Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Metoda trzymam kciuki za tescik 🌻 Pisz szybko jaki wynik. Jezeli masz test, ktory mozesz cala dobe robic to wyjdzie, bo ja tez taki mialam i wyszedl. Lola mam nadzieje, ze sie tym razem udalo i tez takie przeczycie dobre mam, ale nie chce Cie nakrecac. Balbinka jak zabek ? Iloneczek ja w sumie tez nie moge na 100% byc pewna, bo lekarz mnie nie badal i nikt nie potwierdzil, tylko test. 9 maja mam USG mam nadzije, ze bede szczesliwa :) Daga fajnie, ze napisalas. Jakbysmy blizej mieszkaly to bym Ci z kompem pomogla. Mam nadzieje, ze bedziesz mogla nadal pisywac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu i ty i Balbinka cały czas mi mówice o jakimś przczuciu ... może macie i racje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze mam racje ;) Ale nie chce Cie nakrecac, abys sie nie rozczarowala i mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu jutro zrobie test jak @ nie bedzie .... i sie dowiemy ... a ty nie pisz że nie jestś pewna dzidzi !!! Ona ci teraz powinna porządnie za to dać popalić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinna, ale chyba mam grzeczna dzidzie, ktora kocha mamusie i jest bardzo mila dla niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym FRANIU ja nie licze na nic bo po pierwsze @ już mi się spóżniła w lutym i marcu a po drugie przytulana nie było w dzien owulacji a po trzecie to pewnie moje nowe \"inne\" objawy @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz buntuje twoje maleństwo i mówie że jak Cie bardzo kocha to jutro powinnaś mieć porządne mdłości :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, lepiej nie niech zostanie taka grzeczna :) Nie zapomnij rano nas powiadomic o tecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcialam jeszcze powiedziec, ze dzisiaj caly sloik ogorkow konserwowych w musztardzie zjadlam i jeszcze mam ochote na nie, ale sie skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu nie wiem jeszcze czy go zrobie bo przecież @ może przyjść tak jak w marcu po 31 dniach ...... ale mnie już znacie to więc co mi przewidujecie ? :p Może to co ja sobie ? czyli @ pk 32 dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jednak tak, ale ja nie wymiotuje i schudlam kilogram, czy to normalne, a to juz poczatek 9tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu na początku ciąży norma jest nawet spadek masy a więc wzrost o kg to duże szczęcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie ide spać bo strasznie mi się ziewa ..... Do jutra ... jak wykonam test to napewno napisze ... Franiu pogłaskaj dzidzie !!! Matoda pisz szybko wynik testu Trzymam kciukasy ... Zaciążone śnijcie o maleństwach Staraczki nie spać tylko \"robić\" hehe Miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ja dziś tak króriutko, bo mam mało czasu a pracy masę. Pozdrawiam Was wszystkie i po prostu się odmeldowuję :) Postaram odezwać się jutro, bo zostaje sama w domku na cała sobotę, więc pewnie będę i przy kompie siedzieć. Także miłego dzionka dla wszystkich i do juterka. Ps. Lolu pisz szybciutko jaki wynik testu. Oj było by super gdyby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Balbinka trzymam kciuki za wizyte musi byc dobrze :) 🌻 Basienko co u Ciebie? Lola zrobilas test ? Metoda jak zareagowal mezus? Zycze milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduje się zarazem :p Balbinko pisz szybko co tam u maleństwa :D Mnik no to jutro sobie popiszemy ..... Matoda a jak u Ciebie ? Dziewczynki widze że topik znowu sie buidzi i ze dużo piszecie i bardzo mnie to cieszy bopomału zaczynałam myśleć że poprostu z czasem wszystkie odejdziemy .... A co u mnie ? Piersi i brodawki bolą i są wrażliwe bardzo, krzyż napiernicza, tempka rano w pochwie była. Testu nie zrobiłam bo czuje że @ przyjdzie Ja jestem przekonana że to nie ciąża ... Jak mi się uda to przyjde wieczorkiem a jak nie to napewno jutro rano ...... pisze o tym ze jak sie uda bo ide dziś z przyjaciółkami \"rozerwać sie\" do jakiejś knajpki ........ Miłego dzionka ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu jak samopoczucie ? Basieńka jak brzuszek ? Pelikan Adzia gdzie sie posziewacie ? Smutna lala wiem że nas czytasz i prosze ODEZWIJ SIE To nic że już sie nie starasz i nie piszesz w tym temacie który nas połaczył bo ja tez już sie nie steram !!! Ale zostane z Wami do końca ! Napisz coś ... PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lola ja sie czuje bardzo dobrze nic mi nie dolega i nawet od dwoch dni nie mialam tych dziwnych dolegliwosci, ale na ogorki nadal mam ochote. Slodycze mi nie smakuja, ale to bardzo dobrze:) Dziekuje, ze pytasz. A plamienie masz jeszcze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz ide do pracy ale zdążę jeszcze napisac kilka słów, a mianowicie ze mój brzuszek chyba sie powieększa... serio, hehe Iloniczek pytałaś sie o wózek, a ja nie mam pojęcia jakie są najlepsze, pewnie inne niiż mi sie podobają, wiem jedno ze nie wydam na pewno 2 tys na wózek bo uważam to za głupote, no i nie podobają mi sie trójkołowe... może taki: http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=873 co o nim myślicie??? mi sie podoba kolor zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko wóżek fajny !!! Franiu plamienia ustąpiły ! Został tylko biały sluz ! Lece !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No, Lola :) Ty tam na wszelki wypadek za bardzo nie szalej wieczorem :P Basieńko, ja miałam juz podobny wózek i teraz chciałabym juz coś zupełnie innego :) Tamten niestety już mocno wyeksploatowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS No wiec wczoraj pełna obaw , strachu i przerazenia (serce z piersi mi chciało wyskoczyć ) postanowiłam ze zrobie ten test tylko wcześniej zakleiłam wynik :-p i umierałam patrząc na niego i myślać co dalej ... Poszłam sie umyć i przebrać ... zaraz tez wrócił mój TZ. Kazałam mu się tez przygotować do łóżka ;-) ... w czasie gdy był w łaziece ja zapakowałam test z powrotem do opakowania i wsadziłam do ozdobnej torebki. Gdy otworzył i odkleił patrzyła jak na coś z kosmosu ... potem czytał instrukcje :-p... w końcu powiedział ze nic z tego nie rozumie :-O .. więc podałam mu wczesniej przygotowane małe zawiniątko gdzie było malutkie ziarenko fasolki na którym namalowałam buśke :-D Rozwinął i znalazł fasolke a na karteczce napisane było \"MAM JUZ 19 DNI \" (licząc od poczecia) Teraz bedziesz sie musiał nami zajać ;-) Jednak chyba dalej nie wierzy ;-) az tego nie potwierdzi lekarz. No wiec teraz juz nie mam zadnych watpliwości :-D :-D :-D strach i przerazenie znikneło ;-) Musicie mi teraz powiedzieć jak sie liczt te tyg. ... od ostatniego @ ? Pozdrawiam i dziekuje za ciepłe słowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda to super az sie poryczalam. Gratuluje z calego serca 🌻 🌻 🌻 Tak to sie liczy od pierwszego dnia ostatniej @. Ktory to wiec tydzien? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataner
Jesteście Kochane ❤️ ❤️ ❤️dziekuje :-D No to wychodzi na to ze 5 tc :-D ZACIĄZONE Nick.......Wiek......ostatnia@.......termin porodu......miejscowość shenen......31..........05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26..........27.01.2007.......ok. 5.11.2007 Włocławek Frania23...23......23.02.2007.......... ok 30.11.2007.....Oosterh ut Pelikan...... Mnik..........28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007........ Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 ... Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×