Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej :) U nas po imprezce meza ok. Malutki siedzial z nami ok 45 min i nawet nie pisnal taki byl grzeczniutki. Dzisiaj mamy troche gorszy dzien bo maly mimo zmeczenia budzi sie i placze, ale my sobie z tym poradzimy. Basienko no to rzeczywiscie mialas szczescie :) A to co mowisz to jakbym mojego Collinka widziala. On tez robi podkowki i te raczki do buzi wklada no i rowniez sie przekreca z brzuszka na plecy. Czekam na zdjecia Majeczki :) Balbinko a ja zadnego filmiku nie mam :( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pisalam wczesniej, ale wszystko mi wcielo :( Basienko dziekuje za zdjecia Majeczki :) Rzeczywiscie niezla z niej wiercipietka :) Wyglada na pogodne dziecko :) Moj Collinek jeszcze nie spaceruje po lozeczku :) O Majeczka dzis konczy 4 miesiace, buziaczki dla niej od cioci Frani i Collinka 🌻 🌻 A ja u dentysty bylam :( Tam mnie znieczulili, ale teraz to mnie zabeka napiernicza :( Moj maly nadal ciagle spi, nie wiem czy to dobrze. Obudzi sie zje troche pobawi i do lozka. Maksymalny czas czuwania to 1h miedzy snem :( Basienko pisalas, ze Majka czasem nie chce cycusia zlapac, masz jeszcze ten problem. Collinek coraz czesciej nie chce, to ze czuje sie odrzucona to jedna sprawa, ale boje sie , ze bede musiala skonczyc go karmic. Juz nawet uspakajanie nie pomaga, musze mu dac butle :( Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu no na razie musze powiedziec ze to był tylko jednorazowy wybryk Mai, teraz juz sie od piersi nie odwraca, ale za to w dzien je bardzo nerwowo, kręci sie , wypluwa po czym płacze i znów szuka cyca i to tak samo dzieje sie jak karmie ją cycem czy butlą, oczywicie nie zawsze tak jest ale często. Butla karmie ją tylko raz dziennie- na wieczór, no i czasami herbatke w dzien jej podaje jak ma czkawke, a Ty jak często karmisz Collinka butlą?? A mam do was pytanie, bo wieczorek karmie ją mlekiem modyfikowanym bebiko1 no i zapisałam sie w niecie na jakąś stronkę o dzidziusiach i przysłali mi bebilon 2 , no i szkoda mi nie skorzystać, ale zastanawiam sie czy moge ta sobie przejść z bebiko na bebilon i tam jest napisane ze po 4 miesiącu, wiec nie wiem czy juz moge czy za miesiąc- tak głupio napisali, jak cos wiecie na ten temat to proszę o odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko ja karmie malego od kilku dni dwa razy dziennie butla i tak chcialabym do ukonczenia 4 miesiaca, ale nie wiem, bo maly coraz czesciej odwraca sie od piersi i bardzo sie denerwujemy obydwoje. Co do nerwowego jedzenia to moj maly tez tak ma :( nawet w nocy. Jezeli pisze po ukonczeniu czwartego miesiaca to juz mozesz dac Majeczce,ona dzis konczy 4 miesiac i zaczyna 5, wiec jest po. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy tak można sobie znienić z bebiko na bebilon- to w sumie ta sama firma chyba??? jeszcze mam troche bebiko wiec wykończe opakowanie a potem chyba dam jej ten beblion i będę obserwować jej reakcję... Franiu a jeśli chodzi o to nerwowe jedzienie to ja sie zastanawiam że może przyczyna jest to ze za wolno jej leci, ja mam smoczki w butelkach takie dla noworodków nr 1 i moze dlatego, juz sama nie wiem, jutro będe musiała kupić z większą dziurką... ale to może spowodowac ze juz wogóle cyca nie bedzie chciała, bo tu jej bedzie leciało szybko a z cycem musi sie nameczyć, o jeny juz sama nie wiem co mam wymysleć...ja bym chciała karmic jeszcze 2 miesiące, ale zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko ja mysle, ze to nie jest problemem, bo jak maly zaciagnie to nawet samo leci bez ssania. On poprostu nawet nie chce sie posilowac zeby zlapac. Daje mu a on wcele nie zassie, tylko sie wkurza. Ja mysle, ze to jest wina butelki, ale