Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

poza tym... obiecałam sobie że następny test który zrobię będzie pozytywny... nie chcę się rozczarować... a druga sprawa- gdyby się okazało, że jestem w ciąży chciałabym to od razu Ukochanemu powiedzieć... w czasie świąt apteki zamknięte więc zostaje ewentualnie wtorek... wszystko się pięknie składa:) ponawiam pytanie- czemu mam tak mokro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala mokro masz dlatego że albo jesteś zaciżona albo tak masz zawsze przed @ ......... Jeśli tak nigdy Ci sie przed @ nie zdarzało to pewnie zaciżyłaś bo w ciąży są większe ilości sluzu niz zwykle albo masz (miałaś) jakieś zmiany hormonalne czego efektem jest \"mokro\" ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala chyba że masz tak zawsze przed @ tyle że wcześniej nie zwracałas uwagi na to bo sie nie starałas i nie wsłuchiwałaś w organizm ........ ja podczas staran o pierwsza ciąże nie wsłuchiwałam sie bo udało sie za pierwszym podejsciem a przez te starania zaczełam sie wsłuchiwać, wypytywać ginka o wszystko, mierzyć tempke i przez to teraz duzo rzeczy wiem bo sie \"obserwowałam\" i na siłe pomagałam sobie zajsć w ciąże ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka- pożyjemy... zobaczymy... :) nigdy się zbyt szczegółowo nie obserwowałam... brałam tabletki więc o zaciążeniu nie było mowy... później jakoś seks był w dniach raczej niepłodnych... to pierwszy cykl kiedy mogło się coś wykluć;) jeszcze chwilkę siedzę i spadam spać... sugeruje się tymi większymi cyckami w początkach ciąży... a mnie tam nic nie urosło... idącym spać- miłej nocki:) Miśka- jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek od wczoraj chodzę spać zaopatrzona w \"pampersa\";) sesese... Miśka- jak tam? spijcie dobrze:) (choć i tak przeczytacie to dopiero rano;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola jeśli chodzi o te witaminy to nie z reklam sie o tym dowiedziała tylko od dwóch koleżanek, które zażywały materne i same zauważyły poprawę co do włosów i paznokci, wiec jednak coś w tym musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witan, oj ale wczoraj zaszalałyścier z tymi wpisami. Myślałam, że nie doczytam do końca. Basieńka tutaj nikt nikogo nie olewa, ja staram się psać do wszystkich razem, nie imiennie, bo po porstu nie jestem w srtanie napisać każdej z osobna. Moje posty też czasami są niezauważane, ale mogę to zrozumieć. Także nie denerwuj się i więcej wwyrozumiałości dla nas :) A z tym jedzeniem, to jak już sama nie wiem, z tej Waszych wczorajszych pogaduch wychodzi, że nic nie wolno jeść. Ja nie będę się stosować do tych rad. Jem po prostu to na co mam właśnie ochcoę. Myślę, że to najrozsądniej. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. No kawy nie pijam, serów pleśniowych też nie będę jadać. A wczoraj na rzykład naszło mnie na winogorno i wcioągnęłam wszystkjo co kupiłam, z mała pomocą męża. Pyszniutki :) Któraś z Was pytała o cerę i włosy. U mnie właściwie na razie nic się nie zmieniło, co jakiś czas jakiś pryszcz się trafi :)A włosy...sama nie wiem, ale raczej bez zmian. No to tyle ode mnie na teraz. Postaram się odezwać jeszcze w ciągu dnia. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety ile błędów, sorki ale jeszcze trochę zaspana jestem, choć już w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Niesamowicie piekna pogoda sie zapowiada w te Swieta to fajnie. Niestety nie uda nam sie w tym roku na Wielkonoc do Polski popedzic :( Ale za to w maju sie wybieramy i juz sie nie moge doczekac :) Oj jak ja tesknie za starymi katami. Ja dzisiaj znowu bez objawowo, cos mnie tu nie daje spokoju. To ja mam byc te 15 % kobiet, ktoere nic nie odczuwaja? Cosik mnie sie nie zgadza. Ja jeszcze oczywiscie bede wpadac na kafe, ale dla tych ktore dopiero po Swietach beda mogly : WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH, WIOSENNEGO NASTROJU, SMACZNEGO JAJKA, BOGATEGO ZAJACZKA ( OBY DZIDZIE STARACZKOM PRZYNIOSL) NO I OCZYWISCIE MOOOOKREGO DYNGUSA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Dzieczyny słuchajcie ja zawsze czytam wszystkie posty ale czasami niemam nic do powiedzenia na any temat bo się nieznam na tym, więc nieodpisuję...A czasami (tak jak wczoraj) mam doła i niechcę was dołować... Pogoda do d...Mój biedy M. myślał, że sobie grilla w święta strzeli, a tu nici... Wstałam dziś ok 8.30 i półprzytomna dzonię do szpitala czy wyniki są. Kobita mówi, że są i pyta czy dzisiaj przyjadę. Ja oczywiście stary hipohondryk - po takim pytaniu - biegiem zaczęłam sie zbierać (już mi w główce krążyło: RAK). Przyjeżdżam a tu się okazuję, że II grupa + stan zapalny. Tak cosik czułam, że się źle dzieje ale ta głupia nadzieja...Ech...dostanę pewnie jakieś czopki i zero sexu przez kilkanascie dni...I zero staranek...:(:(:(...Ale pocieszające jest to, że kilka lat temu miałam III grupę i nieleczyłam jej...Więc się sama wykurowała Frania - przykro mi, że niewpadniesz do \"starego\" kraju. Wiem jak w święta jest ciężko na obczyźnie...Ale te 3 tygodnie szybko zlecą. Pogoda będzie lepsza... Mnik - i tak trzymać z tym jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę..tyle sie napisałam i wsyzstko mi zniknęło grrrrrrrr....wrrrr.... Daga przykro mi z powodu Twoich wyników, ale miejmy nadzieję że będzie wszystko oki i tylko nie potrzebnie się martwisz. Bablibnko witamy na naszym topicu. Tylko dlaczego mnie nie ma w tabelce???? hmmm Franiu, fakt święta poza krajem są jednak troszkę inne. Ale jak tylko będziesz chciała to sobie stworzycie i tam gdzie jesteś polską namiastkę świąt. A czas tak szybciutko pędzi, że niedługo już będziesz w Polsce. A właściwie to gdzie Ty przebywasz obecnie??? Ale mam dziś lenia, mówię Wam normalnie szok. Ale na szczęśćie w pracy też dziś dość spokojnie, chyba już większość myślami świętuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę, bo Ktoś mnie wyrzuciał :( Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesie ń(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........01.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............07.04........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Balbinka 2 oczywiscie, ze mozesz z nami zostac bedzie nam razniej :) Przykro mi z powodu fasolki, ktora stracilas w zeszlym roku :( Gratuluje natomiast fasolki , ktora nosisz w sobie. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Mnik ja mieszkam od trzech lat w Holandii na ogul jest mi tu dobrze, ale pomimo tego tesknoty nie da sie uniknac w takiej sytuacji, ale czas leci szybko i juz niedlugo bede w Polsce. Oj Dagus dbaj o siebie, aby wyniki byly lepsze, bo jeszcze kilka dni i wiesz akcja dzidzia ;) Dziewczyny ja tak patrze sobie na te tabelke i jestem szczesliwa, ze zaciazonych przybywa, ale patrze sobie rowniez na punkt drugi czyli mamusie aniolkow wtedy mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, Balbinka śliczne zdjęcie, jaka duża już ta Twoja dzidzia :) Ja też już nie mogę się doczekać USG, ale moje maleństwo jest jeszcze za malutkie, to dopiero jakiś 6 tydzień. Muszę jeszcze cierpliwie poczekać. Moje dorgie życzę Wam radosnych i spokojnych świąt, w gronie najbliższych, dużo odpoczynku i dobrego samopoczucia. I wszyskim (tym które już są w ciąży i tym które już niedługo będą) ślicznych, kochanych babasków :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, ale sliczna dzidzia to zapewne niesamowite uczucie swoja dzidzie zobaczyc. Dzisiaj pogoda jest super w sloncu mozna sie opalac, oczywiscie nie na stroju juz no ale w bluzce za pewne. Dziadek mojego meza tez walczyl tutaj i zostal po wojnie :) moze sie znali :) Pozdrow swojego dziadka zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinka... śliczny dzidziś ... zazdroszczę Ci ze juz mogłaś go zobaczyć, ja nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę swojego... w środe po świętach idę do gina i jak mi nie da skierowania na usg to sama go o to poprosze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Balbina- jeszcze się z Tobą nie przywitałam... Katowice powiadasz... no to witaj w klubie ziomek;) i fajną masz tą Dzidzę... taka trochę kosmiczna ale każda z nas tak właśnie wyglądała swego czasu;) sesese... Mnie dzieciaki w pracy dziś dały ostro popalić... pogoda na nie wpływa masakrycznie- świrują, ryczą, pokładają się... tak się naszarpałam z nimi że... zaczął mi się @... póki co różowe ale pewno się rozkręcą... :) dobrze, że dziś piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa wersja tabelki: Nick Wiek Miejscowość następna@ starania od lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesień (zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.........śląsk................12.02............luty \'07 Miska 007...24.........ok.Opola...........04.04............wrzesien\'06 luty\'07 Daga_p_11...30....Częstochowa.........01.04............marzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄŻONE Nick Wiek ostatnia@ termin porodu miejscowość shenen.....31........05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26........27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23.......23.02.2007......