Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Kochane moje SOK MALINOWY IO MALINKI można ale tak jak ze wszystkimi potrawami i napojami nie wolno wam teraz przesadzać natomiast NIE WOLNO SOKUkiedy zaciążone są przeziębione bo malinki powoduja większą potliwość podczas choroby i zmniejszają pragnienie co prowadzi do odwodnienia !!! Smutna lala myczekamy na to żeby @ nie przyszła ... rób test .. cieszymy sie że sie spotkałas z M ........... miłego popołudnia z kolegą ........ (bez podtekstów bo poprostu życze miłego dnia :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lola za wytłumaczenie o tym soku malinowym... w takim razie będę pic pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze .... dziwi mnie to zniknięcie Matody !! Ona co prawda nie pisała codziennie ale przynajmniej raz na tydzien sie pojawiła a teraz co ? Może ona zaciazyła.......... a może o nas zapomniała ... Czego tak umilkłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka musze cie zasmucić bo malutkie dzieci w brzuszkach nie lubią cytrusów czyli ani mandarynek ani pomarańczy ani soku pomarńczowego bo to dla nich zakwaśne .............. wiem że powinno sie unikać tych owoców .... tyle że są one najlepszym żrudłem witaminy C ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie!! oszaleje chyba... to co ja mam jeść... wszystko co moge to jest niedobre... wiem ze jak je sie za dużo pomarańczy albo mandarynek to potem dziecko może być uczulone, tak własnie było u mojej koleżanki... jadła tylko mandarynki a potem dzidzis uczulony... to jaki sok najlepszy, może jabłkowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez serek topiony to moglabym lyzkami zajadac a tu co niemozna!!! Smazonego tez nie mozna??? :( Daga te moje mdlosci byly takie delikatne, ze nawet mi nie przeszkadzaly :) A teraz juz zowy nic mi nie jest. Tylko brzuszek cosik pobolewa. Lola w tym tekscie od Ciebie jest napisane, ze lepiej sok ze swiezej pomaranczy niz filizanka herbaty. Ja zjadam kazdego dnia jednego pomarancz, ale nie sa kwasne, mojej dzidzi chyba to nie przeszkadza jak myslisz? Ciezka sprawa z tym zdrowym odzywianiem :) Iloneczek gdzie jestes? Nie zapominaj o nas :( Smutna lala mowie Ci zrob test, bo ja tu bardziej niecierpliwa od Cibie widze :p Basienko a slyszlam tez, ze na mdlosci dobra woda z cytryna, wiec nie wiem jak z tymi cytrusami :) Miska kiedy Ty testujesz??? Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz pytam o Matode to gdzie Iloniczek i reszta ? Dziwczyny PISAĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA !!! UWAGA!!! :p Ja nie powiedziałam że wogóle cytrusów nie !!!! Powiedzialam tylko żeby nie za wiele ........ a woda z sokiem z cytrynki to nie to samo co sam sok z cytryny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Was dziewczyny rozczarować... nie będę robić testu... chyba, że @ nie przyjdzie do wtorku- wtedy tak... więc... święta będą takim czasem oczekiwania na wolę Losu... poza tym dziś jest 27 dc- mogę dostać dzisiaj... ale równie dobrze- za 3 dni... nie ma się co spieszyć:) Zaciążone- jak u Was z cerą? włosami? pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z włosami i cerą bez zmian... żadnej różnicy jak na razie, ale słyszałam ze jak się bierze witaminy takie dla kobiet w ciąży to podobno są super mocne paznokcie i włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakby cera ladniejsza byla, ale to tylko takie moje spostrzezenie :) Wlosy bez zmian. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej, dziewczyny nie przesadzajcie!!!!! Można jeśc to na co ma sie ochotę! (wiadomo że z umarem jeśli nie jest najzdrowsze- czyli np smażenina). Co do cytrusów - ani w tej ani w poprzedniej ciąży lekarze niczego takiego mi nie mówili, odradzają wręcz przyjmowanie syntetycznych witamin (moja pani doktor \"od Mai\" mówiła \"Witaminy są na rynku\" - tj. targu). A to że bawarka powoduje lepszą laktację to taka sama prawda jak to że objawy ciążowe świadczą o tym jakiej płci będzie dziecko - bzdura, zapytajcie lekarza. Sok z malin jak najbardziej można, nawet podczas przeziębienia :) Nie można natomiast pić naparu z liści malin i unikać wszelkich ziól (tj naparów a taką świeżą czy suszoną bazylię do woli). Najlepiej zapytajcie lekarza. Smutna - u mnie też wszystko bez zmian :) Dziewczyny, jak Wy sie wyrabiacie ze Świetami? Bo ja już trochę przytłoczona sie czuję. Pozwoliłam sobie włączyć komputer bo mała je kolację ale i tak nie zrobiłam jeszcze tego co