Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Do Pani Doktor proszę podesłać namiary na firmę, która robi tu wpisy. Nie stanowię konkurencji (zupełnie inna branża) liliana456@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora3969
Ponawiam swoje pytanie: czy ktoś robił sobie wypełnienie bruzd nosowo-wargowych lub policzków preparatem RADIESSE. Jakie były efekty i ile się utrzymywał efekt? I jeszcze jedno, czy zrobienie 4 zabiegów w serii co 2 tygodnie mezoterapii igłowej w okolice oczy i na dekolt, daje efekt i ile się utrzymuje? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puterko099
A ja z kolei,zupełnie niedawno miałam robione wypełnienie preparatem Perfectha Derm Subskin.Wiecie co,tutaj za pomocą jednej strzykawki lekarz zrobił mi policzki i wypełnił bruzdy nosowe. W sumie bardziej sie to opłacało niz jakby był to zabieg innym produktem,bo w strzykawce bylo 20mb/ml kwasu.To jest dla nas klientów bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
No włąśnie, pootwierałam linki do tych stro gdzie rzekomo reklamuję klinikę a tam nawet nie ma mojego nicka. Podałam ceny z ulotki jaką wzięłam zpoczekalni, sa duzo nizsze niz to co pisała Basia11. Ona zapłaciła za przeszcze tłuszczu w zmarszczki nosowe 5500zł a ja mam cene z ulotki z Sulecina 600zł. To jest różnica kolosalna. Nie nabijam nikogo w butelkę, tylko pokazuje realia. Trzeba byc niepełnosparwnym żeby tyle przepłacic. Rozumiem ze moze ci byc przykro jak się tego dowiedziałas, ale tracic czas na kopiowanie linków do stron gdzie nie ma w ogóle moich opinii? To niepełnosprawnosc. POpatrz sobie gdzie i co pisałam, bo pisałam, bo jestem zadowolona z zabiegów, szczególnie z Thermage na brzuch, z ust i zapłaciłam za to grosze. I nie załuję i nie wypisuję bzdur. Pozdrawiam i żal mi ciebie że jestes taka naiwna zeby sie dac tak nabic w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zabajony
swarcel reklama na forach nie jest wcale taka prosta bo ludzie nie sa idiotami. ja przed chwilą otwierałam te linki i wszędzie sa twoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Swarcel
czego ty nie robiłaś. Na kazdym forum każdego dnia nowe wpisy reklamujące Sulęcin. Ciekawe ile jeszcze masz innych nicków. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach i huj wie czym jeszcze. A co do modnego thermage i fal radiowych to zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
bojkot dr Kasi z Sulecina, niech się zajmie tym co robi najlepiej czyli wystawianiem zaświadczeń kierowcą a nie medycyną estetyczną. Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy - nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwarcel kochana mam wielką prośbę, abyś sprawdziła w słowniku termin "niepełnosprawność". Wydaje mi się, że nie powinno się używać tego słowa jako obrazę.. Ale to świadczy o Twoim poziomie. Nie mam zamiaru się wykłócać, głównie dlatego, że nie jesteś pacjentką, "prawdziwą" osobą, tylko kimś, kto wykonuje swoją pracę reklamując pewien gabinet i lekarza w nim przyjmującego. Nie wchodzę z Tobą w dyskusję. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, przyjrzyj się dokładnie postom w tym wątku zanim napiszesz, że wkleiłam jakieś linki, bo akurat nie ja to zrobiłam. Ale faktem jest, że były bardzo przydatne do zdemaskowania Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponownie proszę o namiary na dorby gabinet w Krakowie.Chodzi o wypełnienie bruzd nosowo -wargowych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominnnajka
Moje drogie,czy któraś z Was moze wypełniała bruzdy i oprócz tego miała w ogole jakiś kontakt z wypełniaczem Ellanse ? Pytam,bo słyszałam,ze sam wypełniacz utrzymuje sie bardzo długo w skórze w porównaniu np.z volumetrią -nawet do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rajuu
i nagle "nowe " osoby pojawiły się by wychwalc Sulęcin. Dziewczyny opanujcie się!! Piszcie co czułyście jak wyglądacie,co było dobre a co złe podczas zabiegu. To gdzie go wykonywałyście piszcie na priva i będzie po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek55
Ty dziewczyno o nicku Swarcel jesteś nieziemska.Zapomnilas co wypisywałaś w temacie smatr lipo slim lipo czy lizpoliza??? Przypomnę Ci ze kazałaś spadać z forum osobom grubym i starym..tylko sprecyzuj mi pojecie co oznacza dla ciebie osoba gruba i stara. Swarcel tez kiedyś będziesz jak to pięknie ujęłaś STARA,a uroda to pojęcie względne....Ty tez musiałaś być GRUBA skoro poprawiałaś brzuch uda i inne rzeczy.Nie obrażaj STARYCH i GRUBYCH dziewczyn,one nic Ci nie zrobiły-Twoja wypowiedz była nie na miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguello
