Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

hehe Franiu bardzo podoba mi sie ten pomysł.... Balbinko trzymam kciuki żeby Michas juz był całkowicie zdrowy i wy żebyście sie juz nie martwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja to mam wiecznie problem z tym internetem 😭 moze dzis mnie nie \"wywali\" :-( FRANIU bocian jest super :-D :-D :-D nie mówiac o tych dziwnych zwyczajach :-D Jeśli chodzi o lezaczek to tez piękny - widze ze szybko działasz ;-) jednak nie trac cierpliwości jestem pewna ze synkowi w koncu sie spodoba ;-) BALBINKO bardzo sie ciesze ze Michać zdrowy :-D ... będziesz mogła sie teraz w pełni oddać magi swiat ;-) Moja Misia z kolei ciagle spi i budzi sie tylko do jedzenia :-p Dzisiaj mielismy mały wypadek i wylała nam sie cała butelka mleka :-( noi cały dzien próbuje naciagnać zaległości a Misia jak na złosć nie daje mi odsapnąć i wciąż jest głodna ... jak tak dalej bedzie to bede musiała zrobic sztuczne. Zaliczylismy wczoraj wizyte u lekarza ... noi wszystko ok poza tym ze lekarz uwaza iz dalej jest zółta wiec dzis rano musielismy sciągnąć krew do zbadania... myslałam ze mi serce peknie tak strasznie płakała 😭 Musiamy tez przemysleć kwestie szczepień na nastepną wizyte :-p ... moze mi poradzicie jakie wy wziełyscie ? Z góry dziekuje i musze lecieć bo juz mnie wzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Balbinko no to świetnie ze Michaś zdrowy juz jest... wyobrażam sobie jaka to ulga... Matoda co do szczepionek to ja też sie długo zastanawiałam, ale w koncu wybralam tą skojarzoną czyli 3 w 1 i teraz wiem ze dobrzez zrobiłam , bo Maja tak płakała ze prawie mi serce pękło- koszt 110zł za każdym razem no ale trudno. Dzis Majeczka spała jak suseł , wiec sie wyspałam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Balbinko i ja sie ciesze, ze Michas zdrowiutki :) Co do szczepionek to jeszcze nic nie wiem, dowiem sie wszystkiego jak pojde 7 stycznia na kontrole :) Metoda mam nadzieje,ze masz racje z tym lezaczkiem :) Tlumacze sobie, ze on jeszcze za malutki;) Codziennie go sadzam aby sie przyzwyczail. Dziewczyny Collinkowi na czulku takie krostki b czerwone z czyms bialym w srodku ale, czy powinnam sie martwic? Niektore sa zaognione :( Oby to nic takiego :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu moja Majka też ma krostki na polizkach i na brodzie , właśnietakie jak opisujesz, czasem są bardziej czerwone a czasem nie to podobno uczulenie na pokarm matki, taki mi powiedziała połozna. trzeba coś wyeliminować z diety, co ją uczula ale to jest bardzo trudne bo to co uczula mogłam jesc nawet 2 tyg temu... w sumie nic jej ie dolega tylko te krostki wiec sie nie przejmuje, lekarz na kontrali nawet nic nie powiedział- to sie zdarza bardzo często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo , gdzie was wywiało... no chyba że porządki przedświąteczne robicie to was usprawiedliwiam... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Oddałam się świątecznej gorączce... Dziękuję za zdjęcia :D Szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia. Beczkę piwa, wiadra wódki by odgonić wszystkie smutki. 100 całusów na dodatek by smaczniejszy był opłatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ja równiez Wam zycze Spokoju i miłości, wielu tylko miłych gości! Smacznej wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, przyjaciół jakich mało, przez życie byście szły śmiało! Serca bogatego i ciepłego! No i oczywiście życzę Wam marzeń spełnienia, WESOŁYCH ŚWIĄT!