Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Balbinko ja kupilam pelargonie wiszace, turki, margaretki no i jeszcze takie wiszace male kwiatuszki nie wiem jak sie to nazywa, ale pieknie sie rozrasta i ladnie wyglada. My mamy bardzo malutki ogrodek, ale pomimo tego jestem bardzo szczesliwa jak moge go troche przyozdobic :) Ja zycze rowniez wszystkim slonecznego weekendu i dobrego humorku. Pewnie jeszcze jutro wpadne sie przywitac :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pustek na topiku nie skomentuje bo wiecie co o tym mysle ..... Balbinko cieszę sie bardzo że z dzidzią ok ! No i fajnego masz chyba ginka :D .... Matoda no z tym twoim ginkiem to troche nie tak coś bo przecież kobietom w ciązy urlop przysługuje od początku ! Franiu a jednak zobaczyłaś wczoraj 21 :p Co do kwiatków to bardzo lubie je fotografować ale nie cierpie ich sadzić :D hehe- poprostu mnie to nie interesuje ! A co do zakupów i robienia ich to tez nie była dla mnie nigdy przyjemnośc bo nie lubie łazić po sklepach ! Miłego dnia i weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko to głównie dla ciebie ale wszystkim sie to przyda ! \"USG - szkodliwe, czy nie? Badając pacjentki (jako ginekolog-położnik zwykle spotykam się z tą piękniejszą częścią naszego społeczeństwa) bardzo często słyszę pytania o szkodliwość ultradźwięków. Na ten temat można napisać kilka grubych książek, krócej zaś rzecz można określić następująco: Znane są tzw. biologiczne efekty działania ultradźwięków, które w trakcie eksperymentów są w stanie spowodować działanie teratogenne, zahamowanie wzrostu płodów (mysich), obumieranie komórek czy organizmów jednokomórkowych, jednak dotyczy to ultradźwięków o bardzo dużej mocy, mocy której nie stosuje się w medycynie diagnostycznej tzn. w aparatach, którymi wykonuje się badanie pacjentów. Ultrasonografy diagnostyczne nie wysyłają ultradźwięków w sposób ciągły lecz robią to pulsacyjnie, w sposób istotny zmniejszając i tak już niewielką dawkę ultradźwięków. Płód jest w sposób szczególny chroniony przed działaniem ultradźwięków poprzez swoje duże oddalenie od głowicy aparatu emitującego fale ultradźwiękowe. Autorowi znane jest jedno, ale za to poważne działanie szkodliwe a mianowicie, wykonując badania od 15 lat nabawiłem się trwałej kontuzji prawego barku, ponieważ jestem praworęczny i głowicę aparatu trzymam zawsze w prawej dłoni. Nienaturalna i kilkanaście razy dziennie powtarzana pozycja mojej ręki w konsekwencji doprowadziła do rozwinięcia się u mnie \"choroby zawodowej\" ultrasonografistów czyli tzw. zespołu bolesnego barku. Innej szkodliwości ultrasonografii nie znam, oczywiście z wyłączeniem zupełnie wyjątkowej sytuacji, kiedy to często bardzo ciężki aparat może spaść komuś na głowę, co jest możliwe ale raczej tylko teoretycznie.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc widzisz Balbinko, USG szkodzi lekarzowi a nie tobie i dzidzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :) Lola no masz racje co do tej 21, a ja nawet o tym nie pomyslalam hihihi. Pewnie nie bedzie za wielki ruch na topiku w koncu to dluuugi weekend. Niestety nie dla nas bo tylko poniedzialek wolny, ale to sie da. Pogoda u mnie nadal przepiekna , wiec siedzimy na dworze i korzystamy, bo nie wiadomo jeszcze jak dlugo tak ladnie zostanie. Kobitki dbajcie o siebie i swoje dzidzie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie choć tu i tak pustki !!!! Oj ten weekend nie słóży naszemu topikowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężarówki i staraczki. Serewrek juz na chodzie. Gratuluję zdjęć maluszków :D U mnie pojaiło się już plamienie. Pewnie @ przyjdzie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tego zachmrzonego ranka ! W nocy u mnie była taka burza ze grzmoty stawiały ludzi na równe nogi a błyskawice rozświetlały niebo ... normalnie jasno w srodku nocy :-( Pelikan, Iloniczek, Shenen i reszta gdzie sie podziewacie ? Daga cieszysmy się ze wróciłaś wreszcie ! Balbinko jak brzuszek ? Frania, Mnik jak sie dziś czujecie ? Matoda co u ciebie ? Smutna lala może jesteś zajęta tymi kursami nurkowania i innymi sprawami ale jestem pewna że nas czytasz więc napisz coś bo sie martwimy !!!! Pozdrawiam 🌻 Miłego dzionka :D mam nadzieje że nie macie takiej brzydkiej pogody jak na podkarpaciu więc sio na spacerki ! U mnie zaczyna słonko wychodzić więc licze na coś więcej :p Dziś jade do kuzynki bawić jej 2letniego synka bo ona z mężem chcą jechac gdzieś wypocząc :D wkońcu należy się jej troche odpoczynku od synka bo jest drugi raz w ciąży :D (6 miesiąc) Wezmę małego i pójdziemy na cmętarz na grób mojej babci która zmarła rok temu ... zapale znicze dla niej i mojego maleństwa które niestety swojego grobu nie ma ... Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewoje na innym topiku na którym pisze koleżanka wpadła na dobry pomysł- powymieniać się zdjęciami tak zeby wiedzieć z kim się pisze .... może i u nas tak zrobimy ? Mój adres to lolau@gazeta.pl czeakam na fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie :) U mnie nadal piekana pogoda lato pelna para, ale zapowiadaja ochlodzenie do 18 stopni, ale to i tak niezle. Ja sie nadal czuje dobrze juz apetyt rowniez ciut wiekszy, ale schudlam dwa kilo, ciekawe kiedy zaczne tyc. Lepiej nie :( U nas jutro dzien krolowej, wiec dzisiaj odbywaja sie rozne imprezki uliczne nawet przyjemnie jest. Dagus jak super, ze problemy z kompem juz minely i bedziesz mogla czesciej pisac. Lola niezly pomysl z tymi zdjeciami, ale teraz nie moge przeslac bo pisze z innego kompa. Moze wieczorem mnie sie uda, albo jutro Moj adres to: Ania@frankowski.demon.nl Zycze wszystkim wspanialego dlugiego weekendu 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny WSTYD ! Przez cały dzień tylko 4 wypowiedzi ? Oj nieładnie .... Franiu fotke wysyłam i czekam na twoją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu próbowałam wysłać ale pisze że wystąpił nieznany błąd .... czy w twoim adresie zamiast \"nl\" na końcu nie powinno być \"pl\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ale tu pustki ! Balbinko i tak bede sie martwiła bo wiesz że bardzo cie lubie, ja jak mam problemy to ci o tym mówie i ty tez to robisz i to mnie cieszy ! Pogadamy wieczorkiem, napisze ci sms jak bede na gg !!! Trzymja się i nie denerwuj bo Ci nie wolno ! Miłago dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Melduję się po weekendzie, ale tylko na chwilkę. Niedługo idę do gina i muszę jeszcze kilka rzeczy przed tym zrobić. Także odezwę się po wizycie. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po wizycie. :) Generalnie wszystko jest w najlepszym porządku. Wyniki badań bez zastrzeżeń, wszelkie dolegliwości typowo ciążowe, więc mam się nie martwić. Dostałam dwa tygodnie zwolnienia na gruntowne wypoczęcie i mam się stawić za miesiąc. A no i dostałam skierowanie na USG, ale dopiero na 17 maja, wcześniej nie było terminów. Także nadal muszę czekać na bicie serduszka :( no trudno, muszę uzbroić się w cierpliwość. AAAA Franiu pytałaś mnie odnośnie kwasu foliowego. Ja go biorę i mam jeszcze brać do następnej wizyty. No i to tyle wieści ode mnie. Pozdrawiam Was cieplutko, bo na zewnątrz niestety znowu zimno brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochaniutkie :) Ja tylko na chwileczke, bo musze zmykac do miasta. Obiecuje, ze wieczorkiem sie odezwe. Lola sprawdz jeszcze raz Ania@frankowski.demon.nl to jest wlasnie moj adres, a jak sie znowu Tobie nie uda to poczekaj na moja poczte to zobaczysz adres. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko bede czekała ... Daga czego się nie odzywasz ? Iloniczek, Matoda, Pelikan, Smutna lala, Shenen co u Was ? Mnik no to ciesze się że wszystko ok :D wypoczywaj i pisz do Nas dużo ! Franiu zaraz bede próbowała i dam Ci znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak obiecalam pisze do Was wieczorkiem :) Mnik to super, ze wyniki prawidlowe. Ja tez musze jeszcze na USG pare dni poczekac, ale napewno warto :) Dzieki za informacje o kwasie foliowym, ja tez wtedy jeszcze bede brala. A dwa tygodnie odpoczynku bardzo dobrze Wam zrobi, wiec leniuchuj ile sie tylko da :) Lola i jak z tymi zdjeciami? Ja Ci moje wyslalam, dostalas? Tylko mowie nie sa one zbyt aktualne. Balbinka mialam sie zawsze Ciebie pytac, ale sklerotyczka ze mnie: Ja ruchy, czujesz, ze sie nasilily, sa bardziej wyrazne? Reszta