Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość gagnes
Czesc. Czy mozecie polecic dobrego lekarza w Poznaniu? Chcialabym wypelnic doly pod oczami. Mam nadzieje, ze zakryje mi to tez troche cienie pod oczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundzior
Na bruzdy polecam Wam Teosyal ultra dip, wygładził mi bruzdy w 100%. Po 3 godzinach, jak dojechałam do domu, nie miałam nawet sladu po igle, nawet zaczerwienienia. Wcześniej miałam robione Juwedermem i poprawa była niewielka. A teraz jest rewelacyjnie. Nie wiem na czym polega różnica miedzy tymi preparatami, bo za każdym razem miałam podaną jedną ampułkę a różnica nieziemska. No i podobno długo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kundzior
To pieknie,ze nie mialas sladow po igle tak szybko, ja robilam bruzdy Teosyalem Ultra 5 dni temu i slady po igle jeszcze mam,w jednym miejscu takze malego siniaka,zaczyna juz blednac.Tym preparatem po raz pierwszy wypelnialam bruzdy ,jestem ciekawa jak dlugo sie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rincessa łódź
kobitki rozumiem ze polecacie ten Teosyal ultra dip? gdzie robiłyscie i ile kosztowal? ja jestem bardzo wscielka na ten preparat princessa jak dla mnie zero efektu :( a zalezy mi aby bruzdy byly calkiem wygladzone a nie mam duzych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kundzior
do princessa lodz Czy polecam to nie wiem jeszcze ,ale tym wlasnie robilam-Teosyal ultra deep ,za krotko zeby cos powiedziec.Robilam w Warszawie ,2 ampulki( mam bardzo glebokie bruzdy od nosa do ust i pod kacikami ust wzdluz brody.Wypelniono mi bruzdy i podniesiono kaciki ust,narazie wygada to pieknie,slady po igle bledna, ale nie zniknely jeszcze zupelnie za to bruzdy niewidoczne.Zaplacilam za 2 ampulki 1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayame1
Witam!! Mam 33 lata i pierwsze tego oznaki w postaci bruzd, mam okragla twarz i wyglada to naprawde niefajnie. Nie sa bardzo glebokie ale sa. :(Strasznie mnie to martwi. Myslalam o ich wypelnieniu i wlasnie dlatego tu jestem. Polecono mi klinike KEC w Poznaniu. Jesli ktos mial tam zabieg ostatnio to prosze o opinie. Nie wiem tez czy to nie za wczesnie na poprawki choc z drugiej strony slyszalam ze jesli zacznie sie wczesniej efekty sa lepsze i bardziej dlugotrwale poniewaz skora nie jest \"zaawansowanie\" zapadnieta. Co o tym myslicie? Z gory dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra11199
Witam Mam 38 lat i wybieram sie na poprwke swojego ciala i twarzy. Mowiac o ciele mysle o piersiach sa niezle tak mowia faceci i znajome ale wiadomo kazdy chce miec doskonalsze.Jestem po dwójce dzieci wiec.... Ogolnie dbam o siebie i wygladam w rzeczywistosci mlodziej ,ale ostatnio schudlam a pierwsza rzecza jaka to odczuwa sa moje policzki i piersi sa super do momentu brania pigulek antykoncepcyjnych. Slyszalam ze swietny jest niemczycki z wroclawia jezeli chodzi o piersi ale czy slyszalyscie moze o wypelnianiu bruzd chodzi mi tutaj o policzki /kiedys mialam dolki teraz taka okropna kreche/ wypelnianiu wlasnym tluszczem jak sie ten zabieg nazywa i moze macie sprawdzonego lekarza .Wiem ze jest to drozsze ale to starczy na duzo dluzejPisze o wroclawiu bo jestem z okolic ale moze byc inny adres. pozdrawiam aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra11199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aleksandra Ja sie wybieram do Poznaia. Polecono mi KEC - Klinika Estetyki Ciala. Chcialam tutaj zasiegnac porady jednak nikt sie nie wypowiada na ten temat. Wiem ze wypelniaja bruzdy okolonosowe kwasami nie wiem czy tluszczem tez. Mozna wejsc na stronke i sprawdzic badz wyslac maila. Sadzac po mailu jestes w uk? Ja tez. Juz 3 lata. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimmmaa
Ja też jestem zainteresowana wypełnieniem bruzd własnym tłuszczem, podobno na kilka lat wystarcza. Wstępnie zaczęłam wypytywać o to, co się dowiedziałam, to to, że póchnie się bardziej niż po kwasie hialuronowym, trzeba poddać sie 2 razy temu zabiegowi z odstępem 2-3 miesięcznym, ale działa nawet kilka lat. Nie chcę mieć nic sztucznego w sobie, mój własny tłuszcz to dla mnie najlepsze rozwiązanie, moje własne ciało. Dziwią mnie różnice w cenach za ten sam zabieg. Na stronie www.kec.pl nie ma nic na ten temat, telefnicznie pan udzielił mi praktycznie zero informacji. Czy jesteście zorientowane kto to w Polsce robi i gdzie? Proszę, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolina łez...
