Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Niu艣ka2006

sok noni- za i przeciw

Polecane posty

Go艣膰 PiotrB1989
odwied藕 stron臋 sok-noni.pl. Moim zdaniem najlepszy sok, posiada wszystkie certyfikaty. Tam jest wszystko opisane co i na co i ile trzeba pi膰 by pomaga艂 :) Przewlek艂e zm臋czenie owszem pomaga, sam jestem przyk艂adem, pracowa艂em bardzo ci臋偶ko i nie wysypia艂em si臋... praca fizyczna.. Pi艂em sok regularnie oko艂o miesi膮ca (oczywi艣cie na innych mo偶e by膰 r贸wnie tydzie艅 lub dwa) od tamtej pory wysypiam si臋, nie mam problem贸w z za艣ni臋ciem co z tym idzie zm臋czenie min臋艂o :) Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PiotrB1989
Mam pewno艣膰, 偶e sok z sok-noni.pl jest 100% prawdziwy naturalny rozlewany w Indiach.. Nie z suszu lub innych pierd贸艂 ... odwied藕 stron臋 i poczytaj :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pij臋 sok noni (obrazek butelki -> http://images.sklepy24.pl/17135627/141/large/100-sok-z-noni-bio-tahiti-naturel-1-litr.jpg ) od 17 dni codziennie rano, mniej wiecej na oko 30-40 (max.50 w zale偶no艣ci jak mi si臋 wleje) ml. Niestety od ok. tygodnia mam wzd臋cia, bardzo przykry zapach. Zauwa偶y艂am tak偶e 偶e mimo 偶e wypr贸偶niam si臋 codziennie rano, to i tak wieczorem ju偶 jestem "gotowa" aby znowu si臋 wypr贸偶ni膰. Ale do艣膰 ci臋偶ko mi to przychodzi, je艣li wiecie co mam na my艣li :P Pij臋 ok. 1 litr dziennie (woda+herbata+kawa). Czy to mo偶e mie膰 wp艂yw? Co do tych bardziej pozytywnych stron picia soku z noni: wstaj臋 wcze艣nie rano, raczej o sta艂ych porach (bez budzika) - wcze艣niej by艂am 艣piochem, spa艂am do 11, natomiast teraz budz臋 si臋 o ok.7-8 M贸j umys艂 jest bardziej sprawny, o wiele bardziej mog臋 skupi膰 si臋 na wyk艂adach na studiach. Bardzo prosz臋 o pomoc - czy kt贸ra艣 z Was wie, w jaki spos贸b mog臋 pozby膰 si臋 tych niepo偶膮danych skutk贸w?? :( Czuje si臋 OKROPNIE niekomfortowo.. :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PiotrB1989
przede wszystkim przeczytaj dok艂adnie sk艂ad soku, kt贸ry pijesz, mo偶e zawiera膰 dodatek, kt贸ry ci szkodzi.. Pami臋tajmy, 偶e na rynku jest mn贸stwo Sok贸w z Noni.. Hm z tego co napisa艂a艣 twoja dawka dziennie zale偶y od tego ile ci si臋 wleje;) a w艂a艣nie tu mo偶e by膰 problem, zalecana dawka profilaktyczna to oko艂o 2 razy dziennie po 30ml :) przed 艣niadaniem na czczo oraz przed kolacj膮 na pusty 偶o艂膮dek. Ja osobi艣cie pije sok Indian Noni.. sok-noni.pl mo偶esz wej艣膰 poczyta膰:) mo偶e warto zmieni膰 sok.. czasem wystarczy jeden malutki dodatek i ju偶 偶o艂膮dek wariuje ... :) pozdrawiam serdecznie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Informator1
Skutki uboczne picia soku noni takie jak zawroty glowy, bol glowy, itp wi膮偶膮 si臋 z oczyszczeniem organizmu, nalezy wtedy zmniejszyc dawk臋 soku lecz nie przestawac pic. Nie jest to grozne lecz wrecz u niektorych osob potrzebne by oczyscic organizm.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, Ja piej sok Noni firmy Morinda. Sok zaczal dzialac juz po kilku dniach, mam mnustwo energii, zasypiam bez problemu a co najwazniejsze wstaje bez problemu. Odstawilam tez wszystkie witaminy i wapno bez ktorego po 3 dniach nie moglam juz chodzic bo odzywaly sie moje chore biodra. A po miesiacu picia soku Noni jestem w stanie wyjsc do ogrodu i pokopac pilke z synem, co bylo wczesniej niemozliwe. Kiedys nawet potrafilam zrobic sobie drzemke