Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

matoda...gratulację! Czy mam się już wpisać do tabelki?mam prawie 29 lat (skończę w lipcu), a termin na 13.12., ostatnia miesiączka 7.03 ciągle się boję, że...tfu...tfu...coś się stanie...Przed chwilą do pracy przyszła jakaś kobieta strasznie zakatarzona i zakichana...odsuwałam się od niej najdalej jak mogłam ale...no właśnie mam takie dziwne i irracjonalne lęki o dziecko. Ponadto początkowo pobolewał mnie brzuch więc ginekolożka dała mi \"w razie czego\" jak to okresliła duphaston i magne B6 więc sobie je biorę i...martwię się:( Ponadto czuję się totalnie wyczerpana, nic mi się nie chce...tylko bym leżała, a i to mnie męczy i denerwuje. Poza tym mam dość stresującą pracę i ciągły kontakt z ludźmi, chciałabym popracować do końca czerwca ale...nie wiem czy dam radę. Psychicznie ciągłe hustawki nastroju ale cieszę się ogromnie z mojego stanu!:) Pozdrawiam, jak będę miała siłę (w pracy) to będę zaglądać do Was. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan GRATULUJE, bo nie wiem, czy to juz robilam. Fajnie, ze sie odezwalas. Ten Twoj lek o dzidzie to normalne tez to mam, ale staraj sie jednak nie stresowac :) Ja zmeczona tez nadal jestem juz sie zastanawiam jak to dlugo jeszcze potrwa, ale co sie nie robi dla dzidzi ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelikan kochana pewno ze się wpisz :-D... ja Cię nie wpisałam bo jeszcze zaległosci nie nadrobiłam i nie wiedziałam czemu przy tobie są tylko kropki ;-) Jejku to ja sie tak ciesze a widze ze powinnam tez martwić :-p a co do pracy to u mnie tez nie jest lepsza atmosfera 😭 własnie godzine temu moja szefowa tak mi podniosła ciśnienie ze do tej pory sie uspokoić nie moge 😭. Jak tylko sie dowiem ile mi chorobowego przysługuje i dostane od lekarza zaświadczenie to zaczne chodzić na zwolnienie bo zaczynam mieć to głęboko w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki! Melduje sie tak jak obiecalam:) Lola Ty moja prawa reka tu na topiku jestes.Zawsze najglosniej krzyczysz za nami i zbierasz wszystkie do kupy:)Dzieki Ci za to!😘 Kurde tak sie napalilam na ten Twoj test,galy wlepiam w monitor a tu guzik:(Test nie zrobiony...Pisz szybciutko jak go zrobisz i na wszelki wypadek za bardzo nie szalej dzis na imprezie:P Matoda gratuluje fasolki!!!🌻Swietny pomysl mialas jak powiedziec mezusiowi.Ciesze sie bardzo ze wreszcie Ci sie udalo. Balbinka z tymi testami owu to chyba masz racje.Kupie go teraz tylko meza niet:(Kurde jak sobie pomysle ze musze czekac do czerwca to mnie sciska...:(Wy juz wozki wybieracie...Ja to chyba tu ostatnia zaciaze o ile w ogole... Franiu Ty chyba bedziesz miala najgrzeczniejsze dzieciatko na swiecie:)hi hi hi Dziewczyny nie wiem czy uda mi sie jeszcze wpasc w weekend,wiec prosze nie gniewajcie sie.Bede sie starac ale mezus w domu...rozumiecie Chociaz sprytna lola testu narazie nie zrobila,wie ze bede umierac z ciekawosci wiec na sekundke pewnie i tak wpadne:):):):):) Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko🌻 Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matoda wielkie gratulacje....🌻 Iloniczek patrzyłam na ten wózek , który Tobie sie podoba jest bardzo fajny, tylko ze ja sie nie znam na tym i nie wiem co powinno byc a cojest zbędne, a może ktos wie, doświadczone mamy proszone o pomoc... Franiu Twój wybór też fajny... Mi szczerze mówiąc podobają sie wszystkie, ech i jak tu sie zdecydować, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Wam dziekuje :-D ... aż chce mi sie skakać z radości :-D ... mam nadzieje ze Wszystkie doświadczycie tego cudownego uczucia ;-) Mnie tez nie będzie przez weekend wiec zycze Wszystkim \"przyszłym \" wypoczynku a reszcie owocnych nocy ❤️ Miśka z tym testem to bardzo dobry pomysł ;-) koniecznie spróbuj ;-) ... szybko do nas dołączysz , zobaczysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka niebieski to tez moj ulubiony kolor i nawet myslalam, ze czesc pokoju dziecinnego bedzie niebieska bez wzgledu na to czy chlopiec