Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Franiu Mnik to kłócie to chyba normalka w ciąży bo ja też tak miałam jak dzidzia jeszcze zył (może to marne porównanie) a poza tym ciesze sie że czujecie sie dobrze ... A ja wczoraj byłam na \"potupance\" :p (tak moja koleżanka nawzała zabawe :D ....... dziś kacor troszke męczy, chodzi o duże pragnienie .......... ale nie myslcie ze byłam pijana, wypilismy z przyjaciółmi tylko pare piw :D i musze przyznać ze pierwszy raz na imprezie nie myślamłam tylkko o ciązy i o tym zeby nie wypić nic bo moze akurat jestem .... teraz akurat jestem pewna ze nie jestem zaciążona i że prędko nie bede .... P.S. Oblewany u mnie był okropny, padał deszcz a poza tym rodzinka troszke \"przedobrzyła\":p ale wieczorem przestał padac deszcz i nawet cieplutko było na tej \"potupance\":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik po twoich objawach przy stole trudno by było żeby rodzinka sie nie domyśliła ..... :D A ja słyszałam że to że kobieta jest w ciązy widać w oczach .... słyszałam tez ze jak dzidzia to chłpoczyk to mama pięknieje w czasie ciązy a jak dziewoja (musze Was zsmucić) mama traci urode na rzecz córy .... No więc zycze wam wymarzonej płci dziecka no i jesli bedzie to dziewoja to żebyście jednak nie traciły urody a córka żeby i tak była sliczna ..... Balbinka ty prawdopodobnie bedziesz miała chłopca ..... myślisz że to co mówią przesądy sprawdza sie ? ocen po sobie :p Miska, Iloniczek, Matoda, Basieńka, Shenen i reszta gdzie wy sie podziewacie ?? Miska i Iloniczek piszcie co z tymi @ ....... Pelikan, Shenen, Basieńka, Balbinka jak sie czujecie ? Matoda, Andzia 79 co się z Wami dzieje ? Daga jak tam samopoczucie ? Smutna lala odezwij sie jak już niestety rozstaniesz sie z M na następny tydzień .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie do zafasolkowanych, czy bierzecie jakies witaminy procz kwasu foliowego? Bo ja tylko kwas foliowy lekarz nic nie mowil o witaminach, o kwasie zreszta tez nie. Wiec jak u Was z tymi witaminami? Lola ja nie potrafie jszcze powiedziec czy wypieknialam, czy zbrzydlam dla mnie nic sie nie zmienilo, a od innych tez nic nie slyszalam. Nawet schudlam ostatnio kilogram, a nie wymiotuje. Mam nadzieje, ze to normalne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu spadek wagi na poczatku ciaży to podobno norma ........ co do witamin to szłyszałam że bez polecenia lekarza nie powinno sie ich zażywać , tylko kwas foliowy 3 miesiące przed ciażą i do 3 miesiąca ciąży ..... Ja w czasie staranek brałam FEMINATAL dla kobiet w ciązy ale ginek powiedział żeby brac tylko kwas foliowy nawet jak sie uda ...... Wiem że prosiłaś o odpowiedz zaciazone a aja nia nie jestem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jestem jestem i nie zamierzam Was opuścić tylko przez te święta troche zamieszania i szczerze mówiąc mało przebywałam w domu a co sie z tym wiąze i przed kompem... Ciesze sie ze juz po świętach bo dłużej przed stołtem bym nie wytrzymała tym bardziej ze nie na wszystko miałam ochote i nie wszystkie zapachy mi pasowały, hehe... Ogólnie martwie sie bo złapał mnie katar...pogoda też mało sprzyjająca...mam pytanie czy taka infekcja jest graźna dla dzidzisia??? Jutro idę do gina to mi pewnie powie. W sumie wolałabym zeby samo przeszło mi niż mam brać jakies leki... Od jutra znów do pracy, ech... rozleniwiłam sie troche i dobrze mi z tym... lola nie przejmuj sie głupimi docinkami niemiłych osób, nie mają co robic to dokuczają innym... takich trzeba olewać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ja nie biorę zadnych witamin oprócz kwasu foliowego. Pytałam sie lekarza i on powiedział ze nie ma takiej potrzeby i zebym nic nie brała, no to nie biore, mysle ze jak skoncze brać folik to wtedy mi cos przepisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka milo ze jesteś ...... powiadasz że sie rozlenmiwiłas .. a kto tego nie zrobił przez święta :p ? Co do katarku to nie mam pojcia ale chyba nie powinien zaszkodzić .