w ciagu dnia a teraz nawet nie przyszloby mi to do glowy. Moj maz niesamowity sceptyk, po miesiacu obserwowania mnie sam postanowil przylaczyc sie do picia soku Noni. Sok pije od 5 dni a ja od 5 dni nie slysze jego marudzenia, ze jest zmeczony i ze nic mu sie nie chce :) Rozne firmy sprzedaja soki i kazda uwaza, ze jej produkt jest najlepszy czy wrecz jedyny prawdziwy. Od nas samych zalezy jaka firme wybierzemy, umiemy czytac wiec wybierzemy sok, ktory w naszym mniemaniu bedzie najlepszy. Ja wybralam Morinde bo dzieki niej za sok, ktory kupilam w tym miesiacu nie musialam juz placic:) I wierze, ze jest to rewelacyjny sok!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie. A jesli ktos ma ochote dowiedziec sie wiecej zapraszam do kontaktu. Moj email to Karolinaa_uk@yahoo.co.uk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mami-016
Witam, te偶 co艣 mog臋 powiedzie膰 o soku z noni. Ja polecam z CaliVity ale kazdy wybiera inn膮 firm臋. Lekarze polecaj膮 go przy chemioterapii, mojej siostrze polecono na Klinice Ginekologii w Krakowie, po operacji ginekologicznej. Moja mama dzi臋ki niemu odstawi艂a leki przeciwb贸lowe, o co walczy艂am kilka dobrych miesi臋cy. Jest drogi ale mo偶na kupi膰 ksi膮偶k臋 "Noni- owoc zdrowia" za 20 z艂 i przekona膰 si臋 czy to jest to, czego si臋 szuka. Ja w ka偶dym razie polecam. Pozdrawiam, mami-016@gazeta.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a reszte rozumiem
Ja pije sok z noni od przeszlo roku. Jestem po zawale 5 lat okropnie puchly mi nogi , mialem nerwice lekowa , luszczyce i alergie. Po ok pol roku picia tegoz soku wszystko minelo ; luszczyca znikla , alergia i zeszla opuchlizna z nog. xxxxx pokszywa jest tansza a takie same efekty sa trzeba byc idiota by kupowac ten sok gdy zio艂a rosna do oko艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a reszte rozumiem
Pokrzywa zwyczajna zastosowanie: li艣cie: przerost prostaty I, II, III stadium (efekty przynosi wy艂膮cznie regularne stosowanie); 艂agodne stany zapalne dr贸g moczowych oraz przewodu pokarmowego; kamica moczowa; skaza moczanowa; choroby reumatyczne (dzia艂anie przeciwzapalne, przeciwb贸lowe, oczyszczaj膮ce, uzupe艂niaj膮ce sk艂adniki mineralne); choroby sk贸rne (dzia艂anie przeciwzapalne, 艂agodz膮ce, wzmacniaj膮ce, regeneruj膮ce); nie偶yt 偶o艂膮dka i jelit, biegunka; anemia (pokrzywa zwi臋ksza poziom hemoglobiny i liczb臋 czerwonych krwinek); krucho艣膰 naczy艅, sk艂onno艣ci do siniak贸w (pokrzywa ma dzia艂anie przeciwkrwotocze, wzmacnia i uelastycznia 艣ciany naczy艅 krwiono艣nych zawiera witamin臋 K oraz flawonoidy i garbniki) 艂upie偶 i 艂ojotok (zewn臋trznie i wewn臋trznie, dodatkowo pokrzywa wzmacnia w艂osy, pobudza ich wzrost oraz zapobiega siwieniu i wypadaniu); os艂abienie i podatno艣膰 na choroby (uzupe艂nia niedobory witamin i sk艂adnik贸w mineralnych, usuwa toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, wzmacnia si艂y obronne, pobudza wytwarzanie interferonu i antygen贸w wirusowych); stany l臋kowe, urazy psychiczne (mobilizuje, tonizuje) nowotwory (pokrzywa powinna by膰 sta艂ym sk艂adnikiem diety os贸b z grupy podwy偶szonego ryzyka, wzmacnia si艂y obronne organizmu, pomaga skutecznie zwalczy膰 wirusy onkogenne)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a reszte rozumiem
