Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość laaampu
1ml mysle ze spokojnie wystarczy. To tez zalezy od tego jak bardzo chcesz miec wypełnione policzki. Ale po każdej ze stron po 1ml jest ok. Potem najwyżej bedziesz to sobie uzupełniac, np. po pół roku. A ile kosztuje 1ml w Bona Dea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione wypełnienia preparatami firmy princess volum.Efekt totalna katastrofa.Po ustąpieniu niewielkiej opuchlizny nie było widać,że cosłam wstrzykiwane.Koleżanki śmiały się ze mnie,że wyrzuciłam pieniądze w błoto,a wstrzyknięto mi 4 ampułki.Najgorszy preparat jaki do tej pory miałam,a wierzcie mi ,że od kilku lat stosuję rózne preparaty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princess Volume totalna katastrofa.Wyrzucone pieniądze w błoto.Wstrzyknięto mi 4 ampułki ,a po zniknięciu opucjlizny nic nie było widać.A wierzcie mi mam doświadczenie kilkuletnie w tej sziedzinie.To jest woda.Lepiej trochę więcie zapłacić i wstrzyknąć restylane lub juwiderm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia, ale jesteś pewna, że to ten preparat? Otrzymałaś zalecenia ze stickerami? To aż dziwne, że po 4-ch ampułkach nie ma efektu, gdyż ogólnie w branży wielu lekarzy pracuje na tym preparacie. Chociaż jakby nie ukrywać u Nas króluje Juvederm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrine jestem pewna.Ten preparat wchłania się bardzo szybko.Wiem,że z tego powodu wielu lekarzy nie chce go uzywać chociaż cena zakupu jest bardzo niska.Koleżanka ma gabinet kosmetyczny i przedstawicielka firmy croma dała jej cennik.Cena zakupu preparatu princess volume wynosi 200zł.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romana 199
Uważam ,że preparaty proncess volume są fatalne.W Bydgoszczy na ul.Zduny robiła mi to jedna lekarka i efektu nie było żadnego.Ona twiwrdziła ,że wyglądam dobrze natomiast mój maż i znajomi nic nie zauważyli i to zaraz po wykonaniu zabiego Zmieniłam lekarza i preparat i teraz efekty widzą wszyscy.Uzywam resrylanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm przykro to czytać, że ktoś wydaje pieniądze i nie widzi efektu. 4 ampułki to był na pewno spory koszt. To już chyba lepiej zrobić Sculptrę albo fraxa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikena
Dziewczyny, a w okolicy Katowic i Sosnowca może cie polecić jakiś zakład, sprawdzony? Zastanwiam sie nad wypelniaczami, ale kożezanka która chodzi do szkoly kosmetycznej poleca na początek laser. To jakby pod wpływem laseru wprowadzac kwas hialuronowy. Robił ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek6
Cześć kobitki ja miałam wypełniane bruzdy 3 miesiace temu juviderm 2...nie byłam do konca zdowolana.Moje bruzdy były naj....widoczne na górze a dr.głównie wypełniła je na dole...przyszłam na poprawkę za ,którą musiałam zapłacić...uzupełanienie było zrobione emerwelem....teraz sie dowiedziałam ze to za miękkie preparaty...w sumie od poprawki minęło 2 ms...Dziewczyny mam ogromną prośbę do Was kochane...ponieważ mam 37 lat i kłopot z suchą skórą dałam sie namówić ostatnio na zabieg mezoterapii bezigowej tylko jeden nie poszłam juz na drugi bo nie wiem ,czy panikuję ,ale mam wrażenie że moje bruzdy się po tym zabiegu powiększyły....a słyszałam ,że to niemożliwe że impulsy przy tego typu zabiegu nie moga naruszyć kwasu hiałuronowego...już nie wiem komu mam wierzyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ja miałam wypełniane bruzdy 3 miesiace temu juviderm 2...nie byłam do konca zdowolana.Moje bruzdy były naj....widoczne na górze a dr.głównie wypełniła je na dole...przyszłam na poprawkę za ,którą musiałam zapłacić...uzupełanienie było zrobione emerwelem....teraz sie dowiedziałam ze to za miękkie preparaty...w sumie od poprawki minęło 2 ms...Dziewczyny mam ogromną prośbę do Was kochane...ponieważ mam 37 lat i kłopot z suchą skórą dałam sie namówić ostatnio na zabieg mezoterapii bezigowej tylko jeden nie poszłam juz na drugi bo nie wiem ,czy panikuję ,ale mam wrażenie że moje bruzdy się po tym zabiegu powiększyły....a słyszałam ,że to niemożliwe że impulsy przy tego typu zabiegu nie moga naruszyć kwasu hiałuronowego...już nie wiem komu mam wierzyć...Czy to możliwe zeby po jednym zabiegu mezoterapi bezigłoej nmn materiał tego typu sie rozbił,czy ja ju8z jestem przewrazliwiona???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romana 199
pod wpływem ultradzwięków ,którw stosuje się przy mezoterapii bezigłowej rozpuszcza się kwas hialuronowy,który jest głównym składnikiem wypełniaczy.Pewparaty niesieciowane takie jak princess volume lub princess rich rozpuszczają się bordzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romana 199
