Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Witam :) Balbinko w sumie jakbym sie uparla to moglabym cos napisac, ale za kazdym razem jak podchodze do kompa to maly wstaje i wtedy ryczy, bo albo nie moze usiasc albo uderzy sie w glowe lub calkiem sie przewroci i wtedy ryk. Teraz to on ze 20 razy dziennie sie gdzies rabnie i nawet jak go nie boli to ryczy. Chyba mi maly mamusi synek rosnie, a mial byc twardziel hehe. Fotelik rzeczywiscie fajny, ale jeszcze do konca nie rozszyfrowany. Zeby byl bezpieczny nie wystarczy kurcze, aby go postawic, troche bardziej skomplikowany jak nosidlo. Juz on znowu stoi i sie kolebie.... Balbinko butki pierwsza klasa. Moj to jak tylko cos na pytach poczuje to sie wscieka a skarpety sciaga 30 razy dziennie. Ja tez juz mysle o bucikach i sie doczekac nie moge. Pozdrawiam i ide malego ratowac z opalow... Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu ja mam tak samo z tymi butkami, Majka od razu zdejmuje i do buzi, ale też by sie juz przydały takie porządne bo chodzić to ona pierwsza chce...Balbinko butki bardzo fajne no i super ze jakies dobrałas odpowiednie , bo kupic dobre to nielada sztuka... u nas dzis brzydka pogoda , pada deszcz, ech chyba ze spaceru nici...zobaczymy po południu. maja śpi wiec mam troche spokoju, ale to tylko taka 30 min drzemka pewnie..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maja juz dawno spi wiec mam troche czasu dla siebie... wpadłam tylko poinformować , ze Maja z leżenia juz samodzilnie dzis usiadła a potem hyc i stoi... to wszystko w łóżeczku wiec miała troche łatwiej bo pomogły jej szczebelki, ale ja teraz ją musze pilnowac jeszcze bardziej... ech żywe złotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko gratulujmy Michasiowi pierwszego ząbka... temu kto go odkrył nalezy sie prezent, hehe... u nas pogoda skandaliczna, leje i burza jest... znów chyba nici ze spaceru, Majka chyba oszaleje... dobrze ze igrzyska w tv to chociaz sobie pooglądam... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko , a no nie ja , mi dała moja mama za odnalezienie ząbka, hehe bo wypatrzyłam go szybciej niz ona, a musze powiedzieć ze chciała byc pierwsza , ale sie nie udało, hehe u nas tez burza była i lało cały dzien , oby jutro było lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu coś sie tu ruszyło :-D ;-) Dzis moje słoneczko przeceniło swoje mozliwości i chyba chciała do mnie podejść a stała przy łózku ... noi zaliczyła noskiem podłoge bo mi nawet do głowy nie przyszło ze sie puści :-O Musze jej chyba ochraniacze kupić :-( Franiu fotelik super :-D Ja tez kupiłam fotelik tyle ze na allegro http://www.allegro.pl/item405144823_foteli_maxi_cosi_priori_luk_tiny_love_okazja_.html i na szczescie troszke taniej bo za 260zł , rewelacja :-D Mojej Misi tez nózki juz zaczeły wystawać chociaż mój mąż również powtarzał ze tamten był do 13 a ja sie jak zwykle uparłam :-O Co do butków to tez zaczełam mysleć czy to juz nie pora ?! :-O Mam tez do Was pytanie jakie lekarstwa dajcie dzieciom (cebion, cebionmulti,vitaminum b, devikap) ??? Balbinko widze ze jeśli chodzi o figure to widze ze razem jesteśmy niezadowolone :-) chociaż gdyby mi faktycznie ubyło 5 kg gdy przestane karmic to moze bym przestała narzekać tylko czy to realne ?! Co do zabawek to moja Misia tez ma zajecie na 5min ... ale sprawdza sie krzesełko uczydełko i bajka teletubisie, spędza przy każdym godzine :-D :-D :-D inne zabawki są fajne na chwile :-( oprócz oczywiscie zabawy z mamą i tatą ;-) Basiu figurki to faktycznie pozazdroscić ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Balbinko wspolczuje pogody brrr... U nas tez brzydko, ale na szczescie nie wieje. Metoda fotelik fajowy, a jak sie Misi podoba? Collinek szczesliwy, bo wszystko moze ogladac, bez odwracania sie a najbardziej podoba mu sie kierownica. Wspolczuje opdartego noska. Collinek to 20 razy dziennie laduje na szczebelkach lub innych rzeczach jak narazie jeszcze zadnego siniaka nie ma. Dzisiaj moj synek mnie zaskoczyl, a mianowicie przespal cala noc do 6 potem dostal herbatki i spal do 8 po chwili usnal i spal do 9.15. Tak dlugo w lozku to ja juz od dawna nie lezalam. Tylko, ze on to jakos pozno spac ostatnio chodzi, bo dopiero o 21.30 no i w ciagu dnia spi raz tak pozadnie i raz pol godzinki. A ja wszystkie 5 zebow odkrylam i prezentu ni.....:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas dziś pięknie... słońce świeci i upał ... nareszcie... Franiu moja Majka podobnie jak Twój Collinek co chwile na szczeblach ląduje i musze ją ratować... Franiu no i super ze sie wyspałas , hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musze zakomunikowac, ze Collinek zarobil pierwszego siniora i to na czole. Biedne to moje malenstwo z ta fifka ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko tak krzesełko uczydełko , rewelacja (skoczka tez polecam ;-) )codziennie je męczy wczoraj nawet wdrapywała się na nie po to zeby wyleść na łózko. Bardzo Wam polecam ;-) Dziękuje za wieści odnosnie witaminek ;-) a reszta z Was co podaje ??? Kurcze to u Was juz tyle ząbków ?! U nas tylko dwa :-( ale chyba coś jeszcze wyjdzie bo wczoraj Misia dawała popalić i mam wrazenie ze dziąsła ma opuchnięte Franiu zycze zeby tylko na siniakach się kończyło ;-) Jeśli chodzi o fotelik to jeszcze nie mieliśmy okazji go wypróbować :-( a co do spania to pozazdrościć ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nareszcie pogoda super wiec wybieramy sie nad jeziorko... ja podawałam wit D i cebionmulti ale od 3 tyg nie podaje nic, wit d lekarka kazała dawac przy brzydkiej pogodzie, wiec teraz w lato raczej nie wskazana, a cebion sama nie wiem juz maja je takie róznorodne jedzonko wiec witamin chyba sporo ma... pogadam z lekarka przynastępnej wizycie... Franiu oby sinak szybko zniknął , hehe ... moja majka nic tylko by stała w łóżeczku , wiec pewnie i nas wkrótce czeka jakis mały wypadek, hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu dziękujemy za zdjęcia, śliczny ten Twój bobasek- no juz nie taki bobasek , ale sliczniutki mężczyzna, hehe no i grzyzie łóżeczko tak samo jak moja Maja, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziekuje Basienko :) Moj Collinek cierpi:( wlasnie wrocilismy z pogotowia. Ma wysoka goraczke, ktora tylko rosla i rosla, a on taki bidulek sie przytulal i plakal. Oj strasznie bylo go takiego widziec, nawet dreszcze byly :( Teraz dostal czopka i usnal. Na pogotowiu nic nie wykryli Aby mu juz przeszlo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjęcia :-D kurcze ale te wasze pociechy juz duże :-O Franiu trzymam kciuki zeby synek juz był zdrowy i koniecznie napisz jak tam? Pytam o witaminy bo tez nie wiem czy powinnam małej coś dawać czy nie ?! Napiszcie w wolnej chwili jakie juz sa duze wasze dzieciaczki i ile wazą ??