ja juz nie chce calkowiecie karmic piersia, a sciaganie jest bardzo meczace i pracochlonne, mam kijowy laktator. Chcialam tak co miesiac wprowadzac dodatkowa butle i tak do pol roku, ale widze, ze mi nie idzie. Ja nadal karmie malego co 2 h, wiec troche tych karmien sie w ciagu dnia nazbiera. Co do Twojego pytania, ja mysle, ze mozesz zmienic i tak jak mowisz obserwuj mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytanko. Jekie kupki robia Wasze dzieci? Moj Collinek od dwoch dni ma jakas inna kupke. Jest bardziej gesta choc nie twarda i ma brzydki zapach, a do tej pory zapach nie byl az taki blee... Jedzenia mu nie zmienialam i nic dodatkowo tez nie dostal, dlatego troche dziwi mnie ta zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytanko.Jakie kupi robia Wasze dzieci? Moj Collinek od dwoch dni ma jakies inne kupki, sa bardziej geste chociaz nie twarde i brzydko smierdza. Do tej pory robil bardzo zadke i nie takie smierdzace. Kolor sie nie zmienil. Nie dalam malemu nic do jedzenia ani nie zmienialam mu mleka, dlatego dziwie sie, ze kupki sa inne. Co Wy o tym myslicie, czy jego jelita zaczely inaczej pracowac? Jedyna zmiana to odstawilam witamine K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu, jesli chodzi o karmienie to ja tak co ok 3-4 godziny karmie małą, to zalezy czy śpi czy nie- nie budze jej oczywiście, a w nocy jest tak ze po butli spi 4 godziny, później karmienie piersią i tym razem budzi sie za 2 godziny, czasem za 3... szczerze mówiąc nie ma na to reguły...jeśli chodzi o kupke to ja tez nie wiem od czego to zalezy, bo podając małej ciągle to samo te kupki są różne- własnie tak ok 2,5 miesiąca mała zaczęła robic kupi co 3 dni, denerwowałam sie i odstawiłam jej tą vita K no i sie polepszyło, robiła raz dziennie czasem 2, o i teraz od ok tygodnia robi raz na 2-3 dni, wiec nie wiem o co chodzi, wiem ze to jest norma, ale nie wiem skąd biorą sie te zmiany, juz siebie posądzam ze zjadałam snikersa i moze dlatego, ech... wczoraj zrobią 2 ale takie malutkie...mozna oszaleć, wiec z tym problemem nie jestes sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodz o zapach to czasem kupki nie śmierdzą , a czasem sam bączek strasznie psuje atmosferę, hehe, a co dopiero kupa... nie wiem od czego to, może od tego co my jemy, skoro podajemy ciągle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu mnie sie ta strona nie chce otworzyc, a chetnie bym zaglosowala :) Musze sie pochwalic, ze Collinek obudzil sie dopiero na karmienie o 5 :) A potem spal do 8. Wczoraj jednak nasz dzien nie byl rewelacyjny, moj synek jak juz usnal to spal 45 min z zegarkiem w reku Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , no właśnie widze ze nie da sie wejśc, pewnie znów serwer przepełniony bo chyba dużo ludzi zainteresowało sie tym konkursem, u nas nocka też była ok. Maja padła ok 23 i spała do 2, potem o 5 znów karmienie i obudziała sie o 8.30 ale nie płakala tylko patrzyła sobie na świat podgryzając przy tym swoje rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glos oddany :) Myslalam, ze moge glosowac kilka razy a tu limit na dzis wyczerpany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, zagłosowałam :) Dziewczyny kochane, nie wiem za bardzo jak się to dzieje ale kompletnie nie mam czasu na cafe. Pocztę sprawdzam i to tyle. Oczywiście że się wstydzę i to wstydzę się bardzo :( Nie mam pojęcia co u Was ale dziekuję za zdjecia, dzieciaczki cudnie rosną i z tego wnioskuję że zle nie jest :) Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko to straszne co piszesz az sie poryczalam. Wogle nie mam slow paranoja jakas w tych szpitalach :( Dobrze, ze jestesie juz w domciu tu napewno Michas szybciej dojdzie do