Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czeko18

dieta owsiana- ktos ja stosowal?

Polecane posty

Gość Instanta
hej ja dzisiaj owsianeczka na wodzie, to co się działo w moim brzuchu to niepojęte... zasysało, piszczało, mruczało etc.bałam się zeby za duzo nie zjeśc i nie złapać bolesci. Na obiad szparagi na parze 100g .To dzisiaj całe moje menu.Oprócz tego woda i woda. Niewiarygodne , znalazłam czas nawet na wazenie produktów. Poza tym czuje się swietnie, Pasek zacisnięty o kolejna dziurke yupiii!!! Nie ważę się . Boczki wyraznie mniejsze tylko ten wystający brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Chloe mam pomysł na fajna przekaske Kiszona kapustka można skubac bez obaw i jeszcze dobra na cerę. Po tych paru tyg. bez słodyczy wyszły ze mnie wszystkie pryszcze.Dzisiaj zaobserwowałam dziada w zgięciu łokcia to juz chyba ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
instanta zaczynalysmy z waga 68, zwazmy sie w poniedzialek, co? zdopinguje mnie to do dzialania dalej. ja tez teraz sie nie waze. znow pojade na weekend i po weekendzie sie zwaze. jestem ciekawa jak bedzie u Ciebie. Ja chce wazyc w niedalekiej przyszlosci 57 i kropka, chocbym miala pasc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
O nie Chloe ja zaczynałam z waga 69.9!!! Dzisiaj poległam , zjadłam bułke z masłem wrr taka wyskubana sama skorke( moj mlodszy takie zostawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
po porannej owsiance o 13 juz chodziłam głodna i nakręcona, zjadłam 2 jabłka, garsc kiszonej a teraz przywiozłam towarzystwo ze szkoły i zamiast obiadu to buły beda jescMasakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Instanta, to malo pocieszajace ale ja tez poleglam i to duzo gorzej od Ciebie. Zauważyłam, ze jak jestem spokojna i nic nie zakloca mi tego co sobie zaplanuje to jest bardzo dobrze, natomiast jesli cokolwiek stanie mi na drodze to popelniam blad obzarstwa. Dzis mialam w planie nic nierobienie. Wracalam z pracy i mysle sobie - zjem jaja ze szpinakiem i bedzie git. I zjadlam te jaja, ale moj syn starszy zaplanowal mi popoludnie w sklepie z ciuchami, bo okazalo sie, ze ma braki w szafie a jutro jedzie na tzydniowa wycieczke, a ze on jest ciezki przypadek do zakupow to skonczylo sie nerwami i wyczerpaniem fizycznym. Po powrocie, uwaga! zjadlam...dwie parowki jedynki z serem i talerz bigosu!!! Jestem wsciekla na siebie bardzo. Jak poprzestawiac w lepie mam swoim, ze to glupie i tak nie wolno! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. po tygodniu diety owsiankowej zgubilam 3kg. co dalej? boje sie ze zaraz mi wroci te 3kg lub wiecej jak zaczne jesc normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Moim zdaniem trzeba zmienic nawyki zywieniowe, bo jesli wrocisz do tego samego zarcia to nie uda sie. U mnie np. waga rosnie w miare jedzenia a jesc lubie. Jak sie ograniczam to powoli ale spada w dol, tyle ze ciagle sie musze ograniczac. Zazdroszcze tym wszystkim co moga jesc i nie tyja :( i nie mowie tu o jakims chorobliwym obzarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwlawdia
Ja zaczynam od jutra przygodę z owsianką. Jestem b. ciekawa jakie będą efekty... zaczynam od 55,9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Karolcia 64 i jakos ostatnio bez weny jestem :( Instanta, gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Instanta wskoczy niebawem i poinformuje nas, ze wazy 58 kg, cos tak czuje :))) a my takie cieniaki :) ja jutro na nowo zaczynam. W tygodniu w miare daje rade, w weekendy polegam. Ten mialam lekko zakrapiany (spotkania rodzinne) to juz w ogole zrobilam masakre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stopniująca
