Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Mełpi
Ja podobnie jak Pani pisze. Bruzdy miałam od nosa prawie do brody. Najpierw miałam wypełnione jedna ampułką Ultra depu za 1000zł, ale to było za mało ze wzgledu na to, że nie strczyła 1 ampułka, poprostu nie wypełnił całych bruzd, za duże bruzdy. Zadzwoniłam z pretensjami, że bruzdy są nadal widoczne, miałam dostrzykniętą ampułkę tego tańszego i teraz jest O.K. Ale wcześniej poszłam w Szczecinie do lekarki i ona potwierdziła to co mówiła ta z Sulęcina, ale chciała ode mnie 1000zł za ten co kosztuje w Sulęcinie 600zł więc pojechałam do Sulęcina. Jak byłam pierwszym razem w Sulęcinie lekarka mówiła, że bruzdy są duże, jak nie wypełnią się do końca to można w każdej chwili dostrzyknąć. Tak zrobiłam i jest O.K. To wszystko zależy od wielkości fałdów nosowo - bruzdowych. Jak masz małe to wystarczy mniej, jak masz duże to musisz dołożyć. Lekarka w Sulecinie wytłumaczyła mi, ze płąci sie nie za całkowite wypełnienie bruzd tylko za ampułki. Teraz już wiem o co chodzi. A rezultat wypełnienia jest piorunujacy, twarz gładka i dużo młodsza bez bruzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
wstukalam DREAM ale pokazaly sie rozne artykoly i strony ale zadna z informacja o klinikach lub lekarzach pracujacych na wypelniaczu Teosyal... Daj znac jesli wiesz cos wiecej o Lodzkiej klinice... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,super ze jestescie takie otwarte i dzielicie sie doswiadczeniami!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
Znalazlam jedna strone.. Dzieki :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melpi prawdopodobnie masz racje ale u mnie tak naprawde nic sie nie polepszylo...a bruzdy byly nawet nie za duze,... narazie niestety musze zbierac kase... 1000 dla mnie bardzo duzo... a ile kosztuje w Lodzi w Dream Med Teaosyl? ampulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilde
W dream med okolo 1100-, to jest za ampulke kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mełpi
Ja Wam Dziewczyny polecam ten Teosyal, bo jest dobry, jestem bardzo zadowolona, teraz nawet nic nie czuje że mam go w twarzy, tylko naturalny wyglad, na prawde nic nie widać, nikt sie nie domyśli. Znajoma w pracy też zrobiła sobie bruzdy czymś na m..., tez kwasem hialurynowym, ale jedną ampułką bo miała małe, z jednej strony ma jakby cos przezroczystego pod skóra i jak sie przyjrzec to widać. Moje są niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu43
do Mełpi: tez chce zrobic bruzdy u p. Kasi , ale troche sie boję, czy mozesz mi powiedziec jak wyglada sie po zabiegu ? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu43 .. moze bedziesz miala wiecej szczescia... probuj... ja mialam male bruzdy..i po wstrzyknieciu nic a nic sie nie zmniejszyly..moze jestem wyjatkiem... ale 1000 zl w bloto...a na nowy zabieg nie mam... odkladam 100 zl miesiecznie... i tez nie zawsze... a tak sie cieszylam i Pani Doktor zapewniala ze taki dobry ten Teosyal... a u mnie sie nie sprawdzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu43 po zabiegu Pani doktor posmarowalajakas masc w miejsce gdzie wstrzykiwala ... napoczatek tzn 2-3 dni bylo w tym miejscu lekko opuchniete.. a jak zniknela opuchlizna to bruzdy pokazaly sie takie sama jak byly...Sprobowalabym jeszcze raz ale narazie ... musze czekac.. ale tym razem moze u kogos innego... nie w Sulecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z bruzdami tak jest .... w zeszłym roku wypełniałam bruzdy , najpierw wstrzyknięto mi 1 ampułkę od nosa do lini ust , , na nizej nie starczyło , po miesiacu stwierdziłąm ze jednak dokoncze zaczeta robote i zdecydowałam sie jeszcze na połówke dawki ( miejsza pojemnosc strzykawki chyba 0,5 ) Niestety minął rok a po moim kwasie nie zostało sladu , dwa tygodnie temu zrobiłąm ultra deep..... wydaje mi sie ze nie jest tak idealnie równo ale ........ taraz wam powiem ze pani doktor podczas wstrzykiwania pokazała mi wypełnione bruzdy z jednej strony twarzy , i nie wypełnione z drugiej ..... róznica kolosalna ...... dlatego tak sie zastanawiam czy my kobietki nie za szybko przyzwyczajamy sie do swojego nowego wygladu i nie pamietamy siebie z przed , ja w kazdym razie nastepnym razem robie zdjecie twarzy z bliska i bede miała porównanie ... pozdrawiam ........ co do pytana o wyglad po .... wszystko ok ...... przez godzine dobrze miec wasy z kremu którym smaruje pani doktor ..... ale poztym ok ....... mi na drugi dzien zawsze wychodza sinaczki ale sa mikroskopijne i da sie z nimi przezyc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu43
