Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość katarzyna5558
Ja stosowałam tą dietę niestety jakoś nie widziałam zadowalających efektów;/ więc szukałam czegoś innego i tak w końcu koleżanka poleciła mi Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl sama je stosowałam co więcej dodała,że tylko je regularnie i przyjmuję ten suplement i jej kilogramy spadają ładnie,więc czemu mi by miało nie pomóc i tak zakupiłam sobie również i Ja;) I jestem zadowolona mimo początkowo sceptycznego nastawienia bardzo miło się zaskoczyłam ;) bo już po pierwszym miesiącu spadło mi 8 kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina888
ja się biore za diete owsianka, ale za rada mojej koleżanki dietetyczki kupuje owsianki Holle bo sa ekologiczne. podobno tak można zdrowiej i szybciej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu sie tak glutenem ladowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aelin
Cześć wszystkim :) O tej diecie słyszałam wiele dobrego, ale z jednym zastrzeżeniem. Dieta owsiankowa powinna funkcjonować jako jednodniowy detoks, a nie długoterminowy plan żywieniowy. Jestem po kursie dietetyki, a ten temat zaczął mnie interesować bo sama mam problemy z wagą (ważę 69kg przy 164cm wzrostu i chciałabym zrzucić 9kg). No więc płatki owsiane mają mnóstwo błonnika i białka dzięki czemu są bardzo sycące, a jednocześnie bardzo pozytywnie działają na przemianę materii. Najlepiej jest albo jeść je codziennie na śniadanie albo raz w tygodniu zrobić sobie oczyszczanie. Ja stosuję to drugie i w ciągu tego dnia jem albo owsiankę na mleku (2% czyli nie najtłustsze, ale mleko a nie zabarwiona woda jak to jest w przypadku 0.5 itd.) albo prażę płatki na suchej patelni i jem je z jogurtem. Do każdego posiłku dodaję łyżeczę miodu i po takim dniu gubię od 0,8 do 1,5kg, które nie wracają gdy przez resztę tygodnia jem normalnie choć zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3kg w 7dni) na Redukcje lub na Masę. Dieta dostepna Tutaj http://bebjo.pl/indywidualna-dieta-za-sms/ Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy wzroscie 170 waze 83 a zle sie czuje co zrobic zeby schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rue
Zachęcona dobrymi opiniami postanowiłam rozpocząć dietę owsianą tygodniową. Mam zamiar schudnąć ze trzy kilo przez ten czas. Mam 168 cm wzrostu i warzę 57,1 kg. Do końca tego tygodnia chciałabym ważyć już 54 kg, ale zobaczymy. Będę jeść owsiankę na wodzie, czasami na mleku z płatków owsianych górskich, z otrębami żytnimi lub owsianymi z siemieniem lnianym/ nasionami chia. Dzień 1 ( waga startowa) - 57,1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rue
dzień 1 - 57,1 kg dzień 2 - 55,9 kg muszę powiedzieć, że jest nieźle. Tak jak pisała Selavia to resztki pokarmowe z organizmu i spadek wody ale cieszy. Dawno już nie widziałam u siebie takiej wagi. Dzisiaj kontynuuje dietę. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina611
Rue Gratulacje oby tak dalej;) ja sama pamiętam jak cieszyłam się gdy weszłam pierwszy raz na wagę by zobaczyć efekty;) radość nie do opisania tylko że ja ważyłam dużo bo aż 90kg 168cm ale schudłam do 70kg i bardzo mnie ciszy że waga mi nie wzrasta mimo iż 4 miesiące jestem po kuracji z suplementem African Mango http://afrikanmango.pl dużo jadłam warzyw i owoców ;) piewczywo tylko rano i godzin trzymałam i dodam że te nawyki zostały nadal jem o tych samych godzinach plus bieganie dużo na pewno dało! ja jadłam na śniadanie czasami 2 kromki chleba razowego z twarogiem szynką serem i warzywka plus jajecznica lub owsianka na mleku z owocami obiad to zazwyczaj jakaś zupka plus np. filet z piersi z pomidorami i mozarella z piekarnika i do tego sałatka jakaś a na kolację jadłam połowę obiadu jak mi zostało lub płatki z jogurtem! Pozdrawiam Kalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rue
dzień 1 - 57,1 kg dzień 2 - 55,9 kg dzień 3 - 55,7 kg Jest postęp. Spadło 0,2 kg. Wcale nie jest tak trudno wytrzymać, wystarczy trochę samozaparcia. Dzisiaj zamierzam dorzucić jeszcze jakieś lekkie ćwiczenia tak z 20/30 minut, albo rower albo bieganie po pracy + 50 brzuszków. Może i nie schudnę tych zamierzonych trzech kilogramów ale przecież każdy postęp jest lepszy od jego braku. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rue
dzień 1 - 57,1 kg dzień 2 - 55,9 kg dzień 3 - 55,7 kg dzień 4 - 55,7 kg Waga się utrzymuje. Spadku brak. Wczoraj w końcu nie miałam kiedy ćwiczyć, może dzisiaj się uda. Kurcze, no szkoda no. Jak efektów nie widać to i taki spadek motywacji następuje. eh... No cóż, może jutro coś spadnie. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rue
