż zwykle wysiłku fizycznego, treningi taneczne, których od jakiegoś czasu nie miałam. A dziś odczuwam z przodu łydki take co chwilowe skurcze, małe promieniowanie. Czy to mogą być objawy zakrzepicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Dodam, że w mojej rodzinie nie ma problemów z żyłami, zarzepicą, a tabletki biorę od ok. 11 miesięcy. Odczuwam ostatnio takie małe kłucia w stopie, raz w ręce, raz w łydce. Co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
Biorę Yasminelle regularnie od ponad roku i zawsze dostawałam krwawienie z odstawienia jak w zegarku 4 dnia po wzieciu ostatniej tabletki. Dzisiaj mija 5 dzien i nic...nie ominełam żadnej tabletki, nie wymiotowałam, ani nie miałam biegunki. Myslicie ze mam sie czym martwic????? Dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
Biorę Yasminelle regularnie od ponad roku i zawsze dostawałam krwawienie z odstawienia jak w zegarku 4 dnia po wzieciu ostatniej tabletki. Dzisiaj mija 5 dzien i nic...nie ominełam żadnej tabletki, nie wymiotowałam, ani nie miałam biegunki.. Myslicie ze mam sie czym martwic??????? Dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
Biorę Yasminelle regularnie od ponad roku i zawsze dostawałam krwawienie z odstawienia jak w zegarku 4 dnia po wzieciu ostatniej tabletki. Dzisiaj mija 5 dzien i nic...nie ominełam żadnej tabletki, nie wymiotowałam, ani nie miałam biegunki.. Myslicie ze mam sie czym martwic??????? Dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
Biorę Yasminelle regularnie od ponad roku i zawsze dostawałam krwawienie z odstawienia jak w zegarku 4 dnia po wzieciu ostatniej tabletki. Dzisiaj mija 5 dzien i nic...nie ominełam żadnej tabletki, nie wymiotowałam, ani nie miałam biegunki.. Myslicie ze mam sie czym martwic??????? Dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
Biorę Yasminelle regularnie od ponad roku i zawsze dostawałam krwawienie z odstawienia jak w zegarku 4 dnia po wzieciu ostatniej tabletki. Dzisiaj mija 5 dzien i nic...nie ominełam żadnej tabletki, nie wymiotowałam, ani nie miałam biegunki.. Myslicie ze mam sie czym martwic??????? Dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emg
Biorę Yasminelle regularnie od ponad roku i zawsze dostawałam krwawienie z odstawienia jak w zegarku 4 dnia po wzieciu ostatniej tabletki. Dzisiaj mija 5 dzien i nic...nie ominełam żadnej tabletki, nie wymiotowałam, ani nie miałam biegunki.. Myslicie ze mam sie czym martwic??????? Dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam problem. Biore Yasminelle juz kilka miesiecy. Ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem i pekla nam prezerwatywa. 2 tygodnie przed tym zdarzeniem wzielam tabletke ale z 7 godzinnym opoznieniem czy to jakos wplynie na ochrone? Jest 2 dzien od odstawienia tabletek i nie wiem czy mam sie martwic czy nie. Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam problem. Biore Yasminelle juz kilka miesiecy. Ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem i pekla nam prezerwatywa. 2 tygodnie przed tym zdarzeniem wzielam tabletke ale z 7 godzinnym opoznieniem czy to jakos wplynie na ochrone? Jest 2 dzien od odstawienia tabletek i nie wiem czy mam sie martwic czy nie. Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam problem. Biore Yasminelle juz kilka miesiecy. Ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem i pekla nam prezerwatywa. 2 tygodnie przed tym zdarzeniem wzielam tabletke ale z 7 godzinnym opoznieniem czy to jakos wplynie na ochrone? Jest 2 dzien od odstawienia tabletek i nie wiem czy mam sie martwic czy nie. Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam problem. Biore yasminelle juz pare miesiecy. Ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem i pekla nam prezerwatywa. 2 tygodnie wczesniej wzielam tabletke z 7 godzinnym opoznieniem czy jest mozliwosc zebym zaszla w ciaze? Jest 2 dzien od odstawienia tabletek, ale i tak sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam problem. Biore yasminelle juz pare miesiecy. Ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem i pekla nam prezerwatywa. 2 tygodnie wczesniej wzielam tabletke z 7 godzinnym opoznieniem czy jest mozliwosc zebym zaszla w ciaze? Jest 2 dzien od odstawienia tabletek, ale i tak sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amussant
Zakrzepica , proszę o szybką odpowiedź! W sierpniu dwa razy w nocy złapał mnie silny ból prawej nogi, promieniował od biodra do palców u stóp i utrzymywał się do rana, nie mogłam spać. Jakieś 2 tyg temu złapał mnie ten sam ból, ale nieco mniejszy. I w sierpniu, i ostatnio miałam więcej niż zwykle wysiłku fizycznego, treningi taneczne, których od jakiegoś czasu nie miałam. A dziś odczuwam z przodu łydki take co chwilowe skurcze, małe promieniowanie. Czy to mogą być objawy zakrzepicy??? Dodam, że w mojej rodzinie nie ma problemów z żyłami, zarzepicą, a tabletki biorę od ok. 11 miesięcy. Odczuwam ostatnio takie małe kłucia w stopie, raz w ręce, raz w łydce. Co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp do Suzi2926
Witam,uważam że nie powinnas się martwic,bylas zabezpieczona pigulkami.Ja bralam 3 lata i bez gumy sie kochalismy z mezem do srodka wiec spokojnie Suzi.bedzie dobrze zobaczysz.Pozdrawiam.H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp do Suzi2926
witam!mysle ze nie musisz sie obawiac Suzi.ja bralam trzy lata yasminellki i kochalam sie z mezem bez dodatkowego zabezp.zawsze konczylismy w srodku.Spokojnie,zobaczysz bedzie dobrze.Pozdrawiam H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×