Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość Miejnuś
Mam doświadczenie z kwasem hialuronowym od 5 lat. Regularnie usuwam bruzdy, dawno, jak zaczęlam to robic to musiałam powtarzac co pół roku, nie pamiętam czym robiłam, bo wtedy nie pytałam. Teraz od 3 lat robię Teosyalem i jestem bardzo zadowolona. Powtarzam co półtora roku. Także myślę, ze to ile utzrymuje sie kwas zależy od preparatu. Moja koleżanka robiła w tym samym czasie, ale gdzie indziej i miała preparat Princesa, musiała po pół roku powtórzyc, a ja po półtora roku. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie, trzy razy w tygodniu siłownia, dwa razy basen. To chyba nie jest związane z aktywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
bo to jest związane z wiekiem pacjentki oraz rodzajem preparatu , ja też bardzo chwalę teosyal ,chociaz teraz mam princess pierwszy raz ,bo lekarz zapewniała mnie ,że trzyma tak samo długo . Zobaczymy za 5 miesiecy wtedy będę mogła powiedzieć więcej na temat trwałości prwparatu , jeśli chodzi o jakość to bardzo ładnie sie rozłożył . Jedno jest pewne ,u kobiety lat 30 preparat będzie trzymał dłużej niż u kobiety 40 letniej .Co do aktywności to oczywiste ,że sauny , solaria osłabiają działanie preparatu .Nie wiem jeszcze tylko czy fale radiowe nie osłabiają kwasu haliuronowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę dziewczyny które wypełniały bruzdy tłuszczykiem dajcie namiary gdzie robiłyście może gdzieś blisko Gdańska a może znacie kogoś godnego polecenia,będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzyx
ja słyszałam że, fale radiowe osłabiają efekt a właściwie mogą całkowicie rozbić kwas hialuronowy ale jak wykona sie je za szybko po zabiegu wypełnienia tzn. powinno sie odczekać minimum dwa tygodnie miedzy zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
ja słyszałam ,ze nawet miesiąc trzeba poczekać po wypełnieniu ale i w to nie wierzę bo jeśli podgrzejemy skórę -kolegen i tym samym w niektórych miejscach kwas haliuronowy, to bedzie to oddziaływanie ciepła a więc podobnie jak w solarium lub saunie .Muszę to skonsultowac z lekarzami , kosmetologiem no i liczę również ,że tu ktoś sensownie uzasadni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedzi, powiem tylko, że nie korzystam z solarium ani z sauny, czasem zdarzy mi się zapalić, ale rzadko, przemianę materii miałam faktycznie zawsze bardzo szybką, ale też skłaniam się ku twierdzeniu, że coś było po prostu nie tak z preparatem, widocznie był za słaby. Mimo 26 lat mam głębokie bruzdy, bo mam po prostu tak ukształtowaną twarz i mimo wieku potrzebuje widocznie silnego preparatu. Umówiłam się do pani dr na konsultację, zobaczymy co powie, choć nie przypuszczam, żeby była aż tak uczciwa, by wstrzyknąć dodatkową kwas na własny koszt. Osobiście jestem wściekła bo wywaliłam kasę w błoto, ale mam nauczkę. Mam jeszcze do was pytanie, bo mówicie co szkodzi utrzymywaniu się kwasu, czyli co go rozpuszcza, a orientujecie się może czy może mu zaszkodzić gimnastyka twarzy, jakoś go wgnieść, też spowodować, że jego objętość się zmniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaazi
z własnego doświadczenia wiem, ze jeśli masujesz twarz bezpośrednio po zabiegu, to preparat może się przemieścić i można stracić efekt zabiegu. dwa lata temu wypełniłam sobie bruzdy nosowo wargowe zaraz na drugi dzień po zabiegu zrobiłam sobie masaż twarzy u kosmetyczki i kolejny po trzech dniach od zabiegu (nie wiedziałam, że nie można tego robić) i stało się tak, że efekt w bruzdach był właściwie żaden ale za to całkiem fajnie ujędrniły mi się policzki :-) po prostu kosmetyczka rozmasowała mi kwas z bruzd do policzków. wiec wydaje mi się, że intensywna gimnastyka twarzy może powodować podobny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
