Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość nicca
oooo a mi mowili ze Restylane sie najdluzej trzyma...hmmm widac co lekarz to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnieniecierpliwa
a mi mówione, że najlepszy jest juvederm i fakt długo się utrzymuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami75
Witam, a ja sobie sama chce wypelnicz zmarszczki Restylana,czy robil juz ktos to sam sobie, bo ja mam taki zamiar juz kupilam RESTYLANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kami 75
powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnnkii
sssonka ile płaciłas za ten zabieg w kos-medzie ? No i mam pytanie czy musiałas jakos jeszcze powtarzac ten zabieg , czy wystarczył tylko jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat mniej
Hej dziewczynki ja dzisiaj wypełniłam sobie te paskudne bruzdy normalnie nie mogę wyjść z lustra mam wypełnione teosyalem ultra deep Robiłam u Piekarskiego w Kaliszu mam o niego zaufanie bo obiłam u niego już kilka razy botoks i było ok wiec zdecydowałam sie w końcu na te paskudztwo -bruzdy nosowo -wargowe za 1ml. preparatu zapłaciłam 850 zł zostało jeszcze troche bo w bruzdy nie trzeba było wszystkiego wstrzykiwać to wypełnił mi resztą masa i delikatnie dolinę łez jestem MEEEGAA ZADOWOLONA. NAPRAWDĘ WARTO OKRES TRWAŁOŚCI DO OKOŁO 1,5 ROKU ALE U TYCH CO OBIĄ 1 RAZ NIECO MNIEJ DO ROKU NASTĘPNE WYPEŁNIENIE BĘDZIE DŁUŻEJ SIĘ UTRZYMYWAĆ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat mniej? to jak
zrobie 3 razy bede nowonarodzona....hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat mniej? to jak
zrobie 3 razy bede nowonarodzona....hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczej maksymalnie 3 razy w
ciagu 2 lat , zeby nie wygladac jak popuchnieta Gorniakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak to czasem bywa, że Nasze gwiazdki hipokrytki przesadzają mówią o świetnych kremach, jodze, etc. Ważne to trafić na takiego lekarza, który nie chce z Was złoić pieniędzy tylko mówi otwarcie - nie i uzasadnia dlaczego. Ja tam mam z ustami, że zatracam ich wielkość w oczach i znów chciałabym większe, ale mój lekarz mówi mi nie, bo będziesz wyglądać jak glonojad z parówką pod nosem. I cieszę się, że jest szczery pomimo mojego kombinowactwa nowych zabiegów ;-) Co do spłycania fałdów nosowo-wargowych to u mnie wystarczyło pociagnąć nitki hialuronowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie z tymi
nitkami to sciema totalna czy cos daje naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje.. tylko jak to z kwasem hialuronowym - efekt zależy od ilości zużytego preparatu. Z miłą chęcią bym pokazała, ale nie możemy umieszczać zdjęć pacjentek na stronie bez ich zgody... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sandrine.:)
Mam gorącą prośbę,proszę o opinię czy po 10 tygodniach od podania nici hialuronowych moge poddać się zabiegowi lipoliftingu (przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz). Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś mi odpowie?
Na to pytanie powyżej skierowane do Sandrine.:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poelee
Takie bruzdy można wypełniać także wypełniaczem Radiesse. To preparat który zawiera mikrocząsteczki wapnia i pomaga w procesie tworzenia się kolagenu. Czytałam trochę o tym, bo sama zastanawiam się nad wypełnianiem i przez ten czas, kiedy stosuje się hydroksyapatyt wapnia nie pojawiały się żadne skutki uboczne, to preparat bardzo przyjazny i przede wszystkim jest wchłaniany w naturalny sposób. W Bellisanie w wwa moja znajoma miała likwidowane bruzdy nosowo-wargowe tym preparatem przy znieczuleniu miejscowym i efekt nadal się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midgard67
Ja robiłam wypełniaczem Radiesse w KCM w Jeleniej Górze i jestem zadowolona, teraz przymierzam sie do miękkiego liftingu, tez w KCM Clinic, robił ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenne
Ja robiłam Radisse w Rzeszowie ale nie byłam zadowolona, efekt szybko minął, nie wiem czemu, a miękki lifting to co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midgard67
miękki lifting to taki lifting tylko bezoperacyjny, bez skalpela. Polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego w takie miejsca na twarzy, że można zmienić jej owal. Koleżanka robiłą i wyglada 10 lat mlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenne
