Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOLE-025

mąż za granicą

Polecane posty

Gość Asiaaaa
8 godzin temu, Gość oooo napisał:

Nie tylko pisac

w przyszlosci bedzie tez sex.

Od seksu mam faceta. Narazie myślę że jednak mnie nie zdradza. Jak przyjeżdża to wręcz ze mnie nie schodzi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne

zdradza cię na 200%, nie wierz w bajki, chłop to chłop a nie mnich buddyjski, on używa a ty czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
6 godzin temu, Gość jasne napisał:

zdradza cię na 200%, nie wierz w bajki, chłop to chłop a nie mnich buddyjski, on używa a ty czekasz

Rozumiem, że jesteś facetem i wiesz jak to jest? Ciekawa teoria. Możesz mi wyjaśnić dlaczego jesteś tego taka/i pewien? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunga

Chodzi burdelu razem z kolegami, bo inaczej by go wysmiali.

Faceci maja ciagle ochote na sex.

Ile masz lat, ze taka naiwna jestes?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bono

Wszystko zależy od tego z kim mieszka i z kim czas wolny spędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slot

No  i czy lubi sobie sam marszczyc?

Ale i to kazdemu sie nudzi i wyrusza na dziewczynki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na obczyźnie mieszają też mężatki,  lub dziewczyny pozostawionych w Polsce partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow

no co ty????

naprawde????

wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
3 godziny temu, Gość bunga napisał:

Chodzi burdelu razem z kolegami, bo inaczej by go wysmiali.

Faceci maja ciagle ochote na sex.

Ile masz lat, ze taka naiwna jestes?

 

Nie jestem naiwna 🙂 jesli zapierdala się od 6 do 17 to wątpię czy ma się potem ochotę jeszcze na seks. Zwłaszcza że on nie jest pierwszej młodości.  Ja jestem 10 lat młodsza,  atrakcyjna i ma ze mną jak wraju jak wraca po 4-6 tyg. Na cholerę jeszcze szukać?  Rozmię tych co żony im nie dają, albo ich wygląd oraz zaniedbanie sprawiają że im nie staje ale sorry chyba nie w moim przypadku. No i do zdrady trzeba mieć kurewski charakter a on raczej nie z tych 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rola

Malo tego, ze jestes naiwna to jeszcze wulgarna. Pewnie takiego samego masz Konkubina,hehehe🤮🤮🤮🤮🤮😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
2 godziny temu, Gość Rola napisał:

Malo tego, ze jestes naiwna to jeszcze wulgarna. Pewnie takiego samego masz Konkubina,hehehe🤮🤮🤮🤮🤮😂😂😂😂

Bywam dosadnia i wulgarna bywam również kulturalna za to Ty jesteś głupi skoro odrazu stwierdzasz ze Konkubin palantuniu afeeeee brzydki człowieczek z Ciebie 😁😁😁😁😁😂😂😂😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rozmię????

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ojej
14 godzin temu, Gość Asiaaaa napisał:

Nie jestem naiwna 🙂 jesli zapierdala się od 6 do 17 to wątpię czy ma się potem ochotę jeszcze na seks. Zwłaszcza że on nie jest pierwszej młodości.  Ja jestem 10 lat młodsza,  atrakcyjna i ma ze mną jak wraju jak wraca po 4-6 tyg. Na cholerę jeszcze szukać?  Rozmię tych co żony im nie dają, albo ich wygląd oraz zaniedbanie sprawiają że im nie staje ale sorry chyba nie w moim przypadku. No i do zdrady trzeba mieć kurewski charakter a on raczej nie z tych 😂

Dziesięć lat różnicy już za kilka lat będzie odczuwalne,  a Wy zamiast cieszyć się zyciem to jestescie osobno miesiącami. Nie szkoda Wam czasu? Co ci z tej kasy,  jak się ten biedny, starszy chłopina zarobi na śmierć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
2 godziny temu, Gość gość ojej napisał:

Dziesięć lat różnicy już za kilka lat będzie odczuwalne,  a Wy zamiast cieszyć się zyciem to jestescie osobno miesiącami. Nie szkoda Wam czasu? Co ci z tej kasy,  jak się ten biedny, starszy chłopina zarobi na śmierć?

 

Nie jest to aż taką różnica wieku, która sprawia, że dzielą nas punkty widzenia naszego wspólnego świata. Zaręczylismy się niedawno. Mamy konkretne cele co do tych wyjazdów. Pieniądze są potrzebne na wspólną przyszłość i nie jest tylko tak, że on zapierdziela za granicą. Ja również pracuję. Fakt przez wyjazdy spędzamy mniej czasu nie mniej jednak chcemy osiągnąć pewien pułap finansowy i zakończyć te jego wyjazdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisałam,  że za parę lat będą was te lata dzielić, czyli akurat jak się dorobicie. Życie w rozłące niszczy związek,  rozluźnia go, a najgorsze, że potem ciężko nauczyć się żyć razem. 

Teraz jesteś słomianą wdówką. W celibacie nie jest Ci dobrze,  skoro lubisz seks, a potem kiedy wróci,  zaczniesz się mozolnie uczyć żyć w związku. Kiedy nadejdzie czas na szczęście? Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolo

A ty co jasnowidz jestes? hehehehehe

zalosna zazdrosnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
Dnia 8.05.2019 o 06:21, Gość gość napisał:

Napisałam,  że za parę lat będą was te lata dzielić, czyli akurat jak się dorobicie. Życie w rozłące niszczy związek,  rozluźnia go, a najgorsze, że potem ciężko nauczyć się żyć razem. 

Teraz jesteś słomianą wdówką. W celibacie nie jest Ci dobrze,  skoro lubisz seks, a potem kiedy wróci,  zaczniesz się mozolnie uczyć żyć w związku. Kiedy nadejdzie czas na szczęście? Ile macie lat?

Ja mam 32 On ma 42. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
Dnia 8.05.2019 o 12:26, Gość jolo napisał:

A ty co jasnowidz jestes? hehehehehe

zalosna zazdrosnica

Trochę też tak właśnie pomyśladami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaa
Przed chwilą, Gość Asiaaaa napisał:

Trochę też tak właśnie pomyśladami 😉

Pomyślałam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×