Pokrzywa zwyczajna zastosowanie: li艣cie: przerost prostaty I, II, III stadium (efekty przynosi wy艂膮cznie regularne stosowanie); 艂agodne stany zapalne dr贸g moczowych oraz przewodu pokarmowego; kamica moczowa; skaza moczanowa; choroby reumatyczne (dzia艂anie przeciwzapalne, przeciwb贸lowe, oczyszczaj膮ce, uzupe艂niaj膮ce sk艂adniki mineralne); choroby sk贸rne (dzia艂anie przeciwzapalne, 艂agodz膮ce, wzmacniaj膮ce, regeneruj膮ce); nie偶yt 偶o艂膮dka i jelit, biegunka; anemia (pokrzywa zwi臋ksza poziom hemoglobiny i liczb臋 czerwonych krwinek); krucho艣膰 naczy艅, sk艂onno艣ci do siniak贸w (pokrzywa ma dzia艂anie przeciwkrwotocze, wzmacnia i uelastycznia 艣ciany naczy艅 krwiono艣nych zawiera witamin臋 K oraz flawonoidy i garbniki) 艂upie偶 i 艂ojotok (zewn臋trznie i wewn臋trznie, dodatkowo pokrzywa wzmacnia w艂osy, pobudza ich wzrost oraz zapobiega siwieniu i wypadaniu); os艂abienie i podatno艣膰 na choroby (uzupe艂nia niedobory witamin i sk艂adnik贸w mineralnych, usuwa toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, wzmacnia si艂y obronne, pobudza wytwarzanie interferonu i antygen贸w wirusowych); stany l臋kowe, urazy psychiczne (mobilizuje, tonizuje) nowotwory (pokrzywa powinna by膰 sta艂ym sk艂adnikiem diety os贸b z grupy podwy偶szonego ryzyka, wzmacnia si艂y obronne organizmu, pomaga skutecznie zwalczy膰 wirusy onkogenne)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
trzeba pami臋ta膰, 偶e 偶adna metoda nie mo偶e dac gwarancji, dlatego warto pr贸bowa膰. m贸j tato wyleczy艂 raka p艂uc metod膮 leczenia dr. Skoczylasa, a wcze艣niej nie dawano mu szans.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Kochani.Sok noni pije czla moja rodzina -lacznie z wnukami i corkami oraz synowymi kiedy byly w ciazy.Ja trafilam na produkt w 2003 roku kiedy to postanowilam przerwac ciagle podawanie antybiotykow mojej corce.Tak sie zaczelo na targach medycyny naturalnej spotkalam osobe od ktorej kupilam sok noni,on skontaktowal mnie z lekarze z Gliwic,ktory sprowadzal sok do Polski z zagranicy i polecal swoim pacjentom.Wtedy byl juz na emeryturze dr nauk medycznych i powiedzial mi tak:choroby zostawmy lekarzom a oswoje zdrowie zadbajmy sami i jeszcze jedno,ze teraz to on dopiero moze leczyc ludzi.Mam duze doswiadczenie nikt nie musi zarabiac na sprzedazy soku w moim przypadku ja kupuje sobie sama bezposrednio w firmie,gdzie jest wystawiana Fra Vat.Sok na bazie owocu noni,ktory pije posiada badania kliniczne i wszystkie certyfikaty Uni Europejskiej,moja strona to :nonioryginalne.pl,lub mymorinda.com/2231575.Polecam wszystkim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zgodze sie z tym,ze pokrzywa jest bardzo dobra,ale trzeba uwazac,aby nie przedawkowac,nalezy robic przerwy,ale nie wszyscy maja dzisiaj czas na zbieranie pokrzyw i pazrenie i jeszcze cos tam.Jestesmy w ciaglym biegu.Tutaj jesli chodzi o sok noni/jesli on jeszcze jest bezpieczny/ to sprawa wyglada inaczej.Corka przychodzac ze szpitala po porodzie miala problemy z wnuczka,bo caly cza bolal ja brzuszek.Po zbadaniu moczu/co poradzila jej synowa/okazalo sie ,ze to bakterie coli.Lekarz polecil antybiotyk-nie pomogl,nastepny antybiotyk - nie pomogl.W koncu corka zdecydowala sie na podanie noworodkowi 4 tygodniowemu w kropelkach co godzine soku noni.Okazalo sie ,ze do tej pory po bakteriach coli nie ma sladu-wnuczka ma 5 lat.Jak tu nie wierzyc skoro lekarz powiedzial,ze baktrie wroca i