Kiedyś pisałam w tym wątku na temat diety owsianej zapraszając dziewczyny do odchudzania tym sposobem na forum dukanowebanitki, spro osób wtedy tam schudło ale słuch po nich zaginał tak podczytuję te wasze wpisy i nie obrazcie się ale czy wy znacie zasady tej diety ? Opublikowała je kiedyś Super Linia czyli poważny miesięcznik dla ludzi walczących z nadwagą Są 2 wersje tej diety i pozwolę je sobie tu wkleić kopiując z dukanowych banitek na wypadek gdyby , ktoś zechciał dietę owsianą stosować zgodnie z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOPNIUJĄCA
Dieta owsiana WERSJA TRUDNIEJSZA DO PRZETRWANIA Najnowsza metoda utraty wagi, opracowana – jakże by inaczej – w USA, opanowuje dziś cywilizowany (i otyły) świat. Główna wartość tej metody polega na tym, że jest ona całkowicie naturalna, bo opiera się na właściwościach ziarna i otrąb owsianych. A właściwości te są nie do przecenienia. W owsie jest spora dawka wartościowego białka i niezbędnych aminokwasów, z mikroelementów wymienić trzeba żelazo, magnez, mangan, cynk, wapń, potas oraz witaminy z grupy B, PP i E. Jeśli nie zniszczymy ich gotowaniem, wspomogą one nasze komórki mózgowe oraz zapobiegną zmęczeniu i rozdrażnieniu, poprawią pamięć i koncentrację. Szczególnie cenne są otręby owsiane. To w nich znajduje się tak potrzebny organizmowi błonnik, który skutecznie zmniejsza uczucie głodu, wypełniając żołądek, a jednocześnie dostarcza przeciwutleniaczy, które spowalniają procesy starzenia się i pomagają w zachowaniu atrakcyjnego wyglądu. To składniki zawarte w otrębach usuwają złogi tłuszczowe z naczyń krwionośnych oraz znacząco redukują poziom złego cholesterolu i usprawniają pracę jelit. Walory diety owsianej zostały wyeksponowane dlatego, że klasyczna jej forma jest dość restrykcyjna, a ze względu na fakt, że opiera się na jednym produkcie, jest po prostu nudna i szybko może zniechęcić osoby ją stosujące, gdy dokoła tyle smakowych i zapachowych pokus… Przez niską kaloryczność (w 100 gramach płatków jest 60 kcal) może być niezdrowa, jeśli stosuje się ją zbyt długo. Proponowana przez dietetyków metoda obejmuje trzy fazy: - pierwsza faza trwa 7 dni; w tym czasie spożywamy tylko 3-4 razy dziennie owsiankę z naturalnych płatków na chudym mleku lub jogurcie naturalnym; nie można stosować płatków instant czy musli; dziennie dostarczamy 900-1200 kalorii; - faza druga trwa 30 dni, możemy jeść produkty z diety normalnej, ale wciąż obowiązkowo 3 razy dziennie przygotowujemy owsiankę; na przekąskę mogą być owoce lub warzywa (ok. 100 g), na obiad zaś ryba lub pierś z kurczaka; łącznie do 1300 kalorii dziennie; - faza trzecia to powrót do racjonalnej diety, z zastrzeżeniem, że jeden posiłek zastępujemy owsianką, a dodatkowo sięgamy po jedną przekąskę owsianą. W tej fazie pamiętajmy o konieczności ruchu na świeżym powietrzu, a w trakcie całego cyklu należy pić dużo płynów i zdecydowanie unikać napojów gazowanych alkoholu, słodkiej kawy. Żeby przekonać się, że ten szablon naprawdę działa, warto zacząć od jednego dnia „owsiankowego”. Najlepszy będzie dzień wolny od pracy. Rano przygotujmy sobie całodzienną porcję owsianki, zalewając 6-7 dużych łyżek płatków chudym mlekiem. Danie dzielimy na 5-6 porcji, z których pierwszą spożywamy ok. godz. 8, a następne co 2-3 godziny. Dla wzbogacenia naszej porcji możemy dodać łyżkę, dwie otrąb owsianych. Błonnik w nich zawarty napęcznieje, a potem na długo wypełni żołądek, tłumiąc uczucie głodu. Danie można podgrzewać w mikrofalówce, a jedząc przeżuwać długo i starannie. Te niewinne oszustwa wobec organizmu gwarantują sukces. Nawet kilogram możemy stracić po takim dniu na owsiance. Zadowolenie z efektu powinno dodać nam sił, by