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do Was pytanie apropo "kupek" moze cos mi doradzicie ;-) ... dzisiaj juz jest drugi dzien jak Misia robi mi kupki ze śluzem (takim jak białko kurze) miejscami zabarwionym brunatno :-( noi nie wiem co to oznacza. Jedna osoba mi powiedziała ze dziecko sie jeszcze oczyszcza ... a połozna ze to jakas pozostałosć miesiaczkowa ... tyle ze dzis sie upewniłam ze to wydobywa się z pupy noi jestem przerazona bo dzis nawet troszke krwi się wydobyło 😭 ... noi nie wiem co robić 😭 Mam teraz dylemat czy cos nie tak z dzieckiem,czy jest na coś uczulone czy tez przez lekarstwa które zaczełam jej podawać (vitaK,cebion,cebionmulti)?! Jedynie na cebionie pisze ze mogą wystapić przy przedawkowaniu dolegliwości brzuszne -tylko ze ja daje tyle co lekarz zalecił :-( Najgorsze ze teraz te swieta i nie mam dostepu do lekarza :-( ... coprawda Misia jakoś specjalnie nie cierpi wiec jeszcze wlosów z głowy nie wyrywam no ale ... myśle :-( Odstawie ten lek i najwyzej zobacze :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my zyczymy zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia, spedzonych w gronie najblizszych. Duzo milosci i ciepla rodzinnego:) Metoda nie mam pojecia co z tymi kupkami, bo u collinka nigdy tego nie zauwazylam. Mysle, ze jednak powinnas sie z kontaktowac z lekarzem. Buziaczki i zmykam, bo krzyczek krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tu pustki ;-) Dzieki Franiu ;-) Od wczoraj jest troszke lepiej (jest tylko troszke śluzu) ... a połozna ma jutro przyjść wiec moze coś mi doradzi. Zeby to nie było wszystko to mała dostała katar 😭 ... ciągle coś :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nadal swietujecie? Jak tam Waszych pociech pierwzsze Swieta? W naszego Collinka chyba diabel wstapil. Ciagle sie wydziera, doslownie caly dzien i wogle jak nie spi to tylko placze, juz nie mam sily, czy to juz tak zostanie? Dobrze, ze maz ma wolne i moi rodzice przyjada.Nawet nie ma kiedy mu fotek strzelac, bo tylko placze, nigdy nie jest zadowolony i kazdego dnia jest gorzej :( A taki spokojny byl w brzuszku ;) Na dodatek mnie jeszcze to dupsko boli :( Metoda ciesze sie, ze juz lepiej u Misi :) Daj znac co polozna powiedzia. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglada tu jeszcze ktos? Moj Çollinek konczy dzis miesiac hehe, ale to zlecialo. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu moja Misia dzisiaj tez konczy miesiąc :-D kurde szok jak to leci :-O az trudno uwierzyc :-p a dopiero co bałysmy sie porodu ;-) Franiu mam nadzieje ze twój synek juz troszke spokojniejszy?! A czy pijesz kawe bo mi powiedziano ze dziecko moze byc po niej niespokojne ... no chyba ze maluszek ma kolki?! Moja Misia od 2 dni jak ją budzimy w dzien - spi przez całą noc oczywiscie nie licząc wstawania do karmienia ;-) W koncu troszke sił nabrałam :-D Co do kupek to nie uwierzycie ale połozna powiedziała ze takie dolegliwości mogła spowodować VitaK poniewaz ma juz kilkoro dzieci u których wystapiły dziwne objawy np.podskórne krwiaki (lek jest testowany od 3mieięcy i od tego czasu w obiegu :-O ) i kazała mi wszystko odłozyc a po tyg. zacząc dokładać po jednym lekarstwie i obserwowac. Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieje ze jeszcze przed Nowym Rokiem zagladniecie ?