a na ile starcza efekt, co ile trzeba powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie softliftingu, to wszystko zależy od aktualnego stanu, wiotkości skóry, głębokości zmarszczek, etc. Dobre wypełniacze trzymają minimum rok, a nawet do dwóch lat - wszystko zależy od predyspozycji osobniczych i zachowań po zabiegu - palenie papierosów, częste masaże, zabiegi z użyciem fal radiowych przyspieszają wchłanianie kwasu. Zapraszamy do obejrzenia Naszej strony - oczywiście wykonujemy nitki hialuronowe, softlifting, lifting kwasem hialuronowym z 8-punktów. Aktualnie mamy promocje dotyczącą odświeżenia twarzy za pomocą kwasu hialuronowego: http://www.botokspoznan.pl/news,pl,75.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midgard67
No ona robiła ponad rok temu i cały czas jest zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,szukam pomocy od osob bardziej doswiadczonych w stosowaniu roznych wypelniaczy ,otoz dwa dni temu zdecydowalam sie na zabieg nawilzajacy mezoterapie iglowa wygladzajacy zabieg kwasem viscoderm wokol oczu rowniez pod oczy ampulka 0.5 ml Efekt byl taki ze popekaly mi naczynka pod oczami pod jednym mniej pod drugim bardziej wiec wygladam jakby mnie ktos pobil pod oczami kosmetyczka powiedziala mi ze prawdopodobnie mam problemy z krzepliwoscia krwi stad takie since i rozlanie krwi pod skora poniewaz robi to od 5 lat i wczesniej u nikogo nie bylo az takich siniakow ,ja generalnie mam cieniutka skore pod oczami i kiedy sie usmiecham brzydko sie marszczy,troche sie przerailam swojego wygladu po oraz kazala mi masowac teraz po dwoch dnia since sa ciut bledsze ale wciaz musze robic mocny kamuflarz by nie straszyc na ulicy wczesniej moglam bez problemu wyjsc bez makijazu .Zastanawiam sie czy to normalna reakcja i ona nie mogla tego przewidziec ze naczynka popekaja czy moze to wynika z jej braku kompetencji i jak dlugo te siniaki beda schodzic Jesli chodzi o efekt zabiegu to narazie niewiele widac oprocz popuchnietej posiniaczonej skory dodam ze mam 32 lata i niewielkie zmarszczki mimiczne i lekkie since pod generalnie staram sie dbac o siebie i prowadzic higieniczny tryb zycia ale ten wyglad mnie przeraza zamiast poprawy tylko sobie pogorszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midgard67
Witaj, Znam parę osób, które robiły kwasem viscoderm, ponoć jest lepszy od haliuronowego. Wiekszość z nich też miało opuchliznę, nawet tydzień, więc myslę, że musisz jeszcze poczekać. A gdzie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchłanianie siniaczków przyspiesza maść z witaminą K - Auriderm. Możesz także podjadać rutinoscorbin - 5 tabletek/dzień przez 5 dni. Niestety każdy przerwanie ciągłości naskórka może zakończyć się powstaniem siniaczka, i nikt racjonalny nie daje 100% gwarancji. Skóra powiek jest 4 razy cieńsza niż w innych rejonach, także istnieje takie pradopodobieństwo. Trzymam kciuki, aby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_kovvalik2
Ja zapisałam sie na zabieg w Krakowie w Bona Dea - wiem że będzie on wykonywany produktem Restylane. Czy któraś z Was może miała wykonywany zabieg tym wypełniaczem ? Jak efekty ? Warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portorosa
Bona Dea z krakowa to banda oszustow... wstrzykuja witaminy zamiast wypelniaczy prawdziwych... zapisana bylam na zabieg laserowy falami radiowymi a przyjeto mnie na zabieg mezoterapi beziglowej... tylko dlatego ze znalam sie na tym i wiedzialam jak wyglada maszyna do tego zabiegu zorientowalam sie po tym jak juz mnie umyto i przygotowano do zabiegu za 250zl... ktory wart byl 90zl... jak zapytalam o maszyne do tego zabiegu to wlascicielka salonu pani Malgorzata R uciekla do gabinetu i nawet nie chciala ze mna rozmawiac tylko mnie przeprosila przez asystentke... cyrk w cyrku !!! drogir Panie prosze uwazac na ten salon poniewaz teraz jak poruszylam te sprawe odzywaja sie juz inne oszukane kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaa_klich
To po co piszesz na forum, moim zdaniem jesli jesteś niezadowolona z zabiegu to idz i zgłoś reklamację. Ja mieszkam w Krakowie i 2 moje przyjaciółki były w tym salonie na depilacji. I namawiaja mnie bo są bardzo zadowolone. Ale to depilacja... Natomiast przeciez jesli uważasz ze coś jest nie tak, zawsze trzeba iść i wyjaśnić kwestie tego co sie stało po zabiegu. Moze też jest tak ze same nie wiadomo czego oczekujemy po zabiegu a przecież to nie operacja plastyczna... Tak jak krem przeciwzmarszczkowy tylko taki jest z nazwy nie z działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj_olka8
Alicja ile płaciłaś za zabieg depilacjiw Bona Dea? Ja chciałam własnie teraz po wakacjach iśc na ten zabieg, bo szczerze mówiąc mam już dosyć skrobania nóg maszynką do golenia w każdy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllejka89
No własnie szukam też dobrego salono w Krakowie. Tylko ze ja jeszcze nigdy nie miałam wykonywanego takie i podobnego zabiegu, wiec boje sie jakie będą efekty. Ile na pierwszy raz dziewczyny trzeba wstrzyknąć kwasu ? 1ml na stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×