jana i marianna31 - dzieki za info i życzliwosc, chyba jeszcze poczekam z wizytą u p. doktor,boję sie ze kasa pójdzie na marne a 1000 zł to dla mnie spory wydatek, rozmawiałam z nia telefonicznie i tez zachwalala Teosyal...teraz juz sama nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mełpi
Moja rada jest taka, weż sobie jedną ampułkę i zobacz jak bedziesz wygladać. Jak bedzie uważała, że jeszcze bruzdy są, to wtedy mozesz pój ść na drugą, albo pół, połówki tez są. Z tego co zauważyłam lekarze nie mówią o większej ilości tylko podaja Ci mniejszą, a zawsze możesz sobie dołożyć. Sama mozesz ocenic czy jeszcze raz tyle czy tylko połowę z tego co było. Efekt jest na prawdę ładny, twarz młodziej wygląda. Jeszcze jest taki preparat, który wystarcza na dużo dłużej, nazywa sie Akwamid, ale za pierwszym razem zalecają kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KssKss
Zrobiłam bruzdy tydzień temu we wtorek w Sulęcinie. Miałam podaną 1 ampułkę kwasu hialuronowego za 600zł, która wypełniła mi całkowicie bruzdy, mimo, że uważałam je za bardzo duże, resztkę, która została pani Doktor wstrzyknęła mi pod oczy. Efekt natychmiastowy po zabiegu. Ale co ciekawe to to, że nie mam zapadnięć pod oczami i siniaków. Z moich nowych oczu jestem niesamowicie zadowolona, z bruzd również. Podobno jest tak, że jeżeli masz małe bruzdy to wystarczy mało kwasu hialuronowego, a jeżeli masz duże to trzeba dużo. Za każdą ampułkę płaci się oddzielnie. Natomiast Botoks, płaci się za okolice, na przykład za czoło albo oczy. Czy któraś z Was miała wypełniane pośladki kwasem hialuronowym? Jestem tym zainteresowana, a pani Kasia też to robi, oczywiście polecała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KssKss
Jak Pani wyglada, czy nadal utrzymuje się to wypełnienie? Czy bruzdy nie są widoczne? Jestem zainteresowana, poniewaz bruzdy dodaja mi takiego smutku na twarzy. Mam je od boków nosa do koncików ust i pod koncikami też mam takie zagłębienia. Patrzac w lusterko to głębokość około 2-3 mm. Jak Pani myśli ile może pójść ampułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stka
Witam, Ja zrobilam tydzien temu. Bruzdy i podnioslam kąciki ust bo własnie taki smutny wyraz twarzy mi sie zrobil. Jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundzior
Do Vilde, ja nie robiłam Tepsyalu w Warszawie, robiłam w Sulęcinie. Ale polecam Ci ten preparat, bo ja mam super efekt. Lekarka, która mi robiła Teosyal twierdziłą, ze wypełnienie bruzd nosowych potrafi zrobic dobrze każdy lekarz, który tym się zajmuje, ważny jest rodzaj kwasu hialuronowego i ilość jaka sie poda, jak za mało to nie ma efektu jakiego byś się spodziewała. Mówiła, że kwas hialuronowy jest jak plastelina, np. jak za mało to nie dorobisz myszce ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli ze na wypelnianie
doliny łez nie musze brac ciemnych okularów bo nie wygląda sie zle juz po???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tixx
Ja natomiast zdecydowałąm się na wypełnienie bruzd nosowo - wargowych swoim własnym tłuszczem. Dlaczego już wyjaśniam. Bruzdy mam od dawna jak "konie". W ubiegłym roku wypełniłam je 3 ampułkami kwasu hialuronowego, potem dodałam dwa razy po pół ampułki, po roku zszedł i znów pojawiła się ta zmora na mojej twarzy. Byłam skłonna wypełnić tym najgęstszym Teosyalem, ale jak pojechałam do doktor Turczyńskiej, rozważyłysmy wszystkie za i przeciw ( ja chciałam coś na długo i zdrowo) i stwierdziłyśmy, że najlepszym wyjściem będzie poddać się zabiegowi wypełnienia własnym tłuszczem. Tłuszcz trzeba niestety 2 lub 3 razy powtórzyć, po jednym zabiegu pozostaje w skórze około 30-40% tego tłuszczu, który został wstrzyknięty, ale UWAGA!!!!! Po 2-3 zabiegach wystarcza na 4-5 lat. I to mi przemówiło do rozsądku. Długość utrzymywania się wypełnienia. Jestem po zabiegu, na razie opóchnięta fest, opóchniecie niestety może się utrzymywać około tygodnia. Tłuszcz doktor wzięła z brzucha. Jak zejdzie opóchlizna dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franchy77
Witajcie kobietki!! Szukam gabinetu medycyny estetycznej w Gliwicach, który robi wypelnianie zmarszczek. Czy ktos z was zna dobry i warty do polecenia gabinet? Jakie mialyscie doswiadczenia w zwiazku z wypelnianiem? Ile placilyscie? Jakie preparaty byly u was stosowane? Za kazda informacje bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KssKss