masaże i gimnastyke twarzy zrób nie prędzej jak dwa tygodnie po wypełnieniu , ja robiłam masaż po dwóch tygodniach , kwas był jeszcze trochę '' zbity'' a po masażu ładnie się rozszedł w bruzdach i lekko poza miejscem podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem specjalistką, ale sporo na temat takich zabiegów czytam i z tego co wiem z fachowej prasy, to raczej wcześniej trzeba zacząć masować wypełnione miejsca, bo potem, to już nie ma po co. Ale tak, jeżeli mam być szczera, to ja bym poszła do sprawdzonego salonu i zapytała lekarza, który mi wstrzykiwał coś takiego - on wie najlepiej ile wstrzyknął, jak i kiedy trzeba masować. Jakbyście chcieli, to mogę wam podesłać namiary na dobrą panią doktor, zresztą jakiś czas temu u niej byłam i wyszłam bardzo zadowolona, zresztą babeczka reprezentuje sobą najwyższy poziom zarówno medycznie, jak i estetycznie - sama jest bardzo zadbana i aż miło się na nią patrzy. W razie potrzeby piszcie na lupusik31@o2.pl to wam dam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkamama
Zmarszczki bruzdowo - nosowe razem z policzkami, skroniami, owalem twarzy od 3 lat mam robione Sculptrą, a uasta zawsze kwasem hialuronowym. Ze Sculptry jestem bardzo zadowolona, wcześniej miałam bardzo duze bruzdy i po odchudzaniu zapadniete policzki, nie żałowałam odchudzania, bo 15 kilo różnicy odmłodziło moją figurę bardzo, ale twarz niestety zapadła się. Pierwszy zabieg Scupltrą , miałam jedną ampułkę nie przyniósł żadnego efektu, uprzedzano mnie, więc za drugim razem po 6 tygodniach miałam dwa opakowania. I wtedy zaczęło sie ruszac, twarz nabrała kształtu, ale cóż jest lepiej chce sie więcej. Po następnych 6 tygodniach następne dwie ampułki na całą twarz. I rewelacja. Pamietam swoje uczucie jak na mnie ludzie patrzyli. Szczupła, a zawsze byłam tłuścioszkiem, poliki piękne, bez zmarszczek, usta zrobione kwasem. Teraz co jakiś czas wstrzykuję sobie ampułkę Sculptry w wymagane części twarzy. Niestety starosc nęka, ale ja sie nie dam. Wczoraj powiększałam sobie usta kwasem, już czwarty raz i jestem wniebozwięta. Ta medycyna estetyczna idzie do przodu. Po raz pierwszy wczoraj zabieg mnie w ogóle nie bolał, po raz pierwszy nie mam zadnego siniaka, po raz pierwszy dzień po zabiegu nie mam żadnego obrzęku, powiedziałam w pracy, że mnie dzis nie będzie, chyba ich zaskoczę, a moze nie pójdę. Usta też wyglądają rewelacyjnie. Duze, pełne, ale naturalne. Trafiłam do tej pani Doktor wczoraj przez przypadek, z polecenia kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telebimka
czesc! jutro ide na wypelnienie doliny lez + bruzdy kolo nosa przy policzkach + zmarszczka miedzy brwiami. bedzie to restylane. denerwuje sie bardzo ale mialam juz u tej pani robiony botox 3 miejsca 2 razy i bylo ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabe2011
preparatem TEOSYAl mialam robione bruzdy pod oczami 2x - efekt super, prawie bez siniaczkow. Kilka dni temu pokusilam, sie na bruzdy nosow-warg. u tej samej doswiadczonej lekarki,gdzie robilam wczesniejsze zabiegi.Uzyla rowniez teosyala i efek jest oplakany - mam wybrzuszenia w postaci polksiezycow, po jednej stronie gorzej, po dgrugiej mniej:( przez to mam podluzne bruzdy w policzkach i wszyscy sie mnie pytaja czemu tak zle wygladam...:( Wypelniacze to super sprawa,ale jak widac efekt nie zawsze jest do przewidzenia i wypadki sie zdarzaja. Bede musiala to rozpuscic,ale zawsze to 1000 zl wywalone w bloto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miimozaa
