Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

42ewa Nie wiem ale może po prostu Twoje zmarszczki są już głębokie i potrzeba wiecej wypełniacza.Mnie na jedną zmarszczkę nosowo-wargową starcza 0.5mil. Jestem przed 40stką. Staram sie odmłodzić poprzez fryzurę:ścieniowane włosy+grzywka która przesłoni co nie co na czole .Ponieważ botoxu używam tylko na zmarszczki między brwiami właśnie takie brzydkie zmarszczki moża ukryć pod grzywka.Strój-często dżinsy,jakis krótki sweterek,kurteczka.Oczywiście figura też ma duże znaczenie,wiadomo jeżeli jesteśmy szczupłe tym młodziej wyglądamy. Staram sie oczywiście nie przesadzić,żeby ktos złośliwie nie mógł powiedzieć,,z tyłu liceum z przodu muzeum,,Ponieważ używam wypełniaczy od 33 roku życia to zmarszczki też nie są głębokie. Wiec jak widzicie na razie dużo nie robiłam żeby wyglądać młodziej.Myślę że nadszedł czas na jakieś bardziej inwazyjne zabiegi typu:hydrolift,termage itd.aby urzymać skórę w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego, jaki efekt jest po wypełnieniu, to dużo zależ też od gęstości. Np. Juvederm Ultra ma różne gęstości (dobierane w zależności od głębokości zagłębień). A jeśli te są niewystarczające, to może lekarz zalecić Volumę. Nie zawsze jest to kwestia ilości - może w Twoim przypadku chodzi o właśnie o odpowiednią gęstość? A co do przyznawania się do tego typu zabiegów - ile z nas się przyzna do tego, że przechodzi na dietę? :) Zawsze padają zbyteczne pytania, stwierdzenie czasem, że faktycznie trzeba... Ja wolę uniknąć takich sytuacji. Ale jednocześnie nie ukrywam, jak mnie ktoś zapyta wprost (wtedy to oznacza, że faktycznie go to interesuje i warto pogadać). Ja tylko nie znoszę tych aluzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaara8 u mnie jest podobnie a najlepsze jest to że tak na prawdę dużo osób podchodzi i po dłuższej rozmowie pyta ale najczęściej jednak na osobności. może masz rację z tym porównaniem do diety rzeczywiście nie wszyscy chcą mówić o zamiarach a pokazać sam efekt :) słuchajcie a macie może jakieś dobre zdjęcia wypełnienia bruzd nosowych kwasem hialuronowym?? chciałabym pokazać koleżance naturalny efekt takiego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Adriany
Poniewaz moje poprzednie zabiegi niewiele daly tak jak wxzesniej pisalam,czym twoim zdaniem wypelnic brzdy nosowe zeby byl dlugotrwaly efkt Jesli wiesz napisz czego uzywa dr Kasprzyk i jakie sa u niego ceny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjA
Nie no.. przede wszystkim mezoterapia z kwasem to jest sprawdzony sposób na te bruzdy, wszyscy o tym wiedzą. Dziewczynom z wwy polecam Keramed, lekarz za darmo Ci doradzi, dodatkowo teraz jest u nich promocja na zabiegi z kwasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jjjjA mam pytanie jak duże te promocje hihi :) no i na jakich produktach pracują bo mnie interesuje Juvederm Ultra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co teraz dokładnie używa Kasprzyk to nie wiem ale z tego co pamietam to na początku podawał mi restyline a teraz ostatnio chyba juwaderm.Nie interesowałam sie gestością preparatu a pewnie powinnam.Zdaje sie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hostess - tu możesz zobaczyć: http://www.centexderm.com/assets/images/Juvederm-sm.jpg Szczerze mówiąc na początku jak patrzyłam na te zdjecia, to nie wiedziałam co się zmieniło - usta, czy właśnie bruzdy nosowo-wargowe :) Znajome, które te miejsca wypełniły zmieniły się na całej twarzy - usta wydają się większe, kości policzkowe jakby bardziej się uwidoczniły. Sama nie wiem na czym dokładnie to polega, ale wyglądają zupełnie inaczej. I to na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zdjęcia :) pokażę oczywiście koleżance !! masz rację buzia się zmienia ale bardzo naturalnie tak...promienieje jest bardziej świeża :) podoba mi się taki efekt w szczególności że zbliża się lato i nie chce mi się nakładać pełnego makijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Adriany
Nie pa mietasz przypadkiem jakie ceny ma dr Kasprzyk jesli chodzi o wypelniacze, Wybieram sie do niego na botox jak czesto go robisz mam na mysli to jak dlugo sie u Ciebie trzyma,mnie trzymal sie tylko 3 miesiace co prawda robilam pierwszy raz wiec podobno trzyma sie bardzo krotko nie wiem czy to prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słyszę że jak sie robi 1 raz to sie krócej trzyma.... Już wcześniej pisałam że dokładnie nie znam cen bo robie hurtowo tzn.robie zmarszczki miedzy brwiami i jedna bruzdę nosowo-wargową.Ale myśle że za 1mil cena ok 1200zł(jak zadzwonisz to sie dokładniej dowiesz) a jednostka botoxu 30 zł.Ostatnio robiłam w październiku botox-13jednostek i do tej pory zmarszczka jest ładnie wygładzona,wypełniacz też jeszcze jest. Zauważyłam że jak wcześniej miałam podane 10jed.botoxu to zmarszczka była dość dobrze wygładzona ale,, nie sparaliżowana,,na 100%.Teraz po 13 jednostkach była całkowicie unieruchomiona co bardziej mi odpowiadało i zarazem jeszcze bardziej wygładzona.Pewnie dlatego botox tak dobrze trzyma bo miałam podane wiecej jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS FEELBEAUTY.EU
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie botox utrzymuje się od 4 do 6 miesięcy, jednak efekty mogą być trwalsze, jeśli zabieg będzie powtarzany. Chociaż wydaje mi się, że jeśli wcześniej zauważyłaś, że efekt zniknął, to może warto pomyśleć nad innym preparatem, albo tak jak pisze adriana1 - większą ilością jednostek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjj_j
