Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Gość yta
Mnie się w lutym udało, obecnie 11 tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja lolu - u mnie ok. dzidzia zaczyna kopać. :) jeszcze raz życzę Ci wszystkiego dobrego. Pozdrawiam również dagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola niepowinnaś odchodzić bo przecież tego ta osoba chce. Poprostu ignoruj ją. Pepeti - super, że dzidzia ok jest. Madusia mi na gadulcu pisała i prosiłam ją żeby Cie pozdrowiła. Trzymam za was kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yta - gratuluje i trzymam kciuki za was oboje. wpadaj czasem i mów jak tam sie czujecie Vollare - gratulejszyn. mam nadzieję, że wpadniesz od czasu do czasu. Dziewczyny niedajmy sie sprowokować. Ktoś sobie jaja robi i tyle. Niema sensu tego czytać ani odpowiadać. jeszcze trochę a jak zobaczę nick tymczasowy to niebęde w ogóle czytała co tam jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki dziewczyny za odp o moim katarku... oprócz tego to nic mi nie dolega, nie mam gorączki i czuje sie oki, tylko lenistwo mnie dopada... lola nie przejmuj sie złośliwościami innych, nie ma sensu, a z topiku nie waż sie odejść... franiu szczerze mówiąc jest mi obojętne co będe miała, oby było zdrowe i na pewno wcześniej będę chciala wiedzieć, ale jak wiadomo nie można sie nastawiać na 100% bo usg płata figle, hehe pozdrawiam i gratuluje NOWYM ZAFASOLKOWANYM DZIEWCZYNOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Weszłam do Was, aby zobaczyć o co ta cała awantura z lolą i lolu myślę, że jest tak jak juz to któraś tu napisała!ktoś chce Cię specjalnie sprowokować :( Wiesz?ja juz dawno zauważyłam, że na \"zaczepki\" tchórzliwych \"pomaranczy\", bojących się przyznac do własnego nicka jest po prostu ignorowanie ich!Jak to mawia jedna z moich koleżanek \"trzeba ich olać ciepłym moczem\" :) Tobe życzę wszystkiego najlepszego!Pisałaś, że narazie przestałaś starać się o dziecko i moim zdaniem to bardzo dobrze :), bo dziecko najczęściej pojawia się właśnie wtedy, kiedy najmniej sie tego spodziewamy :) ktoś na któryms z topików pisał, że najlepszą metodą antykoncepcji jest zbyt wielka chęć posiadania dziecka i chyba coś w tym jest :( My o pierwszą ciążę nie staraliśmy się wcale, o drugą 6 miesięcy :(i co miesiąc było wielkie rozczarowanie :( i niestety obie zakończyły się tak jak się zakończyły :( Lola jeszcze raz pozdrawiam i zyczę powodzenia i przepraszam, że ciutkę swojej historii wtrąciłam w Wasz topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę że nadal pojawiają się tutaj dziwne wypowiedzi. powiem tak Lolu w żadnym razie nie możesz nas opuścić, bo o to chodzi tym piszącym. A to co piszą to albo nie czytaj, albo po prostu nie przejmuj się tym. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał namieszać i nie można mu się pozwolić sprowokować. Jak wiadomo są ludzie i ........ Lolu także jeszcze raz nie przejmuj się, my tutaj wszystkie nie powolimy Ci nas opuścić!!!!! Witam nowe zafasolkowane dziewczyny. A ja wczoraj pobiłam chyba rekord. Jak tylko wróciłam z pracy, zjadłam obiadek i około 18:00 położyłam się na momencik.......i z krtóka przerwą na umycie zębów, obudziłam się dziś o 6:30. A właściwie to budzik mnie obudził. A wcale nie czuję się wypoczęta!!! Masakra, ale musiałam chyba odespać świąteczny maraton :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie mam za bardzo czasu bo muszę lecieć do pracy, a po pracy wizyta u gina... buziaki dla Was i miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i przeprzaszam ze tak wtracam sie na Wasz topic i jeszcze bede pisała nie na temat.Chodzi mi o tą afere z lola. Lolu przykro mi ze znowu wyszła taka afera ale chce zebys wiedziała ze to nie ja.Pisałam do Ciebie na Twoim topicu ale tam sie podpisywałam swoim nickiem.Obiecałam ze juz wiecej nie bede do Ciebie pisała i tak robiłam ale nie chce zebys teraz myslala ze to znowu ja bo tak nie jest.Moze faktycznie ktos postronny specjalnie tak sie wpisuje zeby nas sprowowkowac bo nie wydaje mi sie zeby to była któras z \"moich\"dziewczyn wiec po prostu nie reaguj na to i ignoruj a wtedy komuś sie znudzi.Mimo tego co sie stao zycze Ci wszystkiego co najlepsze.....i nie odchodz z tego topicu skoro jest Ci tutaj dobrze...... jeszcze raz przepraszam ze sie wtrąciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Dzisiaj piekna pogoda sie zapowiada normalnie wiosna pelna para :) U mnie