Odpowiadam jest po prostu pięknie, bruzdy są cały czas ładnie wypełnione, nic się nie zmienia od dnia zabiegu. Szczerze Paniom polecam kwas hialuronowy, uważam że jest to dobrodziejstwo dla nas kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczona
Dzień dobry! mam pytanie, czy któras z pań może polecic kogos z okolic Lublina na bruzdy około nososowe (może ktoś robił teosyalem ultra deep)? Oprócz p. doktor Szpringer, była b. miła, ale botoks w lwią zmarsczkę trzymał się kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymal
Witajcie! Ja jutro jadę do Pani Kasi na zabieg wypełnienia bruzd. Mam trochę obaw ale nie mogę sie doczekać. Rozmawiałam z nią przez telefon i ustaliłysmy , że na miejscu w gabinecie ustalimy strategię. Rozmowa przebiegała bardzo miło i kompetentnie. Ale jutrzejszy dzien pokaże jak będzie... Trzymajcie kciuki! Napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa lodz
Dziewczyny,czy zna ktoras z was sprawdzony gabinet w Lodzi? Juz nie moge patrzec na swoje bruzdy .Bede wdzieczna za namiary na dobry gabinet. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do princessa lodz
Z tego co czytam na forum to byłaś u jednego z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej (nie tylko w łodzi) , po prostu nie trafiłaś w preparat (co czasami się zdarza) - więc w łodzi ciężko ci będzie znaleźć kogoś lepszego, ale spróbuj u Prof. Ewy Trznadel-Budźko, przyjmuje w Dermedzie z tego co słyszałam to tez dobry lekarz. I proponuje zrób sobie bruzdy Juvederm-em, Perlane albo Theosyal Ultra Deep - koszt ok 1200-1400zł, bo skoro princess na ciebie nie zadziałała to na pewno któryś z tych będzie ok. Ja jestem super zadowolona z aesthetic, ale jesli to tam nie odpowiada to spróbuj u prof. Budźko albo u Lubomira Lembasa - on przyjeżdża z warszawy do jakiegoś spa na piotrkowskiej. Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również robiłam wypełnienie u p. Kasi teosyalem. Bruzdy miałam dość głębokie, zrobiłam jedną ampułką Ultra Deep i za kilka tygodni jadę dostrzyknąć. Powiem tak: efekt całkowity widać dopiero po ok. tygodniu. Ja nie miałam żadnych siniaczków, nic się nie działo, a to jak wyglądam, było ostatecznie widoczne dopiero po kilku dniach. Teraz bruzdy trochę widać, dlatego chcę je dostrzyknąć teosyalem tym rzadszym. Generalnie byłam b. zadowolona, zupełnie inna buzia :-) Bruzdy wyszły mi po ciąży, po której sporo i szybko schudłam. Niestety palę i raz w tygodniu chodzę na solarium, więc u mnie efekt trzyma krócej, przypuszczam, że wizyta co 6-8 miesięcy będzie u mnie na porządku dziennym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUJANKA
Tez jestem zainetersowana wypełnieniem bruzd może, a na pewno powiększeniem ust. Ale dziwie się, że skoro robi się zabieg, jak pisała moja poprzedniczka u jednego z najlepszych lekarzy w Polsce i nie trafia sie w preparat, to jakis kit. Jak super doktor moze stosować złe preparaty. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankeska44
Robiłam wypełnienie bruzd juz jakieś 9 miesiecy temu w DERMIKA SPA we Wrocławiu, to był Teosyal Deep coś tam-coś tam :) chyba i to 2 ampułki. Super do tej pory trzyma. Cenowo było chyba 1100zł za ampułkę ze znieczuleniem ale robiłam też usta, wiec dostałam rabat więc wyszło coś około 900zł/ml. Jestem, bardzo zadowolona. Bruzdy nosowo-wargowe sa schowane do tej pory, dodatkowo kąciki ust się pięknie podniosły, bruzdy na brodzie wypełniłu a usta są takie jak chciałam. Rewelacja! Po wakacjachjadę znowu do DERMIKI do mojego doktorka na botoks i dostrzyknięcie w usta kolejnej ampułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do BUJANKA
Princess nie jest złym preparatem, ja jestem z niego zadowolona, nie każdy preparat będzie danej osobie pasował. Poczytaj trochę na forum - jedni są zadowoleni z teosyal inni nie, jednym super pasuje juvederm lub restylane a inni piszą, że są do niczego, tak samo jest z princess. Po prosu trzeba spróbować i wybrać ten który będzie Ci najbardziej pasował. Ja osobiście fanką princess nie zostanę, ale uważam, ze nie jest zła, osobiście spróbowałam i wolę zostać przy juvedermie :-) A jeśli chodzi o lekarza to sprawdż sobie lekarzy na "świadome piękno" lub na "estemedia", będzie ci łatwiej wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×