Witajcie Czytam i czytam wasze wątki i jestem przerażona,bardzo się cieszę,że zabieg miałam wykonywany zanim Wy pojawiłyście się na kafeterii i rozpoczęłyście wojnę słowną. Swarcel możesz mieć swoje zdanie,nikt Ci tego nie odbiera,ale z tymi "grubymi i starymi" to naprawdę przegięłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niika77
Do Dora6939 gdzie robilas te wypelnienie? ja własnie szukam jakiegos taniego gabinetu w warszawie albo w oklicach. Zastanawiam sie nad Otwockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asuab1059 mogę Ci polecić dok.Kasprzyka z Art-med z ul.Algierskiej Ja wypełniam u niego zmarszczki nosowo-wargowe od kilku lat.Jest uczciwy i podaje całą dawkę za jaką płacisz,robi dobrze.Nie wiem ile teraz kosztuje 1mil który starcza na niegłębokie zmarszczki(ja takie mam) ale ok 1200zł.Zmarszczki robiłam juz ponad rok temu,wiec nie wiem czy coś nie poszło w górę.Robię też u niego botox na zmarszczki między brwiami wiec pod kątem botoxu też mogę go spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Mam 22 lata i te cholerne bruzdy nosowo-wargowe.Jestem z Warszawy i bardzo proszę o polecenie mi jakiegoś dobrego miejsca na zabieg ich wypełnienia (nie są bardzo głębokie).Odłożyłam do tej pory na ten cel ok.2 tys.zł więc raczej wypełnianie własnym tłuszczem nie wchodzi w grę bo jak się już zorientowałam na forum to stać mnie tylko na kwas.Chodzi mi o taki gabinet gdzie nie będą mi tego odradzać ze względu na wiek-jestem w 100% zdecydowana.Parę lat temu przeżyłam tragedią życiową, całe dnie przepłakiwałam, chudłam i tyłam na zmianę, wcale się nie uśmiechałam aż zrobiły mi się te bruzdy...Za każdym razem kiedy patrzę w lustro przypominają mi się złe czasy, chcę w końcu o tym zapomnieć i przestać mieć smutną twarz. BARDZO PROSZĘ o polecenie mi dobrego miejsca i lekarza.Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to polecam ci Sulecin
chcesz dokładny adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agis32
Polecam Ci dr.annę wieczorek ja robiłam własnie u niej bruzdy i umie naprawde uczciewie dobrac ilosc kwasu oraz stezenie, zapłaciłam 900zł za ampułke, na ul.Egejskiej robiłam, www.kosmetyczka.info Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robiłam
u p.kasi z sulęcina i jestem bardzo zadowolona.Teraz idę na powtórkę bo juz minął rok od ostatniego zabiegu.Robiłam chomiki,bardzo długo utrzymywał sie efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev74
Weż się zrywaj z tym Sulęcinem,bo poprostu ,to już nudne idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę potrzebuję dobrej rady.Jeszcze się nie zdecydowałam ale do tego całego Sulęcina się nie wybieram bo naczytałam się już o nim wystarczająco... Potrzebuję dobrego miejsca w Warszawie na wypełnienie tych bruzd ! Czy któraś z Was ma jakieś zdanie na temat : http://www.instytutmedycynyestetycznej.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pognieciona: I jak, zdecydowałaś się już? Podziel się efektami po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikonko no jeszcze nie.Miałam teraz ustne zaliczenia i bałam się, że bym spuchła czy co więc się wstrzymuje do przyszłego tygodnia...Ale chyba wybiorę się tam na ul.Piękną tylko tam wypełniają chyba tylko Restylane więc nie będę mogła nic innego wybrać...Nie mogę się zdecydować a tu mają dodatkowo promocje: http://www.instytutmedycynyestetycznej.pl/onas.html tylko właśnie nie wiem czy to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W warszawie znam tylko jednego godnego polecenia lekarza - Osuch. Byłam u niego na wizycie jakiś czas temu (w trochę innej sprawie, ale pogadaliśmy sobie też ogólnie o wszystkich zabiegach). Jest bardzo rzeczowy i ma naprawdę ludzkie podejście do pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne...a
trudno, zeys znala wszystkich lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będzie już po wszystkim to daj znać. Też myślałam o tym, żeby wypełnić sobie te bruzdy, ale nie znam lekarza, któremu mogłabym zaufać i obawiam się ewentualnych efektów ubocznych po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_niezapominajka
Elanse zaproponował lekarz mojej mamie jak zrobiłam jej prezent na imieniny. Zrobiła te zmarszczki od nosa w dół i przy kącikach ust. W zeszłym roku robiła Restylane i zeszło bardzo szybko, teraz zobaczymy. Za 2 mililitry zapłaciłyśmy 2tys.więc prawie tak samo kosztowało i dlatego się zdecydowałyśmy bo ma długo trzymać, dłuzej niż kwas hialurynowy. Na razie mama wygląda ładnie chociaż była kilka dni czerwona wzdłóż zmarszczek i troche ją bolało ale to wg lekarza normalne bo tak działa ta substancja. Ma się wytwarzac kolagen, w ulotce piszą, że to nowoczesny preparat. Myślę, że czas pokaże czy Ellanse jest dobre. Opakowanie na pewno ma ładne, czarne i eleganckie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×