Proszę o opinie Pani które korzystały z takich usług u lekarzy w Zielonej Górze. Jestem z okolic Zielonej, nowicjuszka. Kogo mozecie mi polecic? Chodzi mi o bruzdy idace od nosa do ust. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
No i zaraz zlecą się miłośniczki pani Kasi z Sulęcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja chciałam opisać swoje doświadczenia w kwestii wypełniania policzków i bruzd nosowo-wargowych. Mam 41 lat i pociągłą zapadnięta twarz. Zaczęły mi się zapadać policzki i robić paskudne bruzdy nosowo-wargowe. Po przeczytaniu setek stron o zabiegach wypełniania zmarszczek i policzków kwasem hialuronowym, zdecydowałam się w zeszłym roku w maju na zabieg podniesienia policzków, to znaczy nie ja ale moja lekarka mi to zaproponowała. Ja chciałam zrobić bruzdy ,ale ona powiedziała, że lepiej na początku zrobić policzki. Wstrzyknęła mi Juvaderm Voluma igłą tzw. kaniulą. Zabieg był bez znieczulenia i nic nie bolało. Byłam przerażona i wystraszona, ale zabieg się udał. Policzki nieznacznie nabrały objętości w górnych partiach przy kości jarzmowej. Bruzdy zniwelowały mi się niestety tylko w 20%. Ogólnie myślałam, ze zabieg bardziej zniweluje mi bruzdy. A zapłaciłam niemało. Po prostu wypełniła mi zapadnięte górne części policzków. Efekt utrzymuje się do dziś. Juvaderm Voluma utrzymuje się 18 miesięcy. Przez cały czas bruzdy nadal mi przeszkadzały i nadawały stary i smutny wygląd twarzy. Wreszcie po 10 miesiącach zdecydowałam się na wypełnienie bruzd. Zrobiłam zabieg 7 marca 2011 teosyalem global action. Teraz w poniedziałek, po tygodniu idę na dostrzyknięcie resztki, która została z mojej ampułki. Lekarka tym razem inna, znieczuliła mnie maścią emla na 30 minut i wypełniła mi bruzdy niepełną ampułką Teosyalu. Zabieg, trochę bolał i wyszły mi dwa krwiaczki po obu stronach, ale ja mam słabe naczynia krwionośne i miałam miesiączkę. Zapłaciłam tym razem niedużo bo znalazłam tani gabinet. Zabieg wypadł bardzo dobrze i została mi tylko zmarszczka mimiczna w prawej bruździe, ale ją poprawię w poniedziałek, resztką preparatu, która mi została w ampułce. Resztę opowiem za tydzień ... pa pa . Aha pani doktor proponuje mi mezoterapie igłową pod oczy i na dekold.. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, kontynuuje wątek sprzed tygodnia. W poniedziałek 14.03. miałam kontrole wypełnienia bruzd, które wypełniłam tydzień wcześniej preparatem Teosyal Global Action. Prawie zeszły mi siniaczki, które miałam spore. Lekarka dostrzyknęła mi resztę, która została w mojej ampułce. Z prawej strony po pierwszym zabiegu miałam podniesioną bruzdę ale została mi zmarszczka mimiczna. Lekarka starała się ją wypełnić. Było dużo wkłuć, niestety bolało bardziej niż za pierwszym razem mimo znieczulenia maścią Emla. Efekt jak na drugi dzień po zabiegu i kontroli jest fajny. Mam troszkę jeszcze spuchnietą lewą bruzdę, ale koniec końców jest ok. A bardzo się bałam tego zabiegu. Odezwę się za tydzień, jak to wygląda po zejściu opuchnięć. Jak na razie z 41 lat, które mam zeszłam na 33 lata. Chyba nieźle. Tylko jak długo mi się utrzyma ten efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla pla