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu moze to trzydniówka- trzy dnie wysoka temperatura a potem wysypka... trzymaj sie kochana wiem co przechodzisz bo ja też tak ostatnio miałam, niech Collinek szybko zdrowieje, buziaczki dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzieki dziewczyny Collinek juz jak \"nowy\"broi i wszedzie go pelno. Niewiem co to bylo.... Wczoraj mial jeszcze delikatna goraczke a dzis juz ok. Tylko cos slabo sypia, ale on to od urodzenia ma, wiec nic nowego. Wczoraj mnie sie zmywarka zepsula i teraz mam stos zmywania, kurcze jak to sie czlowiek szybko do dobrego przyzwyczaja. Ile spia w dzien Wasze bobaski? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu dobrze ze Colinek juz ma sie dobrze :-D moze to faktycznie ta trzydniówka ;-) Co do spania to moja śpi w ciągu dnia dwa razy po 30min czasem raz spi przez godzine ale tylko na spacerze w wózku ale za to idzie spać o 19,30 i śpi do 7,30 wiec nie narzekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... 4000 wpis, znów mi sie udało... Franiu super że Collinek juz zdrowy... a ja juz niemoge wytrzymać z Majka , obudziiła sie w nocy i wstała sobie w łóżeczku i juz... co ja kłade to ona hyc i stoi, az położyłam ja na brzuchu no i jakos usnęła, ale cięzko było, bo przez to wstawanie sie rozbudziła, ech... ale stanie w łóżeczku to za mało , ona juz chce chodzić... buty kupione wiec po dworzu juz śmigamy... ale w domu to urwanie głowy... nic tylko chodzic by chciała...ech , chyba cięzke czasy nastaną... buziaki acha maja spi 2 razy po 30 min, raz ok 10 i raz ok 15... na spacerach bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moja ma to samo gdy sie kładziemy ona nic tylko probuje wstać i to trwa przez jakieś 30min. Poniewaz bok jej łózeczka jest przy naszym łózku i ona lezy bokiem obok niego non stop wywala nogi na drabinki albo próbuje sie podciągnąć ... aż w końcu pada. Ja w tym czasie nic innego nie robie tylko ja kłade jak bańke wstańke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widzie, ze pusciutko :( U nas grypka panuje w domciu, we trojke chorzy jestesmy:( Collinek kaszle i leci mu z noska jak by kran odrecic no i oczka mu lzawia. Biedaczek sie na meczy:( Ja sie tez nie najlepiej czuje, mam nadziejej, ze szybko przejdzie. Dziekuje za odpowiedzi o spaniu. Widze, ze moj Collinek lepiej sypia, bo w dzien 2 razy po 1-1,5 h i w nocy od 20-7 z jedna lub dwiema pogudkami. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki gdzie moj synek potrafi o 6 rano sie obudzic, w dzien spac po 40 min i w nocy po kilka razy sie budzic. Dobra uciekam sie kurowac. Pozdrowienia i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywac się!!! moja majka zrobiła sie mały głodomor, je wszystko co jej dam: jajecznice, jabłecznik jogurcik... jest wszystkozerna, ale oczywiecie wszystkiego po troszeczku... ale jak dziubek otwiera smiesznie i chce jeszcze i jeszcze... teraz u nas trwa usypianie, hehe tzn ja kłade Maje a ona wstaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec znowu ja zaczynam ;-) FRANIU zbierajcie sie szybciutko do zdrowia 🌼 🌼 🌼 napisz jak sie dziś czujecie, cos lepiej?! BASIU musze przyznać ze faktycznie masz wszystkozerne dziecko :-d ale ja bym juz tak chciała :-p Powiedzcie mi czy wasze dzieci mają jakieś ulubione zabawki ... coś co je zajmuje ?! Moja córa nic tylko chodzić , chodzic ... wczoraj z krzesła barowego zrobiła sobie chodzik.Wlazła pod krzesło i odkryła ze pchajac bok ono się przesuwa i moze tak dreptać po kuchni - mały skubaniec ;-) A GDZIE RESZTA ??