siebie. Trzymam kciuki aby szybko wyzdrowial, biedaczek malutki. Tak mi go zal :( To dla Was🌻 🌻 🌻 Biedny maly Oskarek:( Mysmy byli wczoraj sie zwarzyc no i Collinek wazy 6060 przybral 300 g w 3 tyg to jest dolna granica prawidlowego przybierania na wadze, a ze mam watpliwosci co do mojeg pokarmu to w poniedzialek musimy sie jeszcze raz wazyc. Shenen rozmumie, ze Ci czasu brakuje fajnie ze wpadlas i jak jednak troszke czasu znajdziesz to wpadaj na cafe :) Buziaczki dla dziewczynek Kurde cos mi klawiatura nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko to nie do pomyślenia, ja nie wiem co bym zrobiła , ale chyba bym tam kogoś zabiła na tym oddziale... aż mi dreszcze przeszły czytając to co przeżyłas... chyba bym oszlałą jakbym miała z Majką przyżywać to co Ty... co za zniczulica , a podwyżek żądają , za co , za takie traktowanie ...boże to sie w głowie nie mieści... ciesz sie ze juz jestescie w domku... żeby teraz Michałek do zdrowia doszedł- Kochana koniecznie pisz jak on sie czuje... bardzo mi przykro że tak sie stało... i życze zeby juz wiecej sie nie powtórzyło... normalnie to sie nadaje do interwencji....trzymaj sie kochana i juz wiecej tam nie jedz, wybierz inny szpital... koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko trzymaj sie, musisz wytrzymać... na pewno niedługo bedzie lepiej... buziaczki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - trzymaj się. Musi być dobrze. Moi znajomi też w tym tygodniu wyladowali w szpitalu z półroczną dziewczynką. W niedzielę całą rodzinę pogotowie odwiozło. Wyszli po kilku dniach - podobno wirus jakiś taki wstrętny panuje. Trzymajcie się dzielnie. Zaciskam kciukasy za Wasz mały skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu mam do Ciebie pytanie , jak sprawuje ci sie wózek, jak dobrze pamiętam to masz boldera tylko nie wiem czy 3 czy 4. Chcę namówić koleżankę na niego, bo wydaje mi sie lepszy niz xl-ander. Napisz Kochana wady i zalety. bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Balbinko kochana trzymajcie sie, mam nadzieje ze Misio nie bedzie juz musial chorowac. To tak przykro jak takie malenstwo musi cierpiec, dlaczego, dlaczego to niesprawiedliwe.... Rozmumie co czujesz, przykro.... Trzymam strasznie mocno kciuki za Was 🌻 🌻 🌻 Basienko troche nie kapuje tej ostatniej Twojej wypowiedzi ;) Tak mam boldera 4 i jestem strasznie niezadowolona, w maju jak bedziemy w Polsce wozio idzie do reklamacji. Hamulec sie popsul juz w grudniu, przednie kola skrecaja na prawo z czego sie go ciezko prowadzi i wogle jest ciezki. Fajnie stabilnie wyglada, ale jak dla mnie za przeproszeniem jest do dupy. Rozgladamy sie za innym. Wiem, ze znajoma ma X- landera i jest zadowolona. Dzisiaj caly dzien bylam odcieta od internetu :( A maly dzisiaj duzo gadal i rowniez duzo wyl, kurcze kiedy mu to minie. Ja sie cos kiepsko czuje, jakies mdlosci czy cos.... Daga jak tam jeszcze dwa w jednym ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu dodam na prędce ze minimisia na każdym topiku prosiłą o głos na swoje dziecko w konkursie pampers i widocznie ktos ją wykasował a moja wypowiedz została i tak dziwnie teraz wygląda, hehe teraz juz wiesz o co chodzi... ludzie oszaleli na puncie tego konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będe trzymac na pewno... trzymaj sie Balbinko i ucałuj Michasia. Czy wasze dzieci piją soczki, ja chciałam spróbować podoawać Mai jabłkowy bo tak zalećił mi lekarz no i niestety mała krzywi sie jakby cytryne miała jeść, nawet jej z wodą rozcieńczyłam i i tak wypluwa i krzywi sie , moze macie jakis sposób, a moze zacząc od innego soczku, bojeszcze marchwiowy polecił ze moge dawać , tylko nie dwa na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Balbinko