witajcie,myslicie ze osoba 23 letnia moze korzystac z tych wypelniaczy? nie chodzi mi o zmarszczki ale o głebokie DOŁY pod oczami ktore mam od zawsze,taki juz mój "urok" ale to sprawia ze wiecznie wygladam na smutną i zmęczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabuki2
Własnym tłuszczem wypełnia się w Bydgosczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrysiaczek
Ja wybieram się do dr. Kołodziejczaka z Bellisany (Al. Wilanowska w Warszawie). Chcę sobie wypełnić bruzdy nosowo-wargowe. Nie są duże. Czytałam sporo o wypełniaczach i zdecyduję się na Teoysal Ultra Deep lub Deep Lane, w zależności od tego jaka będzie opinia lekarza. Teoysal, bo czytałam o nim jak najlepsze opinie, ma najmniej protein i najmniej endotoksyn bakteryjnych ze wszystkich produktów obecnych na rynku. Odezwę się po zabiegu, to opowiem Wam o efektach. Koszt u dr. Kołodziejczaka to 900 zł / 1 ml. Jeżeli potrzebujecie jakiegoś info, to chętnie odpowiem. Ostatnio dość gruntownie przerobiłam ten topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolina łez....
ja zadałam wyzej pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagnes
Ja mam 25 lat i tez chcialabym wypelnic sobie doline lez. Mysle, ze nasz wiek nie bedzie problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuleniowiec3
Ja tez jestem zainteresowana wypełnianie bruzd włąsnym tłuszczem, poniewaz po zabiegu lipolizy iniekcyjnej miałam spore uczulenie i nie chcę ryzykować ponownej reakcji na substancje obce w ciele. Kto w Bydgoszczy wypełnia własnym tłuszczem? Jezeli wiecie napiszcie cos na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolina łez
to prawda-pytalam lekarza i nie ma tutaj ograniczen wiekowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu43
dziewczyny pomóżcie! gdzie w Poznaniu lub okolicach mozna wypełnic bruzdy? niech jakas dobra duszyczka pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundzior
Ja też jestem z Poznania, raz bruzdy robiłam na miejscu, ale nie byłam zadowolona, drugi raz w Sulęcinie, 1,5 godziny drogi z Poznania i jestem bardzo zadowolona. Nie pisałam wcześniej gdzie robiłam, żeby ktoś nie uznał za reklamę. Obecnie mam pięknie wypełnione bruzdy i cena dwukrotnie niższa niż w Poznaniu. Można umówić się w późnych godzinach wieczornych jeżeli pracujesz jak ja do późna. Jestem jasną blondynką, pani Kasia poleciła mi makijaż permamantny ust, żeby podkreślić twarz, też jestem zadowolona. Wrażenie moje jest takie, że nie naciąga i potrafi dobrze doradzić. Podaję numer telefonu gdybyś chciała skorzystać 0-695 - 178 - 309. Informacje o Pani Kasi wzięłam z tego forum od osoby, która była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest po wypelnaniu
mozna sie od razu ludziom na oczy pokazac? sa jakies slady,opuchlizna? ile dni sie utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalinka
Dzięki Kundzior, jestem z Zielonej Góry i mam blisko do Sulęcina, skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalinka
Jeszcze pytanie. Czy któraś z Was miała wypełniane bruzdy metoda regeneris? Coś takiego zaproponowała mi Pani Doktor przez telefon jako alternatywę kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu43