sobie na dzisiaj zaplanowałam. Jutro nasza 5 rocznica ślubu ale dzień jak codzień będzie, nie wcisnę Majki mamie przed samymi świętami, szkoda... Dobra, nie smęcę, mała daje znaki że idziemy sie myć, to idziemy. Duża buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj shenen- miło Cię widzieć:) u mnie ze świętami nie ma zbyt dużego problemu... siostra, szwagier i Potworki jadą do dziadków (rodziców szwagra) więc zostajemy z mamą we dwie... a wiadomo- takie święta w dwie osoby to nie chce się cudów kulinarnych czy porządkowych robić- umyłam okna, gotujemy śląski żurek, ciasta żadnego- bo nie jadamy... ja znów będę w rozjazdach- w niedzielę jadę do Chopa, wrócę dopiero we wtorek ale on- bida moja kochana- i tak do roboty musi w weekendy i święta zapierd...ać... tako karma;) jesteście? ja zaczynam swój seans wieczorny:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale wy już pewnie poszłyście sobie ........ Shenen ja od początku ciąży miałam ostrzeżenie od ginka żeby sie z cytrusami \"ograniczać\" ....... Frania ja tez podczas tych poczatków ciąży (bo tylko początki miałam) miałam znaczną poprawe cery, znikły mi wyspyski i nie pojawiały sie nowe (a ja mam taką cere że mam ich duzo a przed @ jeszce więcej) wogóle twarz sie wygładziła ..... a co do właoów to nie zauważałam róznic ........ Basieńko witaminy ciazawe wcale nie \"urwardzają\" paznokci i nie wzmacniaja włosów !!! To tylko reklamowa bujda .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Lola!!! Ja dzisiaj nie mam ochoty na owoc, zmusic sie czy nie???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu nie wolno sie zmuszać do jedzenia czegoś na co nie ma sie ochoty a szczególnie w ciąży ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam tez sie nie chce ostatnio nic robic. Taki leniwiec sromotny ze mnie a dom to na raty sprzatam, bo mi sie nie chce calego od razu. Dzisiaj jednak udalo mi sie w ciagu dnia nie spac, ale za to teraz jestem padnieta jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutana lala a co masz napisać ? Chodzi o to że nam chcesz cos napisac czy w celach słóżbowych ? A tak a prpop to podziwiam twoją powścągliwość co do testu ..... Ja jakieć 30 minut temu wróciłam dokoleżanki w 5 miesiącu ciąży , brzuszek ma śliczny, piersi jej urosły :p- sama to stwierdziła, nie wpatrywałam sie ...... noi ginek jej powiedział że to chłopczyk chyba że dziewczynka włożyła palucha w \"to\" miejsce :D A moja kuzynka tydzień temu urodziła dziewoje :D .....Po stracie przykro mi było aż do teraz 9czyli przez rok) patrzeć na dzieciaki zaraz po porodzie i na ciężarne ale w kwietniu ( w rocznice) postanowiłam sie \"podbieść\" Chce sie spotykac z cięzarnymi i oglądac noworodki bo wierze że ja tez kiedyśjak zajde w ciąze to będe tak wyglądała...... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he przepraszam za te liczne błędy w poprzedniej wypowiedzi, ąz trudno sie odczytać :p Frania mnie tez ostatnio wiosenny leń opanował- to jakaś zaraza z powietzra pewnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muszę pisać jakieś \"ciulstwa\" do pracy... jakby nie można było po prostu pracować z dzieciakami ino jeszcze to planować, opisywać, udowadniać... eh ta biurokracja;) mam 2 miesiące w plecy z papierami ale dziś zdecydowanie weny brak;) Lolka- a po co mam robić teraz test skoro @ mogę dostać jeszcze w przeciągu 4 najbliższych dni? Poczekam... a jak nie przyjdzie- to wtedy raczej będzie jasność... nie wiem na jaki cykl trafiłam w tym miesiącu- 26, 28 czy 30 dni... i jestem bardzo spokojna... choć cały czas mi się wydaje, że @ już sie zaczyna... strasznie mam mokro... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutana lala ja nie mówie że masz go zrobić tylko chwale twoją anielską cierpliwośc bo ja jestem nerwusek i odrazu bym zrobiła żeby mieć jasnośc i chwale takich ludzi jak ty ale ja tak nie potrafie czekać .........a najlepsza jest Iloniczek która rzez 2 tygodnie czeka na @, test ma (a przynajmniej do tej pory miała) negatywne ... ja juz dawno polaceiała bym do ginka na skarge :p Tak jak zrobiłam prz ciąży .... 4 dni spóżnienia a ja już zdążyła wykonać tone stestów i poskarżyc sie lekarzowi że nie przychodzi @ HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie ide do \"wyrka\" bo M wzywa :p a on nie może długo czekać :D (bez podtekstów bo mam płodne dni- poznałam po wielkiej ilości śluzu) Słodkich snów życze wszystkim Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×