z tego co pamietam to promocja polega na tym ze jest 3 zabieg z 50% rabatem, zobacz na ich stronie sama keramed pl , aha oni sa z Wroclawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pegysoon
byłam modelką na kursie w Poznaniu w Solumedzie, wiec nic nie zapłaciłam. lekarz opowiadał o jakiejś technice hydro lekarki z Wrocławia-zupełnie inne podejście bez ładowania kwasy w fałdy nosowe- podniósł mi skóre na policzkach i skroni i cała twarz mi sie podniosła. rewelacja.jak po faceliftingu.bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
http://www.feelbeauty.eu/ Zapraszam!!! MEGA PORTAL chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. Powiekszanie piersi , powiekszanie ust, opercaje nosa, korekcje uszu....sex porady Autora najlepszych felietonow w internecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pegysoon mechanizm zabiegu jest taki sam jak w wypełnianiu kwasem hialuronowym tzw. wolumetrii efekt jest taki sam i wypełniane są okolice policzków dzięki czemu mamy ładny efekt faceliftingu :) taki zabieg mozesz wykonać np Juvederm Voluma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pegysoon
Czy wstrzykiwano Ci preparat pod kosc policzkowe? Czy po tym zabiegu twarz zrobila Ci sie tez pelniejsza?Mnie chodzi wlasnie o podniesienie twarzy a nie o uwypuklenie bo jestem na twarzy dosc okragla.Napisz jak nazywa sie ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaara8 efekt na zdjęciu jest niesamowity! teraz dzięki wolumetrii można bardzo ładnie poprawić kontur twarzy która wygląda jak po faceliftingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem :) To, co w tego typu "poprawkach" jest niesamowite to to, że efekt jest naturalny. Nie wygląda się sztucznie. Chociaż pewnie tu sporo zależy od osoby robiącej zabieg - jeśli umiejętnie dobierze jakość, gęstość i objętość kwasu, to czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola111111
Dziewczyny czy ktoras z Was robila ten zabieg majac chorą tarczyce np Hashimoto i wie czy naprawde jedt tak duze ryzyko powiklan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola111111 najlepiej będzie spytać się dobrego lekarza podczas konsultacji :) tego typu informacji nie ma co szukać na forach bo niestety żadna z nas nie jest lekarzem ale myślę że już podczas wizyty nie będziesz miała problemu z odpowiedzia na ten temat :) napisz koniecznie co Ci powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola11111111
Jeszcze nie byłam u lekarza, ale dzwoniłam po roznych salonach i panie mówiły, ze raczej sie tego nie robi, bo moze byc jakis odczyn zapalny, ziarniniak czy cos... ALE znalazlam taka informacje na necie: "Czy pacjenci chorzy na choroby immunologiczne mogą poddać się zabiegowi wstrzyknięcia preparatów RESTYLANE? Badania kliniczne aplikowania preparatu osobom z chorobą immunologiczną nie są zbyt liczne, ale nie ma oznak zwiększonego ryzyka. Teoretycznie nie ma powodu zakładać, że ryzyko jest większe kiedy dojdzie do zabiegu. W każdym przypadku lekarz powinien brać pod uwagę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim wypadku chyba musi być to kwas jak najbardziej oczyszczony bo to od tego zależy czy reakcja wystapi. z tego co wiem o wiele lepiej oczyszczonym preparatem na rynku od restylane jest juvederm ultra i o takie coś sama bym spytała lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola11111111
A słyszałyście cos o preparatach princess? Nadawałyby sie? Czy ktoras z Was miala w ogole robione jakies przeciwciala przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram hostess. Są już sprawdzone preparaty, z którymi lekarze mają doświadczenie. Nie rzucałabym się na coś nieznanego - w końcu to zabieg na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola1111111
Dzięki za odpowiedzi:-) Tyle znalazłam na necie: "Czym różni się Gama Princess od innych produktów chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. dziewczyna, Princess Zobacz także * Rodzina produktów Princess Czytaj więcej * Nowy kierunek w sztuce medycyny estetycznej według Cromy * PRINCESS Innowacyjna technologia S.M.A.R.T. Preparaty z linii Princess powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego. Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze firmy Croma są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność. Linia produktów Princess spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (< 1 ppm). Tak, to jest bezpieczne. Bezpieczeństwo przede wszystkim to nasze motto. Składniki serii Princess gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo: nasze produkty mają najniższą zawartość czynników wiążących krzyżowo wśród produktów dostępnych obecnie na rynku. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, by produkcja spełniała najwyższe standard jakości. Dzięki podwójnej sterylizacji wszystkich produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego do syntezy S.M.A.R.T. możemy być pewni, że nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne. Nie ma się czego bać! To jest najbezpieczniejszy produkt na rynku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola1111111
Fajnie jakby ktoras z Was mogla sie wypowiedziec na temat tej marki... Porozmawiam jeszcze z lekarzem i dam Wam znac, pzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×