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28............22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28......13.01.2007......20.10.2007...... Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, coś zepsułam... wklejam jeszcze raz: Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesie ń(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........01.04............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05........ ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja zmykam, będę dopiero we wtorek po świętach. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka- mieszkam w centrum Katowic z widokiem na Spodek... a pracuję jako pedagog specjalny... obecnie w przedszkolu z dziećmi autystycznymi i z zaburzeniami zachowania (autyzm, ADHD, zespół Aspergera). Wszystkie \"moje\" dzieci mają dodatkowo \"bonusy\" od życia: upośledzenie umysłowe, padaczkę, ubytki słuchu... no i czasami rzucają się na glebę waląc się pięściami i uderzając głową (własną lub moją) w podłogę... i trza Słoniki podnosić żeby se krzywdy nie zrobiły... ale kocham je STRASZLIWIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przerwie porządkówi i pieczenia przyszłam wam zyczyć WESOŁEGO JAJKA :p Spełnienia marzeń a przede wszystkim zdrowych bobvasków ...... Balbinka ciesze sie że udało mi sie ciebie namówić na nasze forum ..... a z tamtym zrób co chcesz ale one cie mają gdzieś i nawet nie zauważają że cie nie ma ........ Smutna lala prace masz cięszką ale napewno masz ztego wiele radości ......... miłość dla tych dzieciaczków jest najważniejsza ...... Pozdrawiam i zmykam .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Lolka- nie trza mi było się spieszyć z tym testem:) czytałaś wcześniej? życzeń Wam dziś nie składam bo tu będę cały czas... ale jeśli ktoś ma zniknąć- to jednak pożyczę: WESOŁYCH ŚWIĄT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala przykro mi z powodu twojej @ ale nie udało sie w marcu to uda sie teraz !!! Ja z taką myślą żyłam przez 8 mmiesięcy wiec tobie tego nie życze ..... Balbinka a odejście z tamtego forum to twoja decyzja ale ja jestem za tym żebyś skończyła tę \"przyjażn\" i nie hcodzi mi o to ze mam z tamtymi dziewczynami wojne tylko o to że one kazdego mają gdzieś ....A ciasto już wyjełam i nie przypaliło sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Lolka że ja @ przyjęłam ze spokojem... z logicznego i matematycznego punktu widzenia- szanse były marne a i cycki nie urosły ( będę się trzymać opcji że we wczesnej ciąży rosną;)) Balbina- urosły? a z ciekawości - co to za topic nieprzyjemny? idę do kina i na piffko- wiecie co... mam wspaniałych przyjaciół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - superowo, że jesteś :D...Buuuuuuu niemogę zobaczyć zdjęcia....:(:(:(:(...A niedobra lola sie nabija podle....:(:(:(:/:/ Smutna_lala - masz naprawdę cieżką pracę. Jestem pełna podziwu ! Mnik - WESOŁYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA I ZDROWEJ DZIDZI ALBO DWÓCH!!! Basieńko - ani sie niespostrzeżesz jak małe ci kopa zasunie ;) Frania - nawet niezauważysz kiedy już przyjdzie termin pakowania i wyjazdu :d A ja w środę po świętach mykam do gina... Dowiem się co z tą \"jajkową torbą\" i pewnie dostane jakieś czopencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam się, bo przecież @ przylazła Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok19.04...........wrzesie ń(zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice.............05.02............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............04.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 01.12.2007..........Oosterhout Pelikan...... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............cysta Daga_p_11.....torbiel w jajniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala topik ten jest \"nieprzyjemny\" ale nie chce podac jego nazwy bo potem bedzie że robie antyreklame ........ Z tego topiku znamy sie właśnie ja DAGA i BALBINKA ........... A swoj droga nie obraż sie ale zdziwiło mnie że dzis idziesz do kina i na piwko ..... nie jestem zagorzał chrześcijanink ale też troszke mnie dziwia niektóre zachowania ... Oczywiście nie chce cie urazi ...jeśli tak to odebrałas to przepraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna_lala - ja też się skupiam na biuście (fajnie to brzmi ;)). Jeśli nieboli i nierosnie to nici z dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeee. Otworzyło mi sie zdjęcie...Ale suuuuper niuniek ablo niunia :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×