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za cenne odpowiedzi chyba narazie poki mi lekarz nic nie mowil postaram sie zaspokajac potrzeby witaminowe pokarmem. Chociaz ostatnio nie mam apetytu to zupelnie niepodobne do mnie :) A jak juz cos zjem skromnego np. salatke warzywna( bez majonezu) to mam wrazenie jakbym sie za czterech najadla. Lola ja tak tylko napisalam, ze do zaciazonych, ale przeciez Ty wiesz o co chodzi, wiec Twoja opinia jest bardzo wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu wiem że pytanie było do wszystkich i że żartowałaś :p Balbinka ale znikanie wyprysków to tez \"upiększenie\" cery hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie dziewczyny wiedziec pozniej co bedze, chlopczyk czy dziewczynka? Ja z reguly jestem bardzo ciekawa i nie wiem czy wytrzymam niewiedzadz, ale moj M chce niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ja tez jestem strasznie wszystkiego ciekawa ..... :p A ja sądze ze jak ty poznasz płeć to twojemu M sie wygadasz bo nie wytzrymasz ..... ja bym chciała znać płeć dziecka w ciąży ...... nie wiem jak mój luby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrząca z oddali
Właśnie z ciekawości postanowiłam doszukać się problemów niesnasków na forum...jakież niektóre z Was są dziecinne nie wytykając palcem :)...Nie wiem czemu ale Lola czepiasz się niepotrzebnie innych choć napisali prawdę - trzeba niekiedy umieć przyjmować krytykę a nie wielce się oburzać!!!!! Jeśli już jesteś taka oburzalska to napisz "dawnym koleżankom", że się obrażasz i tyle a nie wyciągaj tego wszystkiego na innego tematy forum :( Takim zachowaniem potwierdzasz swoją niedojrzałość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Balbinka i ja troche nieswoja jestem, bo zamiast Balbinka napisalam Basienka :o Bardzo przepraszam za pomylke teraz ja mam nadzieje, ze wybaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja bym tez nie wytrzymala jakbym wiedziala co bedzie. Wszyscy by wiedzieli nastepnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu odnosnie witaminek, to ja również poza kwasem foliowym nic nie biorę. Brałam zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale gin powiedziała mi, że jak będę miała mdłości to żebym odstawiła. A że opakowanie mi się skończyło, to już nie kupowałam więcej. A co do płci dizdziusia, to ja oczywiście będę chciała wiedzieć, bo nie wytrzymam, nie ma szans. Już teraz jestem strasznie ciekawa :D No i mi też mnóstwo przyszczy na twarzy wyskoczyło grrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka ja mysle, ze z tym katarem to nic nie zaszkodzi. Kiedys czytalam, ze od 10 tc juz tak latwo nie sa w stanie dziecku roznorodne infekcje zaszkodzic mysle, ze i katar nie. Masz jednak jutro lekarza moze on pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki. Cześć babeczki. Ja dzisiaj z rańca juz dentyste zaliczyłam. Po znieczuleniu mi się słabo zrobiło... Szoking. Widzę, że po śiwetach wszystkie jesteście w miarę zdrowe i super. Balbinka - ja bym od razu chciała wiedzieć i pewnie wszystkim bym powiedziała. :D Frania - mnie też brzusio pobolewał lekko czasami. Basieńka - to gorączka jest groźna. A wiesz, że leczony katarek trwa tylko 7 dni podczas gdy nieleczony aż tydzień ;)) Co do witaminek - mój ginek był tego samego zdania co Basieńki - czyli nic na siłę bo nadmiar witamin jest też szkodliwy Mnik - moja dyrka w szkole też zauważyła bo podobno sie zmieniałam na twarzy. I też niepotrafiła mi powiedzieć jak. Miska - jak po powrocie od M? Iloniczek - jak fasola? Pelikan, Shenen - mam nadzieję, że u Was i u maleńst wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny:) jeszcze nie doczytałam wszystkiego, co napisałyście przez święta ale obiecuję że nadrobię:) u mnie święta- średnie... żadnego podniosłego nastroju (same z mamą albo ja sama ze sobą bo Chop w pracy), w żadnym wypadku nie groziło mi przejedzenie- Chop nie zrobił zakupów... i generalnie... będę do Was zaglądać ale jakby... biernie... mój związek stoi pod OGROMNYM znakiem zapytania więc dziecko w tej chwili- raczej nie jest dobrym pomysłem... okazało się, że mamy różne wizje przyszłości- zwłaszcza tej najbliższej... w skrócie- jestem zmuszona szukać pracy, dostałam propozycję ale w mieście Chopa więc - musielibyśmy razem zamieszkać... ma własne mieszkanie (ok. 36 metrów) ale twierdzi, że to za mała przestrzeń jak na 2 osoby, 2 koty i 2 gryzonie... suma summarum- dowiedziałam się, że gdyby chciał ze mną mieszkać to i to zaproponował... no cóż- w sumie racja... więc- nadal mam problem z pracą a moje poczucie bezpieczeństwo- z lekka padło w gruzach... ale dam radę- zawsze se musiałam dawać rade:) trzymcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna lala przykro mi że twój związek stoi pod \"znakiem zapytania\" a więc