dzień 1 - 57,1 kg dzień 2 - 55,9 kg dzień 3 - 55,7 kg dzień 4 - 55,7 kg dzień 5 - 55,8 kg Nie wiem co się dzieje, nie podjadam a waga urosła. Z tego co czytałam to nie tylko u mnie tak się dzieje. Przynajmniej cera zaczęła ładniej wyglądać i brzuszek się spłaszczył. Może to przez brak ćwiczeń? Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rue
dzień 1 - 57,1 kg dzień 2 - 55,9 kg dzień 3 - 55,7 kg dzień 4 - 55,7 kg dzień 5 - 55,8 kg dzień ostatni - 55,1 kg Jej, przez tydzień udało mi się schudnąć 2 kg :). Byłoby pewnie więcej gdyby nie jedna piątkowa wpadka... No i brak ćwiczeń. Mimo że nie schudłam 3 kg a 2 to jestem naprawdę zadowolona. W tym tygodniu chcę jeszcze schudnąć z kg więc biorę się za jakiekolwiek ćwiczenia i dietę MŻ. Życzę wszystkim powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka9119
Czytam niektóre posty i ręce mi opadają... Moim zdaniem ta dieta to głupota. Kilogramy, które zrzucamy w te kilka dni będąc na diecie są wynikiem utraty zbędnej wody, która jest magazynowana przez nasz organizm. Odchudzanie to spalanie tłuszczu, a w tym przypadku nie ma o tym mowy. W dodatku będąc na tej diecie przez dłuższy czas krzywdzimy nasz organizm nie dostarczając mu odpowiednich witamin i składników. Może nie jest specjalistką w tym temacie, ale sama walczę od wielu lat z nadmiernymi kilogramami i wiem, że takie diety cud nie mają najmniejszego sensu. Jedynym rozwiązaniem jest zdrowa zbilansowana dieta i wysiłek fizyczny. Wiem na własnym przykładzie, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta. Dlatego, też należy zmieniać swoją dietę etapami. Ja tak zrobiłam i jestem z siebie dumna, że daje radę do tej pory wytrzymać w swoich postanowieniach. Jak to wyglądało w moim przypadku? Po pierwsze odstawiłam słodkie napoje, które zastąpiłam wodą. Następnie słodząc herbatę czy kawę używałam słodzika. W późniejszym czasie wyeliminowałam też i słodzik. W międzyczasie przestałam też jeść słodycze. Był to dla mnie najtrudniejszy etap. Właściwie to nadal jest, bo często muszę walczyć z ogromną ochotą na pysznego pączka czy też ptysie :) ale cóż na to jest tylko jedna rada. DETERMINACJA. W kolejnych krokach mojej diety pozbyłam się smażonych i pieczonych oraz wszelkich tłustych potraw, które zastąpiłam zdrowszymi i smacznymi wersjami. Uważam, że by ten krok się udał należy jeść to co się lubi a nie faszerować produktami za którymi się nie przepada. W swojej diecie nie powinnyście zapomnieć o koniecznej dawce owoców i warzyw. Owoce jem w pierwszej połowie dnia. Najczęściej są to pomarańcze, jabłka, grejpfruty i inne które lubię (uwielbiam też banany, ale zawierają bardzo dużo cukru więc z nich zrezygnowałam). W drugiej połowie dnia staram się zjeść jakieś warzywo często jako podwieczorek lub dodatek do kolacji. Dobra dieta trwa długo, właściwie to powinna trwać całe życie. Z tym , że osoby które mają odpowiednią wagę raz na jakiś czas mogą pozwolić sobie na coś niezdrowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile minut gotuje sie owsianke? Wsypujecie platki owsiane jak juz woda sie gotuje czy do zimnje i zagotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuję płatki górskie ( już parokrotnie przerabiałam tę dietę). Najpierw zogotowuje mleko- im chudsze tym lepiej, potem wrzucam z 7-8 łyżek płatków i jeszcze moment gotuję. Z litra wychodzą 3 miseczki owsianki. Rano po ugotowaniu jem największą porcję, bo jest najrzadsza. Wieczorem owsianka jest już bardzo gęsta. Taką dietę stosuję gòra pięć dni. Potem staram się owsiankę pozostawić tylko w jednym posiłku. Pewnie każdy stosuje tutaj inny przepis na owsiankę. Lubię mleko i płatki górskie, więc to coś dla mnie. Nie znoszę za to błyskawicznych, he można tylko zmieszać z ciepłym płynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jadłam dużo płatków owsianych,a teraz głównie na śniadanie w weekend. Tylko zostały mi zapasy ich opakowań ze Swojskiej Piwniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaa88
Jak jesteście smakoszami owsianek to nie ma lepszych płatków owsianych na rynku jak Fitella. Kawałki owoców i ten smak którego nie da się podrobić. Nawet udało mi się mojego faceta namówić na płatki owsiane, chwali sobie i kilka kilogramów udało mu się zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię owsiankę:) Sycące, zdrowe śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerci
U mnie rządzi owsianka na śniadanie. Syci i daje mi energii na naprawdę długi czas, a poza tym, dzięki słodkim dodatkom, nie mam ochoty na słodycze :) Ostatnio pokochałam pastę kokosową z Ekogram https://ekogram.pl/pasty-i-masla-orzechowe/443-bio-pasta-kokosowa-100-kokos-ekologiczna-250g-ekogram-zielonki.html Od kiedy pamiętam byłam wielką fanką kokosa, ale teraz to jest moja miłość. A przy tym bardzo zdrowa:) Owsianka to też pomysł na szybkie zdrowe śniadanie, a lubię rano pospać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×