przystąpić do fazy drugiej i trzeciej diety. I nawet po zakończeniu kuracji można na przykład raz w tygodniu zaaplikować sobie menu z owsianki, by osiągnięte dzięki diecie ponętne krągłości nie zamieniły się w pulchności. Oto przykładowe menu na jeden dzień z fazy drugiej diety owsianej: • śniadanie – pół miski owsianki z jogurtem naturalnym, łyżka rodzynek; • przekąska – pół miseczki jagód, jabłek, bananów czy pomarańczy (do wyboru); • obiad – 100 g ryby lub piersi kurczaka, miska zielonej sałaty z jogurtem naturalnym, pół miski owsianki; • przekąska – pół miseczki świeżych warzyw, np. marchew, seler, papryka, szpinak; • kolacja – pół miski owsianki, ugotowana fasolka szparagowa. Nie ukrywajmy, że początki na diecie owsiankowej mogą być trudne, ale konsekwencja w stosowaniu może przynieść fantastyczne efekty. Przygotowanie owsianki Ugotuj owsiankę z 6-7 łyżek płatków owsianych na 2 litrach chudego mleka dodatkowo wsyp 2-3 łyżki otrąb owsianych i chwilę odczekaj, aż zmiękną pod wpływem gorącego mleka.Przygotowana potrawa musi ci wystarczyć na cały dzień, podziel więc ją na 5-6 porcji. Pierwszą zjedz o godzinie, np. 8 rano i potem, co 2-3 godziny, sięgaj po następne. W trakcie diety owsianej zrezygnuj ze słodzenia herbaty lub kawy. Jeśli nie lubisz gorzkich napojów wlej trochę mleka lub użyj słodziku. Pij natomiast dużo wody lub ziołowych herbatek. I jeszcze ciekawa informację "Przed przystąpieniem do przygotowania owsianki mamy dobrą radę. Warto pamiętać, by do płatków dodać odrobinę świeżo zmielonego ziarna ryżu, gryki lub pszenicy i zalać wodą na noc. W ten sposób z płatków owsianych pozbywamy się kwasu fitynowego, który utrudnia wchłanianie wapnia i mikroelementów przez organizm (namoczenie samych płatków jest mało skuteczne, kwasu ubywa jedynie o ok. 20%)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOPNIUJĄCA
DIETA OWSIANA WERSJA DRUGA ŁATWIEJSZA W ostatnich latach odkryto, że owsianka może ogromnie pomóc w odchudzaniu. Z badań prowadzonych przez doktora L. Langsetha wynika, że bardzo skutecznie pomaga okiełznać apetyt, dając natychmiastowe uczucie sytości. Najświeższe doniesienia naukowców przyniosły jeszcze jedną rewelację: owsianka zawiera substancję psychoaktywną o działaniu antydepresyjnym i poprawiającym nastrój. Oprócz korzystnego działania odchudzającego, ma również zdrowotne: obniża poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko pojawienia się niektórych nowotworów. Warto więc włączyć ją do menu, aby szybko i bezpiecznie schudnąć. Wartości odżywcze Ziarno owsa zawiera bardzo dużo witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, które są potrzebne każdego dnia do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Do tego jest ubogie w tłuszcze, bogate w rozpuszczalny błonnik, który zwiększa uczucie sytości po każdym posiłku. To także doskonałe źródło aminokwasów, żelaza i energii w postaci kompleksu węglowodanów o niskim IG, stabilizujących poziom cukru we krwi. Zawiera poza tym bogactwo polifenoli nazywanych lignanami, które zapobiegają chorobom układu krwionośnego. To dzięki płatkom owsianym każdego tygodnia tej odchudzającej kuracji możesz pozbyć się 1-2,5 kg. Na czym to polega? Dieta jest szalenie prosta. W pierwszym tygodniu do każdego z podanych przez nas posiłków jesz 3 łyżki płatków owsianych, koniecznie pełnoziarnistych, całych lub zmielonych w malakserze, czy też namoczonych dzień wcześniej wieczorem, albo ugotowanych w wodzie lub mleku. W pierwszym tygodniu diety będziesz dziennie spożywać ok. 1200 kcal, w następnym zwiększysz ich liczbę do 1500, jedząc codziennie rano owsiankę i w ciągu dnia baton albo deser na bazie płatków owsianych. Po 30 dniach możesz