Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Witam ;-) U mnie wciaż pada :-( wiec spacerki są dość szybkie :-( Nic nie pisałyście czy zdjecia doszły :-( ??? Ja wciąż bez @ i tak wogóle to czy Wasze pociechy nadal tak często jedzą ??? Bylismy dziś w trójke w parku wodnym, Misia mimo naszych obaw była bardzo zadowolona nie wiem kto się lepiej bawił my czy ona ;-) Super zamierzam to powtórzyć ;-) BASIENKO Maja juz mówi \" mama\" ?! :-O Ojejku to musi być wspaniałe uczucie :-D :-D Mojej wczoraj i dziś coś podobnego sie wyrwało ale to było jeszcze przypadkowe :-( Co do kolezanki to miała dużo szczęscia ;-) SHEHEN mam nadzieje ze moja Misia mnie oszczędzi przy karmieniu bo nie powiem zebym sie nie bała tych jej ząbków :-( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej matoda do mnie fotki nie doszły , niestety... wyslij prosze mibmib@tlen.pl od wczoraj maja ma lekko podwyższona temperature 37,7. dzis bylismy u lekarza i ma lekko zaczerwienione gardło i to pewnie od tego... jesli temp bedzie powyzej 38 to mam jej dawac paracetamol i jesli nie to nic... tylko dużo picia, jesli nie przejdzie do niedzieli to czeka nas badanie moczu, ale mam nadzieje ze przejdzie... Balbinko fajnie ze sie tak spotykacie, zazdroszcze... a ze zmokliście troche to przeciez z cukru nie jestescie...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko przesyłam jedno zdjęcie bo do reszty w tej chwili nie mam dostępu :-( Napisz jak tam Maja ? Balbinko to prawda moja córa jest juz duża.Wczoraj przyszła kolezanka z pracy ze swoim 3m dzieckiem to dopiero wtedy zdałam sobie sprawe jaka juz duża :-O Co do spotkania fajnie sie tak spotkać zwłaszcza po latach niewidzenia ;-) W wolnej chwili odpiszcie na moje pytanie kiedy dostałyscie @ i czy wasze malenstwa dalej tak dużo jedzą bo moja Misia wciąż je co 3 godziny nawet w nocy :-( Pozdrawiam i zycze udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie spałam dzis pł nocy, bo maja nadal gorączkuje , miała 38,6, była taka gorąca jak ogień, dałam jej paracetamol i robilam zimne okłady, ech jak mi jej żal... Matoda dzieki za zdjęcie,śliczniusia ta twoja mała i taki łysolek jak i moja, hehe... moja w nocy juz nie je... oto jej menu: 6.30 butla mleka 180ml 11.00 butla mleka 180ml 14 zupka ok 180ml gotowana przez babcie, hehe 18. jabuszko ze słoiczka, albo jakis inny deserek 20.po kąpaniu butla 210 ml+ 2 łyzki kaszki oprócz tego herbatka o każdej porze do woli i często po zupce ok 80ml soku najczęściej marchwiowy z jakims dodatkiem- ale to nie zawsze bo zajeży od mai zachcianki, no i biszkopcik , jak jestesmy na spacerku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda ja dostałam @ po 3 miesiącach od porodu... karmiłam piersią do 5 miesiąca, a ty chyba nadal karmisz piersią... jesli tak to dlatego Misia je częściej i nawet w nocy, sztuczne mleko jest bardziej sycące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis znów do lekarza bo maja miała 39 temp a lek nie pomagał... dostała antybiotyk i jeszcze cos tam osłonowego, i ewentualnie czopki na zbicie temp... jestem przerażona bo ona wogóle nie chce tego brać , to jest w postaci syropu a ona dostaje ataków szału jak jej chce wsadzic łyżke do buzi... nie wiem jak dam rade 3 razy dzinnie przez 6 dni... ech a Majeczka kończy dzis 9 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Basienko przykro z powodu Majeczki mam nadzieje, ze szybko jej przejdzie. Trzymam kciuki. Metoda ja jeszcze o Misi nic nie powiem, bo zdjec nie widzialam, pewnie dopiero w domciu obejrze. U nas bardzo goraco, nie ma czym oddychac. Collinek spi coraz gorzej, w nocy sie budzi i o 5 juz pobodka, a w dzien tylko po 40 min spi, wiec jest zmeczony i trudno z nim gdziekolwiek wyjsc. Moj bobasek nie lubi widocznie zmian :( Ogolnie w Polsce jest fajowo, ciagle jakies spotakania i tak dalej, wiec sie nie nudze;) Balbinko 🌻 A jeszcze chcialam napisac, ze Collinek sam siada hehe, ale nie z pozycji lezacej tylko jak na brzuszku jest to dupke wypnie do gory i przechodzi na kolanka i podpierajac sie siada :) smiesznie to wyglada :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wydaje mi sie ze Mai powoli przechodzi ale leki i tak do czwartku musi brac... balbinko zapomniałam napisać ze sledze na bierząco twój album picasa... musze przyznac ze jest swietny... codziennie sprawdzam czy nie ma nowych zdjęć...a Michas jak szybko rośnie... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziękuje za odpowiedz ;-) ;-) ;-) Basienko masz racje mleko modyf.chyba jest bardziej sycące dlatego Misia wciaż tyle je :-( A co do włosków to moją twoja pobija , mam nadzieje ze w koncu włoski wyrosną ;-) Trzymam kciuki za Maje .... mam nadzieje ze juz jest ok (?!) Gratuluje rozpoczęcia 10 miesiaca :-D juz niebawem roczek :-O SZOK :-O My jutro kończymy 8m i tez juz uwierzyć nie moge ... mysle nawet o nastepnym dziecku (chociaż jeszcze nie odpoczełam) ale mój mąż do tego jeszcze nie dotarł. Uwazam jednak ze lepiej mieć parke bo lepiej by sie chowały ... no ale ... Balbinko widze ze tez masz \"głodomorka\" ;-) Franiu jak wrócisz do domku to pewno i synek zacznie lepiej spać ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie uwierzycie... niby wszystko było ok, a tu uczulenie na antybiotyk i znów wizyta u lekarza, kazał odstawic i tyle, doatkowo calcium... ech... jak nie urok to ...z temperaturą sie uspokoiło ale mam nadzieje ze i ta wysupka minie, no i do tego ten upał, szok... buziaki dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a może to była trzydniówka??? Gorączka, na końcu wysypka? Wielki buziak dla Majeczki! Franiu, Colinowi pewnie ten nadmiar wrażeń nie służy :) ale w domu odpocznie :) Balbinko, ja też oglądałam fotki, jak Wam zazdroszczę tego spotkania!!!! Muszę wrzucić i ja całą furę zaległości ale brak mi czasu, Obecnie stacjonuje u mnie rodzinka plus przyjaciółka z mężem i synem więc wesoło :) Czasu na kompa zero(choć odpalony prawie non stop bo co chwila ktoś coś w necie sprawdza) Matoda, Misia liczna! Uciekam, pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shanen no własnie lekarka tez tak myślałam ze ta wysypka to od trzydniówki, ale w razie czego kazała odstwić ten antybiotyk, dziś rano juz było dobrze a teraz widze ze znó się pojawia wysypka, ech...dałam jej wapno i jeszcze taki lek odczulający moze minie...ech buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) Ja nadal ze slonecznego i upalnego Tczewa pisuje. Trafilam, zawsze chcialam egoztyczne wakacje hehe ;) Basienko przykro z powodu tego chorubska, mam nadzieje, ze juz lepiej. A goraczka tez sie nadal utrzymuje? Metoda ja rowniez czesto mysle, ze byloby lepiej aby Collinek mial szybko rodzenstwo, ale jak mam takie ciezsze dni to niestety boje sie, ze sobie nie poradze. Nie mam nikogo kto w razie czego moglby mi pomoc. Moj maz natomiast to od razu ;) Balbinko jak tam u Was z tymi deszczami, niepytalam wczesniej. Mam nadzieje, ze u Was nic sie nie stalo. A Collinek nauczyl sie z siedzenia przjsc na brzuszek i wtedy pelza wszedzie. Szafy otwiera itd, Kupilyscie lotka ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Choroba odeszła, mam nadzieje ze juz na zawsze... najgorsza jest choroba dziecka, ech u nas upałay 30stopni w cieniu... nawet na spacery nie chce sie chodzic... w piatek wyjeżdzamy nad morze i niestety nie bede sie odzywac do was przez 10 dni...potem zdam relacje... teraz czeka mnie pakowanie, ech... pół domu musze zabrac... buziaki Franiu to teraz musisz Collinka pilnować, hehe fajnie ze juz sie przemieszcza, moja mała nie... pewnie pójdzie na nogi i wtedy zacznie broić... lotto nie wysłałam , ale wszyscy moi bliscy wysłali i przyżekli ze jak wygraja to sie podzielą, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdzamy o 5 rano... buziaki i do usłyszenia po powrocie oby była ładna pogoda i tego też Wam zycze... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko zycze udanych wakacji ;-) :-D daj znać jak wrócisz ;-) Mam tez nadzieje ze juz po chorubsku ;-) Balbinko mam nadzieje ze nie jest aż tak żle ( ?! ) i zycze Ci zeby szybko się sytuacja odróciła ;-) Ja też grałam w totka łudząc się ze moze będe miała troche szczęsci i rozwiażą się problemy finansowe ... no ale cóż :-( Mam tylko nadzieje ze wygrał ten co naprawde tego potrzebował ;-) Franiu widze ze mamy takie same obawy jeśli chodzi o następne dziecko ;-) U mnie upały teraz nie do zniesienia ze skrajnosci w skrajność :-( Noi zaczął się sierpień czuje ze teraz to juz czas poleci 😭 Misia tak sie zmienia :-O ... dobrze ze od początku notuje najwazniejsze rzeczy, jak dorośnie będe jej mogła powiedzieć co w jakim okresie robiła, kiedy zaczeła sie usmiechać kiedy raczkować itp. Teraz jesteśmy na etapie ogladania bajek \'teletubisie\" ogląda je jak w transie :-D Juz w trzecim dniu nawet zaczeła sie z nich śmiać :-D To są naprawde chwile warte zanotowania ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Misia sama wstała w łózeczku a potem to powtórzyła kilka razy :-D Czuje ze teraz to sie juz zacznie :-O :-O :-O Ja tylko z przerazeniem patrze zeby nie bęcneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko no to super ze sie jakoś ułozyło ;-) bo takie kłopoty to potrafią człowieka wykończyć. Mam nadzieje ze ktos jednak czasem tu zagladnie ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Słońce u mnie troszke przystopowało więc da się funkcjonować ;-) Te nasze dzieciaczki są chyba nie do zdarcia ... ( szkoda tylko ze my tacy nie jesteśmy :-( :-( :-( ) do tego ten czas tak leci :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż musimy poczekac aż wrócą ;-) Dziś w nocy przezyłam chwile grozy Poniewaz moje dziecko non stop w nocy wstaje (to chyba chęć chodzenia) ja przez to nie śpie bo ją kłade jak bańke wstańke noi po półtnocy juz padłam a ona tak sie wierciła ze spadła z łózka. Mam teraz takie wyrzuty sumienia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobitki! Widze ze same zostalyscie. U mnie bez zmian.Kazdy dzien wyglada tak samo.Nie mam o czym pisac,czym sie pochwalic.Nie bede Wam zawracac glowy pierdolami. Jedyne co moge zakomunikowac to to ze 28 sierpnia zapisalam sie na wizyte do immunologa.Zobaczymy co powie... Dzieki za wszystkie zdjecia.Dzieciaczki sa cudowne i tak szybko rosna... Balbinko,Shanen Wasze galerie sa nie do pobicia.Rewela!!!Bardzo dziekuje za zaproszenia do nich. Pozdrowionka dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka trzymaj się i koniecznie daj znać co i jak ;-) ... a pisac mozesz o wszystkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane wróciliśmy było fajnie , jesli chodzi o warunki , natomiast jesli chodzi o pogode to beznadziejnie, az 2 dni moglismy spędzić na plaży, wiec lipa... dlatego postanowiliśmy wrócić szybciej o 1 dzien... Maja spisała się bardzo dzielnie zarówno w podróży jak i podczas całego pobytu, kllimat nadmorski jej chyba służy, była grzeczna, zasypiała bez problemu mimo tylu wrażeń... wózeczek też sie spisał wspaniale... jutro napisze więcej bo dzis padam... no i wysle foty oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) I ja juz pisuje z domku. Wczoraj nad ranem wrocilismy. Podroz byla strasznie meczaca, gdyz wracalismy noca. Collinek spal w aucie i sie budzil, tak roznie. Wakacje sie udaly i pogode przez dwa tygodnie mialam wymarzona tylko ostatni tydzien troszke popadalo. Collinek tez od paru dni juz wstaje i lazi w lozeczko, trzymajac sie :) Ma juz 5 zebow i w nocy nadal sie budzi :( Je bardzo duzo i tyle samo pije. Broi za trzech i jak cos mu sie nie podoba to sie zlosci ;) Basienko fajnie, ze sie wakacje udaly. Szkoda, ze ta pogoda nie dopisala. Teraz juz niestety musze uciekac, bo duzo prania jeszcze mam :( Pozdrawiam Was i buziaki dla malenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze wróciłyście całe , zdrowe i zadowolone :-D :-D ;-) ... troszke tu pusto bez was było ;-) Balbinko troszke mnie pocieszyłaś ... ze nie tylko ja taka \" niedobra \" mama jestem i nie pilnuje dziecka wystarczajaco ;-) .... ale jak widać sie nie da :-( Dzięki tez za stronke z zabawkami ;-) POZDRAWIAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze mało sie tu dzieje oststnio, trzeba podkręcic obroty, hehe. ciesze sie ze foty doszły, Balbinko i Ty dojdziesz do formy, z tegoco wiem karmisz eszcze piersią a to podobno jakies 5 kg do przodu, wiec spokojnie... Maja robi sie coraz gorsza, wrzeszczy jak sie nia nie zajmuje, ogolnie juzma dużo zębów, chyba 8... juz straciłam rachube, no i sama juz staje w łóżku musze ja pilnować zeby sobie tych zęboli nie wybiła, hehe... no i wyszła taka sytuacja ze musze załatwiac żłobek. ech... ciekawe jak to bedzie...poza tym pogoda w kratke... raz pada raz słonce świeci... Balbinko śledze na bierząco wasze foty w albumie...