Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość do milenka
Jeśli wziełas tabletek w 1 dni okresu to jak jest napisane w ulotce jesteś zabezpieczona, aczkolwiek podobno najbezpiecziej to od drugiego opakowania jest tak gdzieś tu czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelly
A kobietki jak to jest z tym ile czasu potrzeba na wchłonięcie tabletki,bo ja wymiotowałam po 5 godz o przyjęcia..KOCHAŁAM SIĘ PÓŻNIEJ Z MOIM FACETEM I TERAZ MAM JAKIEŚ SCHIZY.POMÓŻCIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
=> KaAaSsSiaAa moj tato by chyba mojemu kark ukrecil ze smial mnie tknac :P a brat by go za... powiesil :P hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
=> Lovelly tabletka sie wchlania 3-4 godz. wiec mysle ze bez obaw. ale w takich sytuacjach warto na wszelki wypadek korzystać z dodatkowego zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelly
dziewczynki pomóżcie,martwię się strasznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelly
dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
hmm moi rodzice zdają sobie chyba sprawę z tego, ale chyba sami chcą żyć w błogiej nieświadomości i również nie poruszają tego tematu, ale wiem że moja mama raczej niebyła by zadowolona jeżeliby sie dowiedziała.No ale cóż taka kolej rzeczy ;) Pozdrawiam:** WAS drogie Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
a co do taty i brata, pewnie zareagowali by tak jak Twoji Słoneczko123;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakawa
moja mama wiedziala jak ide do ginekologa i dala mi na tabletki, ale mi sie wydaje ze i tak jej sie nie chce wierzyc w to, abym sypiala z moim kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
czarnakawa a ile Ty masz lat;>?jesli moge wiedzieć oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek1428
Moja mamuska wychodzi z zalozenia ze dziewczyna w moim wieku (18 lat) nie powinna kochac sie z facetem a sama urodzila mnie jak miala 19 lat. ale z drugiej strony jak wspomnialam ze chce jechac na wakacje z chlopakiem to wyskoczyla z tekstem "to jedziemy po plasterki antydzieciowe";D ale na pigułki jest cięta ale myśle ze przeboleje....pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaAaSsSiaAa
moja mama na szczescie mojego chlopaka uwielbia :) z reszta to on sam mnie namowil, zebym z nia pogadala, bo przeciez to taka spoko babka :) brat jest zdania ze jestem juz duza (18l.) i moge robic co chce :) a do tego mam bron duzego kalibru - znaczy sie babcie:) zawsze dopytuje sie co i jak tam i powtarza, ze mam korzystac poki moge;) a tato musi sie pogodzic :) z reszta nie jest az tak zle skoro lece na miesiac do swojego szczescia :) i bedziemy tam calkiem sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakawa
ja mam 18 lat przeszlo . moja mama woli tabletki od plastrow, bo tamte maja dla niej za duzo homronow wg. niej dla mnie. ja z moim szczesciem chyba nigdy nie bede sama na dluzszy czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttuuuuuttttt
dziś wzięłam ostatnią tabletkę z trzeciego opakowania. Ostatnią Yasminelle w ogóle. bilans: kilka widocznych naczynek na nogach, bardziej widoczne żyły (ale nie tragedia) oraz często pojawiające się dziwne uczucia w nogach - jakby mrowienia. za tydzień wypróbowuję logst. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, Właśnie wybieram się do lekarza, żeby zapisał mi jakieś tabsy. I tak sobie czytam na tym forum i lekko przerażona jestem. Najbardziej boję się tych plamień. Powiedzcie proszę czy jest to bardzo uciążliwe i czy wszystkie z was to miały. Generalnie to jestem zdecydowana na branie tabsów bo chyba wolę to niż stres czy jestem w ciąży. Planuję wyjazd z moim facetem więc chcę się nim w pełni cieszyć. Acha i jeszcze jedno pytanie czy podczas brania tabsów miesiączki są regularne i takie normalne jak zawsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakiś tydzień temu zaczełam brać yasminelle. Okres był o wiele bardziejskąpy niz zwykle i któcej trał..a teraz plamien nie mam więc nie każda z nas je ma :)) co do skutków ubocvznyn nie odczowam raczej oprócz tego ze kilka dni byłam ospała a tak to luz :)) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś dobą,kompetentą i sympatyczną panią ginekolog w Krakowie? bo ja niby mam swoja lekarke ale nie bardzo mi pasuje a jak już wydaje tą kupe kasył za wizyte to hm..oczekiwałabym czegoś więćej ! :/ Będe bardzo wdzięczna za info :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczko123