jeść, co chcesz, pamiętając o porannej porcji owsianki. W diecie szczególnie są polecane: owoce, warzywa, pierś z kurczaka, ryby, chude mleko. Jeśli utrata wagi ma zostać utrzymana na takim poziomie, jak w pierwszym tygodniu, trzeba wprowadzić zmiany w stylu życia. Należy pamiętać o aktywności fizycznej, najlepiej w formie zajęć 30-40–minutowych 3-5 razy w tygodniu. Ważne jest wypijanie przynajmniej 8 szklanek wody dziennie. Tylko wtedy błonnik z owsa napęcznieje i spełni swoją rolę. ZASADY DIETY: TRWA: 4 tygodnie ODCHUDZA: 4-10 kg. POLECANA: osobom chcącym schudnąć, ale też tym, którzy mają zaparcia, wysoki poziom cholesterolu. NIEWSKAZANA DLA: nastolatek, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób z chorobami stawów, osteopenią i dną. DZIENNA DAWKA KALORII W 1 TYGODNIU: 1200 DZIENNA DAWKA KALORII W 2 TYGODNIU: 1500 Zdaniem specjalisty: Proponowane menu to idealny sposób na zmniejszenie kalorii w diecie i okiełznanie apetytu, gdyż owsianka jest zasobna w błonnik rozpuszczalny, który wpływa na sytość, a jednocześnie usprawnia perystaltykę jelit i zapobiega zaparciom. Dieta ta może również zmniejszyć poziom „złego” cholesterolu LDL (bez wpływu na „dobry”). A codzienna porcja polifenoli – lignanów poprawi kondycję serca. Dietę tę mogą też stosować osoby dorosłe wrażliwe na gluten, gdyż płatki owsiane, mimo że go zawierają, nie wywołują alergii. Błędem jest częste, niestety, przedłużanie przez niektóre osoby pierwszej fazy do dwóch tygodni (ze względu na oszałamiające rezultaty), w której spożycie kalorii jest znacznie poniżej normy dla bezpiecznego i zdrowego odchudzania. Przykładowe warianty menu na cały dzień pierwszy Śniadanie 250 kcal Owsianka Namocz 3 łyżki płatków owsianych (zmiksowanych w malakserze) w połowie szklanki mleka, dodaj starte na tarce jabłko, posyp łyżką rodzynek i cynamonem. Do picia kawa lub herbata. Przekąska 350 kcal Omlet Przygotuj go z 2 jaj, łyżeczki mąki i 3 łyżek zmielonych płatków owsianych oraz mleka. Posmaruj łyżeczką niskocukrowej konfitury. Do picia zielona herbata bez cukru. Obiad 350 kcal Sałatka z pomidorami i melonem 1/4 melona pokrój w kostki, dodaj pokrojonego pomidora, pokruszony ser pleśniowy typu rokpol (30 g). Wymieszaj, polej łyżką oliwy z oliwek, skrop octem winnym i posyp płatkami owsianymi. Podwieczorek 100 kcal Mus tropikalny Wyciśnij sok z 1/2 grejpfruta i zmiksuj go z 3 łyżkami płatków owsianych i kawałkiem melona (30 g). Do picia woda mineralna. Kolacja 180 kcal Kurczak w panierce Rozbij delikatnie mięso z piersi kurczaka (100 g), posyp go przyprawami oraz płatkami owsianymi, wymieszanymi z łyżeczką miodu i przyprawy magi. Zjedz z liśćmi sałaty. drugi Śniadanie 140 kcal Owsianka z daktylami Składniki na 4 porcje:4 siekane daktyle, szkl. płatków owsianych zmiksowanych w blenderze, 2 łyżki kakao, szczypta soli, 2 szklanki wody Wymieszaj składniki. „Rozklej” w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Porcja to 1/4 szklanki owsianki. Przekąska 150 kcal Jogurt owsiankowy Do szklanki jogurtu naturalnego dodaj 3 łyżki płatków owsianych i szczyptę cynamonu. Obiad 300 kcal Naleśniki 2 małe naleśniki posmaruj serkiem naturalnym (100 g), wymieszanym z płatkami owsianymi i pokrojoną nektarynką (porcja to 2 naleśniki). Do picia woda mineralna. Podwieczorek 180 kcal Płatki z arbuzem Podprażone na patelni płatki owsiane wymieszaj z kawałkami arbuza (100 g). Posyp cynamonem. Możesz też dodać kilka zamrożonych truskawek lub cząstki pomarańczy. Kolacja 300 kcal Sałatka z kurczaka Wymieszaj pokrojoną, ugotowaną pierś kurczaka z 1/8 papryki, 2 łyżkami groszku, cebulą czerwoną i podprażonymi płatkami owsianymi. Dopraw majonezem light, świeżymi ziołami, solą