nie wrocily.Przeciez male dziecko noworodek to nie mysli chyba o placebo,bo takich madrych dzieci to jeszcze nie rodzimy.Mam doswiadczenie tylko z sokiem,ktory znajdziecie na str:www.nonioryginalne.pl.Tam nie ma opisane ,ze sie przedawkuje lub nie podawac dzieciom ponizej trzeciego roku zycia.Jak wiemy antybiotyki nas zdominowaly wiec jesli sami nie zaczniemy szukaC TEGO CO NAM NATURA DALA moze byc ciezko.Dlatego szukajmy zdrowych produktow,sprawdzonych,a zainteresowanym moge wyslac linki na temat leczenia suplementami.Jestesmy natura wiec idzmy w te strone-znam duzo lekarzy,ktorzy pija sok noni - szczegolnie PURE.Zwrocmy tez uwage na to co sie znajduje w butelce-pure firmy z ktorej ja posiadam sok to papka,bo noni 100% nie moze byc woda.Ja wole sobie sama rozcienczac pure,bo wody mam pod dostatkiem i ona nie jest droga-po co mam placic za wode w soku.Moja rodzina cala pije sok noni-wnuki uwielbiaja,a mam ich piatke-nawt jak cos przyniosa z przedszkola jakiegos wirusa-to wszystkie choriby lzej przechodza-wtedy nie ma potrzeby podawania antybiotyku.Ja pije sok noni profilaktycznie,bo organizm powinien dostac cos zdrowego,cos co dostarczy nam mineralow i mikroelementow.Duzo pracuje i mam sily.Noni zawiera irydoidy-pocztytac w internecie co to sa irydoidy,a wtedy dowiemy sie dlaczego sok noni to taka moc.Polecam i prosze o pytania,bo mam duze doswiadczenie.9 lat tonie byle co.Pozdrawiam i zycze wszystkim zdrowia-dbajcie o siebie puki nie jest za pozno.Profilaktyka to jest to.PURE np kosztuje 0,5 litra 80 zl.Czy to tak duzo jesli ludzie co miesiac wydaja na papierosy okolo 500 zl? Zastanowmy sie nad soba.Szkoda,ze ludzie zaczynaja szukac czegos dobrego bardzo czesto,gdy juz jest noz na gardle.Wtedy moze byc za pozno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zgodze sie z tym,ze pokrzywa jest bardzo dobra,ale trzeba uwazac,aby nie przedawkowac,nalezy robic przerwy,ale nie wszyscy maja dzisiaj czas na zbieranie pokrzyw i pazrenie i jeszcze cos tam.Jestesmy w ciaglym biegu.Tutaj jesli chodzi o sok noni/jesli on jeszcze jest bezpieczny/ to sprawa wyglada inaczej.Corka przychodzac ze szpitala po porodzie miala problemy z wnuczka,bo caly cza bolal ja brzuszek.Po zbadaniu moczu/co poradzila jej synowa/okazalo sie ,ze to bakterie coli.Lekarz polecil antybiotyk-nie pomogl,nastepny antybiotyk - nie pomogl.W koncu corka zdecydowala sie na podanie noworodkowi 4 tygodniowemu w kropelkach co godzine soku noni.Okazalo sie ,ze do tej pory po bakteriach coli nie ma sladu-wnuczka ma 5 lat.Jak tu nie wierzyc skoro lekarz powiedzial,ze baktrie wroca i nie wrocily.Przeciez male dziecko noworodek to nie mysli chyba o placebo,bo takich madrych dzieci to jeszcze nie rodzimy.Mam doswiadczenie tylko z sokiem,ktory znajdziecie na str:www.nonioryginalne.pl.Tam nie ma opisane ,ze sie przedawkuje lub nie podawac dzieciom ponizej trzeciego roku zycia.Jak wiemy antybiotyki nas zdominowaly wiec jesli sami nie zaczniemy szukaC TEGO CO NAM NATURA DALA moze byc ciezko.Dlatego szukajmy zdrowych produktow,sprawdzonych,a zainteresowanym moge wyslac linki na temat leczenia suplementami.Jestesmy natura wiec idzmy w te strone-znam duzo lekarzy,ktorzy pija sok noni - szczegolnie PURE.Zwrocmy tez uwage na to co sie znajduje w butelce-pure firmy z ktorej