=> waniliowa_krowa ja bylam pare razy na ul. Stolarskiej. teraz jest jakas nowa P. ginekolog bo nie ma juz tej do ktorej ja chodziłam. jak ktos bedzie miał namiary na jakiegos dobrego ginekologa to dajcie znac. ja jeżdzę do ginekologa az do rzeszowa!! Ma tytuł dr nauk medycznych- polecam- mimo ze troszkę kosztuje . nie wiem jak Wy ale mi się lepej chodzi do ginekologa- mężczyzny. Waniliowa_krowa.. a Ty gdzie chodzilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁoneczko ! ja chodziłam do przychodni FALK na lubelskiej chyba...prywatnie wiec też nie tanio;/ do pani dr Kosiby i hm..niby spoko ale tak troche wydaje mi sie ze ją nie wiele interesuje...szukam kogoś kto bylby bardziej zainteresowany pacjenem ;) więć dziewczyny jeśli macie kogoś na oku w Krakowie to proszę dajcie info ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalaaaa
Hej dziewczyny!!!! biore tabletki ponad od roku czasu, ale teraz chce sobie zrobic dluzsza przerwe,poniewaz jak wiadomo medal ma dwie strony(chodzi mi o skutki ubocze,jakiem jest np.tycie).Przez rok przytylam ok. 6 kg i postanowilam je zrzucic, a mam w domu nie ruszone jedno opakowanie Yasminelli(nawet nie rozpakowane).jesli ktorach z was potrzebuje to sprzedam za 25 zl.jesli jestescie zaintersowane to piszecie na gg : 3961304. i jesli macie jakies problemy, czy dylematy na temat antykoncepcji to chetnie z Wami porozmawiam. pozdrawiam Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosienka
Witam, ja biore od tygodnia te malutkie tableteczki. Biust juz mi znaczaco urosl z czego sie bardzo cieszymy ja i moj chlopak;) Jedyne co mnie troszke niepokoi to to ze caly czas mam okres jak na poczatku, obfity i bolesny. ma tak ktos jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek1428
ja mam okres od 4 dni wiec niewiem jak dlugo jeszczee ale caly czas mnie brzuch boli jak w pierszym dniu okresu niewiem czemu ale mam nadzieje ze przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosienka
Ja tez mam nadzieje ze w koncu mi przejdzie bo strasznie boli, mialam wczesniej torbiel na jajniku, moze to byc jakos powiazane? (choc nie wydaje mi sie zeby ta moja hipoteza miala jakis sens;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ossaaaa
Do Waniliowa Krowa ---------->w Krakowie osobiście polecam gabinet dr Kisielewskiej na ulicy Urzędniczej. Jednak to prywatny gabinet. Wizyta dla studentek kosztuje 50zł, normalnie 60zł. Polecam bardzo ponieważ Pani dr jest sympatyczna i przede wszystkim kompetentna;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień temu zaczełam brać yasminelle..Po zazyciu pierwszej tabl. okres zrobił się skompy potem to były raczej plamienia a teraz nie mam plamień tylko zwykły przxroczysty śluz..i dzisiaj tak jakby( nie wiem czy to moliwe) ale poczułam jakby kłucie w jajniku, jakby ból owulacyjny albo mi się wydawało..nie wiem...dlatego pytam..czy to możliwe? mam 18 lat i dopiero zaczynam \' przygode\' z tabsami i pewnie dlatego schizuje le wolałabym wiedzieć co o tym myślicie! z góry dziękuje za jakieś info.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosienka
28,06 ktos pytal o apteke w lodzi z tanszymi niz 40 wiec moj Ginekolog polecil mi apteke przy "górniaku" bo najtaniej w calej lodzi ponoc jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosienka
Do waniliowej _krowy: mysle ze nie masz sie za bardzo czym martwic, bo raczej nie spotyka sie owulacji w 7 dniu cyklu(chyba ze masz okres od bardzo niedawna) no i w sumie mnie jajnik od roku kłuje przy kazdym pochylaniu, przysiadzie, wiekszym wysilku itp. i latam z tym do gin ale chora nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosienka :) dziekuje bo troche mnie uspokoiłaś :) ale i tak zarejestrowałam się na czwartek do gin--OSA do Kisielewskiej;) i zobaczymy co mi powie, mam tylko nadzieje ze moj organizm odpowiednio reaguje na yasminelle i ze wogole działają (ale chyba muszą nie?) bo gdyby to jednak był bol owulacyjny to hmm..gleba:/...i tak zaczełam się zastanawiać ( wiem ze to głupie) ze jesli te tabsy mają zmniejszoną dawke hormonów to czy ta dawka jest wystarczająca dla każdej z nas? w sumie to logiczne no ale..chciałabym poznać Waszą opinie dzieczynki :* AQUA 12 :) jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agoosienka
Ja sie w sumie tez zastanawiam caly czas czy to dziala, troche to abstrakcyjne jak dla mnie, gumka rozumiem-widac ze chroni, ale to? no nic ufam bo i juz;D Mimo ze ostatnio dziwna rzecz sie dzieje-wszedzie widze malutkie dzieciaszki to trzymam sie mysli ze w koncu to ponoc najlepsze pigułki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×