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzieki dziewczyny🌻 Czasem mysle, ze to kolki a czasem tylko nerwy. Nie wiem to jest taki straszny placz, ze maly sie az zanosi, strasznie sie poci i krzyczy w niebo glosy :( Nic nie jest dobrze i nic go nie interesuje :( Mam wrazenie, ze jest coraz gorzej. Nie lulbi sie ubierac, nie lubi sie rozbierac, zmiana pampersa placz, kapiel placz. On niczego nie lubi, mnie chyba tez nie, bo mnie cala podrapal z nerwow. Wiem, ze ma dolegliosci zaladkowe, ale przeciez nie moga one trwac caly dzien i kazdego dnia? Kawke pije jedna dziennie rano i z duza iloscia mleczka. Balbinko czy Michas tez tak staszliwie plakal i kilka godzin dziennie? Jak dlugo to trwalo? Jestem normalnie zalamana baby blues mnie dopadl :( Nawet nie mam kiedy mu fotek strzelac, bo ciagle placze :( Dzis przyjada moi rodzice, wiec troche jestem pocieszona, mam nadzieje, ze sie nie wystrasza krzykow ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po tych piekny świetach... przepraszam że mnie tak dugo nie bylo ale tak jak pisalam Margi za każym razem jak tu wejde i próbuje sie wpisać zostaje wyrzucona!!!! U mnie wszystko ok Okres wymiotów i nudnosci m i się wreszcie skonczyl i to przed samymi swietami w świeta mialam taki apetyt że nic nie robilam tylko żarlam żarlam i żarlam..... zreszta teraz robie to samo mam natomiast potworne bóle kregoslupa w odcinku lędzwiowo-krzyżowym i nie wiem dla czego brzuszek sobie rośnie i juz go widac nawet w ubraniu i wszyscy znajomi zaczynaja wypytywać Przepraszam ze nie zlożylam życzeń na swięta ale nie chcialo mnie do Was wpuścić no ale wiecie że życze Wam wszystkiego dobrego- zdrowia szczęscia zadowolenia z chlopów no i zdrowych dzidzi przede wszystkim i żeby ten 2008 rok byl szczęsliwy dla was wszystkich, żeby spelnily sie wasze najskrytsze marzenia Aaaaa i zeby skok do 2008 byl udany Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Miałam chandre..nie chciało mi sie ani do kompa isc cos wam nstukac. Franiu jak tak czytałam co piszesz, to miałam Ci napisac, ze u mnie jest to samo, ale czytam dalej..... hmm...mój Gracjan uwielbia zmnieniac pieluszke. Jak tylko odpinam mu body, to juz jest cisza. Uwielbia sie kompac!!! Dzis przez pół dnia nie spał, dopiero jakos od 14 godz...i tak sie to ciągnie...potem pewnie na kąpiel przed 20 co go obudze i do 24 zaś nie będzie spał :/ Codziennie tak mam. Pytanie do wszystkich!!!! : Jak przestawic maluszka ze spaniem??? Moja tesciowa sie dziwi, bo mowi, ze jej dzieci po kapieli dostawały jeśc i zasypiały...a my z mężem sie męczymy do 24, a potem sie dziwic, ze mi sie nie chce z mężusiem w łóżeczku troszku pobaraszkowac :) A Wy jak tam z tymi sprawami? Zaczęłyscie juz współżycie? Co do tych krostek, to moj Gracjanek tez ma jakies 6 na podbródku i na prawym policzku.... ale myslałam, ze to potówki! ....oczywiscie myslami byłam z Wami p[odaczas Swiat i myslałam o kazdej z Was i waszych pociech. A co do szczepionki, to...my mamy wizyte na 8 stycznia. W sumie czeka Gracjanka 4 ukłócia :( bo dochodzą do tego Pneumokoki. Ale wykupimy tą szczepionke za 110zł 2 w 1, wiec bedzie 3. Któras z Was napisałam 3 w 1....hmm... mi tylko Pani doktor powiedziała o tej 2 w 1. Zmykam....Jakby cos, to udanego wskoku do 2008 roku! My mamy chrzciny 13 stycznia, a Wy dziewczyny??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ja tez myśle podobnie jak Balbinka ze to kolki :-( Polecają (przy karmieniu piersią ) dla mamy herbatke na tego typu dolegliwosci podobno hipp ma dobre ;-) Powodzenia i mam nadzieje ze maluszek da Ci w koncu odsapnąć ;-) Nie trać cierpliwosci ;-) bo jesteś wspaniała mamą ;-) 🌼 Iloniczek ja moją przestawiłam ... bawiac sie z nią w ciągu dnia, zaczynałam zabawe po przebraniu pampersa bo wtedy się budzi noi przetrzymywałam ją ile sie dało noi teraz w nocy ładnie śpimy :-D :-D :-D Lolu ciesze sie