Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Paulina Rodowska
Dnia 26.12.2019 o 13:23, Gość Risti napisał:

mi lekarz polecił wlasnie Restylane Refyne - i szczerze mówiąc doskonały efekt to dało. jestem mega zadowolona. Myślę ze powtórzę jeszcze to wypełnienie.

Hej 😉 takż epolecam ;P) tym bardziej, ze też efekt sie długo trzyma i jest rewelacyjny 😉 A gdzie robiłas zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na takie problemy najlepiej botox albo lifting, ja robiłam w klinice dermed w Krakowie i zachwyty sa ogromne ze strony znajomych, ze wyglądam , ładniej, młodziej, bardziej świeżo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama miala wypelnianie kwasem hialuronowym i wyszlo to bardzo fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też robiłam miesiąc temu ten zabieg z kwasem na bruzdy i po zabiegu płakałam... ale ze szczęśćia!! Moja twarz wreszcie wygląda na młodą, wypoczętą i zdrową. Najlepsze jest to, że efekt był natychmiastowy. Lekarz daje znieczulenie także czuć tylko jakieś delikatne ukłucia. U mnie zabieg robiła dr Drożniak z salonu vesuna w krakowie. Polecila mi ją znajoma i bardzo sie cieszę że do niej trafiłam. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.  W ogole fajne miejsce, miła obsługa i przepsyzna kawka w oczekiwaniu na wizytę. Zabieg może nie należy do najtańszych ale moim zdaniem warto aby poczuć się lepiej sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja tak miałam po Restylane Skinbooster - bardzo dobry wypełniacz, fajnie nawilża i wygładza. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu - skóa wygląda naturalnie i  zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybrałam i zdecydowałam się na kwas hialuronowy. Nie jest to zdecydowanie przyjemny zabieg oraz boli.... Z drugiej strony wygladam o wiele lepiej i młodziej a sam efekt utrzymuje się dlugo. Zabieg nie trwa również długo. 

Jeśli ktoś jest z Rzeszowa polecam ten gabinet https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba kwasem hialuronowym? Botoks bym sie bala, aczkolwiek nie mowie nie w przyszlosci. Ja wypelnianie bruzd robilam w krakowie w lk medzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×