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile sie przywitac wpadlam. Glowa mi peka i wogle strasznie sie czuje, zamiast lepiej jest gorzej. Juz dlugo taka chora nie bylam. Uciekam do wyrka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Franiu zdrowia zycze Balbinko to Michaś ma tak jak Maja wszystko co na naszych talerzach musi spróbować, hehe dziewczyny coraz bardziej przeżywam pójście Majki do żłobka... jest mi smutno i źle, ech ryczeć mi sie chce czy jej bedzie tam dobrze...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIENKO - kurcze to się teraz zacznie :-p .... i teraz to juz czas poleci ... teraz złobek zaraz szkoła ;-) Oczywiscie zartuje ;-) ;-) ;-) Kiedy Majka idzie do złobka ??? Kurcze jeszcze pare dni i wrzesień , szok :-O Nawet sie nie obejrzymy jak będzie jesień :-( Widze ze ogólnie dzieciaczki lubią podjadać z talerzy rodziców bo moja nawet jak jej cos nie podchodzi to z mojego talerza zje ;-) Co do zabawek to musze spróbować zabawy z miską ;-) FRANIU zyjecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... dzis sie dowiedziałąm ze żłobek nie jest jeszcze pewny, ale jak nie żłobek to nie wiem co... kurde u nas tak cięzko sie do żlobka dostać- 3 na jedno miejsce, ech...żłobek byłby od wrzesnia... mam juz dosyc tego kombinowania, dzis kupilismy Mai fotelik do samochodu, siedziała na tronie jak księzniczka obserwując droge, chyba jej sie podoba... http://www.allegro.pl/item418774257_fotelik_uni_baby_uni_sport_najtaniej_od_ss.html kolo chyba 11 czerwona siwy... buziaki i odzywać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basienko ja tez trzymam kciuki za złobek ;-) ... a jak nie wypali to jaki macie pomysł ? Balbinko dzieki za pomysły ;-) napewno wypróbuje ;-) Ja wczoraj kupiłam Misi pierwsze buciki zeby mogła w nich tuptać po domku bo do tej pory to tylko w skarpetkach. Ciezko było cos dobrać bo ma takie duze nózki :-D no ale się udało :-D noi zadowolona chodzi nawet bez zbytniej ciekawości :-( Kupiłam tez zestaw do robienia baniek mydlanych ale miała radoche - polecam ;-) Za tydzien umówiłam nas do lekrza na kontrole , zobaczymy co powie na temat witamin czy coś dawać czy nie?! Dziś kończymy 9 miesiac i zaczynamy 10 - SZOK :-O -----------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziekuje dziewczyny za troske, Collinek juz lepiej pozostal tylko katarek. Ja jeszcze mam katar i kaszel, drapie mnie w gardle, nieprzyjemne uczucie blee... Metoda wszystkiego najlepszego dla Misi :) Niech rosnie zdrowo 🌻 🌻 🌻 🌻 Basienko wspolczuje, ze musisz sie teraz martwic o zlobek, mam nadzieje, ze sie wszystko ulozy po Twojej mysli. A moj Collinek broi i straszny nerwus z niego :( Niewiem skad sie w takim malym dziecku bierze tyle zlosci :( W dodatku ostatnio nie chce jesc wszystkiego co dostanie, tzn ma apetyt, ale na co inne kiedy to co ja proponuje jest mu potrzebne. Ah... dzieci Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziekuje 🌼 🌼 🌼 Franiu duzo zdrówka zycze ;-) dobrze ze Colinek juz lepiej ;-) Co do złości to tez sie czasem zastanawiam skąd te dzieci takie nerwowe ?! :-p Balbinko dziekuje za rade ale butki to takie domowe kapcie coby Misia sobie ząbków nie wybiła bo u mnie są panele albo flizy więc chodząc w skarpetkach robi szpagat bo mam tylko nieduzy dywan ;-p Noi następny weekend :-D .. :-( wiec zycze wam pięknej pogody i dużo zdrówka bo ja sie pojawie pewno we wtorek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×