ze juz masz sie lepiej i trzymam kciuki zeby tak juz zostało ;-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei, ile Lepper ma wyroków tyle szczęścia zyczę Wam w Nowym Roku ;-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Witam w Nowym Roku :) Jak Wasze pociechy reagowaly na fajerwerki, bo nasz Collinek grzecznie przespal;) Malutki placze jakby juz troche mniej i wiecej interesuje sie innymi rzeczami. Kiedy dziecie zaczynaja gaworzyc? Mojemu malemu ostatnio tak sie zebralo na rozmowy :) Jak do niego mowisz to on otwiera buzie i wydaje rozne glosy, super to wyglada ;) I dostal karuzele od babci, to sie na nia patrzy i sie smieje ;) Co do herbati na kolki to mi mama przywiozla z Polski, bo tu nie ma, ale malemu wcale nie smakuje, robi minki i sie krzywi :) Jeszcze raz wszystkim Szczesliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w nowym roku... Franiu pij herbatke z kopru włoskiego , ja pije raz dziennie i mała raczeej kolek nie ma, poza tym juz sie śmieje jak sie do niej uśmiecham i mówię, no i gaworzy sobie, hehe. wczoraj była jakaś taka niespokojna. Balbinko ja też juz odstawiłam ta witaminę K no i super poprawa jesli chodzi o kupku, powróciły te co kiedyś no i kilka razy na dzien, zastanawiam sie kto dopuścił taki lek do użytku jesli powoduje takie dolegliwości, chyba ktoś robi na tym niezły biznes... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś nawet sie wyspałam, a oststnio to sie nie zdarza za często... moja mała upodobała sobie nosidełko do samochodu i w nim najlepiej jej sie śpi, co mnie martwi bo zaczej taka pozycja półleżąca na dłuższy czas nie jest wskazana, ale kiedy trace sierpliwośc to wkładam ją w nie i pobujam ją troche i śpi... jak sie uda to przekładam ja do łóżeczka ale często wtedy sie budzi i usypianie zaczynamy od nowa... Balbinko powiem ci ze mi lekarz nie powiedział o tej witaminie tylko połozna, poza tym w ksiązeczce zdrowia mam wklejoną naklejke PAMIĘTAJ O CODZIENNEJ DAWCE WITAMINY K ... dziewczyny wysłalam Wam foty , czakam na wasze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ja Was witam w Nowym Roku :-D :-D :-D Co do vitaK to pewno wszystcy coś z tego mają skoro przepisują kazdemu dziecku Dzwoniłam dziś do prywatnego lekarza bo chciałam sie umówić i powiedziałam mu jakie mała ma objawy ... i zapytałam czy mam odstawić ten lek a on na to ze \"odstawienie wiecej jej dobrego zrobi \" ... czyli wiekszosć pediatrów wie ze ten lek idealny nie jest Mozna zagotowac Ciesze sie ze u Was wszystko dobrze ;-) Franiu mysle ze twój synek w koncu się przestawi i wszystko bedzie dobrze, zobaczysz ;-) Pozdrawiam i czekam na fotki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale zimota brrrrrrrrrrrr..... Basienko dziekuje za fotki, ale urosla Twoja ksiezniczka a jaka slodziutka :) Dzieki dziewczyny, juz jest jakby lepiej i mam nadzieje, ze to nie tylko chwilowe. Maly juz sie potrafi chwilke sam zajac, rozgladajac sie i gaworzac. Jak on gaworzy to niesamowite nikt by nie uwierzyl i zaczyna sie przy tym smiac na glos. My wczoraj szlismy do lozka a maly sie obudzil, franek go przebral a maly zacza tam po swojemu go zaczepiac i trzeba bylo z nim pogadac hehe.. super. Collin teraz siedzi cichutko w bujaczku, oby tak dalej. A co do kopru to pije juz od czasu jak w domu jestesmy ze szpitala. Moze rzeczywiscie ta wit. K wywoluje takie dolegliwosci, ale ja jakos boje sie sama odstawic jak kazali, maly ma dopiero miesiac. Basienko a Ty tez zauwazylas poprawe po odstawieniu wit K ? Dziewczyny dokarmiacie swoich maluszkow? Bo moj to taki wieczny glodomorek i sie zastanawiam. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej raniu ja odstawiłam ta witamine ok 2 tyg temu no i znaczna poprawa, mała nie mogła kupki zrobic przez 3 dni , a jak zrobiła to tyle ze sie w pampers nie miesciła , po odstawieniu znów robi normalnie , kilka razy na dzien i z takim grudeczkami jak wczesniej i juz sie tak nie napina mocno... Wczoraj próbowaliśmy da jej herbatke z kopru włoskiego, tak tylko zeby zobaczyc czy wogóle bedzie chciała pi, no i niestety nie za bardzo wypiła tylko ok 10 ml i koniec potem dałam jej cycusia zeby zobaczyc czy nadal głodna no i ciągnęła ze hoho... Martwie sie ze nie bedzie chciała nic jeśc z butelki... ale tak podobno maja dzieci karmione piersią i te które nie lubią smoczków tak jak moja... poza tym zaczyna sie mocno ślinic czyli chyba na zęby... w sumie to moze byc bo ja miałam 1 ząb w wieku 3 miesiący, wiec ona tez moze miec tak szybko. Majka lubi siedziec i spac tylko w foteliku samochodowym i koniec, przekładam ją do łóżeczka kiedy uśnie no i zaraz sie budzi... Franiu ciesze sie ze z Colinkim juz lepiej, teraz juz bedzie z nim wiekszy kontakt , a gaworzenie i te uśmieszki są niesamowite... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po tyłach....co z ta witaminą K, nic o tym nie wiem.... moj mały nic takiego nie wcina, ani ja..... wytłumaczcie o co chodzi???? Ja dokarmiam mojego Gracjanka, a w zasadzie musze powiedziec, ze dokarmiam go cycusiem...mam mało pokarmu, wiec jade na Bebilonie. W dzien raczej go karmie z piersi, ale to trwa wiecznie!!! Nic zrobic nie umię!!!!!!!!!!!! Jesli cos musze zrobic...pranie ręczne, lub cokolwiek zajmującego wiecej czasu, to daje mu flache, a tak to tez staram sie odciągac pokarm, wiec nie jest źle....ale w sumie mam wyrzuty sumienia, że tak postepuje :( Kupiłam Gracjankowi ciuszki do chrztu, takze juz mam to z głowy, ja tez w sumie wczoraj kupiłam kiecke, buty i bluzke...jeszcze cieplutkie rajstopki :) Loluś ciesze sie, że mgłości już sobie poszły w las :0 Objadaj sie póki możesz.... ja przytyłam jedyne 23 kg heheh, (dużo spuchłam), ale juz 12 sie pozbyłam. Poza tym nie wyglądam tak źle :) Franiu...a może jesz cos nie takiego, że Collinkowi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek z tą witamina K to jest tak ze ktos sobie niedawno to wymyślił i każą podawać ją maluchom do 3 miesiąca życia ale tylko przy karmieniu piersią, jeśli ty karmisz swoje dziecko jeszcze mlekiem modyfikowanym to juz ciebie to nie dotyczy bo w tym melku towystępuje. Witamina K jest na wewnętrzne mikrokrwawienia. Jednak żle wpływa na nasze dzieci i wywołuje różne dolegliwości żołądkowe, wiec nie wiadomo czy wiecej przynosi zalet czy nie... kiedys tego nie było i dzieci rosły zdrowe a teraz chyba ktos robi na tym niezły biznes bo nawet nie ma zamiennika tego leku jest tylko pod nazwą vita K i kosztuje 30ml 40 zł, wiec sporo tak mi sie wydaje... pozdrawiam , a wogóle co tu taka cisza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja po wizycie u poloznej, wyciagaly mi jeszcze resztki drucikow i calowaly Collinka, maly sie spodobal;) Dzisiaj Collinek dal nam troche czadu, ale teraz smacznie spi :) Ciagle byl glodny i chcial cycusia, wiec polozna poradzila sprobowac dac malemu butle na noc, wiec tak zrobilam i czekam na efekty. Prawdopodobnie bede dokarmiac na noc :( Jestem nieszczesliwa z tego powodu :( bo pokarmu mam dosyc i maly dobrze przybiera, ale on taki glodomorek i ciagle glodny ciagle chce wiecej. To tyle co u nas :) Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×