kobitek meldujcie sie i piszcie co u Was. Na topiku nie ma dlugiego weekendu ;) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Sorki, że niepisałam ale komp się znowu posypał. Niewiem jak to jest z tymi informatykami ale co komp wraca to zawsze mamy z nim robotę. W sobotę akurat zdążyłam wam odpisac a tu pojawia się komunikat, że se przerzuca pamięc na dysk i się wyłancza. Oczywiscie mój chłop pierwsza rzecz - przeinstalowanie systemu...hehehehehe... Niestety niechciał. Trza było dziada rozkręcić i przepiąć RAM ... Poprzednio gościu niepodłączył dysków i tez wariował... Ale i tak najlepsze było, że w jednym miejscu gostek z łachą stwierdził, że ewentualnie może do niego zajzeć.Też mi łaska. Przecież nierobi tego za friko. To pojechaliśmy do innego... Dzisiaj byłam w pracy. Dzieciaki pojechały na wycieczkę do lasu i oczywiście człowiek się wstydu najadł. Zrobiły taki rzut jakby nic nigdy niewidziały...Ale na szczęście wolne do pon. Pozdrawiam. wypoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie nikt nie zameldowal? No to ja sie melduje jako pierwsza:) witam wszystkich w maju :) U mnie wszysko w porzadku, pogoda nadal ladna:) Samopoczucie tez niezle tylko moj brzuszek cos przestal rosnac, albo sie mi tylko tak zdaje i piersi juz mniej mnie bola. Mam nadzieje, ze to nic zlego. Za tydzien USG. Jeszcze niecale dwa tygodnie i przyjade do Polski yupii!!!!!! Co u Was kobitki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... Franiu dostałaś zdjęcie ? Balbinko co u cibie bo u mnie bez poprawy .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu meile odczytałam :D Co tu tak pusto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie!!!! :) Ale sobie dzis pospałam....rano do 10 z minutami i teraz jakos 2 godzinki :) Poznym popołudniem własnie mnie tak spanie męczy. Teraz wzięłam mężuś robił mi frytki bo od rana za mną chodziły :) Z dzidzią myslę, że jest wszystko OK...wieczorem brzusio jest nabrzmiały i czuć taki wzgóreczek :) Musze uważać przy wstawaniu i szybkich ruchach, bo mnie brzusio czasem zakłuje. Kolejne usg mam 11 maja, tak więc będę wiedziała cos więcej... Ciekawa jestem ile cm ma teraz moja Kruszynka? Moze 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek fajnie mieć takiego M jak twój .... fajnie ze sie wyspałas ... z dzidzią napewno wszystko ok ... ale 2cm to chyba jeszcze nie ma :p Czego tak rzdko piszesz ? Shenen co z tobą ? Smutna lala no co u ciebie ? Peliksn jak tam ty i dzidzia ? Jak twój tata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie wieczorkiem :) Balbinka pewnie masz racje co tego brzuszka i piersi. Ja za duzo o tym mysle i ciagle patrze na brzuszek, ktory praktycznie na oko jest jeszcze nie widoczny. Dzieki za dobre slowo :) Przykro mi z powodu Twojego meza, mam nadzieje, ze nieporozumienie szybko minie i bedziecie spokojnie czekac na Waszego synka :) Iloneczek fajnie, ze do nas wpadlas. Ja tez nadal zmeczona jestem i zastanawiam sie kiedy to minie, ale nie jest tak zle. A co do tego klucia to ja mam tez czasami jak sie gwaltownie porusze lub gwaltownie napne miesnie, ale mysle, ze to nic zlego przeciez wszystko sie tam powieksza i ma prawo troszke pobolec ;) Lolus co U Ciebie ciekawego ? Mnik jak sie dzisiaj czujesz? Reszta kobitek meldujcie sie ;) 🌻 Mnie jeszcze prasowanie czeka, ale strasznie nie mam ochoty :( Zycze milego wieczorku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu wiem ! Błedem jak podawałaś nam adres mail było rozpoczącie go od duzej litery ... bo w mailach nie ma dużych liter .... ale mne to zastanawiało :p i doszłam do tego skąd ten błąd :D STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok18.05...........wrzesie ń Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ ?. 12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............nadżerka Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv Andzia i Miska gdzie się podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu co u mnie ? U mnie coś takiego jak u Balbinki tylko w innej formie bo jak każdy wie to nie jestem w ciązy i chodzi o to że mój M nie ma czasu na \"to\" albo poprostu nie chce miec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×