Dora 6939 witam i pozdrawiam serdecznie prosze napisz u kogo i gdzie robilas to wypelnianie..oraz ile to kosztuje.. jestem na etapie poszukiwan .. tez chce wypelnic sbobie zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja robiłam przeszczep tłuszczu pod skórę twarzy. W fałdy nosowo-wargowe. Efekty są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, chciałam zadać pytanie Basi, ile kosztował ciebie zabieg wypełniania tłuszczem bruzd, ile razy musiałaś go powtórzyć? Aha i ile utrzyma ci się efekt zabiegu zanim organizm go wchłonie? A i mam pytanko do wszystkich dziewczyn - czy któraś robiła sobie zabieg wypełniania policzków lub bruzd nosowo-wargowych preparatem Rediesse (to jest preparat składający się z wapna fosforu i żelu) i jaki był efekt i ile się utrzymuje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla pla
Typowe .... kazdy chce jak najwiecej informacji..ale jak sie podzielic z innymi to niestety juz nie... Dora 6939 pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja robiłam zabieg w Centrum Malia - tak, polecam. Kosztowało mnie to 5500 zł (ale to jest różnie ogólnie kosztuje między 5000 a 6500 chyba). Miałam tłuszczyk zabrany z ud. Jeszcze nie musiałam powtarzać zabiegu, ale widzę, że niedługo będę musiała - jestem 9 mies. po zabiegu. To jest sprawa indywidualna ile Ci się efekt utrzymuje, u każdej kobiety jest troszkę inaczej. Ale zazwyczaj po pierwszym zabiegu efekt utrzymuje się od kilku miesięcy do roku, następny już dłużej, ponad rok, a podobno po trzecim zabiegu jest możliwe, że efekt już jest trwały. W każdym razie efekty są super. Skóra jest odmłodzona, nie wygląda na zniszczoną i zmęczoną - wręcz przeciwnie :) Naprawdę polecam :) Co do Rediesse - nie mam doświadczeń ps. przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje Basiu, ale to drogi zabieg to wszczepianie tłuszczu. Ja zrobiłam literówkę w nazwie preparatu, o który pytałam nazywa się RADIESSE. Ja nie pisałam ale mieszkam pod Warszawą, wiec mam duży wybór gabinetów medycyny estetycznej. Pozdrawiam pla pla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i tak nie znam tego preparatu :) Czy ja wiem, czy takie drogie? W cenie jest też odsysanie tłuszczu - mi się przydało na uda :) a efekt jest długotrwały, a potem stały. Więc ja wolałam sobie pozbierać na ten zabieg a efekty super :) no ale co kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla pla
Dzieki Basia11... no faktycznie bardzooo drogie to wypelnianie tluszczem... prosze powiedz jeszcze czy tluszcz mialas odessany z ud i przy okazji wypelnianie zmarszczek ..czy tez tylko tyle tluszczu zostalo odessane ile bylo potrzeba do wypelnienia ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Bardzo proszę o namiary w Krakowie na sprawdzonego lekarz, lekarkę no i przyzwoite ceny.Chodzi mi o wypełnienienie bruzd nosowo wargowych, kurzych łapek. Badrzo dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Nie robiłam zmarszczek tłuszczem tylko hyaluronem i toksyną, ale jestem zszokowana ceną5500 za wypełnienie tłuszczem. Byłam na zabiegu w Sulęcinie u pani Turczynskiej. Widziałam cenę za wypełnienie zmarszczek tłuszczem, wezmę tą ulotkę i podam Ci ceny powiekszenie ust własnym tłuszczem 600zł wypełnienie bruzd nosowo - wargowych własnym tłuszczem 600zł powiekszenie policzków własnym tłuszczem 1000zł dwa ostatnie łącznie 1000zł ampułka kwasu hyaluronowego 600zł wiem, ze teraz jest drozej bo dodaja lekarze Vat, ale to 23% więcej, to co Ty zaplaciłaś to jakieś szaleństwo cenowe. Ja pojechałam do Sulecina z Berlina, godzina drogi w jedną stronę a jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona346
pla pla.. to jest do ustalenia z lekarzem, czy będzie usuwane więcej tłuszczu, czy tylko tyle, ile będzie potrzebne. Ja miałam usuwane więcej :) jeśli chodzi o cenę - nie patrzę na nią jeśli chodzi o ingerencję w moje ciało. Patrze na to, żeby wybrać dobrego specjalistę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×