juwiderm jest dobrym sieciowanym wepełniaczen .Starczy Tobie na długo .Notomiast emerwel przypomina nieco princess volume.Czyli wchłania się po dwóch miesiącach ,a po ultradzwiękach jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wchłaniania się wypełniaczy to ich wchłanianie przyspiesza: - masaż; - fale radiowe; - nagrzewanie w solarium; - palenie papierosów; - zabiegi laserowe; Natomiast odnośnie preparatu Juvederm 2 - jest to świetny preparat, aczkolwiek do wypełniania bardzo powierzchownego (http://www.pieknatwarz.com.pl/produkty_index.htm). Do nitek hialuronowych i wolumetrii używa się zwykle lepiej usieciowanego chociażby Juvederm Ultra 3, Ultra 4, oraz Voluma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Forumowiczki i Forumowiczów też ;-) Jestem lekarzem dentystą, wykonuję również zabiegi medycyny estetycznej. Przyglądam się od dawna wypowiedziom na forum, chętnie odpowiem na pytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europejka1
to ja prosze o radę :) Mam 40 lat Chciałabym poprawić wygląd skóry mezoterapią igłową , największy mój problem to podkrążone oczy . Zastanawiam się z jakiej firmy skorzystać ? Te znane marki są drogie a ostatnio pojawiło się wiele tańszych odpowiedników ale czy są skuteczne ? Jeżeli ktoś zna juvederm lub hiszpańską firmy dermaclear to proszę o opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16@
Ja mam pytanie dotyczace rekonwalescencji. Cierpie na brak czasu i byc moze juz dzien po zabiegu bede musiala wrocic do pracy. Czy opuchlizna mozna ukryc pod makijazem? Ijakie jest ryzyko, ze zrobia mi sie siniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Europejka1 Proszę wybaczyć spóźnioną odpowiedź. Jeśli chodzi o "podkrążone" oczy, to trochę mało precyzyjne określenie. Okolica oczu to dość trudny rejon twarzy, żeby nie powiedzieć, że najtrudniejszy. Główne dolegliwości dotyczą tzw. 'doliny łez", "cieni pod oczami", nadmiernie widocznej "poduszeczki tłuszczowej", co spowodowane jest hipotonią (czyli zmniejszonym napięciem) mięśnia okrężnego oka - najczęściej potrzebny jest wtedy zabieg chirurgiczny. Co do "doliny" i "cieni", bardzo dobry efekt uzyskuje się po odpowiednim podaniu kwasu hialuronowego w obie okolice. Gęstość preparatu musi być odpowiednia i miejsce wstrzyknięcia też, bo inaczej zamiast dobrego efektu, otrzymamy tzw. efekt "parówek" ;-) Jeśli Pani chce, proszę przesłać swoje zdjęcie na mój e-mail:gabinet@dentessa.pl Postaram się coś poradzić bardziej precyzyjnie. Juvederm jest świetny, firmy dermaclear nie znam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do F16@ Witam Panią. Jeśli zabieg przeprowadzony był prawidłowo, przy użyciu odpowiedniej igły, ryzyko siniaków jest naprawdę minimalne. chyba, że dochodzi do wkłucia w naczynie, wtedy na siniaki nie ma rady, ale jest Lipo Hep lub Auriderm (oba preparaty z wit. K.), ewentualnie trzeba jeszcze zainwestować w dobry korektor ;-) Oczywiście są okolice, które z racji bogatej topografii naczyń krwionośnych są bardziej narażone na krwiaki/siniaki, ale okolice fałdów nosowo-wargowych (jeśli o nich moa0 akurat do nich nie należą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi natomiast o niestabilizowany kwas hialuronowy pod oczy, w postaci preparatów do mezoterapii, dobre efekty daje Princess Rich, świetny jest też Teosyal Redensity. Już niedługo Teosyal ma w planie wypuścić specjalny preparat na "problemy" pod oczami, ma to być Teosyal Redensity 2. Również gama Juvederm wzbogaci się o nowy preparat. Musimy pamiętać jednak, że mezoterapia jest długoczasowym procesem, nawilży i ujędrni skórę, ale jej nie uniesie, ani nie wypełni, ponieważ nie ma tam stabilizowanych wypełniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @F16
dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam dobrego gabinetu do wypełnienia bruzd nosowo wargowych w Białymstoku. Możecie mi polecić kogoś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz Dołba
czy ktos robil wypelnienia u dr Dolby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Dolba
dziekuje bardzo za odpowiedz,juz mam umowiona wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dentessa
Mam do Pani pytanie. Jaki kwas najdluzej utrzyma sie w bruzdach nosowo - wargowych? Czy do lwiej zmarszczki lepszy bedzie botoks czy kwas? z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie, proszę pomóżcie!!! Szukam dobrego specjalisty z Białegostoku do wypełnienia bruzd nosowo-wargowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 45
lwia bruzda to tylko botox kwas mi nic nie dał kilka tygodni i po kwasie botox za 3 razem trzyma 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, to zwykle powinno się wybrać kwas hialuronowy, który jest wystarczająco "gęsty", np. Juvederm 4, Stylage L, Croma Voluma itp. Myślę, że lekarz, który będzie Panią konsultował, z pewnością coś doradzi. Co do "lwiej zmarszczki" to proszę pomyśleć najpierw o toksynie botulinowej, czyli botoksie, a po dwóch, trzech tygodniach, po spłyceniu zmarszczki, można ją jeszcze wypełnić kwasem hialuronowym (w zależności od potrzeb). Najlepsze efekty daje połączenie tych obu zabiegów, w schemacie, najpierw botoks potem HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dentessaa
Ma m jeszcze pytanie czym mozna wypenic zmarszczki na szyii. Prosze jeszcze napisac moze na moj email jaki bylby koszt zrobienia u pani botox- zmarszczki poprzeczne czola + lwia zmarszczka + kurze lapki + kwas na bruzdy. moj email izabelka.r@wp.pl Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×