ja posiadam sok to papka,bo noni 100% nie moze byc woda.Ja wole sobie sama rozcienczac pure,bo wody mam pod dostatkiem i ona nie jest droga-po co mam placic za wode w soku.Moja rodzina cala pije sok noni-wnuki uwielbiaja,a mam ich piatke-nawt jak cos przyniosa z przedszkola jakiegos wirusa-to wszystkie choriby lzej przechodza-wtedy nie ma potrzeby podawania antybiotyku.Ja pije sok noni profilaktycznie,bo organizm powinien dostac cos zdrowego,cos co dostarczy nam mineralow i mikroelementow.Duzo pracuje i mam sily.Noni zawiera irydoidy-pocztytac w internecie co to sa irydoidy,a wtedy dowiemy sie dlaczego sok noni to taka moc.Polecam i prosze o pytania,bo mam duze doswiadczenie.9 lat tonie byle co.Pozdrawiam i zycze wszystkim zdrowia-dbajcie o siebie puki nie jest za pozno.Profilaktyka to jest to.PURE np kosztuje 0,5 litra 80 zl.Czy to tak duzo jesli ludzie co miesiac wydaja na papierosy okolo 500 zl? Zastanowmy sie nad soba.Szkoda,ze ludzie zaczynaja szukac czegos dobrego bardzo czesto,gdy juz jest noz na gardle.Wtedy moze byc za pozno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
sok z noni to zwyk艂e placebo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
mysle,ze placebem moze byc tez antybiotyk czy inne lekarstwo,ale niestety nie pomaga,a co powiesz o leczeniu sokiem noni zwierzat,a wszystko potwierdzone badaniami.Pieskowi uwazasz tez mozna wmowic,ze musi mu pomoc-jesli nic mu nie pomoglo,a niemowlaki-moze dobrze nie przeczytano tego co napisalam-moze troche sie rozpisalam,ale chcialam jak najwiecej napisac o produkcie na bazie owocu noni.Jesli chodzi o domieszki to lisc oliwki posiada irydoidy,borowka amerykanska posiada irydoidy,deren jadalny posiada irydoidy-wiec ta mieszanka z noni,ktory posiada 15 irydoidow to dopiero jest produkt NONI Max,a wszystko potwierdzone badaniami.IRYDOIDY sluza roslinom jako system obronny przed warunkami atmosferycznymi-nie ulegaja degradacji podczas przetwarzania i przechowywania i to jest moc roslin,ktore posiadaja irydoidy.kontakt:693570409

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Sok Noni najlepsze efekty z firmy EkaMedica pije od lat i bardzo chwal臋 sobie zdrowotne dzia艂anie tego soku. Kupi艂am w sklepie zielarsko medycznym

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 katarzyna121
witam, je艣li jeste艣cie zainteresowani sokami noni zapraszam na fanpage'a, gdzie na bie偶膮co aktualizowane s膮 informacje na temat tego specyfiku. Niestety bardzo ma艂o os贸b w Polsce wie o tym naturalnym soku i mam nadziej臋, 偶e wiedza na ten temat szybko si臋 rozpowszechni. https://www.facebook.com/MorindaRzeszow

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julkai74
W przypadku soku z noni warto zda膰 sobie z kilku istotnych kwestii, o kt贸rym ma艂o kto wie. Sok z tego owocu powinien by膰 po pierwsze surowy, a po drugie nie oczyszczony (ca艂y owoc). Inaczej picie go nie ma wi臋kszego sensu. Na rynku istnieje oko艂o 200 producent贸w sok贸w z tej ro艣liny. Wi臋kszo艣膰 rzeczywi艣cie mo偶e dzia艂a膰 jak placebo poniewa偶 jako艣膰 tych sok贸w jest delikatnie m贸wi膮c kiepska... Osobi艣cie znam tylko jednego producenta, kt贸ry spe艂nia wszystkie wymogi dotycz膮ce realnej bioaktywno艣ci noni. Zainteresowanych odsy艂am do lektury: http://sposob-na-zdrowie.blogspot.com/2012/08/preparaty-roslinne.html Dobrze jest czasem zg艂臋bi膰 temat zanim wyda si臋 opini臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KingaU4090