czy dziewczynka sie urodzi :) Wozek raczej tez wybiore niebieski, ale jaki to jeszcze nie wiem. Pewnie jestes troche spokojniejsza po wizycie u ginka. A tydzien to niedlugo, bo wiesz czekanie czasmi poplaca ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda no to gratuluje ! Ciesze się !!! Pelikan wskakuj do tabelki i pisz !!! Tylko częściej ! Ja testu narazie nie zrobie :p i tak wiem że @ przyjdzie ! Lece i wróce do Was jutro ! Milego wieczorku ! P.S. Balbinka przeczucie to tylko przeczucie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ty się zgodzias na badania prenatalne ? Ja o tym nie wiedziaam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że Was czytam dziewczyny:) Matoda- gratuluje... Lola- czekam z niecierpliwością... u mnie hmmm... niby rozmawiamy ale baaaardzo rzadko (w porównaniu do przegadywanych 3-4 godzin dziennie), jakoś się nie widujemy (zaczął się u mnie \"sezon: weekendowych występów więc tak teraz będzie, do tego kurs prawa jazdy i nurkowania)... straciłam cały entuzjazm... nasze rozmowy wyglądają jak zdawanie sobie relacji z dnia- a ja nawet nie czuję potrzeby żeby wiedział co robiłam... raczej będzie koniec naszego związku... ale nie mam póki co siły żeby to tak ostatecznie uciąć... taka próżnia... za dużo rzeczy zostało powiedzianych żeby o nich tak po prostu zapomnieć... tylko szkoda, że nie wiedziałam o nich wcześniej... jutro idę do pracy, w niedzielę mamy granie w Warszawce więc... niezły maraton przede mną;) trzymajcie się i pamiętajcie- CZYTAM CODZIENNIE:) pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. na pczątek wielkie gratulacje dla pelikana i Matody. Coraz więcj nas tutaj ciężaróweczek. Jeszcze tylko kila do nas dołączy i tabelka zostanie tylko jedna :) Dziewczyny dbajcie o siebie i Wasze maleństwa. Matoda pomysł w jaki powiedziałaś mężowi strasznie fajowy. Serio :) Lolu, ależ Ty uparta jesteś. Oczywiście nie namawiam Cię na test, bo rozumiem, że jesteś pełna obaw, tym bardziej skoro mówisz że okres masz nieregularny. Ale jak nadal @ nie przyjdzie to chyba się skusisz na teścik? Ja jestem dobrej myśli :) Franiu, Balbinko, wy już o wózkach rozmawiacie. Ja jeszcze zupełnie o tym nie myślę. Na razie zastanawiałam się nad imieniem dla dzidziusia i mam problem, bo właścieiw to dla chłopca nie mam imienia. Chciałam zawsze mieć Mateusza, ale moja siostra 4 lata temu zabrała mi szansę i teraz nie wiem. No więc może będzie dziewczynka, bo dla dziewczynki imię mam już dawno. Będzie Matylda, strasznie mi się podoba to imię, choć żadnej znajomej o tym imieniu nie miałam :) A ja zostałam sama na calutką sobotę, mój mąż pojechał pozałatwiać sprawy z samochodem. Ale muszę w końcu zająć się domem, więc zajęcie sobie znajdę :) A wy tutaj piszcie, bo ja będę co jakiś czas zaglądać. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nareszcie weekend chociaz moj maz musi dzisiaj niestety pracowac, wiec sama w domciu jestem :( Mnik ja juz najlepiej zaczelabym juz powoli kupowac wszystko dla dzidzi, ale narazie jeszcze z trudnoscia sie powstrzymuje ;) Ja tez dzisiaj sama :) A z imieniem u nas chyba bedzie problem, bo nie mozemy nic wymyslic, ale naszczescie jeszcze czas :) Lola zrobilas test??? Balbinka no to juz niedlugo poznasz wymiary swojej dzidzi? Ale superowo :) Zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla dziewczynki mam juz dawno wybrane imie-bedzie Sara,dla chlopca troche gorzej wybrac.Narazie nie mysl;imy o tym,modlimy sie zeby w ogole bylo dzieciatko... Caluski i uciekam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja sie tylko na chwilke wyrwałam zwyrka a tu czytam że nie dobra jestem :p Dziewczynki przyjde i napisze wiecej potem bo narazie leże w wyrku i zwijam sie z bólu brzucha- wziełam już tabletki wiec jak całkiem przejdzie to bede tu cały czas ! A brzuch mnie boli (rano mnie zbudził okropny ból) bo dostałam @ !!!! Balbinko tym razem twoje przeczucie się nie sprawdziło ! Jak mi się @ skończy to ide do ginka bo tak być nie może że ja jak dostane @ to nie dość że spóżnionąi z dziwntmi objawami to nie moge się ruszyć :-( Miułego dzionka... jak mi przejdzie to wdepne póżniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka....coś tam mało się dzieje....ja dziś sobie zaplanowałam kilka rzeczy do zrobienia a tu jak na złość jest mi tak strasznie niedobrze i mdli mnie okrutnie, że z łózka ledwo się zwlekłam. Jakoś nic mi nie pomaga. Właśnie sobie zrobiłam rosołek, jak on mi nie pomoże to ja już nie wiem. Też macie takie dolegliwości? U mnie rano jest oki, zaczyna się tak koło południa i potem to trwa. Ale jak coś przegryzę to na moment przechodzi a dziś nic mi nie pomaga. Oj ......idę na ten rosołek. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kofaniutkie!!!!!!!!!!!!! :) Otóż....wczoraj miałam USG! Potwierdziło się!!!!! Będę mamusią!!!!!!!! W poprzedniej ciąży podczas badania nie biło maleństwu serduszko, dlatego teraz jak je usłyszałam, to ryczałam jak dziecko!!!!! Same łzy mi sie cisnęły do oczu! Nie mogę liczyc według miesiączki, bo płód jest za mały.... ma ok 5/6 tygodni, a miesiączka była 12 lutego. Jejku! ale sie ciesze....rodzice już wiedzą....teście też :) Franiu - ten wózek stokk czy jakos tak...to brrrr....nic mi sie nie podoba!!!!!!! A Implast driver - podoba mi się, ale wiesz....prowadziłam go osobiscie i musze powiedziec, ze ma byt twarde zawieszenie! Tak same te z TAKO! :P Ja pewnie kupie Mikrus alu sprint, chociaż kto wie.... jestem chora na bebecar, no ale to juz troszku droższe są! Lola - nie trać nadzieji....napewno niedługo do nas dołączysz.....! Sciskam as wszystkie mocno! paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloneczek to wspaniale, ze uslyszalas serduszko dzidzi ja pewnie tez bede ryczec, bo tylko jak pomysle to mi sie juz chce. No wlasnie ten wozek mi sie podoba, ale nie wiem jak sie go prowadzi. Pewnie i tak kupie zupelnie inny. A co do stokke to nie kupie go napewno, chociaz b. mi sie podoba, ale co by bylo jakby wszyscy mieli ten sam gust, wszedzie by identyczne wozki jezdzily ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik ja wcale nie mam mdlosci jedyne co to wieczorem nie moge za bardzo jesc, bo czuje sie strasznie najedzona chociaz nic nie zjadlam. W poludnie czasami tez mi to doskwiera , a dzisiaj mialam z rana chociaz zjadlam tylko jedna kanapke. Teraz jest juz ok , ale ciekawe czy wieczorem to wroci. Nadal jestem bardzo zmeczona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozwolilam sobie zmienic tabelke. Mam nadziej, ze nie bedzie mial mi nikt tego za zle? STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......19.04...........wrzesień( zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29............7.03.2007........13.12.2007.... Mnik....28........22.02.2007..........ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 ... Kraków DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv Iloneczek jeszcze Ty sie wpisz jak masz ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu wóżek fajny ale najważniejsze żeby tobie dobrze było się nim \"posługiwać\" Iloniczek na to po raz drugi MOJE GRATULACJE ! Ja niestety nigdy nie słyszałam serduszka mojej dzidzi i tego żałuje ! Co do tego że ja też niedługo zajde to nie ! nie wierze w to i wy o tym wiecie ! 8 cylki saranek bezefektownych to samo mówi przez siebie ! Staram sie nie myśleć o ciązy ale mi nie wychodzi, nie chce sie starać bo to mnie zabija ! Tyle mam na ten temat do powiedzenia ! Daga jak tam na weselu ? Smutan lala pisz z nami tak jak wcześniej ! Przykro mi z powodu twojej burzy w związku ale u mnie też coś się psuje i prawdopodobnie to własnie przez to że sie nie udawało ! Każdy mi powtarza że jak poroniłam zrobił się ze mnie nerwus i bez powodu ryczałam i miałam ciagle doła- właśnie minął rok od straty ! teraz mi mówią że jestem jeszcze gorsza niż wtedy ... a wszystko przez to że sie nie udawało, że ja za bardzo chce tylko ja już nie wierze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam date mojej następnej @ STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok18.05...........wrzesień( zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv Andzia gdzie ty sie podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że Was nie ma więc chyba sobie pójde ! Wróce wieczorem albo jutro ale kiedyś napewno ! Pa pa Balbinko co do imion to z meskich podoba mi się Krzysztof, Grzegorz, Tomek, Daniel i Bartosz a z damskich to nie mam pomysłu podoba mi się tylko Kinga ! Ale imiona to dla mnie nie problem bo już pisałam do Smutnej lali o tym co czuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was gorąco. Wczoraj miałam okazje powiedzieć siostrze i mamie (poprostu dałam im małe fasolki gdzie namalowałam malutki zarodek) patrzyły co to ... aż się domyśliły :-D Bardzo sie cieszyły a ja razem z nimi ... chociaz moze jeszcze nie powinnam ale tak ciężko sie opanować :-D Miałam w koncu okazje na spokojnie policzyć kiedy to wypada (dzieki Balbinka za rade ;-) ) noi wychodzi na to ze teraz zaczął się 6 tc.( bo @ miałam 16-17marca) MIŚKA - śliczne imie wybrałaś :-D LOLU - moze jednak prawdziwy okres nie przyjdzie ?! :-p ILONICZEK - Gratuluje to musiało być cudowne uczucie ❤️ FRANIA - ja mam podobne uczucie jeśli chodzi o jedzenie ... ale bym chciała zeby tak było do końca ... bo przerażają mnie opowieści gdy kobieta w ciaży tak strasznie dużo jadła bo niemogła sie opanować :-p a potem efekt był straszny 😭 Ja niestety najszczuplejsza nie jestem wiec ... :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoda to jest prawdziwy mocny (taki jak miałam zawsze oprócz lutego i marca) ! Ciesze się twoim szczęsciem i gratuluje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogromną chęcią się dopisuję :) STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok18.05...........wrzesie ń( zawieszone od marca\'07) Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........02.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ ?. 12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............torbiel Daga_p_11.....stan zapalny Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv Lola, co do Ciebie to.... Kurcze a robiliscie jakies badania? Moze to Twój M ma problem????? Ja nic nie stwierdzam, ale słyszałam, ze jakos ok 8, 9 cykli sie nie udaje, to wtedy powinno się już działać w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek ja po badaniach usłyszałam od ginka że jest ok .... mój M na 24 ma wizyte u specjalisty od \"meskich spraw\" :p własnie w celu badań ....Ja zamierzam zmienić ginka i się upewnić .... Macie pozdrowionka od Dagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Lolu....coś więcej pewnie sie dowiecie :) A jak to wyglada u Was z sexem? po okresie sie oszczędzasz i dopiero potem kiedy sądzisz, że to dni płodne jedziecie z tym światem? Moja recepta..... cieszcie sie sobą i róbcie to często....kiedy tylko bdziecie mieli ochote i okazję :) Ja np: od tego 12 lutego w ogóle nie zauważyłam u siebie objawów dni płodnych.... za to poźniej, ale nie wiem od kiedy miałam mnustwo upławów....bez wkładek sie nie obeszło. Dzisiaj sobie kupiłam śliczny sportowy staniczek....moje cycunie czują sie w nim jak w masełku :) Loluś....ja mocno trzymam kaciuki i w nie chce słyszec w przyszłym miesiącu, że nic z tego :P BARDZO SIE CIESZE, ZE JESTEM I UCZESTNICZE W NASZYM FORUM!!!! DBAJCIE O SIEBIE DZIEWCZYNY!!!!! SCISKAM WAS.....do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Mam nadzieje, ze jeszcze ktos jest 🌻 Oj mnie tak brzuszek pobolewa jak na @ dziewczyny czy tez to jeszcze macie? Metoda mysmy tez szybciutko wszystkich powiadomili, bo nie moglismy wytrzymac :) Co do moich objawow to tez sie ciesze, ze nie musze dni w ubikacji przesiadywac i nie jem za dwoch, bo ja do najszczuplejszych tez nie naleze :( Iloneczek ja tez sie bardzo ciesze, ze moge pisac na naszym topiku. Dziewczyny jestescie super🌻 🌻 Tak naprawde to z nikim nie moge sobie tak pogadac jak z Wami. Milego wieczorku zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×