Kundzior - dzieki za radę. Mandalinka, daj znac co wybrałas, ja chce wypełnic bruzdy przy kącikach ust, szpecą ze szok. Troche sie boje bo w tym temacie jestem zupełnie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Princess Łódź
Cześć Jestem klientką tego gabinetu od dawna i zawsze byłam zadowolona z zabiegów i lekarza, jednak tak jak tobie, nie do końca przypadł mi do gustu ten nowy wypełniacz Princess. Robiłam nim usta, ale efekt był niewielki w porównaniu z wcześniejszymi zabiegami, jednak zostanę przy Juvedermie (jest droższy ale za to sprawdzony). Jestem pewna, że lekarz tu nie zawinił to raczej preparat nie jest dobry. Jeśli chodzi o zabiegi, to w tym gabinecie zawsze uwzględniają, jesli klient jest nie zadowolony - ja poszłam na poprawkę po miesiącu od zabiegu i bez żadnego problemu lekarz dostrzyknął mi preparat(bezpłatnie) i teraz jest super. Więc najlepiej zrobisz jak po prostu tam zadzwonisz i powiesz w czym problem, gwarantuje ci, że nie będzie problemu z poprawką i bedziesz zadowolona. Efekt po wypełnieniu bruzd pojawia się stopniowo (nawet do dwóch tygodni) - bo kwas hialuronowy "naciąga wodę" - tu lekarz miał sto procent racji :-). A na przyszłość polecam ci wypełniacze Juvederm i Teosyal - sa bardzo dobre. Jesli chodzi o rachunek to nie musisz go mieć - każdy pacjent wypełnia kartę pacjenta i tam jest wszystko zapisane co i kiedy miałaś robione. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
Hei :-) chcialabym powiekszyc moje usta i wypelnic nieco moje policzki. poszukuje dobrego specjalisty w Lodzi lub okolicach. Czy ktos wie gdzie sie zwrocic?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
do Misiaczka Jak udal sie zabieg,jakie wrazenia? Ja tez chcialabym skozystac z tego wypelniacza,(Teosyal)ma bardzo dobra opinie. Teraz pozostalo tylko znalezienie odpowiedniej kliniki i dobrego lekarza. Ja laduje w Warszawie,to by nawet pasowalo miec zabieg w stolicy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
do Kundzior... Hei :-) Gdzie w Warszawie robilas zabieg??? Jakie efekty?? jestes zadowolona?? Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
do Beatricze XYZ Tak dobrze sie wypowiadasz o Twoim lekarzu. Moge zapytac jak sie nazywa i gdzie jest jej gabinet. Tak trudno o dobrego uczciwego lekarza. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety bylam w Sulecinie... ale musze Was rozczarowac... w poczekalni.. pelno ludzi ,bo Pani doktor jest lekarzem medycyny pracy..i przychodza ludzie na badania ..???? i wszyscy sobie czekaja na swoja kolej... ciasno... jedno krzeslo... mialam wypelnione bruzdy Teosyal-em ale nic a nic nie zniknely.. pierwsze pare dni owszem troche opuchniete i wygladalo lepiej ..a teraz ..jestem zla bo 1000 zl za ampulke .. musialam dlugo oszczedzac... a na nastepne nie mam narazie... Pani doktor byla bardzo mila ale co z tego... forsa wyrzucona a bruzdy jak byly tak sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli w łodzi szukasz
to polecam dream med, wpisz sobie w google to znajdziesz ich stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×