i że prawdopodobnie twoje największe marzenia czyli dzidzia też ....... co do pracy to dlaczego szukasz skoro pracujesz z dziecmi ? MOJE DROGIE DZIEWCZYNY !!! jAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO JA ODEJDE Z TEGO FORUM BO PRZECIEŻ PRZEZE MNIE NIE MOŻE ONO SIE STAĆ MIEJSCEM WIECZNYCH KŁÓTNI I ZACZEPEK OBCYCH ... JAK WIDAĆ WCZORAJ PRÓBOWAŁAM ZAŻEGNAĆ KONFLIKT, MIMO WŁASNEJ OBIETNICY WESZŁAM NA STARE FORUM I POPROSIŁAM ŻEBY DALY SOBIE I MI SPOKUJ ALE NIE SKUTKUJE ..... DALEJ PISZĄ I bĘDĄ PISAŁY I \"LAZIŁY\" ZA MNĄ WIĘC JAKI TO MA SENS ? PROSIŁAM ALE ONE DALEJ ZACHOWUJĄ SIE JAK DZIECI I NIE DOCIERA- A WSTYD PRZED WŁASNYM ZDANIEM, PRZED SAMYM SOBA NADAL NIE POZWALE SIE IM PRZEDSTAWIĆ ...... A CHCIAŁAM DODAĆ ŻE JA NIKOGIO NIE WYZYWAM OD \"ZA STARYCH NA DZIECKO\" ITP I NIE ŻYCZE SOBIE WYZYWANIA MNIE OD DZIECI I MAŁOTAL BO NIKT TU NIE MA TAKIEGO PRAWA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Lola u - wiesz jaki jest najlepszy sposób na zażegnanie konfliktu - milczenie. A jeśli ktoś nie ma odwagi na wypowiadanie się tutaj pod swoim nickiem to tym bardziej to ignoruj. Jest też taki wątek śmietnik na forum Redakcja Kafeterii. Podajesz tam link do strony i prosisz o usunięcie wpisu (podajesz czyj to wpis i z której godziny). Najczęściej moderatorzy usuwają to tego samego dnia. Powodzenia i dużo uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola u ucieczka to nie jest dobry sposób ... ja napisałam słowo do dziewczyn na twoim byłym forum, wejdz tak i poczytaj . Chciałam tam dołczy ale widze że dzieje sie coś złego ...... Do Ciebie skieruje takie słowa- może i masz mało lat ale duzo przeszłas i duzo rozumiesz. Wcale nie uważam po twoich wypowiedziach że jesteś dziecinna czy \"małolata\" i tak jak piszesz nikt nie ma prawa tak to ciebie pisać ! Ta kłótnia to po cześci twoja wina bo to ty zaczełas pisac o dziewczynach,wcale ci nie oczyszczam z wszystkiego ale one przesadzają wzgledem ciebie !!! Wiedz że powinnaś wierzyć że zostaniesz mamą tak jak ja wierze po starcie 4 dzieci (jestem w 5 ciązy) i przestań zwracać uwage na koleżanki z poprzedniego forum, wszystko sie ułozy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po popoludniwej drzemce :) Lola nie przejmuj sie tymi ludzmi im o to wlasnie chodzi, zeby Cie z rownowagi wyprowadzic. Przeciez wcale nie musisz z ich powodu odchodzic to glupie, przeciez Ty nic nie zrobilas. Daj sobie z nimi spokuj popisza, popisza i jak nie bedziesz reagowac to im sie znudzi mowie Ci. Nie wchodz na ich forum, nie odpowiadaj na ich posty, a znajda sobie kogo innego do krytyki, bo im tylko na tym zalezy, aby innych krytykowac. Porostu nudza sie na wlasnym topiku i zazdroszcza nam naszego. Jakim prawem wchodza one na nasz topik i bzdury wypisuja. Ach, szkoda slow,wiec glowa do gory Lola i juz wcale o tym nie mysl. I nawet o tym niemysl, aby nas zostawic!!!!!!!!!!!!!! Smutna lala, bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji, mam nadzieje, ze sie wszystko ulozy i nie bedziesz musiala sie martwic o przyszlosc. Moze M zmieni zdanie, ale po tym co powiedzial..... juz sama nie wiem. Przeciez on tez pragnie tego dziecka nie? Jak on sobie te Wasza przyszlosc wyobraza? Bedzie dobrze smutasku, a teraz sie usmiechnij :) Iloneczku Ty nasz mowkaj co z ta @ Daga ty juz masz z glowy dentyste, a mnie jeszcze on czeka. A ja sie strasznie dentysty boje normalnie majtki pelne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepetti czytałam że twoje dzieciatko sie porszyło i gratuluje !!! Dziękuje za rady co do Waszych koleżanek, sama widzisz że próbowałam nie zwracać uwagi i nawet byłam uWas i wiesz co napisałam ... ja próbuje a ktoś dalej szuka dzióry w całym !!! Frania nie moge się nie przejmować bo nie chce by ten topik stał sie polem bitwy przez mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola pole bitwy jest wtedy, gdy dwie strony lub wiecej walczy, ale Ty nie musisz walczyc. Niech one same sie bija jak sa takie madre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania ciesze sie ze nie chcesz zebym odeszła ale widzisz jak jest .. mam tylke lat ile mam ale troszke przeszłam tak jak pisała vollare !! Jak ja tu ciągle bede to one ciagle bedą do mnie pisać zwracając sie do mnie \"dzieco\" czy \"małolata\" a i przy okazji obrażają Was za to że ze mna piszecie .... Wyspałaś sie ? Jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×