Uzywaliscie preparatu co sie nazywa Noni-Vita? Bo szukalam komentarzy na temat tego preparatu i nie wiem co myslec. Moze mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym prepearacie? Jest sens go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Tu jest troche danych o Noni-Vita: http://www.listalekow.pl/noni-vita/ - uwazacie, ze to prawdziwe komentarze? Nie w smak mi sie i wydac bezsensownie czesc swojej wyplaty, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nawet nie u艣wiadamiamy sobie ilu z nas walczy z 艂uszczyc膮. Niewielu przyznaje si臋 do tego. Jednak wa偶niejsze jest pozna膰 etiologie, metody leczenia i historie ludzi, kt贸rzy maja ju偶 za sob膮 uporczywe objawy tej choroby. http://goo.gl/T8FtiX

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
zwyk艂e naci膮ganie ludzi nic ten sok mi nie pom贸g艂, ani moim znajomym!!!!!! wsad藕cie se w cztery litery ten sok i nie spamujcie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Poszukuje pilnie soku Noni 100 % pure firmy Natural Styles,chyba go juz wycofali :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mama Hania
Nie wiem dzieci ile macie lat, ale przechodzicie sami siebie.Czytajac wasze wpisy odnios艂am wrazenie ,偶e najwazniejsza jest cena produktu ,a potem dopiero jego skuteczno艣膰.Ja sok NONI pozna艂am 14lat temu bed膮c na Hawajach wtedy by艂 on w Polsce nie osi膮galny Zamawia艂am go bezpo艣renio z USA drog膮 lotnicz膮 butelka pojemno艣ci 334ml kosztowa艂a wtedy 210,-.Osoba ktorej chcia艂am pom贸c nie liczy艂a pieni臋dzy ,ale pr贸bowa艂a si臋 ratowa膰 moim WYNALAZKIEM. Nie uchroni艂o jej to od 艣mierci ,ale komfort ostatnich lat 偶ycia by艂 niepor贸wnywalny do przewidywa艅 lekarzy .Przed艂u偶y艂a sobie zycie i jego przebieg tylko o 5 lat, ale dla osoby 艣miertelnie chorej by艂 podarunek od losu.Jestem po dzie艅 dzisiejszy zwolenniczk膮 soku NONI i od tego czasu poleci艂am go setkom os贸b/z racji wykonywanej pracy/. kt贸re zawsze s膮 zadowolone z jego dzia艂ania Jednak偶e osoby te zazywa艂y NONI tak jak dowiedzi艂am sie na Hawajach po 1-nej 艂yzce sto艂owej rano na czczo i 1-na wieczorem przed snem,ilo艣膰 t膮 nelezy przytrzymac w ustach i po艂kn膮c niczym nie popijaj膮c.tak wi臋 butelka 1litrowa starcza na ok.6 tyg.Tak stosuj膮c NONI mozemy uzna膰 ,ze si臋 leczymybo przyjmujemy tylko tyle ksroniny zawartej w soku kt贸r膮 jest w stanie wykorzysta膰 nasz organizm, anie siusiamy nim, gdy偶 kazda nadwyzka jest wydalana z organizmu bo,Kseronina niestety si臋 w nim nie odk艂ada. Tyle mojej praktycznej wiedzy na temat soky NONI,polecam sok bez domieszek jest wtedy szansa ,ze nadejd膮 oczekiwane efekty.Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Noni warto pr贸bowa膰 szczeg贸lnie gdy kto艣 walczy o zdrowie ma艂o skutecznie innymi 艣rodkami i lekarze niewiele maj膮 do powiedzenia a zak艂ada ,偶e mo偶e by膰 ten produkt pomocny .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
艂uszczyca wystarczy dieta ewy D膮browskiej wyk艂ady na YouTube a zamiast noni to rokitnik mozna nawet samemu posadzic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
dieta jak dieta na duzy brzuch pomaga ale sama dieta to za malo basen i ******* swiezym powietrzu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×