trzymam kciuki strasznie mocno, oby Michas zdrowy byl. Trzymajcie sie i zycze duzo zdrowka. Buziaczki 🌻 🌻 🌻 Daj znac oczywiscie po wizycie u lekarza. Basienko moj maly wypije wszystko co mu dasz. Soczek dalam mu moze dwa razy i wszystko wytrabil, ale narazie nic mu nie daje. Dzisiaj bylo znowu wazenie i wazymy 6090 no i stalo sie musze dokarmiac. Nie wiem jak to wykabinowac, zeby jeszcze troche cyca tez mu dac. Ostatnio idzie nam nienajlepiej z naszym rytmem, maly znowu nie chce spac, albo spi po pol godzinki, a ze nie moge dac mu jesc czesciej jak dwie godziny no i jedzonko ma byc odrazu po wstaniu z lozeczka to nam to nie pasuje. Ostatnio strasznie nerwowa jestem, czemu nam nic nie wychodzi :( Glowa boli, mam ochote wszystkim rzucac, jakas deprecha chyba. Kurcze ciekawe co u Metody tak dlugo sie nie odzywa. Pozdrowienia Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Frania - termin mam za za 3 dni ale jak narazie to d*** blada. No chyba, że mnie złapie z nienacka. Wizytę mam dopiero 11.03 (4 dni po terminie) i pewnie będziemy się umawiać na \"egzorcyzmy\"... hehehehe... W każdym razie lekarz mi obiecał, że do świąt się wyrobimy... Dziękuję za zdjęcia. Pan C wyglada super. Basieńko - może odczekaj jakiś czas i spróbój znowu. Czasami dzieci wola cyca i tyle... Głosuję codziennie. :D Balbinka - trzymam kciuki za Was oboje. Pozdrawiam resztę babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja musze pzyznać ze u nas jest juz jakis rytm, moze nie co do minuty , ale jest. no i wiecie co Maja zasypia sama, wyobrażacie sobie to, wiem kiedy jest zmęczona bo marudzi i oczka jej sie zmykają noi kłade ją do łóżeczka , przykrywam- to znak ze ma spac a nie wariowac i zasypia sama. tak samo jest wieczorem- przestałam z usypianiem na siłę, na ogół przed 23 zawsze uśnie i juz... dzis spała 3 razy i za każdym razem usnęła sama... Franiu wiesz co ja sobie przypominam ze Maja tak ok 3 miesiąca własnie była niedobra, moze Collinek teraz tak ma a niedługo mu przejdzie, teraz pomyśl sobie ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej... trzymaj sie... gadaj do niego dużo, i baw sie z nim, ja zauważyłam ze jak z Mają pobawie sie ok godziny to ona jets taka zmęczona ze zasypia, moze spróbuj go wymęczyć... Balbinko to fajnie ze jestescie w domku, no i mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej... Jesli chodzi o soczki to chyba odpuszcze sobie narazie... Maja pije herbatke z kopu wloskiego, ale moze kupie jej jakąś owocową, a ile Michas wypija dziennie tej herbatki?? Maja czasem 100 a czasem 200ml, ale nie na raz , i wydaje mi sie ze po tej herbacie ma zieloną kupke jak wypije 200ml, a waszym dzieciom zdarza sie zrobic zielona kupke??? No własnie a dzie nasze koleżanki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Basiu jak tak wieczorem patrze na nasz dzien to w sumie nie jest tak zle. Jest o niebo lepiej jak bylo.Ja sie tylko nie umiem przyzwyczaic do tego straszliwego placzu. Sasiedzi pewnie sobie pomysla.... A ta deprecha to nie wiem myske ze po tabsach anty tak sie czuje do tego glowa boli i jakies mdlosci mam, a moze... jejus Collinek bedzie mial rodzenstwo . Jutro chyba zrobie test... Pamietam jak w zeszlym roku o tej porze chcialam byc w ciazy, a teraz jeszcze troszke chcialabym poczekac z rodzenstwem dla Collinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to moze topik nazwiemy w marcu mi sie uda, heheh... w sumie nie było by tak żle dwójka za jednym razem, odchowane i spokój- dużo rzeczy byś miała po Collinku, hehe- ale oczywiście \"nie kracze\" zeby potem nie było na mnie, hehe. Płacz dziecka jest straszny i nie da sie chyba do niego przyzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×