Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość mezoinkaa
No własnie tak to jest ze po takich zabiegach troszeczkę skora jest opuchnięta,ale to normalna rzecz,taka reakcja skory,mysle ze max do 4 dni to powinno zejśc.Zabieg Ellanse robiłas w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka1979
Witam. Wczoraj robiłam bruzdy nosowo wargowe kwasem, lwią zmarszczkę i poziome czoła oraz kurze łapki botoksem... I muszę powiedzieć że bruzdy rewelacja, maksymalnie spłycone, po prostu rewelacja. Usta natomiast robiłam miesiąc temu, kontur i delikatne wypełnienie. Efekt cudowny. Jak ktoś jest z Wawy to polecam dr. Rdzanka z Filozofii Piękna. Tutaj link do strony http://filozofia-piekna.pl/ Co do bruzd, są lekko opuchnięte ale myślę że za kilka dnie zejdzie. Na efekt botoksu, wiadomo ok 3 dni muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoxxosza
ja wypełniałam restylane u dr Zdzitowieckiego i to działa, nie wierzę w kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajjjanka
Jesli chodzi o zabieh ellanse to mozesz przeczytać o nim na tej stronce www.ellanse.pl W Warszawie zrobisz np. w Lux Med,u Dr Barbary Jerchiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Pań, które robiły hialuron w bruzdy nosowo-wargowe. Czy całkowicie wam zniknęły? Czy jednak taka prawie niewidoczna kreseczka zostaje? Moje bruzdy były średnie, ale dośc długie i jak powiedział lekarz „zaprasowane. Jestem trzeci dzień po wypełnieniu w sumie jestem zadowolona, ale zastanawiam się czy nie powinno tam być całkiem gładziutko.Moze to tez kwestia wieku (43). Czy możliwe ze jeszcze nie cały efekt widac? Botox np. zadziałał u mnie dopiero po 14 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooh
Kwas zrobisz pewnie i tanio np u Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Ja mam bardzo pozytywne zdanie o Q-clinique, ( jest na ulicy Fosa 41). Klinika w swojej ofercie ma wiele różnych zabiegów medycyny estetycznej takie jak foto-odmładzanie, depilacja laserowa, botoks, czy laserowe zamykanie naczynek krwionośnych. Podoba mi się profesjonalne podejście do klienta i bardzo przyjazna (i nie krępująca) atmosfera! Polecam www.q-clinique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka135
Zapomniałaś dodać że pracuje tam dr Osuch który jest znakomity i ma fantastyczny kontakt z pacjentem i udziela wyczerpujących informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i że to tania reklama jest
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuu
precz z reklamą - nie chodźcie to takich gabinetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kobietki ktore robily bruzdy nosowo wargowe w ART&MED u Dr Kasprzyka w Krakowie- ile kosztuje u niego ten zabieg, na stronie ma podane tylko ceny botoxu, BŁAGAM bo nie moge patrzeć w lustro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przygoda z ostrzykiwaniem dopiero sie zaczyna czytając pewne komentarze powiem tylko tyle , ze gdybym wiedziala jak drogie jest wyuczenie się tego wszystkiego i start niezle bym sie zastanowila. Wbrew pozorom preparaty sa baaaardzo drogie i zysk wcale nie jest taki duzy jak by sie moglo wydawac( poszlam na kursy bo myslalam ze jest wiekszy) Wazny jest nie tyle preparat co glebokosc iniekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doookladnie
glebokosc i sposob iniekcji, slyszlam, ze podanie w poprzek preparatu, nie wzdloz bruzdy, efekty sa lepsze, no ale trzeba by to sprawdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka77
pamietajcie o wyborze sprawdzonego specjalisty. Ja za pierwszym razem robilam w Warszawie i niestety preparat zostal podany w jednym miejscu bardziej niz w drugim, a do tego nie do konca w sama bruzde wiec mialam takie uwypuklenie ponad (tam gdzie sie zaczyna policzek) przez co w niektorych miejscach bruzda byla jeszcze bardziej widoczna. Musialam isc na poprawki do innego gabinetu (mieszkam za granica) gdzie podano mi juz bezposrednio w bruzde i zniwelowano roznice. Teraz jest ok, juz 10 miesiecy trzyma i tylko troche zaczyna znikac wiec pewnie w styczniu sobie uzupelnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mądre, mądre o tłuszczu
Na innym topiku o owalu twarzy po 40-ce dziewczyna pisała o podniesieniu całej twarzy tłuszczem. Mądre rzeczy które pisała. Ja mam problem z bruzdami nosowymi, bo skóra zwisa mi na nie i nie można nigdy do końca wypełnić ich tak, żeby nie wisiała mi nad nimi skóra. Miałam dawane wzdłuz, w poprzek . I to nie to. Ostatnio miałam już podnoszone policzki kwasem, ale słuchajcie, ile tego kwasu trzeba włożyć, straszne ilości, żeby skóra nie wisiała nad bruzdami. No i na rok starcza. Fascynuje mnie tłuszcz czy na tyle podniesie twarz żeby skóra nie wisiała nad bruzdami. Poza tym to całkowicie naturalne, moje ciało. Podobno tłuszcz rewitalizuje skórę, więc nie trzeba mezoterapii. Czy ktoś miał problem z wiszącą skórą nad bruzdami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumblumex
Miałam podobny problem. Wypełnienie bruzd nosowych jak skóra wisi nad nimi nic nie da. Mnie moja lekarka doradziła wypełnienie najpierw policzków, a dopiero bruzd. I to i to miałam wypełnione tłuszczem. Ładnie wygląda. Trzyma półtora roku. Obecnie mam problem ze skórą na bokach twarzy. Lekko zaczyna obwisać. Trzeba Thermaż. Wracajac do tematu, ja korzystam z zabiegów w Gejszy w Zielonej Górze, polecam, www.gejsza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumblumex
Miałam podobny problem. Wypełnienie bruzd nosowych jak skóra wisi nad nimi nic nie da. Mnie moja lekarka doradziła wypełnienie najpierw policzków, a dopiero bruzd. I to i to miałam wypełnione tłuszczem. Ładnie wygląda. Trzyma półtora roku. Obecnie mam problem ze skórą na bokach twarzy. Lekko zaczyna obwisać. Trzeba Thermaż. Wracajac do tematu, ja korzystam z zabiegów w Gejszy w Zielonej Górze, polecam, www.gejsza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbródekipopodbródek
Oh, właściwie to nie wiem czym wypełnić bruzdy. Mam takie zmarszczki w dole od nosa do dużo poniżej kącików ust. Dwa lata temu wypełniałam kwasem hialuronowym. Włąściwie byłam zadowolona, ale lekarz zużył dwie ampułki. Trochę dużo. Teraz zdecydowałam się na Body Jet odessanie bryczesów. Szkoda tłuszczu i przy okazji wypełnię nim policzki, bruzdki i może trochę pośladki, z wiekiem wszystko zaczyna zwisać ku dołowi. Nie do zatrzymania jest ten czas. Słyszałam że tłuszcz jest lepszy niż inne wypełniacze, z naszego ciała, bezpieczny. Podobno lekarze którzy robią tłuszcz to robia tego dużo. W Super Expresie światecznym czytałam, że pan Sankowski w Warszawie ze wszystkich zabiegów najwięcej robi przeszczepów tłuszczu, że Polki chcą tylko przeszczep tłuszczu w twarz. Pisało tam, że Polki chcą wyglądać jak Jenifer Lopez, naturalnie a nie jak wcześniej jak Pamela Anderson jak napompowana lala. Tłuszcz naturalnie odmładza. Czytałam, że robią kilkadziesiąt zabiegów w miesiącu. To mnie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki problem. Wypełnilam bruzdy nosowo wargowe raz surgidermem 30 xp jedną ampółką. Efakt słaby choć moje bruzdy wielkie nie były. mam 31 lat. Na początku zasugerowałam by wypełniła mi bruzdy i lwia zmarszczkę - jak wystarczy. Pani doktor powiedziała, ze dobrze. Po prawej stronie dała mi tego kwasu mniej (chyba), bo wypełniając lewą nagle stwierdziła, że jednak tego kwasu nie wystarzy na lwią i całą resztę dostrzykneła w lewą zmarszczkę (bo nie kłuła mnie raz drugi w prawą bruzdę.) w ogóle miałam po trzu nakłucia z każdej strony. Po 2 tygodniach nie dość że efektu mały to prawa bruzda pozostała większa. Poprosiłam o dostrzyknięcie. Pani doktor dostrzykneła w prawą bruzdę ale też trochę w lewą i zostawiła torszeczkę preparatu na kontrolę. Efekt jest taki, ze po tygodniu dlaej mam nierówne bruzdy i nadal słabo zredukowane. Jak to mozliwe po 2 strzykawkach surgidermu? Proszę o podpowiedź. Chcę iść do jakiegoś innego lekarza by mi te bruzdy "dokończył" - tzn poprawił. Proszę polećcie mi kogoś z Krakowa, kto poprawia po innych. Dziewczyny pomóżcie mi, błagam bo wyglądam gorzej niz wcześniej z tą asymetrią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123456
dziewczyny, polećcie mi kogoś dobrego we Wrocławiu do wypełnienia bruzd !!! i jeszcze chciałam Was spytać - mam nad górna warga taka nieładna dziurkę po "pryszczu"- nieładnie wygląda a z roku na rok wydaje mi się być bardziej widoczna. Cy tam tez mogę coś wstrzyknąć przy okazji robienia tych bruzd np???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis29
@monia... jak o wrocek pytasz to ja chodzę tutaj http://wroclaw.artestetica.pl/ Jak się zdecydujesz to sprawdź sobie rabaty w sklepie ARTPROMOCJE, może akurat znajdziesz coś dla siebie , fajne ceny tam mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasja
lekarz którego polecam wam dziewczyny - dr Janusz Zdzitowiecki, świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattiii
Dziewczyny czy ktoraś z was stosowala wypełniacz na blizny po trądziku na policzkach??? Bardzo proszę o radę.. Chciałabym wiedzieć jaki wypełniacz jest najlepszy i najtrwalszy na mój problem, gdyż próbowałam już wszystkich dostepnych metod aby pozbyć się tych blizn... efekt zerowy.. Pozostał mi wypełniacz.. Proszę odpowiedzcie jeśli mieliście taki zabieg. Chciałabym aby wypełniacz wystarczył min. na rok, gdyż nie jestem w stanie czesciej ponosić tak dużych wydatków. Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie py
tanko. ile potrzeba ml do wypelnienia jednej tylko bruzdy? mam jedna glebsza i nie wiem ile kasy mniej wiecej przygotowac. dzieki z gory gdyby ktos wiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani bardzo jestem zainteresowana wypelniaczem bruzd około nosowych (Teosyal Ultra deep) Czy ktos z was moglby mi polecic klinike i lekarza w Krakowie.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monito
Dziewczyny, czy znacie może Emervel - taki kwas mi zaproponowano do wypełninienia bruzd, ewentualnie Princess - który lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickolicka
Lepszy jest Emervel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monito
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy wiesz może jeszcze jak długo utrzymuje działanie Emervel - raczej krócej jak np. Restylane czy dłużej jak bardzo chwalony na forum Teosjal? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×