śliczne, a Michaś ile ma znajomych już, hehe buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A Frania zyje, zyje i dobrze sie miewa, tylko troche czasu jej brak, a wieczorami to sie jej nic doslownie nie chce :( Wybaczcie jej kochane! Basiu dziekuje za foteczki, sliczna rodzinka, a Maja to chyba najladniejsza plazowiczka byla razem z mamusia oczywiscie. I ja zazdroszcze figury i piersia juz dluugo nie karmie, a tluszczyku przybywa i przybywa :( Balbinko dziekuje za link. Moj Collinek to nie bardzo na zabawki patrzy:( Telefon mu dac, czy klawiature lub za kierownica auta posadzic.... Ten moj lobuz dzis w nocy 5 razy sie budzil:( Czy to jeszcze dlugo tak bedzie? Dzis jedziemy po fotelik do samochodu. Taki wybralam : http://www.baby-dump.nl/index.php?page=product&doel=product&id=1850&groep_id=39&merk=119&m=119 Co do zdjec to przesle jak tylo postawie na kompie. Pozdrawiam Was serdecznie i buziaki dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinko ja juz te pieluszki zamówiłam i bardzo szybciutko przyszły, ale mojej koleżance nie, chociaż zamawiałysmy razem... szczerze mówiąc jeszcze ich nie wypróbowałam, ale wyglądają przyzwoicie. w biedronce były ostatnio promocje na hagisy 33zł za pake plus jakis gratis, i chusteczki nawilżające 4 paczki po 12 zł, kto nie używał chusteczek dada niech spróbuje bo według mnie są najlepsze... dzis kupiłam sliczna kurteczke z disneya w realu po 19.90zł, chciałam kupic wczoraj bo akurat byłam i kosztowała 24,99zł a dzis przecenili i namówiłam męza i kupił Majeczce... i jeszcze dwie bluzy polarowe- nie zgadniecie po ile- po 5,99zł to sie nazywa promocja, wzięłam zielona i koralową- śliczne...a wy co kupiłyście ostatnio swoim maluchom, bo ja to cała pensje bym na nia wydała, tylko mąż mnie do porządku doprowadza, bo juz sie w szafkach jej rzeczy nie mieszczą, hehe. dzis była sliczna pogoda , bylismy na działeczce, a potem troszke po sklepach tatusia ponaciągałysmy , hehe... Balbinko nie martw sie figurą, bo wcale źle nie wyglądasz, zobaczysz jak Michas zacznie chodzić to dopiero trening Cię czeka, a potem pogoń za uciekającym Michałkiem, zbędne kalorie pójdą w niepamięć... Franiu czekamy na foty... fotelik śliczny, my tez sie zastanawiamy nad nowym, bo mamy jeszcze nosidło i Majeczce juz sporo nóżki wychodzą, ale mój mąż jest uparty i powiedział ze skoro jest do 13 kg to znaczy je jeszcze moze w nim jeździc, ech te chłopy...... zawsze wieczorem mam troche czasu dla siebie bo maja zawsze o 20 to juz chrapie... Franiu a może Collinkowie chce sie w nocy pić... moja Maja też ostatnio sie 2 razy obudziła i całą butle prawie wypiła, jest dosyc ciepło i moze dlatego... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko gratuluje zakupow ;) Ja tez kupuje za duzo dla Collinka, napewno tego nie znosi. Calkiem niezuzyte rzeczy musze chowac, bo za male. Ja ostatnio kupilam mu w Polsce super bluzeczke w C&A, dwie pary body i Kamizelke ocieplana na polarze razem z bluzka, fajne te ciuszki. Pelno dostalam od bratowej po jej synku i tutaj znowu kupilam koszule i do tego bluzke. Nie potrafie sie opanowac :p Fotelik kupiony i teraz studiuje jego mocowanie i tak dalej. Mysmy kupili, bo maly przez cala droge marudzil w nosidelku i odwracal sie do przodu. Teraz siedzi i moze obserwowac wszystko i wszystkich, pozatym osiagnal juz 9kg. Co do nocnych pobudek mojego synka to daje mu picie i duzo pije, ale to nie pomaga. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×