i pieprzem. trzeci Śniadanie 300 kcal Sałatka młodości Sałatkę możesz przygotować dzień wcześniej wieczorem. Namocz 3 łyżki płatków owsianych w 1/2 szklanki przegotowanej wody, dodaj odrobinę mleka i starte jabłko. Posyp cynamonem i łyżką pokruszonych orzechów włoskich. Zamiast wody możesz użyć soku z grejpfruta lub pomarańczy. Przekąska 200 kcal Odżywczy koktajl z truskawek Kilka zmrożonych truskawek zmiksuj ze szklanką maślanki naturalnej i 3 łyżkami płatków owsianych. Obiad 350 kcal Kurczak z mizerią i ryżem Udko z kurczaka opanieruj w płatkach owsianych i upiecz. Przygotuj mizerię z jogurtem i koperkiem. Zjedz z porcją ryżu (3 łyżki suchego). Do picia woda mineralna. Podwieczorek 150 kcal Owocowa przekąska Jabłko zapieczone z płatkami, miodem i rodzynkami. Kolacja 200 kcal Tost francuski Usmaż tost pełnoziarnisty obtoczony w jajku, rozbełtanym z przyprawami i płatkami owsianymi. Zjedz na słodko z cynamonem lub posmarowany serkiem białym i posypany przyprawami. Do picia woda mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stopniująca
No i wystraszyłam dziewczyny zasadami diety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Witam serdecznie dziewczynki i sorki,ze nie pisałam ale było mi tak cięzko,że nic nie miało sensu. Nawet na forum nie zaglądałam. Dlaczego ? Bo zarłam!!!! Po tym jak waga spadła do ok 64 kg zawaliłam dwa weekendy, na tygodniach jeszcze nie było tak zle ale waga pokazała raz nawet 67!!! Chyba to mnie orzeżwiło. Przeszłam znów na samą owsiankę , tym razem z cynamonem, ostatnie dwa dni głodowałam , pisałam juz o tym jak uwielbiam jak burczy mi w brzuchu. Dzisiaj od rana jednak bolała mnie głowa - zjadłam 5 łyzek pełnych kaszy gryczanej, która uwielbiam i to tyle na dzisiaj . Moja waga na dzień dzisiejszy to 65.1kg. Odchudzam się od 22 maja.Dzis minał miesiac i trzy dni . Podsumowanie: 4 kg mniej- tyle byłam w stanie pozbyć sie w miesiac. Nie jest łatwo . Ale dzisiaj już wiem ,że dam radę . Wyznaczona data docelowa niestety wzięła w łeb z rozsądku i z braku silnej woli tez. Dziewczyny Chloe kochana, która odezwała się do mnie tutaj jako pierwsza ,czytam, że ładnie waga Ci leci w dół , Karolcia pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki. STOPNIUJĄCA- nie byłam w stanie Twojego wpisu przeczytac (tyle zarcia)?/ za bardzo mi to dukanem jedzie, kiedys próbowałam i mam uraz do dzisiaj. Uważam, że kazdy musi słuchac swojego organizmu , szukac zdrowych , mało kalorycznych potraw i unikać węglowodanów jak ognia- okazało się ,że na mnie działaja gorzej niz alkohol, czyli browarek w moim przypadku.Będę pisać ,mam nadzieję , ze przygody ze zwatpieniem ,załamaniem i zarciem buł i pierogów bedą mnie spotykac coraz rzadziej. Do miłego . Treśc mojej wypowiedzi właśnie została uznana za spam , nie moge jej dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Udało się po tym jak skasowałam pare wykrzykników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Instanta, jak dobrze, ze jestes :) Juz sie zniechecilam do pisania, raz, ze popelniam same bledy, a dwa, myslalam, ze juz wszyscy odpuscili... Doceniam ogromny wpis kolezanki i chec pomocy, ja z reka na sercu jednak przyznaje, ze obecny moj tryb zycia nie pozwala mi na jakiekolwiek planowanie posilkow czy ich przygotowywanie z mysla tylko o sobie. Jest jak jest. Dlatego chytam sie najprostszych metod, ktore daja mi mozliwosc szybkiego zrobienia i zjedzenia. Jednak przy takich dietach trzeba miec zdrowy organizm i silna wole. Potrafie sie meczyc caly tydzien i wszystko zniszczyc w ciagu weekendu. Obecnie nawet nie wiem ile waze. Na nowo zaczne od 2.07 i postaram sie pociagnac diete owsiankowa (z mlekiem, inaczej nie dam rady) do 10.07. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Hej dziewczynki , no i mamy piateczek czyli weekend znaczy ciezkie dni przed nami. Dzieci w domu, piwo w szafce uff. Dam radę. Lubię owsiankę na szczęście mogę ją jesc codziennie, dwa razy dziennie.Zaopatrzyłam się tez w grejfruty zeby przekąsić w chwili slabosci.Pamiętam,że na dukanie na trzeci dzień kurczak śmierdział mi niemiłosiernie, za mięsem nie przepadam więc dukan to zupełnie nie dla mnie. Jestem przy 65 kg . Pamietam,że boczki ( u mnie) znikają przy 64-63 kg a więc zakładając ,ze bedę chudła w takim tempie jak teraz , od 20 do 40 dkg dziennie to za około 2 tygodnie powinno być te 63kg. OMG nie mogę się doczekać. Koniec z byciem przy kosci ! Chcę być fit! nie! chcę byc skinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
A i jeszcze jedno czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile prawidłowo powinnam ważyc przy wzroście 163 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instanta
Hejka , widzę ,że nikt już się nie pokazuje tutaj.Wszystkie pieknie szczupłe tylko ja wał, wciaż walczę. Jestem ciagle przy 65 kg, Wciąż uwazam -bardzo- na to co jem, ale mam wrazenie,ze waga wreszcie się ustabilizowała i juz nie skacze.Wczoraj zjadłam całą wędzona makrele i to na noc , to nie było za madre całą noc ja czułam na zoładku.Wcinam nadal owsiankę i grejfruty, czasem jabłka i te produkty to podstawa mojej diety ,ale pozwalam sobie tez na rybke, jednego młodego ziemniaczka czy nawet na poranna oczywiscie kanapkę z sałatą , pomidorem etc. Najbardziej jestem zadowolona z tego, że nie jem słodyczy. Ćwiczę bardzo mało, raz w tygodniu crosstrainer około 30 min, prawie codziennie skakanka , dosłownie parę minut nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _chloe_
Instanta, ja jestem ale nie pisze, bo juz do watku nie pasuje :( u mnie same gafy, ja jestem beznadziejna, tak mi brakuje silnej woli, ze az wstyd. Juz mnie trzepie na widok grejpfrutow, owsianka rez ledwo mi wchodzi. Od dzis mam urlop, postanowilam biegac ze starszym synem. O ile fizycznie w miare ok, to tlenu mi brakuje i sapie jak parowoz. Syn moj lekko sobie biegnie, a ja wiecej chodze. Juz mi brak pomyslu, co zrobic, zeby nie podjadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Probowalam napisac wczoraj jednak z telefonu nie chcialo dodac mojego postu. Nie mam pojecia czemu a wiec podejmuje druga probe. Mam roczna corke i po ciazy nadal zostalo mi kilka kilogramow. Co prawda mam 176 cm i waze 65 kg ale bym chciala chociaz stracic jeszcze z 3-4 kg. Przeczytalam topic i mam zamiar podjac sie tej diety, jednak najpredzej od 10, bo ciezko z kasa. Dodatkowo chce zmienic jeszcze jedna rzecz, a mianowicie rzucic palenie, jednak to dopiero po 14, bo wypada wtedy sprawa w sadzie o widzenia a ze stresu pale nawet 3 paczki. Mam nadzieje ze mi sie uda. A wy sie nie poddawajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenastudent
Owsianka jest specyficznym daniem, albo się ją lubi, albo nienawidzi. Trzeba pamiętać, że jest ona źródłem wielu witamin i dostarcza mnóstwo energii. :) Możemy kombinować z jej podaniem, można jeść ją na słodko i na słono. Polecam ciekawą stronkę na, której można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o tym co daje nam jedzenie owsianki i w jaki sposób można ją podać. http://www.kreatywna.pl/styl-zycia/smaki/oswoic-owsianke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akane27
Witajcie ;-) mam pewne pytanko: czy dodanie do owsianki gotowanej w mleku pół łyżeczki miodu i trochę bakalii jest przestępstwem? :D Tylko w ten sposób jestem w stanie tolerować jej smak -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×