wszystko ok, czuje sie bardzo dobrze, dolegliwosci mam malo do czego pomalu zaczynam sie przyzwyczajac i uwazac za normalne. Kobitki zafasolkowane, czy wyczuwacie juz zmiany w brzuszku, powiekszyly sie one nieco? Gratuluje nowym zafasolkowanym i zapraszam na nasz topik:) Iloneczek pisz co u Ciebie:) Basienka napisz jak bylo u ginka co Ci powiedzial i czy widzialas juz dzidzie? Balbinka jak ostatnio tez mam trudnoscie ze snem. Rano budze sie szybko w nocy spie jakos niewygodnie, moze to instynkt trenuje nas jak sie dzidzia urodzi, aby czuwac :) Miska jak bylo z M i jak z Twoja @ ? Mnik jak samopoczucie, kiedy kolejna wizyta u lekarza? Dobrze, ze sobie pospalas :) Lola, nawet o tym nie mysl, aby nas opuscic :) Smutasku co u Ciebie ? Daga jak tam, trzymam kciuki za Twoje nastepne staranka oby owocne byly :) Shene dzidzia daje sie we znaki? Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dzionka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Dzisiaj piekna pogoda sie zapowiada normalnie wiosna pelna para :) U mnie wszystko ok, czuje sie bardzo dobrze, dolegliwosci mam malo do czego pomalu zaczynam sie przyzwyczajac i uwazac za normalne. Kobitki zafasolkowane, czy wyczuwacie juz zmiany w brzuszku, powiekszyly sie one nieco? Gratuluje nowym zafasolkowanym i zapraszam na nasz topik:) Iloneczek pisz co u Ciebie:) Basienka napisz jak bylo u ginka co Ci powiedzial i czy widzialas juz dzidzie? Balbinka jak ostatnio tez mam trudnoscie ze snem. Rano budze sie szybko w nocy spie jakos niewygodnie, moze to instynkt trenuje nas jak sie dzidzia urodzi, aby czuwac :) Miska jak bylo z M i jak z Twoja @ ? Mnik jak samopoczucie, kiedy kolejna wizyta u lekarza? Dobrze, ze sobie pospalas :) Lola, nawet o tym nie mysl, aby nas opuscic :) Smutasku co u Ciebie ? Daga jak tam, trzymam kciuki za Twoje nastepne staranka oby owocne byly :) Shene dzidzia daje sie we znaki? Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dzionka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie w obcisle moje spodnie tez juz nie mieszcze, na sile zamkne zamek, ale przeciez nie bede sobie brzucha zgniatac, ale jak patrze na wage to nic nie przytylam. Ja chyba jeszcze troche poczekam z ciuchami, ale zaczne sie rozgladac, czy to nie za szybko u mnie na powiekszenie brzucha (7tc) ?????? Ja juz podejrzewam, ze dluzej w ciazy jestem, bo po tych tabsach moze wczesniej owu byla juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja sie mieszczę w swoje ubrania, ale to jakiś 7 tydzień :) choć już wydaje mi się że brzuszek jest większy no i przytyłam już 2 kg. Jak tak dalej będzie to co to będzie niedługo....a przecież jem tyle samo co zawsze. A następna wizyta u gina 30 kwietnia, więc jeszcze trochę czasu, wtedy już na pewno zobaczę dzidziusia i usłyszę serduszko. I tak sobie myślę, że po tym to już chyba w pracy powiem, zeby mnie za bardzo nie obciążali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik jak jestes szczupla osoba to nie masz sie co martwic tymi 2 kg, mowia, ze ciezsze kobiety mniej przybieraja na wadze. Mam nadzieje, bo jak ja mialabym jeszcze ze 20 kg przybrac oj mam nadzieje, ze nie. No to wtedy u mnie z tym brzuchem to normalne :) Wybieram sie natomiast na przyjeciny no i kreacja by sie przydala, wtedy bede w 12 tc, czy juz ciazowe ubrania?????????? A moze za wczesnie?????? Ja wizyte mam za rowny tydzien, ale dzidzi pewnie jeszcze nie zobacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... do gina ide wieczorem także jeszcze zadnych wieści nie mam piszecie o ubraniach, ze juz powoli sie nie mieścicie, a ja chyba nie przytyłam ani grama, we wszystko wchodze, brzucha wogóle nie mam, chyba ze mam zatwardzenie to tylko dlatego, hehe... u mnie to juz 3 miesiąc sie zaczął... tylko sie zastanawiam jak to sie liczy bo niektórzy liczą od ostatniej miesiączki a niektórzy od zapłodnienia... mam jeszcze pytanie jak mi lekarz da skierowanie na usg to czy to będzie dopochwowe juz juz normalne... napiszcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie bez zmian... jakoś tak... łyso... wybaczcie że mało piszę ale mam TOTALNY spadek nastroju :( trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka ja mysle, ze juz normalne, ale nie gwarantuje, bo sie wogole na tym nie znam. Wpadnij wiec wieczorem jak znajdziesz czas na kafe. Smutasku chcialabym Ci jakos pomoc, pocieszyc, ale nie najlepszy ze mnie pocieszyciel :( Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Balbinka Wasza wygoda jest najwazniejsza:) i napewno spodnie Ci dluzej posluza w ciazy. Ja dzisiaj ogladalam sobie ciuchy, ale oczywiscie nic nie kupilam, bo to troche za szybko, ale jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie cos kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam, ze to nie nienormalne, zeby ciuchy ciazowe takie drogie byly. Ja widzialam takie super spodnie na lato i kiecki normalnie cudo. Wiesz co uwazam za dobry pomysl. Nie wiem, czy w Polsce mozna juz kupic, podejrzewam, ze tak. Jak moja bratowa byla w ciazy jeszcze tego nie bylo. Takie pasy ciazowe to jest normalnie kawalek materialu w roznych kolorach i wzorach, ktory zakladasz na brzuch. Jezeli stara bluzka podnosi sie do gory, bo brzuszek urosl, ten pas zakladasz na bluzke lub pod i ladnie przykryje brzuszek. Takim sposobem mozesz nosic niektore ciuchy z przed ciazy i nie chodzisz z golym brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, Gawit dziekuje ze przyszłyscie !!! I nie musicie przepraszać .... A propo Rudi to ja cie nie podejrzewałam ..... Dziewoje \"wzrost\" brzucha zależy od ciąży, każda z nas i każda cia jest inna więc .... Basienka czekamy na wiadomosci a co do usg to raczej przezpochwowe jest dokładniejsze !!!! Daga mówiłam że jednak sie udało tego \"dziadstwa\" pozbyć a ty nie wierzyłaś- widzisz !!!! Obiecałam sobie ze wiecej żadnej \"pomarańczowej\" wypowiedzi nie przeczytam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka jak kupisz cos na alegro i bedzie złej jakości czy nie takie jakie było przedstawione to mozesz wystawić opinie sprzedającemu no i zwrucić towar w ciazu 7 dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze gdzie są wszystkie dziewczyny ? Odzywajcie sie ! ILONICZEK, MISKA, PELIKAN, DAGA, MATODA pisać do nas !!! Vollare pisz do nas jesli chcesz, dziękuje za twoje \"kazania\" do dziewczyn no i za wsparcie ! Ciesze się twoją dzidzą i zycze żeby tym razem sie udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ! Przyszłam i Was już nie ma ! Smutna lala co u cibie ? Poprawił sie humorek ? Idz na piwko i sie rozstresuj ! Mam pytanko do staraczek i zaciżonych również ..... przed @ w styczniu nie miałam żadnych objawów (CYKL TRWAŁ 28 DNI- był takiej długości jakie miałam od zawsze) przed @ w lutym (CYKL TRWAŁ 32 DNI bo chyba mi sie rozregulowały) tez nie miałam szczególnych objawów @, przed 2 w marcu miałam wszystkie objawy ciązy (CYLK TRWAŁ 31 DNI i to swiadczy że zaczynam mieć nieregularne @ ale cykle są dłuższe niz 28dni jak miałam wcześniej) a teraz mam 20 dzień cyklu czyli jak dobrze pójdzie za 8 dni powinnam mieć @ i bolą mnie piersi i krzyże ! No i teraz pytanie CZY TO OZNACZA ŻE @ PRZYJDZIE SZYBCIEJ NIŻ PRZED 28 DNIEM ? nigdy nie miałam bulów piersi 8 dni przed @- zazwyczaj pojawiay sie one góra 4 dni przed .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że poza bólem piersi są one napiete i wrażliwe jak zawsze na @ tylko że szybko zaczeły boleć .... A poza tym zmieniłam stopke żeby wam nie smucić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola masz to samo co ja mialam przed tym jak wzielam tabsy, bo bardzo chcialam dzidzie i czekalam na to, ze @ nie przyjdzie, a ona zawsze przyszla tylko coraz pozniej i pozniej az mi sie cylkle rozregulowaly. Twoj przedwczesny bol piersi moze kilka rzeczy oznaczc, nie sadze jednak abys wczesniej @ dostala chociaz to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Balbinko z tymi spodniami dla mnie jest to dobry pomysl, bo mam kilka par wiekszych spodni, bo ostatnio schudlam, wiec bede mogla je wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia 79
Witajcie dziewczyny :):):) Ależ ja się za Wami stęskniłam! Nie było mnie tyle czasu bo byłam na 2 - tygodniowym urlopie w Rzymie. Wróciłam w piątek na same Święta :) Dzięki temu, że wyjechałam zupełnie inaczej podchodzę do spraw związanych z życiem codziennym, pracą, staraniami o dziecko ... Zanim nadrobię tą lekturę :) minie pewnie trochę czasu ale obiecuję, że wszystko przeczytam od deski do deski! Bardzo się cieszę, że przybywa dziewczyn zaciążonych :) Kochane, trzymam kciuki za Was i za Wasze maleństwa :) Mam nadzieję, że wybaczycie, że dzisiaj się nie rozpiszę do każdej z Was z osobna. Nadrobię to niebawem. Póki co, życzę Wam miłego wieczorku :) Ależ ja sie cieszę, że wróciłam już do Was :):):):):) BUUUUUUUUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×